Reklama
Strona 124 z 314 PierwszaPierwsza ... 2474114122123124125126134174224 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,846 do 1,860 z 4706

Temat: Bitcoin - wirtualna waluta, realny zysk.

  1. #1846
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Szantymen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    IOTA, omisego, monero, lisk, cardano
    a dlaczego akurat te? :) @Szantymen ;

  2. #1847
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a dlaczego akurat te? :) @Szantymen ;
    IOTA - wnosi dużo nowego rozwijając wcześniejsze technologie, transakcje bezprowizyjne i tangle zamiast blockchain czyli po prostu jest to inna (lepsza) technologia niz inne krypto
    Generalnie z IOTA sprawa wygląda tak że albo to wszystko okaże się w chuj niewypałem albo przebłyskiem geniuszu i będzie powszechnie używane na całym świecie w długim terminie

    Lisk - na poczatku 2018 ma wejść wersja 1.0 aplikacji oraz nastąpić długo wyczekiwany rebranding

    Monero - zapewnia rozwiazania dające anonimowość. jest w chuj takich krypto ale wybrałem monero bo ma duży market cap czyli duzo osob ufa w te technologie

    cardano - jest nazywany pogromcą ethereum, uzywa algorytmu proof of stake, generalnie jest nazywany platformą 3ciej generacji ze wzgledu na ciekawe rozwiązania. generalnie po prostu jest duża szansa, że już niedługo ethereum zastąpi BTC a za jakiś czas może to właśnie ADA zastąpi ETH

    omisego- coin rozwijany przez firmę kapitałową która jest dobrze zakorzeniona w rynkach azjatyckich. podoba mi sie ze chcą wprowadzić swojego coina do realnych zastosowań w biznesie finansowym.
    Trochę podobna sprawa jak z XRP chociaż XRP podobno ma już być wdrażany przez banki w Japonii w 2018 do testów w transakcjach bezgotówkowych. Dlatego z tych dwóch w sumie kupiłem więcej XRP a omisego jest tylko tak dla dywersyfikacji

  3. Reklama
  4. #1848

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    384
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj muttant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo wprowadzony przez iote tangle ma o wiele wiekszy potencjal niz jakikolwiek blockchain, ma nieskonczona skalowalnosc, brak oplat za transakcje, brak minerow itd. dobrze to kiedys ujal Dominik Schiener, co-founder ioty, ze iota bedzie albo bilionowym projektem albo niczym. internet of things to nadal calkiem nowa dziedzina i iota rzeczywiscie moze miec spory udzial w jego rynku.
    omisego to ciekawy projekt, ktory skupia sie bardziej na tym swoim e-wallecie i umozliwieniu kazdej osobie na ziemi platnosci miedzynarodowych przy niskich kosztach bez potrzeby korzystania z banku. maja ogromne community w azji, kwestia tego, czy omg przyjmie sie tak samo na zachodzie.

    monero od zawsze na zawsze w moim sercu, aktualnie najbardziej niedoceniony coin, ktory gwarantuje 100% anonimowe transakcje, nie da sie namierzyc kto, komu i ile monero wyslal. maja bardzo mocny dev team, informuja o wszystkim co sie dzieje, nie bylo nawet premine tylko sa fundowani przez community, zeby dalej rozwijac coina.

    jebac liska

    cardano to takie ethereum 2.0, bardzo wczesny development stage, nie ma dzialajacego produktu, ale zmierzaja w dobrym kierunku. ryzykowna inwestycja i rozwazalbym tylko dlugoterminowa

  5. #1849
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    kurs neo 140$ -> 165$ w 2 dni

  6. #1850
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    na kucoin tylko wymiana btc/inne krypto, za dolany nic nie kupię?

  7. #1851

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    384
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    tylko btc/inne krypto, nie ma mozliwosci depozytu fiatow. mozesz na coinbase zrobic konto, podlaczyc konto bankowe, kupic tam krypto i potem przelac. i polecam kupowac eth na takie transfery, o wiele nizsze fees i szybciej dojdzie
    Ostatnio zmieniony przez muttant : 15-01-2018, 13:22

  8. #1852
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj muttant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tylko btc/inne krypto, nie ma mozliwosci depozytu fiatow. mozesz na coinbase zrobic konto, podlaczyc konto bankowe, kupic tam krypto i potem przelac. i polecam kupowac eth na takie transfery, o wiele nizsze fees i szybciej dojdzie
    Dzięki. Próbuję się właśnie zorientować jak najlepiej rozpocząć zabawę. Chcę przeznaczyć raptem kilkadziesiąt-100zł, żeby zobaczyć, jak to wszystko działa, z czym to się je itd., a jak mi się spodoba, to bardziej zgłębić temat.

  9. #1853
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    jaki jest najbardziej oplacalny sposób przelania środków na binance? bo jak przelałem z coinbase to mi pobrali 40 zł złodzieje

  10. #1854

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    384
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jaki jest najbardziej oplacalny sposób przelania środków na binance? bo jak przelałem z coinbase to mi pobrali 40 zł złodzieje
    uzywales gdax? maja darmowe withdrawy/deposity w crypto, wiec zeby oszczedzic jak najwiecej schemat jest taki
    robisz konto na gdax (jak masz juz konto na coinbase to wedlug tego poradnika https://support.gdax.com/customer/en...nbase-customer) > kupujesz crypto limit orderem na gdaxie i nie placisz ani grosza > przelewasz z gdaxa na binance

    https://www.gdax.com/fees/BTC-USD tu masz wytlumaczona roznice miedzy taker i maker, zeby nie placic zadnego fee przy zakupie crypto

  11. #1855

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz online
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    55
    Posty
    2,192
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    jesli ktos ma cos na kucoin radze spierdalac poki jeszcze mozna

    https://www.reddit.com/r/CryptoCurre...if_this_posts/

  12. #1856

    Notoryczny Miotacz Postów Dawox jest teraz offline
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,474
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ładne promocje na wszystko znów.

  13. #1857

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz online
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    55
    Posty
    2,192
    Siła reputacji
    11

    Domyślny





  14. #1858

    Notoryczny Miotacz Postów Dawox jest teraz offline
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,474
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Pierwszy raz widzę taki obrazek że na 100 top krypto wszystkie są na minusie, z czego większość 15-35% xD
    Kurłła wszedłem w VIBE, Aeron i suncontract na największej górce. Chuj z tym ostatnim bo spadł niecałe 50%, ale Vibe z 2.50$ spierdolił do 70 centów, a Aeron z ponad 4 dolanow do niecałych 2.

    Orientuje się ktoś czy w Bricomarche mają obecnie promocję na sznury??

  15. #1859
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 16-01-2018, 12:03

  16. #1860
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    czemu CEX.io to takie gowno i probuje mi sprzedac eth za starą cenę sprzed dzisiejszych spadków? prawie się naciąłem. w tym momencie jest 1045 $ / ETH a oni mi chca sprzedac za 1262$ / ETH
    takze uwazajcie

    @edit
    kupilem juz na coinbase po normalnej cenie.
    Ostatnio zmieniony przez Szantymen : 16-01-2018, 11:55

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. DX 12 - realny standard, czy może ciekawostka?
    Przez Sin w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 09-11-2015, 20:44
  2. League of Legends [pytanie]Kupno rp na eascie smsem, waluta = funt
    Przez SzalonyMes w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 01-07-2013, 15:25
  3. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-01-2012, 12:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •