Reklama
Strona 588 z 833 PierwszaPierwsza ... 88488538578586587588589590598638688 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,806 do 8,820 z 12483

Temat: Rozmowy o seksie.

  1. #8806
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    idc
    jeśli emocjonalnie podchodzi do seksu tak samo jak ja, nie puszczała się, po prostu miała faceta, który zjebał sprawę ostatecznie to co za problem?
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  2. #8807

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Lipajlu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Widze ze dzis, albo zawsze mozg wylaczony to ci tlumacze. Chodzi o to, ze poznajesz dziewczyne ktora jest w tym momencie sama, ale wczesniej byla w zwiazku gdzie uprawiala seks ze swoim pare razy na dzien. Rozumiesz? Tez mnie to w sumie odrzuca.
    co sie prujesz inspektor gadżet, czytałem tylko ostatniego posta ;]
    zalezy co sie ma rozumiec pod pruciem sie kilka razy dziennie - czy pernamentnie czy co, pojecie wzgledne

    Załącznik 327900
    adolf za mną chodzi heh
    Ostatnio zmieniony przez Adisky : 28-01-2015, 20:29
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  3. Reklama
  4. #8808
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    nie każdy jeszcze dojrzał do tego by mieć świadomość, zrozumieć i zaakceptować fakt, że mając te dwadzieścia i więcej lat na karku ludzie mają już różne doświadczenia życiowe
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  5. #8809
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie każdy jeszcze dojrzał do tego by mieć świadomość, zrozumieć i zaakceptować fakt, że mając te dwadzieścia i więcej lat na karku ludzie mają już różne doświadczenia życiowe
    To chyba kompleks przegrywa. Nietolerowanie czegoś, czego sami nie robiliśmy z partnerką(bo może jej nie mieliśmy).

  6. #8810
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    To ja mam kompleks przegrywa, zdecydowanie ;<
    Nie jestem w sytuacji kiedy moja dziewczyna była z kimś wcześniej w kontaktach seksualnych i w sumie nie wiem jakbym reagował w innej sytuacji.

    Nie wiem jak się życie potoczy dalej, ale nie wiem czy zmienię swoje stanowisko w tym temacie, nie lubię chodzić w butach po kimś i tyle ;p

    irc: freenode.net in #torgdevs

  7. #8811
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ja mam kompleks przegrywa, zdecydowanie ;<
    Nie jestem w sytuacji kiedy moja dziewczyna była z kimś wcześniej w kontaktach seksualnych i w sumie nie wiem jakbym reagował w innej sytuacji.

    Nie wiem jak się życie potoczy dalej, ale nie wiem czy zmienię swoje stanowisko w tym temacie, nie lubię chodzić w butach po kimś i tyle ;p
    no cóż to życzę Wam szczęścia bo w przeciwnym razie nie wiem czy za kilka lat uda Ci się znaleźć nie chodzone dwudziestoparo letnie buty, swoją drogą ten argument do mnie nie trafia bo nic konkretnego przez niego nie przemawia poza czymś dziecinnym w stylu "nie bo nie", może chodzi o lęk przed tym, że poprzedni facet był w te klocki lepszy? póki co tylko to mi przychodzi do głowy co poniekąd pasuje do tego kompleksu przegrywa
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  8. #8812

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ja mam kompleks przegrywa, zdecydowanie ;<
    Nie jestem w sytuacji kiedy moja dziewczyna była z kimś wcześniej w kontaktach seksualnych i w sumie nie wiem jakbym reagował w innej sytuacji.

    Nie wiem jak się życie potoczy dalej, ale nie wiem czy zmienię swoje stanowisko w tym temacie, nie lubię chodzić w butach po kimś i tyle ;p


    W takim razie tez jestem przegrywem, ale na torgu mnie to srednio boli.

  9. #8813
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    no czekam aż powiecie, że nie tolerujecie Panien, które się już z kimś całowały albo były z kimś przed Wami w kinie
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  10. #8814
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A potem taki Krzysiek spod Wlodawy, poznaje ta dziewczyne i zakochuje sie od pierwszego wejrzenia. Jest przekonany, ze to ta jedyna i po jakimś czasie udaje mu sie rozpocząć z nią związek. Jednak nie wie i pewnie nigdy nie będzie wiedzieć, ze jego ideal i przyszla matka jego dzieci byla bolcowana przez innego 4 razy dziennie.

    Zycie jest straszne :(
    Co Wy tu dajecie to ja nie wiem xD
    O ile ten Krzysiek spod Włodawy (serio? czemu nie Kusterek z Warszawy?) nie jest kompletnie zielony w tych sprawach, to od razu będzie wiedział, że ktoś był przed nim i raczej nie próżnował. Moja dziewczyna miała kogoś przede mną - przeszkadzało mi to i bałem się tego tylko na początku. Po niedługim czasie kompletnie o tym zapomniałem i dzisiaj nie mam żadnego problemu z tym, że nie jestem w dziewczynie pierwszy. I już stuprocentowo wolę, żeby kochała się ze swoim chłopakiem 4x dziennie, niż dawała byle komu na imprezach, nawet raz na miesiąc.
    Ludzie w związkach uprawiają seks i nie widzę w tym nic dziwnego ani złego, lol ;d A gadasz tak, jakby to było godne pożałowania.

  11. #8815
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem jak się życie potoczy dalej, ale nie wiem czy zmienię swoje stanowisko w tym temacie, nie lubię chodzić w butach po kimś i tyle ;p
    Ja mam gdzieś 20 par po kimś i polecam bardzo, trzeba tylko kupować od odpowiednich ludzi ;)

    Dużo lepszym przykładem jest tutaj kupno samochodu - nie wchodźmy w to czy kogoś stać czy nie, bo to się akurat do kobiet/mężczyzn nie aplikuje, ale skupmy się na tym co kryje przed nami nowy i używany wóz. Wiadomo, że nówka jest bardzo kusząca, tylko twój, pachnący, niedotarty, perfekcyjny itd. Co jednak, gdy mając pecha trafimy na wadę ukrytą? Co jeśli nie uda nam się z nią poradzić i zostaniemy na lodzie? Dziewica może okazać się totalną kłodą w łóżku, ew. może w ogóle nie chcieć uprawiać seksu i tym podobne. Poza tym taka świeża laska zazwyczaj nie ma doświadczenia w poważnych związkach i tutaj też mogą się pojawić problemy.
    Jeśli decydujesz się na używkę, to nie czujesz co prawda przyjemności ze świeżości, wyłączności, perfekcji pod każdym względem (oczywiście złudnej, ale tak się po prostu na początku myśli), ale za to po nie tak długim sprawdzeniu (co tam jedna wizyta w warsztacie) już wiesz czy auto będzie dobre na następne kilka/kilkanaście lat, czy też nie. Żadnych wad ukrytych, wszystko na tacy, koszty dużo mniejsze, nie trzeba docierać, można grzać ile chcemy od początku. Na dodatek starsze roczniki wydają się jakby solidniejsze i po prostu trwalsze ;)

    No, to tak mniej więcej, moim zdaniem cała kwestia ujęta konkretnie.

    @a, i jeszcze jedno - ważne, by swoje autko kochać i szanować, bo wtedy ono będzie się odpłacało tym samym. Jeśli się na konkretny egzemplarz decydujemy, to nie bez powodu i nie powinniśmy się zbyt szybko poddawać, bo wbrew pozorom na rynku nie będzie nam łatwo zastąpić tak długo poszukiwanego cukierka. No chyba, że ktoś jedzie kupować pierwszego lepszego rzęcha za 3000 zł od Janusza z Radomia i to mu wystarczy, bo przecież ma ino jeździć - wtedy to już zupełnie inna bajka.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 29-01-2015, 01:01

  12. #8816
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja mam gdzieś 20 par po kimś i polecam bardzo, trzeba tylko kupować od odpowiednich ludzi ;)

    Dużo lepszym przykładem jest tutaj kupno samochodu - nie wchodźmy w to czy kogoś stać czy nie, bo to się akurat do kobiet/mężczyzn nie aplikuje, ale skupmy się na tym co kryje przed nami nowy i używany wóz. Wiadomo, że nówka jest bardzo kusząca, tylko twój, pachnący, niedotarty, perfekcyjny itd. Co jednak, gdy mając pecha trafimy na wadę ukrytą? Co jeśli nie uda nam się z nią poradzić i zostaniemy na lodzie? Dziewica może okazać się totalną kłodą w łóżku, ew. może w ogóle nie chcieć uprawiać seksu i tym podobne. Poza tym taka świeża laska zazwyczaj nie ma doświadczenia w poważnych związkach i tutaj też mogą się pojawić problemy.
    Jeśli decydujesz się na używkę, to nie czujesz co prawda przyjemności ze świeżości, wyłączności, perfekcji pod każdym względem (oczywiście złudnej, ale tak się po prostu na początku myśli), ale za to po nie tak długim sprawdzeniu (co tam jedna wizyta w warsztacie) już wiesz czy auto będzie dobre na następne kilka/kilkanaście lat, czy też nie. Żadnych wad ukrytych, wszystko na tacy, koszty dużo mniejsze, nie trzeba docierać, można grzać ile chcemy od początku. Na dodatek starsze roczniki wydają się jakby solidniejsze i po prostu trwalsze ;)

    No, to tak mniej więcej, moim zdaniem cała kwestia ujęta konkretnie.

    @a, i jeszcze jedno - ważne, by swoje autko kochać i szanować, bo wtedy ono będzie się odpłacało tym samym. Jeśli się na konkretny egzemplarz decydujemy, to nie bez powodu i nie powinniśmy się zbyt szybko poddawać, bo wbrew pozorom na rynku nie będzie nam łatwo zastąpić tak długo poszukiwanego cukierka. No chyba, że ktoś jedzie kupować pierwszego lepszego rzęcha za 3000 zł od Janusza z Radomia i to mu wystarczy, bo przecież ma ino jeździć - wtedy to już zupełnie inna bajka.
    Propsy za porównanie do samochodu! :)

    Rzuciło mi to troche inne swiatlo na ten temat bo przeciez po roku mamy w dupie czy kupiliśmy nowy czy tez używany :p

    Ale zdania raczej nie zmienię niestety, po prostu dziękuję za takie przedstawienie sprawy :)

    irc: freenode.net in #torgdevs

  13. #8817
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rzuciło mi to troche inne swiatlo na ten temat bo przeciez po roku mamy w dupie czy kupiliśmy nowy czy tez używany :p
    w wypadku samochodu to nie mamy po roku, a keidy skończy się gwarancja i możemy przestać się użerać z ASO i idziemy do dobrego mechanika naprostować całe gówno :p


    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I już stuprocentowo wolę, żeby kochała się ze swoim chłopakiem 4x dziennie, niż dawała byle komu na imprezach, nawet raz na miesiąc.
    no to chyba normalne
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  14. #8818
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17


  15. #8819
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli co? xD
    Wyrywasz laske w klubie/barze/teatrze/chujwiegdzie.
    Ona potem idzie na psy, ze ona w sumie nie chciala sie z toba sexic=idziesz do pierdla?
    No bo kurwa tak to wyglada...

    No skoro poszla do Cb do domu, nie jest poobijana, pizda nie jest zdarta od jechania na sucho, brak obrazen wewnetrznych jakis itd. to znaczy, ze chciala a to, ze byla pijana?? No kurwa, bylo sie nie uchlewac jak swinia to moze by sytuacja byla inna.
    Tak samo jakby usprawiedliwiac, ze gosc mnie pobil bo sie do niego sadzilem, pierwszy wyskoczylem z rekoma a potem, gdyby nie alkohol to bym tego nie zrobil= idzie do paki typ a nie ja.

  16. #8820
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Też mi się wydaje, że wprowadzenie tego prawa to broń obosieczna, zapewne pozwoli karać większą ilość zwyroli jednak z drugiej strony wprowadzi możliwość nadużyć przez co mogą też ucierpieć niewinni. Dziwne trochę to rozwiązanie ale najwidoczniej nie ma lepszego. To chyba zła wiadomość do randomowych ruchaczy w UK.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. gdzie znikneły rozmowy o seksie
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-12-2017, 10:41
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •