Reklama
Strona 2 z 138 PierwszaPierwsza 12341252102 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 2057

Temat: World of Tanks.

  1. #16
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja zacząłem w to grać w piątek. Aktualnie jeżdżę T-46 i idzie straaaasznie. Wrzuca mnie do bitew gdzie jestem najsłabszy i ciężko pancerz przebić w ogóle. Na T-26 niezłe staty nawet niezłe(na jakies 50 bitew 70 zestrzelonych czołgów). Nie da się jakimś cudownym sposobem grać z kumplami bez premium?
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  2. #17
    Avatar Edwin
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Szczecinek
    Wiek
    31
    Posty
    120
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jeżeli macie podobne tiery możecie na 3 kliknąć Start czy co to tam było. ;d Pluton jest niestety jedyną działającą w 100% opcją.
    Przed hard wipe miałem ferdka, po hardzie mam PzKpfw IV i dalej już mi się nie chce grać. Bez premium gra jest trochę nudna i monotonna, ale fakt faktem jest to wciągające.

    Co do czołgów bierzcie ruskie. Są po prostu najlepsze... Polecam również ściągnąć małe ikonki czołgów z oznaczeniem pancerza. ;)

    BTW. Jak macie jakieś pytania śmiało je zadawajcie...
    Ostatnio zmieniony przez Edwin : 19-06-2011, 23:27

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Clawien
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Niepowtarzalne Zagłębie Dąbrowskie
    Posty
    337
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja zacząłem w to grać w piątek. Aktualnie jeżdżę T-46 i idzie straaaasznie. Wrzuca mnie do bitew gdzie jestem najsłabszy i ciężko pancerz przebić w ogóle. Na T-26 niezłe staty nawet niezłe(na jakies 50 bitew 70 zestrzelonych czołgów). Nie da się jakimś cudownym sposobem grać z kumplami bez premium?

    Szykuj sie na T-28 (o zgrozo) i KV (masakra)

    Poki cos w garazu leza KV / SU-18 / Pz4 / VK3601H / M7 i jedynie z tego Pz4 oraz powolo VK3601H cos prezentuja sensownego

    O ile KV teraz moze Ci sie wydawac dobre to potem jak na niego wskoczysz zobaczysz jaka to puszka zlomu (jedyne co ma dobrego to armata 107mm no i to ze odblokowuje KV-3 i dalej)
    Ostatnio zmieniony przez Clawien : 20-06-2011, 06:52

  5. #19
    Avatar bimbek
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    340
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Świetna gra. 4,5k bitew na becie, w pełni odblokowane drzewka niemiecki czołgów ciężkich i artylerii, rosyjskie niszczyciele czołgów.

    Chętnie zagram jak dostanę nowego kompa w lipcu.

  6. #20
    Avatar Czosiowaty
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    704
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jeżeli dopiero teraz o tej grze słyszycie to nie wiem co wy robicie w tym internecie oO
    Gra fajna, grałem jeszcze za bety, ale jakoś mnie już nie korci. Mimo wszystko - polecam.

  7. #21

    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Krotoszyn
    Wiek
    31
    Posty
    79
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Temat myślę,że jeszcze aktualny.

    Zapraszam do klanu PGD ! :)

    Mój garaż
    http://i52.tinypic.com/qys1vl.jpg
    Ostatnio zmieniony przez BunkerHill : 02-09-2011, 14:53

  8. #22

    Notoryczny Miotacz Postów Harven jest teraz offline
    Avatar Harven
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    31
    Posty
    1,075
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    jak wyglada sprawa z mikro platnosciami? czy musze wydac duzo hajsu zeby byc na rown iz innymi?

  9. #23
    Avatar Xijeg
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,077
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Harven napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak wyglada sprawa z mikro platnosciami? czy musze wydac duzo hajsu zeby byc na rown iz innymi?
    Nie. Za pieniądze możesz kupić konto premium dzięki któremu możesz np stworzyć pluton graczy i grać razem (nie wiem czy już wprowadzili to, ale dla darmowych kont jest/będzie niedługo możliwość tworzenie dwuosobowych plutonów żeby można było zagrać ze znajomym) oraz dostajesz więcej kredytów i expa za mecze. Bez premium jest trudniej zarobić, a do tego na wyższych Tierach (7+) bez premium zaczynasz wychodzić na minus, bo koszta amunicji i napraw są wyższe niż zyski. Za pieniądze można też kupić lepszą amunicję, ale tego w zwykłych grach się raczej nie używa, bo jest cholernie droga. Generalnie premium ułatwia sporo, ale bez premki też możesz wszystko mieć (poza czołgami za $$, które nie są oczywiście lepsze od zwykłych czołgów).

  10. #24
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    co najlepiej na poczatku? ulepszac te 3 dostępne czołgi czy zbierać na lepszy?

  11. #25
    Avatar Xijeg
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,077
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Na początek to zdecyduj się na to którą nacją chcesz grać i jakim typem pojazdów (czołgi średnie/czołgi ciężkie/niszczyciele/artyleria) i robić jedną gałąź jednego drzewka, bo inaczej do niczego nie dojdziesz. Jak już wybierzesz to ulepszaj czołgi (niekoniecznie kupuj, część rzeczy tylko badaj) i kupuj coraz lepsze. Do T5 będzie lekko, a potem jak będziesz mieć na koncie 300 bitew to już będziesz sam wiedzieć co chcesz robić dalej :)

  12. #26
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Xijeg napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na początek to zdecyduj się na to którą nacją chcesz grać i jakim typem pojazdów (czołgi średnie/czołgi ciężkie/niszczyciele/artyleria) i robić jedną gałąź jednego drzewka, bo inaczej do niczego nie dojdziesz. Jak już wybierzesz to ulepszaj czołgi (niekoniecznie kupuj, część rzeczy tylko badaj) i kupuj coraz lepsze. Do T5 będzie lekko, a potem jak będziesz mieć na koncie 300 bitew to już będziesz sam wiedzieć co chcesz robić dalej :)
    no własnie tak myślałem że przez to drzewko trzeba będzie wybrać nację i chce się zdecydować na artylerie USA bo już ta pierwsza za 16k ładnie wygląda a u reszty nacji to chujnia i ładne się zaczynają od cen w milionach
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 03-09-2011, 00:52

  13. #27
    Avatar Clawien
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Niepowtarzalne Zagłębie Dąbrowskie
    Posty
    337
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    JAk bez premki działasz to 1 czołg + 1 arta (do zarabiania się przyda).

  14. #28
    Avatar pabblo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Nie
    Posty
    1,236
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak dla mnie jest to kolejna zarabianka typu Combat Arms, bez większego sensu na dłuższa mete.

  15. #29

    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Krotoszyn
    Wiek
    31
    Posty
    79
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    sens ma gdy masz klan i grasz globale,plutony,kompanie
    wtedy zabawa niesamowita

    SAMEMU na dłuższą mete to nuda
    Ostatnio zmieniony przez BunkerHill : 03-09-2011, 11:48

  16. #30
    Avatar Togo
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Żory
    Wiek
    28
    Posty
    80
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Gdyby ktoś chciał pograć, piszcie tutaj, lub na gg 9272323, to się ugadamy, możemy nawet teraz popykać, napiszecie na gg to dam nick i wejde do gry.
    Mam premium więc można w plutonie pojeździć, narazie tylko 3 tier, oczywiście na EU, na ruskim grałem ale z nikim ani pogadać ani nic :P
    @edit
    Bunker ładny garaż :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •