Reklama
Strona 1033 z 1249 PierwszaPierwsza ... 33533933983102310311032103310341035104310831133 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 10,321 do 10,330 z 12483

Temat: Rozmowy o seksie.

  1. #10321

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    109
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Chłopaki, mam problem.
    Jestem ze swoim facetem od kilku miesięcy, seks pojawił się u nas po niecałych 2 tygodniach związku. On był szybciej z kobietą kilka lat i jakieś doświadczenie tam powinien mieć. Mój partner nie umie mnie zaspokoić... jak to u nas wygląda? Chwila pocałunków, dotykania, petting i seks. Jedna pozycja, druga, trzecia, czwarta. Zawsze kochamy się w pozycji na jeźdźca, bo on "tego potrzebuje" mimo że w tej pozycji odczuwam ból nieznanego pochodzenia :| Zaspokajam go oralnie, nie mam z tym problemu. W ciągu tych kilku miesięcy miałam orgazm może z 10 razy, a kochamy się średnio 4 razy w tygodniu. Nie odczuwam żadnej przyjemności z seksu, nawet mam teraz problem, żeby się podniecić. Mój facet z kolei zawsze dochodzi... zawsze zaspokajam go do końca. Mimo zmęczenia zawsze go doprowadzę do końca. On niestety nie słucha tego, jak lubię. Ciągle tak samo, po swojemu, a na mnie jego taki dotyk nie działa, do tego stopnia, że zdenerwowana zabraniam mu się dotykać.

    Nie wiem już, co mam robić. Przez to wszystko odechciało mi się sprawiania mu przyjemności oralnie, zaczęłam być zniechęcona do seksu, chociaż mam wysokie libido. Doradźcie coś, bo sama nie wiem już, co mam robić. Boję się, że przez ten problem będę musiała się z nim pożegnać, bo prędzej czy później doprowadzi to do czegoś złego...

  2. #10322

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,584
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Porozmawiaj z nim otwarcie o tym nie atakując/ujmując mu jego męskości żeby tego tak nie odebrał i powiedz o co biega

  3. Reklama
  4. #10323
    Avatar Prikos
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    23
    Posty
    336
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    jak on cie nie slucha to go pojeb i tyle

  5. #10324
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    typowy janusz i tak nie zrozumie, byle podymać, spuścić z kija i elo w kime
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  6. #10325

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    623
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Przede wszystkim musisz mu wyjaśnić, że wprowadzasz zasadę - coś za coś. Czyli otwarcie powiedz, że możesz go doprowadzić oralnie czy co sobie tam zechce, ale potem on robi to co Ty chcesz i jak chcesz a jak mu to nie odpowiada to go olej. A druga sprawa jest taka, że musisz się teraz pozytywnie nastawić do tego wszystkiego bo jeżeli będziesz zdenerwowana i będziesz się wkurzać to z efektu końcowego na pewno będzie kicha

  7. #10326

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    568
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    typowy janusz i tak nie zrozumie, byle podymać, spuścić z kija i elo w kime
    Kurwa typ pewnie nawet nie wie, ze jej jest zle, bo mu nic nie powiedziala, tylko woli opisywac to ze mu ciagnie na forum i pytac o rady zamiast mu powiedziec, ze tak jej niewygodnie.

    Bawicie sie dzieci w zwiazki i seks to nauczcie sie rozmawiac chociaz.

    Co za czasy kurwa

  8. #10327
    Avatar Prikos
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    23
    Posty
    336
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Eltaroon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    On niestety nie słucha tego
    także zakładamy, że coś mu powiedziała jednak?

  9. #10328

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    109
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Menson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa typ pewnie nawet nie wie, ze jej jest zle, bo mu nic nie powiedziala, tylko woli opisywac to ze mu ciagnie na forum i pytac o rady zamiast mu powiedziec, ze tak jej niewygodnie.

    Bawicie sie dzieci w zwiazki i seks to nauczcie sie rozmawiac chociaz.

    Co za czasy kurwa
    Proponuję poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.
    Tak, rozmawiałam z nim na ten temat, dla mnie nie jest problemem rozmawiać o seksie, skoro się go uprawia to trzeba umieć o nim rozmawiać. Problem tkwi w tym, że mówię mu co mnie kręci, jak lubię być dotykana, co chcę spróbować a on w rozmowie mówi, że tak będzie robił, że mu pokażę jak i tak będzie robił. Pokazuję, a on i tak robi po swojemu i ma gdzieś wszystko. Zero wyczucia, byle po dotykać, a nuż się dziewczyna podnieci. Widzę, że nie wkłada w to serca, a podobno zależy mu na mojej przyjemności. Bardzo lubiłam seks oralny, ale teraz mi strasznie zbrzydł przez to wszystko...

    Boli mnie to, że serio nawet jak jestem mega zmęczona to zawsze go doprowadzam do końca, podczas gdy on sobie odpuszcza i na koniec jeszcze pyta "I jak było? Ile razy doszłaś?". Kurna, facet powinien czuć czy laska dochodzi czy nie. Nie mówię o sytuacji, gdzie ktoś się bawi w udawanie orgazmów, bo to śmiechu warte. Mówię mu za każdym razem, co mi się podobało a co nie, że i tak robi swoje i tylko obiecuje poprawę. A ja już mam tego dosyć. :/

  10. #10329

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    568
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    To sie z nim rozejdz skoro mimo rozmowy ci jest z nim zle. Simple as fuck.

  11. #10330
    Avatar Tatasek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    2,358
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mega Filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O ile pamiętam nawet gumkę miał podobno
    miał gumke, brała tabsy i zaszła? xD
    Coś mi tu jest gruby nicmi szyte

    a co do kolezanki

    jak typ jest głuchy jak pień to chyba sobie nie wyobrazasz byc z nim pare lat dłuzej, powiedz gosciowi co i jak i elo
    Ostatnio zmieniony przez Tatasek : 12-02-2016, 07:51

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. gdzie znikneły rozmowy o seksie
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-12-2017, 10:41
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •