Reklama
Strona 1 z 76 1231151 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 1139

Temat: Battlefield 3

  1. #1
    Avatar Olocalt
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    645
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Battlefield 3


    Nasz Torgowy Pluton

    Data premiery w Polsce: Październik 2011
    Platformy: PC, X360, PS3
    Dedykowane serwery: Tak

    Minimalne wymaganie sprzętowe: (nieoficjalne)
    Hard Drive Space: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version
    Operating System: Windows Vista or Windows 7
    Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
    RAM: 2GB
    Video Card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card

    Rekomendowane wymagania sprzętowe:
    Quad Core i5 2.6 GHz
    4 GB RAM
    Karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepszy)
    15 GB HDD
    Windows XP/Vista/7

    Filmiki:

    Oficjalny trailer, misja "Strefa sejsmiczna":


    Trailer z E3, misja "Thunder Run Tank":


    A tutaj zwiastun trybu MULTI


    Piszac temat wzorowałem się na temacie "Battlefield Bad Company 2

    Co sadzicie? Ja czekam z niecierpliwoscia. Zapowiada sie najlepsze multi w fpsach. Na moje oko, to przebije jednak bf bc 2, ktore tez jest swietne.
    Wymagania w sumie tez nie za wysokie. Rekomendowane tak, ale minimalne sa dosc niskie. Pewnie na srednich/wysokich pogram.
    A grafika powala na kolana.

    Oficjalne oświadczenie EA przestrzegające kupowania ruskich kluczy na allegro:

    Electronic Arts przestrzega przed zakupem kluczy do gier i kodów zniżkowych umożliwiających pobranie gier w formie cyfrowej na serwisach aukcyjnych i innych serwisach nie będących oficjalnymi kanałami sprzedaży. Serwisy aukcyjne są częstym źródłem kluczy uzyskanych w sposób nielegalny.

    Electronic Arts rekomenduje dokonywanie zakupów gier w wersji cyfrowej wyłącznie poprzez oficjalne kanały sprzedaży:

    http://www.store.origin.com

    http://www.gamespace.pl

    http://www.store.steampowered.com

    Electronic Arts zastrzega również prawo zablokowania kluczy, co do których zachodzi podejrzenie że zostały uzyskane w sposób nielegalny.

    Osoby kupujące klucze do gier poza wyżej wymienionymi oficjalnymi kanałami sprzedaży robią to na własne ryzyko. Jeśli klucz nie został zakupiony poprzez oficjalny kanał sprzedaż i zostanie zablokowany - nie będzie można kontynuować gry i Centrum Pomocy EA nie będzie w stanie udzielić pomocy.
    Ostatnio zmieniony przez Olocalt : 13-11-2011, 20:54

  2. #2

    Notoryczny Miotacz Postów Silsar jest teraz offline

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,191
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Przebije moze bf2, niestety watpie by przebil mw3, oczywiscie multi bo graficznie juz jest lepszy :P
    Cytuj Arinori napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam nadzieje ze Tusk użyje mózgu i odmówi podpisania ACTA bo jak dla mnie gdy wprowadzą ACTA to ja nie widzę sensu życia ;/

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    59
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nie wiem która komórka EA jest odpowiedzialna za to co się z grą dzieje po wydaniu, ale zje^ała na całej linii.
    BRAK JAKIEJKOLWIEK możliwości moddingu gry. Powód? "Scena nie poradziłaby sobie z tak zaawansowanymi narzędziami, jakie zostały użyte do stworzenia gry."
    Ktoś tutaj z nas robi debili. Co oni, cyborgów wszechmogących mają w studiu czy jak? Niesamowicie ważnym aspektem w Battlefieldach była wlaśnie dla mnie scena modów.
    Do tego nie wiem czy już rozwiązana kwestia DLC, który wyjdzie razem z premierą gry... Tak, już od pierwszego dnia Ci którzy płacą więcej, mają więcej. Chuj, jezeli byłaby to czapka czy inny badziew, ale nie. To nowe bronie, pojazdy i mapy, włacznie z "Karkandem"... Bez komentarza EA :)

  5. #4
    Avatar Flareonlans
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    68
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jest jest jest ! ;-D

    No wreszcie pojawiło się coś więcej ;-)
    Osobiście śledzę serie Battlefield i posiadam Battlefield Bad Company 1 i 2 , Battlefield 1942 i 2142
    Kocham tą serie.
    Zaraz sie zlecą fanatycy serii COD.. która jest do du**. (mam powody)
    Zachęcam wszystkich nowych graczy do serii Battlefield ; ) !

    p.s Podstawa to teamwork ; >

  6. #5
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @3x up. Bez fanboyowania plz ;d Wszyscy wiemy jak jest naprawdę (na niekorzyść CODa), ale zostańmy przy tym, że są równe.
    @2up. Nowe bronie, które może na początku dadzą jakąś przewagę, ale potem będą prawdopodobnie tylko "rare skórkami" bo statystykami będą pewnie równe z jakąś inną bronią dostępną dla ogółu. Nowe pojazdy, które będą na tych nowych mapach, które każdy będzie mógł sobie kupić w postaci dlc... To chyba normalne, że pre-order dostaje coś lepszego.

    Ja już wiem, że multi będzie epickie ;d Assault to połączenie szturmowca i medyka. Engineer będzie mógł tworzyć osłony na polu bitwy (oczywiście będzie się dało je rozwalić) oraz będzie umiał władać bronią ciężką (jak do tej pory). Support gra jak assault z tą różnicą, że będzie mógł ustawić LKM w specjalnych miejscach do tego przeznaczonych, na których będzie mógł oddać do 200 strzałów bez przeładowania i większego odrzutu. Będzie mógł również strzelać z takich miejsc seriami w postaci smug. Gdy przeciwnik wejdzie w pole rażenia szybko zostaje strącony. Zwiadowca (snajper) dostanie kilka dodatkowych gadżetów do wykrywania przeciwników.

    @@@ Wiedziałem, że coś mi tutaj nie gra. Jest już temat o battlefield 3. http://forum.tibia.org.pl/showthread...ht=battlefield
    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 10-07-2011, 03:02

  7. #6
    Avatar Olocalt
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    645
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Draco93 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @@@ Wiedziałem, że coś mi tutaj nie gra. Jest już temat o battlefield 3. http://forum.tibia.org.pl/showthread...ht=battlefield
    Aj... Rzeczywiscie, sorki, zle przeszukalem...
    To jak chcecie, to mozecie ten temat usunac, ale wydaje mi sie, ze jest troche lepiej zrobiony, niz tamten.

  8. #7

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    29
    Posty
    53
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Tylko że to DLC będzie wyrwane z podstawowej części gry a nie stworzone specjalnie, a takiemu procederowi który jest już od dawna stanowczo się sprzeciwiam.

  9. #8
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Bronie nie będą już tylko dla pre-orderów. Będą dostępne dla wszystkich za darmo tuż po premierze gry (jakby ktoś jeszcze tego nie wiedział). Co do tego dlc to wcale nie jest wycięte z podstawki. BF3 będzie posiadał mapki na multi z BF3. Dodatek zatytułowany jest "Powrót do Karkand" co przecież w żadnym razie nie jest częścią podstawowej wersji gry. To, że dlc dają tuż po premierze, a nie miesiąc czy dwa miesiące później to przecież nic złego. Nie wiadomo też jak będą wyglądać płatności za dodatki. Możliwe przecież, że znowu będzie tak zwany Vip, który po aktywacji daje nam dostęp do wszystkich map za darmo.

  10. #9
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Aktualnie gram w 1 cześć na PS3, potem kupie 2 a na końcu bedzie czekała 3 na mnie ^^, chociaż MW3 też kupie, lub poczekam aż brat kupi na xboxa360 to wtedy pomyślę.

  11. #10
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nie wiecie moze czy wyjdzie w wersji PL na PS3??
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  12. #11
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Flareonlans napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest jest jest ! ;-D

    No wreszcie pojawiło się coś więcej ;-)
    Osobiście śledzę serie Battlefield i posiadam Battlefield Bad Company 1 i 2 , Battlefield 1942 i 2142
    Kocham tą serie.
    Zaraz sie zlecą fanatycy serii COD.. która jest do du**. (mam powody)
    Zachęcam wszystkich nowych graczy do serii Battlefield ; ) !

    p.s Podstawa to teamwork ; >
    Cos wiecej?

    Te rzeczy o BFie wiadomo juz od dosyc dawna.

  13. #12

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    478
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jestem fanem całej serii Battlefielda i już trzy miesiące temu zamówiłem pre-order :D

    Nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że będzie chociaż w 3/4 tak dobre jak BF2.

  14. #13
    Avatar Pietrek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    tarnów, kraków
    Wiek
    31
    Posty
    2,313
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    wymagania O.o
    musza pojsc bo rozum do glowy bo takiego kompa to ma 1% graczy
    oczywiscie chodzi mi o rekomendowane, na minimalnych z pewnoscia bedzie ciac
    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Thiago z ławki Barki na ławkę Bayernu
    za 2-3 lata będziemy czytać "powrót wychowanka! koszt transferu 40 mln"
    http://primera.e-sim.org/profile.html?id=104251

  15. #14
    Avatar Xijeg
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,077
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Pietrek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wymagania O.o
    musza pojsc bo rozum do glowy bo takiego kompa to ma 1% graczy
    oczywiscie chodzi mi o rekomendowane, na minimalnych z pewnoscia bedzie ciac
    Komp z rekomendowanych to wydatek ~2tys. więc to nie jest jakaś abstrakcja. Ale na takim kompie pewnie będzie płynnie tylko na low/medium :D

  16. #15
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Xijeg napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Komp z rekomendowanych to wydatek ~2tys. więc to nie jest jakaś abstrakcja. Ale na takim kompie pewnie będzie płynnie tylko na low/medium :D
    chyba ze sie ma konsole ;ddd

    kurde ja kupie pewnie gdzies na swieta bozego narodzenia jak bedzie tansze i z DLC ale jak bedzie chociaz w połowie tak dobre jak BC2 i w PL wersji to biore w ciemno ;dd
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam Konto origin z grami Battlefield 3, Battlefield 4 i inne
    Przez Yoorez w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 20-11-2013, 09:00
  2. Battlefield Bad Company 2
    Przez Achtung! w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2234
    Ostatni post: 14-11-2013, 20:27
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 30-07-2012, 23:39

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •