Reklama
Strona 148 z 314 PierwszaPierwsza ... 4898138146147148149150158198248 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,206 do 2,220 z 4706

Temat: Bitcoin - wirtualna waluta, realny zysk.

  1. #2206
    Avatar Xat4Gamers
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Londyn
    Posty
    1,785
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    czesc rekinie biznesu, mysle ze tego to Ci nikt nie powie i na glupie pytanie glupia odpowiedz :)
    ba nawet nie licz na to, patenty mozna sprzedawac nie rozdawac, jeszcze lepiej trzymac dla siebie.
    chyba ze ktos jest tak dobroduszny i sie myle, to wybacz

    ja np nie uzywam poki co zadnego walletu, choc obracam niemałymi sumami, bez sensu dla mnie kiedy wszystko mam w ciaglym ruchu

    a co do gield, sa oczywiscie, ale PLNem mozesz obracac tylko na BB
    www.store4gamers.com
    Tibia, Metin2, Steam and more coming soon...in February.

    Like us on fanpage : https://www.facebook.com/Xat4Gamers/

  2. #2207
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,328
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    w sumie racja a doprosilbym sie o strony internetowe dzieki ktorym ''wyanalizuje'' co oplaca sie najbardziej w tym biznesie?

    ja obracam euro prosilbym o adres gdzie jest najnizsza prowizja i najlepiej w jezyku polskim i bez wymagania karty kredytowej
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  3. Reklama
  4. #2208
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie racja a doprosilbym sie o strony internetowe dzieki ktorym ''wyanalizuje'' co oplaca sie najbardziej w tym biznesie?

    ja obracam euro prosilbym o adres gdzie jest najnizsza prowizja i najlepiej w jezyku polskim i bez wymagania karty kredytowej
    W mojej sygnaturce masz link do Coinbase - tam kupujesz BTC, BCC albo ETH za eurosy - można płacić przelewem (nie trzeba podpinać karty kredytowej)
    Każda taka stronka (giełda) ma weryfikację tożsamości także musisz wysłać zdjęcie paszportu

    następnie zakupione ETH wysyłasz sobie na Binance gdzie za nie kupujesz dowolne kryptowaluty, które są obracane na tej giełdzie.
    Inne popularne giełdy to np. KuCoin albo Cryptopia

    Jeśli chodzi o źródła wiedzy to https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/ a do tego warto subować jakieś kanały o krypto - trzeba uważać bo 90% kanałów na YT to gówno i oszuści także od siebie polecam np.





    Zanim w coś zainwestujesz to poczytaj o tym np. na ich stronie głównej, przeczytaj whitepaper danej waluty, zobacz sobie jej statystki na https://coinmarketcap.com/

    Na początek to tyle :)

  5. #2209
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ja nie rozumiem, czemu nie powiedzieć komuś w co warto inwestować twoim zdaniem. Jeżeli powiedzmy uważam, ze waluta gowno za 5 centów wyjebie do dolara i mam ja kupiona, to w moim interesie jest, żeby jak najwiecej osób do niej zachęcić, żeby poszła do góry

  6. #2210

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    55
    Posty
    2,184
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    to wlaz w bicoooooneeeeect

  7. #2211
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Bo @Xat ; to honorowa jednostka, która z elitą intelektualna ze swojego podwórka wypisali na kamiennych tablicach zasady, w których m.in. nie rozmawia się o pieniądzach w ujęciu nominalnym. Mimo, że rozgłaszanie wiedzy o wskazówek nt. konkretnych walut, w które sami inwestują nie doprowadza do utraty żadnych profitów, a wręcz przeciwnie, to nie podzielą się z Tobą tak tajemną i skomplikowaną wiedzą. Nie zrobią tego, bo mają stalowe zasady, które z jednej strony wskazują na to, że pieniądze są tylko narzędziem, a nie tematem rozmów biznesmenów, a z drugiej wspominają, że "patenty się sprzedaje, a nie rozdaje".

    Także wszystko wskazuje na to, że to bardzo wartościowa jednostka, która podzieli się każdym doświadczeniem, które pomoże uniknąć potencjalnych pomyłek i skróci drogę do bogactwa.

    Polecam użytkownika @Xat ;

    Pozdrawiam Płock,

    Powodzenia!

  8. #2212
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja nie rozumiem, czemu nie powiedzieć komuś w co warto inwestować twoim zdaniem. Jeżeli powiedzmy uważam, ze waluta gowno za 5 centów wyjebie do dolara i mam ja kupiona, to w moim interesie jest, żeby jak najwiecej osób do niej zachęcić, żeby poszła do góry
    To ale chuj, Xat ma jakies chore podejscie

  9. #2213
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja już pisałem X stron temu swoje portfolio ale mogę powtórzyć że najwięcej zainwestowałem w IOTA, BNB, NEO, XRP, ADA, XLM i XMR. Wszystkie te coiny są w top 25 kapitalizacji i jest to stosunkowo bezpieczna inwestycja. Z bardziej spekulacyjnch to mam miedzy innymi electroneum czy 0x
    No i mam też sporo w BTC, ETH i LTC. LTC sprzedaję na 250$, BTC przy około 18,000$ (kupowałem po 9,000$) a ETH trzymam aż będzie the flippening

  10. #2214
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    lsk pnie sie powoli po nowe ath, za 3 dni relaunch, w kwietniu tez pare eventow, planuje trzymac do kwietnia, sprzedac i wejsc w neo

  11. #2215
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Szantymen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja już pisałem X stron temu swoje portfolio ale mogę powtórzyć że najwięcej zainwestowałem w IOTA, BNB, NEO, XRP, ADA, XLM i XMR. Wszystkie te coiny są w top 25 kapitalizacji i jest to stosunkowo bezpieczna inwestycja. Z bardziej spekulacyjnch to mam miedzy innymi electroneum czy 0x
    No i mam też sporo w BTC, ETH i LTC. LTC sprzedaję na 250$, BTC przy około 18,000$ (kupowałem po 9,000$) a ETH trzymam aż będzie the flippening
    to Ty masz chyba ze 100k w tych walutach

  12. #2216
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Maniek900 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to Ty masz chyba ze 100k w tych walutach
    Nie, jakies 5,000 $ ale zdywersyfikowany portfel po prostu i część jest na long-term a część na short

  13. #2217

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    384
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    ktos o verge pytal, wiec przypominam prawilnie, ze to gownocoin. developerzy tego projektu to debile, zaden inny duzy coin chyba nie ma tak zlego PR jak oni, zeby to jeszcze byla jakas pojedyncza akcja, ale notorycznie nie wyrabiali sie z terminami, oszukiwali itd.

    kieran to jest z developerow btw


    a ktos wczesniej chcial liste stronek, zeby sie "douczyc" to wrzucam to co dalem kiedys, moze sie przyda
    Cytuj muttant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie ma takich stron XD po prostu sprawdzasz po wielu stronkach i sam sobie wyrabiasz opinie
    wszelkiej masci subreddity danych coinow, ktore ci interesuja
    /r/cryptocurrency dla wszystkich ogolnych informacji o rynku
    bitcointalk.org do wszystkiego ogolnego + tematy poszczegolnych coinow
    livecoinwatch.com i coinmarketcap.com do sprawdzania kursow na danych gieldach, wykresow itp.
    cnbc finance bardzo czesto pisze o nowinkach ze swiata krypto
    yahoo finance, independent tak samo
    forbes tez czasem zarzuci ciekawy artykul
    newsreader na coinhills tez swietny
    google najlepszy przyjaciel jak pojawia sie jakies info i chcesz sie wiecej dowiedziec z innych zrodel

  14. #2218

    Notoryczny Miotacz Postów Jaanek jest teraz offline
    Avatar Jaanek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Siemianowcie Śląskie
    Wiek
    30
    Posty
    1,412
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    kapitalizacja to bullshit przy nie wystarczającym volume więc w chuj altów ma kapitalizację wyssaną z palca.

    lekcja ekonomii na dzisiaj:


    krzywa pokazuje gdzie powinniśmy inwestować. wszystkie punkty poza nią sa nieoptymalne i zysk/ryzyko jest za małe, bo ZAWSZE trzeba się liczyć z utratą kapitału.
    jeśli ktoś ma profil ryzyka pizdy to będzie inwestował w obligacje skarbowe, jeśli ktoś gra grubo, bo kto gra grubo wygrać musi to będzie inwestował w szit coiny po 0.00001$ z myślą na jackpota. stąd nie mówi się w jakiego coina wjeżdżać, a co najwyżej pisze wzmiankę, a ktoś z odrobiną mózgu znajdzie już informacje samodzielnie i sam podejmie decyzje czy to warte RYZYKA, bo trzeba wiedzieć, że całe krypto to jedna wielka banka, ktora w kazdej chwili może pęknąć.

  15. #2219
    Avatar Xat4Gamers
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Londyn
    Posty
    1,785
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @Jaanek ;
    dzieki.

    @Maniek900 ;

    a co do Ciebie, jak sprzedajesz swoje pewne patenty na zarabianie, gdzie zysk jest pewny, wrecz za frajer, to nic tylko pogratulować jaka naiwna z Ciebie karykatura, pozdrawiam.
    a ps. jezeli myslisz ze cos ci sie nalezy od swiata to widac, ze jeszcze gowono wiesz, wiecej slow w moja strone nie kieruj, ty jestes z innego swiata,
    jak widac ja jeszcze bardziej z innego, wiec idz na kompromis i stul ryj zamiast oceniac moje zasady :)
    Ostatnio zmieniony przez Xat4Gamers : 18-02-2018, 11:22
    www.store4gamers.com
    Tibia, Metin2, Steam and more coming soon...in February.

    Like us on fanpage : https://www.facebook.com/Xat4Gamers/

  16. #2220
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Fajny ten wykresik ale czego on tak naprawdę dotyczy?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. DX 12 - realny standard, czy może ciekawostka?
    Przez Sin w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 09-11-2015, 20:44
  2. League of Legends [pytanie]Kupno rp na eascie smsem, waluta = funt
    Przez SzalonyMes w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 01-07-2013, 15:25
  3. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-01-2012, 12:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •