Reklama
Strona 573 z 833 PierwszaPierwsza ... 73473523563571572573574575583623673 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,581 do 8,595 z 12483

Temat: Rozmowy o seksie.

  1. #8581
    Avatar Delek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    1,530
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak wygladalo twoje zycie seksualne dotychczas, wiadomo, o tym sie mowi. Powiesz ze byles 3 lata z panna to ruchaliscie sie, zrozumiale, a z tym fuckfriends co zrobisz?
    Ale nie rozumiem. Czemu mialbym byc skreslony jak powiem ze mialem jakiegostam fuckfrienda

  2. #8582
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mi panna o to problemow nie robila, przyjela to poprostu jako "byłą" partnerke i tyle. Zero jazd.

  3. Reklama
  4. #8583
    Avatar Żółw
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Administrator.
    Posty
    2,343
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Delek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale nie rozumiem. Czemu mialbym byc skreslony jak powiem ze mialem jakiegostam fuckfrienda
    ja staroswiecki jestem, moze dlatego. jakby mi ktoras powiedziala podczas pierwszych spotkan ze miala fuckfrienda to kapa.
    tak wiec odbijam od Ciebie
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak przy okazji. Mogę na siebie rzucić jakiś urok? Tak żeby mi się twarz poprawiła?
    Cytuj Pluton napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej Zółw, błagam, jestem jeszcze kompletnie najebany, mogę to PW w ogóle przeczytać o 14:00? Błagam xD
    23:57 Maskott [107]: ja mam wieksza frajde ze bije ziomeczkow z torga niz gdybym walil konia
    [background color='#000000'] ,,i,, [/background]

  5. #8584
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja staroswiecki jestem, moze dlatego. jakby mi ktoras powiedziala podczas pierwszych spotkan ze miala fuckfrienda to kapa.
    tak wiec odbijam od Ciebie
    no faktycznie jakos glupio myslisz, to wg ciebie powinno byc

    facet; no mialem kiedys fuckfrienda
    dziewczyna; oo lol ale zalll, to zamiast stukac jakies panienki w klubach to ty sie spotykales z jakas dziewczyna tylko na seks?? to koniec


    po prostu mial taka znajomosc ktos i tyle, dla mnie to mozna uznac jak zwiazek, gorzej jakby mial ktos takiego friendsa podczas zwiazku, kishishi

  6. #8585
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    facet; no mialem kiedys fuckfrienda
    dziewczyna; oo lol ale zalll, to zamiast stukac jakies panienki w klubach to ty sie spotykales z jakas dziewczyna tylko na seks?? to koniec
    Tu może nie chodzi o to, bo jeśli masz fuckfrienda to według mnie on nie może Ci zabronić ruchać kogoś innego.
    Jak to w filmie było: "No relationship. No emotions. Just sex". Ktoś się zakocha, albo przegrywa, albo są razem.

    Chyba, że spotka kogoś, kim się zainteresuje to wtedy fuckfriend raczej trzeba zakończyć.
    To jest umowa między dwoma ludźmi, którzy sobie po prostu pomagają i sprawiają przyjemność. Oczywiście nie jest zabronione chodzenie z fuckfriendem gdziekolwiek, nikt nie musi o tym wiedzieć.

  7. #8586

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    414
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a co potem powiesz pannie z ktora bedziesz w zwiazku jak sie bedzie pytac? jak powiesz prawde to skreslony, a jak nie powiesz to wkoncu Cie chwyci moralniak, no albo zostaje oklamywanie jej/ich wszystkich do konca zycia, kapa
    Chyba przesadzasz :) Dlaczego ma zostac skreslony z tego powodu? Przeciez to tylko dla obecnej partnerki wyjdzie na plus, a ja sam nie widze znaczacej roznicy pukac klubowiczki a spotykac sie z kims w tym celu?

  8. #8587
    Avatar chelkubasea
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    UK
    Wiek
    28
    Posty
    968
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Próbowałeś zawiązywać dziewczynie oczy? ;p Albo w ogóle ją wiązać? Podobno większość dziewczyn to lubi - moja uwielbiała. Seks w ten sposób to był kosmos :D
    @chelkubasea ;
    w sumie to nawet zajebista opcja sie wydaje.
    Bede musial ja do tego namowic.
    Oraz zobaczylem wlasnie ze jak jej cialo mocniej scisne albo ogolnie mam pelna kontrole przez pozycje czy czynnosc to sie duzo bardziej podnieca.
    to wiec napewno bedzie trzeba czesciej wykorzystywac.
    Cos jeszcze komus cos przychodzi na mysl?

    @up

    Co do fuckfrienda to tez szczerze mowiac zeby to byla spoko opcja dla mnie.
    tak do 3-4 razy spoko ale pozniej juz lekka zjeba mi sie wydaje.
    Czlowiek powinien brac wszystko albo nic , nie ma sie pierdolenia po katach z dziwnymi zasadami.
    Ostatnio zmieniony przez chelkubasea : 28-12-2014, 18:53

  9. #8588

    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    32
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    nie wiem o co chodzi, moja sama stwierdziła że pewnie miałem kupę partnerek i woli nie wnikać co i z kim, a sama się przyznała że miała jednego faceta

  10. #8589
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    No fakt, nie wiesz o co chodzi.

    Moim zdaniem taki układ fuckfriend to dobry sposób na wyładowanie napięcia, pyk, pyk, przytulanki i do następnego :D

  11. #8590

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    414
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    fuckfriends bardziej moralne od prostytucji :)
    Ostatnio zmieniony przez Gummi : 28-12-2014, 20:24

  12. #8591
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj chelkubasea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie to nawet zajebista opcja sie wydaje.
    Bede musial ja do tego namowic.
    Oraz zobaczylem wlasnie ze jak jej cialo mocniej scisne albo ogolnie mam pelna kontrole przez pozycje czy czynnosc to sie duzo bardziej podnieca.
    to wiec napewno bedzie trzeba czesciej wykorzystywac.
    Cos jeszcze komus cos przychodzi na mysl?
    No to na bank będzie jej się podobało ;) I do niczego nie namawiaj, po prostu stań za nią i zawiąż jej te oczy ;p Nie powinna oponować ^^
    @chelkubasea ;

  13. #8592
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kolega był w fuckfriends rok temu, ale postanowili zostac parą. Jednak typiarka miała drobne problemy z niewiernością, to kolega zdobył jej haslo na fejsa i w wieczor po zajebiscie spędzonych mikolajkach, wszedł na fejsa i zobaczył jak ta umawia się na stukanko z ich wspólnym kolegą :P

    Dlaczego ja - wersja prawdziwa



    Btw, mam pytanie o pewną sytuację:

    Dziewczyna w połowie cyklu dostała takiego brązowego krwawienia, trwał dokładnie 5 dni i był dosyć obfity, normalnie niczym miesiączka ale nie czerwone i inny zapach.
    Teraz okres się spóźnia 2 tygodnie, testy negatywne, zresztą nawet nie ma po czym zbytnio w tym miesiącu.

    Ktoś miał coś takiego?
    Ostatnio zmieniony przez Kusterek : 29-12-2014, 01:56

    irc: freenode.net in #torgdevs

  14. #8593
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,375
    Siła reputacji
    19

    Domyślny


    Kolega był w fuckfriends rok temu, ale postanowili zostac parą. Jednak typiarka miała drobne problemy z niewiernością, to kolega zdobył jej haslo na fejsa i w wieczor po zajebiscie spędzonych mikolajkach, wszedł na fejsa i zobaczył jak ta umawia się na stukanko z ich wspólnym kolegą :P
    O kurwa... nie chciał bym być w takiej sytuacji nigdy. Swoją drogą, nie wbijał bym swojej pannie na fejsa...

  15. #8594
    Avatar matex06
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    28
    Posty
    735
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolega był w fuckfriends rok temu, ale postanowili zostac parą. Jednak typiarka miała drobne problemy z niewiernością, to kolega zdobył jej haslo na fejsa i w wieczor po zajebiscie spędzonych mikolajkach, wszedł na fejsa i zobaczył jak ta umawia się na stukanko z ich wspólnym kolegą :P

    Dlaczego ja - wersja prawdziwa



    Btw, mam pytanie o pewną sytuację:

    Dziewczyna w połowie cyklu dostała takiego brązowego krwawienia, trwał dokładnie 5 dni i był dosyć obfity, normalnie niczym miesiączka ale nie czerwone i inny zapach.
    Teraz okres się spóźnia 2 tygodnie, testy negatywne, zresztą nawet nie ma po czym zbytnio w tym miesiącu.

    Ktoś miał coś takiego?
    Niech lepiej przejdzie się do ginekologa bo może to jakaś infekcja itp.

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O kurwa... nie chciał bym być w takiej sytuacji nigdy. Swoją drogą, nie wbijał bym swojej pannie na fejsa...
    Chyba lepiej, że się dowiedział niż miała laska dupczyć się za jego plecami.


    Ja mam taki problem, jestem z dziewczyną, która nigdy nie miała orgazmu. Ona wcześniej nigdy się nie masturbowała, ja jestem jej pierwszym chłopakiem i tu dosłownie pierwszym bo wcześniej z nikim się nie całowała. Sama mówi, że problemów przez to nie ma, że jest spełniona po seksie ze mną, pieszczotach itp. Mówi, że czuje coś więcej ale nie wie jak to ma dalej pociągnąć i coś się w niej blokuje. Nie jest jakaś aseksualna bo przy mnie bardzo jest napalona. Jakieś rady panowie?

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

  16. #8595

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj matex06 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja mam taki problem, jestem z dziewczyną, która nigdy nie miała orgazmu. Ona wcześniej nigdy się nie masturbowała, ja jestem jej pierwszym chłopakiem i tu dosłownie pierwszym bo wcześniej z nikim się nie całowała. Sama mówi, że problemów przez to nie ma, że jest spełniona po seksie ze mną, pieszczotach itp. Mówi, że czuje coś więcej ale nie wie jak to ma dalej pociągnąć i coś się w niej blokuje. Nie jest jakaś aseksualna bo przy mnie bardzo jest napalona. Jakieś rady panowie?
    Teoretycznie mogłaby mieć problemy, są dziewczyny/kobiety które prawie nie odczuwają orgazmu, ale tutaj raczej strzelam w to, że nigdy nie próbowała sama i teraz ma problem.
    Imo więcej czułości, długa gra wstępna, zanim ją w ogóle rozbierzesz to długo dotykaj po całym ciele, palcami, później dłońmi, proponuję z kieliszek/dwa wina przed rozpoczęciem zabawy. Spróbuj najpierw językiem, a jak się nie uda to palce w ruch i punkt g + punk głęboki(jak wsuniesz do końca palec to masz na górnej ścianie taką gładką tkankę), a punkt g jak nie wiesz to na górnej ścianie kilka cm od wejścia, najlepiej wsadzasz ze dwa i stymulujesz, czuć takie "wybrzuszenie, zgrubienie". I nie napierdalaj tymi palcami jak kutasem w to i z powrotem tylko wsadzasz i masujesz te punkty.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. gdzie znikneły rozmowy o seksie
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-12-2017, 10:41
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •