Reklama
Strona 607 z 833 PierwszaPierwsza ... 107507557597605606607608609617657707 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,091 do 9,105 z 12483

Temat: Rozmowy o seksie.

  1. #9091

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Wizygran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak odstawi na jakiś czas to moze to sie na chwile uspokoić? Bo wiem ze teraz bedzie przerwa, wiec jak bedzie spoko to luz, ale nie chce mi sie takiego pierdolenia słuchać wiec wole wiedziec czy to od tabletek czy ja pierdolic
    tabletek się nie odstawia tak z dupy na parę dni (jedyny wyjątek to te parę tabletek placebo w dni okresu)
    niech pójdzie do lekarza i powie, że źle się czuję to zapewne dostanie inne (a jak się sytuacja powtórzy to niech całkowicie lepiej je odrzuci)
    btw. tabletki i prezerwatywy to nie jedyny środek antykoncepcji...
    Ostatnio zmieniony przez Xeanix : 02-03-2015, 18:52

  2. #9092
    Avatar ipaq
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Piekło
    Wiek
    29
    Posty
    83
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    "Unormowanie" zachowania mojej dziewczynie zajęło jakieś dwa miesiące. Po tym czasie wszystko wróciło do normy, wcześniej miała straszne wahania nastrojów.

  3. Reklama
  4. #9093
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,595
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    jak nie zmieni sie po 2 cyklach to polecam zmiane tabsow
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  5. #9094
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Xeanix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    btw. tabletki i prezerwatywy to nie jedyny środek antykoncepcji.
    Jeśli chodzi o zdrowie, to większość ma ten sam wpływ. Plastry = hormony, wszelkiego rodzaju spirale to ingerencja fizyczna w pochwę, tak samo jak i wazektomia to ingerencja w nasieniowody.

  6. #9095

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    27
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    A co powiecie na to?
    Jestem z dziewczyną już 3 rok. W tamtym roku zaczęliśmy uprawiać seks. Gumki te sprawy, wszystko spoko. Po 3 miesiącach zdarzyła się sytuacja że gumka się zsunęła. Nie byłem nawet blisko końca ani nic. Od tamtego czasu 0 seksu. Próbowałem ją namówić na jakieś inne metody antykoncepcji, czy chociażby porozmawiała z ginekologiem. Nawet gumki + coś innego. Powiedziała że nawet dwa zabezpieczenia się boi, choć chętnie by mnie zgwałciła. Jak z nią rozmawiałem o tym to powiedziała że seks po ślubie.
    Co poradzić, jak żyć?

  7. #9096
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nie wiem po ile macie lat, ale sex po dwoch latach zwiazku, bo tak zrozumialem to dla mnie jest wgl jakies nieporozumienie.
    Ja bym na pewno do slubu nie czekal, staral sie z nia pogadac na pare sposobow, moze z jej ojcem cos pogadal, zalezy jakie macie relacje ale po 3 latach zwiazku juz powinny byc w miare ok.
    A jak nic nie przyniesie rezultatu to bym po raz ostatni z nia pogadal dosc porzadnie, dajac jej do zrozumienia, ze jak nic z tej rozmowy nie wyniknie to sie po prostu zawine.
    Sex nie jest najwazniejszy, ale nie wyobrazam sobie czekac "do slubu" rok-dwa-trzy bez sexu i byc wiernym a po trzech latach sie okaze, ze dziewczynie sie odwidzialo i poleciala do innego a ja jak frajer czekalem, bo i tak sie zdarza i to wcale nie rzadko...

    #Jakby to nie zabrzmialo, ale...
    Tez duzy wplyw by na moja decyzje wywarlo to czy lubi robic loda i czy robi to czesto. Ale tak czy siak, ile na lodach mozna pojechac?? Moze z rok i to w przypadku, gdy wczesniej sexu nie bylo, a jak juz wlozysz kobiecie to potem sie chce strasznie. Wgl oral i sex to dwie roznie rzeczy i nie ma porownania.

    Nie ma dobrego wyjscia z tej sytuacji jezeli ona sama sie nie ogarnie..
    Jak ja zostawisz bedziesz skurwielem, jak zostaniesz to Ty sie bd meczyl i dusil i w koncu i tak to gdzies miedzy wami wybuchnie i bd po zwiazku, wiec po co przedluzac...
    Ostatnio zmieniony przez Egi : 02-03-2015, 22:10

  8. #9097
    Avatar szpigiel001
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    391
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    2 latatroche dużo, ja czekałem 10 miesięcy i byłem wkurwiony ale szanowałem decyzję bo chciała skończyć 16 lat xD początki były raczej typu "kłoda" ale teraz wszystko jest niemalże idealnie, bardzo chętna się zrobiła i aktywna. Też mieliśmy kilka wpadek ale razem rozwiązywaliśmy problemy ( mimo że nie zawsze podchodziła do nich dojrzale) no ale czekanie do ślubu itp tak jak to opisuje kolega 2 posty wyżej to wg mnie przegięcie pały i ja bym uciekał. Jest pełno innych lasek, więc jak nie ona to inna i nie widzę problemu, bo to ona traci a nie Ty :)

  9. #9098
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj thinusbaun napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co powiecie na to?
    Jestem z dziewczyną już 3 rok. W tamtym roku zaczęliśmy uprawiać seks. Gumki te sprawy, wszystko spoko. Po 3 miesiącach zdarzyła się sytuacja że gumka się zsunęła. Nie byłem nawet blisko końca ani nic. Od tamtego czasu 0 seksu. Próbowałem ją namówić na jakieś inne metody antykoncepcji, czy chociażby porozmawiała z ginekologiem. Nawet gumki + coś innego. Powiedziała że nawet dwa zabezpieczenia się boi, choć chętnie by mnie zgwałciła. Jak z nią rozmawiałem o tym to powiedziała że seks po ślubie.
    Co poradzić, jak żyć?
    myślę że najlepiej zrobisz jak do końca tygodnia się jej oświadczysz

  10. #9099
    Avatar Zeliwny
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    165
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Witam, jest jakaś dziewczyna na forum która powie mi jak wygląda wizyta u ginekologa w sprawie tabletek aantykoncepcyjnych? Moja chce zacząć brać ale boi się wizyty w tym celu. Dzięki wielkie

  11. #9100
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj thinusbaun napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co powiecie na to?
    Jestem z dziewczyną już 3 rok. W tamtym roku zaczęliśmy uprawiać seks. Gumki te sprawy, wszystko spoko. Po 3 miesiącach zdarzyła się sytuacja że gumka się zsunęła. Nie byłem nawet blisko końca ani nic. Od tamtego czasu 0 seksu. Próbowałem ją namówić na jakieś inne metody antykoncepcji, czy chociażby porozmawiała z ginekologiem. Nawet gumki + coś innego. Powiedziała że nawet dwa zabezpieczenia się boi, choć chętnie by mnie zgwałciła. Jak z nią rozmawiałem o tym to powiedziała że seks po ślubie.
    Co poradzić, jak żyć?

    w takim wypadku widzę tylko dwa rozwiązania

    *oral
    *anal

    szczerze, jeśli nie da się namówić na tabsy w tej sytuacji (skoro ich nie chce ze względu strachu, a nie zdrowotnych), ani ewentualnie na zestaw gumka + tabletka 72 po w pogotowiu to tylko te dwa rozwiązania przychodzą mi do głowy. Szczerze mowiąc nie wyglądają one tak znowu najgorzej :)


    @Zeliwny ;

    o co dokładnie pytasz? z tego co pamiętam to zwykła konsultacja w kontekście przebytych/obecnych chorób i to taka raczej krótka. Pan doktur chyba wie o co chodzi i zapisuje takie tabletki jak wszystkich innym swoim pacjentkom (czyli all random), chyba, że Twoja chce go poprosić o jakieś konkretne.
    Ostatnio zmieniony przez Andaryel : 03-03-2015, 02:07

  12. #9101

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Super porada.


    Jeśli dziewczyna boi się seksu klasycznego, to na bank przyjmie w dupala. No no.

  13. #9102
    Avatar pitotrek1997
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Ostróda
    Posty
    1,517
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Lipajlu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Super porada.


    Jeśli dziewczyna boi się seksu klasycznego, to na bank przyjmie w dupala. No no.
    jeżeli boi się tylko dlatego, że zajdzie w ciążę, choć lubi seks, bo tak można wyciągnąć z tamtej wiadomości, to czemu nie?

  14. #9103
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,595
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    jak to na inso pisza olej svke :DDDDDDD

    chyba nie zakladasz ze to ta jedna jedyna? bedziesz sie onanizowal a ona pozna w koncu goscia, ktory i tak ja wydyma tylko w gumie
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  15. #9104
    Avatar Zeliwny
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    165
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Andaryel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o co dokładnie pytasz? z tego co pamiętam to zwykła konsultacja w kontekście przebytych/obecnych chorób i to taka raczej krótka. Pan doktur chyba wie o co chodzi i zapisuje takie tabletki jak wszystkich innym swoim pacjentkom (czyli all random), chyba, że Twoja chce go poprosić o jakieś konkretne.
    To nie jest tak że muszą jej coś zbadać, pobrać krew i wogóle? Wiec mówisz że idzie, pogada a lekarz powie tylko kiedy ma zacząć brać jakieś tabsy? o.0 Przecież to może być źle dobrane a wtedy nie spełni swoojej roli

  16. #9105

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    OWiON.
    Wiek
    35
    Posty
    317
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj thinusbaun napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co powiecie na to?
    Jestem z dziewczyną już 3 rok. W tamtym roku zaczęliśmy uprawiać seks. Gumki te sprawy, wszystko spoko. Po 3 miesiącach zdarzyła się sytuacja że gumka się zsunęła. Nie byłem nawet blisko końca ani nic. Od tamtego czasu 0 seksu. Próbowałem ją namówić na jakieś inne metody antykoncepcji, czy chociażby porozmawiała z ginekologiem. Nawet gumki + coś innego. Powiedziała że nawet dwa zabezpieczenia się boi, choć chętnie by mnie zgwałciła. Jak z nią rozmawiałem o tym to powiedziała że seks po ślubie.
    Co poradzić, jak żyć?
    Serio zwlekała aż dwa lata? I jeszcze po takim czymś teraz Ci nie chce dać, bo przestraszyła się pękniętej gumki? Nie spuściłeś się nawet, a ona chce czekać do ślubu? Weź ją oświeć trochę.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. gdzie znikneły rozmowy o seksie
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-12-2017, 10:41
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •