Reklama
Strona 625 z 833 PierwszaPierwsza ... 125525575615623624625626627635675725 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,361 do 9,375 z 12483

Temat: Rozmowy o seksie.

  1. #9361
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Geneza napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    właśnie zostałeś mężczyzną, jak się z tym czujesz?
    nieee po prostu dostała okresu ;s

    irc: freenode.net in #torgdevs

  2. #9362
    Avatar Wizygran
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    394
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jak to je z dniami płodnymi po tabletkach anty?
    Moim zdaniem nie ma prawa ich być, chociaż zawsze jest te 1% zajścia w ciąże i to juz jest na własną odpowiedzialność że bez gumki.
    Ale jak sie ruchalismy to mi potem pokozała w fonie aplikacje (niby xD ale przydatna) która przypomina jej o tabletce, a tam szansa zajscia w ciaze "Wysoka" i ona sie boi jak ja pierdole.
    Potem dała mi jeszcze raz ale juz tak sie bała że nie dała sie ani dotknac..

    PS Tak, to ja niedawno nie wiedziałem jak włożyć
    PS 2 Nie prawic morałów że jak sie nie wie jak to sie nie dupczy, wiem to i biore ewentualnie wszystko na swoja odpowiedzialnosc, no i tez jej
    PS 3 Tabletki bierze 3 miesiąc, nie miała z nimi żadnych problemów ani ubocznych efektów

  3. Reklama
  4. #9363
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Z tymi tabletkami to chuj wie.
    Jak Ci guma pęknie to lecisz po tabletkę 48h i spoko
    A jak jajeczko jednak zejdzie z jajowodu to nawet o tym nie wiesz

    irc: freenode.net in #torgdevs

  5. #9364

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,584
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ja od prawie 1,5 roku z dziewczyną bez gumki na tabletkach, zawsze koncze w środku. Często jej sie nawet zapomni wziąść i np nastepnego dnia bierze 2 albo np po 10h bierze tabletke. (no 1-2 w msc) i jest git. Nie ma co się martwic o skuteczność. Szkoda odbierać sobie przyjemność i zakładać gume ;)

  6. #9365

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A my znowu boimy sie bez gumki. Dziewczyna bierze tabletki od 3 tygodni. Nie konczylem nigdy w srodku ale ostatnio gumka sie ześlizgnęła (zostala na żołędziu) i dzis/jutro albo w sobote ma byc okres i jakos sie boje i tak. To chyba dlatego ze zawsze w gumkach było, trzeba dojrzec do tego.

  7. #9366
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A my znowu boimy sie bez gumki. Dziewczyna bierze tabletki od 3 tygodni. Nie konczylem nigdy w srodku ale ostatnio gumka sie ześlizgnęła (zostala na żołędziu) i dzis/jutro albo w sobote ma byc okres i jakos sie boje i tak. To chyba dlatego ze zawsze w gumkach było, trzeba dojrzec do tego.
    Nie czaje? Kobieta od 3 tyg bierze tabsy a Ty i tak zakladasz gume? Po co?

    Nie rozkminiam niektorych ludzi ;d
    Jak juz sie tak boisz to po prostu wychodz z niej nim sie spuscisz, no ale szprycowac laske chemia a i tak jechac w gumie no to nie wiem jaki sens jest ;c

  8. #9367

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    No wiem, ale tak podświadomość działa, ona też się boi. Nie chcę namawiać. Przyjdzie na to czas, tak myślę

  9. #9368
    Avatar Wizygran
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    394
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No to moja też sie boi o te dni płodne (które moim zdaniem przy tabsach nie istnieją) a bierze 3 miesiące niecałe, i tak sie tym przejmuje że ja też mam teraz naryte w bani przez to
    Wiadomo że bez gumki no i zawsze coś tam może wylecieć, bo po kilku minutach jak mam konczyc to zawsze blokuje sie jak cholera (lata cwiczne kegla hyhy xd) ale czasami coś tam wyleci, no i dalej to robimy bez przerwy

  10. #9369
    Avatar kay
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ด้้้้้็็็็็้้้&#
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    macie poryte baniaki
    czlowiek po to stworzyl tabletki anty zebys mogl ruchac bez zastanowienia
    guma odbiera czastke spontanicznosci i jezeli wasze laski biora tabsy a wy mimo wszystko zakladacie gume to pozdro ;D To tak jakbyscie odpalali poduszki powietrzne w aucie stojac na parkingu
    znów się widzimy

  11. #9370
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Moją nagle zaczęło boleć jak w nią wchodzę. Ledwo się zacznę wciskać a ona, że ból itd. Nie mieliśmy wcześniej takich problemów. Może być jakaś prosta przyczyna tego?

  12. #9371
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    zapalenie

  13. #9372
    Avatar Uker
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    City of weeping
    Wiek
    29
    Posty
    868
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przeciez jeden z drugim sobie puscil gowno plotke ze od nie walenia zycie staje sie lepsze a reszta polknela jak pelikany XD

    To nic nie daje oprocz masakrycznej chcicy= nie mozesz sie skupic= uczysz sie gorzej= brak koncentracji itd. reszte sobie sam wyobraz ;d
    Heh... Tak jak to opisałeś to brzmi jak objawy przy odstawieniu narkotyku.
    Podobne odczucia miałem podczas rzucania używek z tym, że "masakryczna chcica" dotyczyła np. papierosów. Stwierdziłem, że musze zakończyć fapanie, bo od jakiegoś czasu odczówam dyskomfort związany z tą czynnością. najmniej przyjemne są sytuacje, gdy stoję w jakiejś kolejce, w autobusie, gdziekolwiek i stoję np. Na przeciwko jakiejś dziewczyny i sztucznie omiatam wzrokiem wszystko do okoła byle by przypadkowo na nią nie spojrzeć. Ciekaw jestem, czy faktycznie uczucie przy "odstawieniu" fapania jest podobne do tego przy odstawieniu używek. Jeśli tak to prawdopodobnie wszystko trwałoby ok. miesiąca i później byłby spokój. Z tym, że popęd płciowy prawdopodobnie jest dużo silniejszy niż uzależnienie od papierosa lub innych narkotyków. Tak czy siak warto spróbować :)
    Halo, dzień dobry, witam.
    Runy wyraźnie wskazują, że jesteś na torg.pl...
    ...No więc właśnie za każdym razem potwierdzacie moją trafność.

  14. #9373
    danjelek

    Domyślny

    Cytuj Geneza napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak wiem, nie ważny jest rozmiar
    Tak mówia typy z małymi dzyndzlami :-)
    Każda kobieta z która uprawiałem seks bardzo chwaliła mojego pisiura, bo jest tak długi i gruby i pozwala dojsc do maksymalnej ekstazy i poczuc sie jak nigdy. Nie bede wam mówił ile ma cm, bo wam sie smutno zrobi, ale prawda jest taka ze donger 8-14cm nic nie zdziała w jamie prawdziwej, dojrzałej 100% kobiety. Taka kobieta jest wymagajaca i kazda wam powie ze taki +18 jest idealny bo dotyka najwrazliwszych obszarow waginy , a jak nie powie to znaczy ze was oszukuje. Mge wam powiedziec szczerze, ze moj penis zyskal status legendy w lodzkiej agencji towarzyskiej wsrod najlepszych dziwek, ktore nie biora do japy za marna stuwe tylko trzymaja klase i takiemu typowemu sebie nawet suta nie pokaza. Przestancie wierzyc w to ze wasze penisy sa idealnych rozmiarow bo to NIEPRAWDA!! Kobiety was oszukuja i tyle. Pozdro dla potworow 20cm+ to my rzadzimy w swiecie seksu.

  15. #9374
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj danjelek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak mówia typy z małymi dzyndzlami :-)
    Każda kobieta z która uprawiałem seks bardzo chwaliła mojego pisiura, bo jest tak długi i gruby i pozwala dojsc do maksymalnej ekstazy i poczuc sie jak nigdy. Nie bede wam mówił ile ma cm, bo wam sie smutno zrobi, ale prawda jest taka ze donger 8-14cm nic nie zdziała w jamie prawdziwej, dojrzałej 100% kobiety. Taka kobieta jest wymagajaca i kazda wam powie ze taki +18 jest idealny bo dotyka najwrazliwszych obszarow waginy , a jak nie powie to znaczy ze was oszukuje. Mge wam powiedziec szczerze, ze moj penis zyskal status legendy w lodzkiej agencji towarzyskiej wsrod najlepszych dziwek, ktore nie biora do japy za marna stuwe tylko trzymaja klase i takiemu typowemu sebie nawet suta nie pokaza. Przestancie wierzyc w to ze wasze penisy sa idealnych rozmiarow bo to NIEPRAWDA!! Kobiety was oszukuja i tyle. Pozdro dla potworow 20cm+ to my rzadzimy w swiecie seksu.

    xDDDDDDDDDDDDDDDD

    No moze w swiecie rozepchanych kurew jestes mistrzem.
    Ale kazda normalna laska twierdzi, ze za duzy kutas=bol.

    Swoja droga ciekaw jestem jak to jest miec takiego flaka ;)

  16. #9375
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj danjelek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i kazda wam powie ze taki +18 jest idealny bo dotyka najwrazliwszych obszarow waginy
    żadna tak nie powie bo w przeciwieństwie do Ciebie znają różnicę między waginą i resztą narządów płciowych mających kontakt z penisem podczas inicjacji seksualnej, ćwoku

    irc: freenode.net in #torgdevs

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. gdzie znikneły rozmowy o seksie
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-12-2017, 10:41
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •