Reklama
Strona 230 z 263 PierwszaPierwsza ... 130180220228229230231232240 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,436 do 3,450 z 3941

Temat: Co? Gdzie? Jak? Czyli jaki telefon kupić! [CZYTAJ PIERWSZY POST!]

  1. #3436
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Szukam telefonu. Wymagania android i duży ekran. Aparatary gpsy i inne guwno mnie nie obchodzi. Ma się wygodnie przeglądać neta i grać w gierki. Generalnie szukam czegoś co spełnia te warunki i jest neidrogie.

  2. #3437
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Co to znaczy duzy ekran? Co to znaczy niedrogie?

  3. Reklama
  4. #3438
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Teraz mam 3.7" i zdecydowanie za maly, tak z 4.3"~ chociaz?

    Co do ceny sam nie wiem, po prostu chce zaplacic jak najmniej, byle byl taki ekran i android.

  5. #3439

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Wyceni mi ktoś SGS2 8 GB z pudełkiem, papierkami (bez gwary i słuchawek), ładowarka, kabel, karta 2gb. Stan obudowy dobry (wyświetlacz sprawny, bez rys) + dorzucę 2 baterie

  6. #3440

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Zależy co rozumiesz przez stan dobry w przypadku obudowy, ale ogólnie stawiałbym na 300-400zł. Bo plusem jest na pewno zadbany wyświetlacz, dwie dodatkowe baterie i karta(mała bo mała ale jest). Dodaj info, że jest root i brak simlocka bo to zawsze dobrze wygląda. Z czego sam celowałbym w okolice 350 co by się zbyt długo nie bujać bo trochę ich jest na portalach aukcyjnych jednak a i pierwszej młodości nie jest. ;P
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  7. #3441
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Toxik ;
    Jeżeli ~400 zł to dobra cena to polecam Moto G, naprawdę udany telefon. Bateria, wydajność, ekran, jakość muzyki na bdb poziomie, jedyne wady to aparat (chociaż dla mnie w pełni wystarczał) oraz pamięć 8gb bez kart pamięci. Jeżeli nie pasuje to pisz, poszukamy dalej.
    @Przemo ;
    Ja bym nie pisał że root, bo zwykły użytkownik może nie być zadowolony widząc, że telefon był modyfikowany, a ja też wole kupić stocka i samemu go sobie dostosować niż zastanawiać się co któs wcześniej tutaj napsuł. Parę razy jak sprzedawałem po zmianach softa, to prosili o wrzucanie stocka i tak.

  8. #3442
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    potrzebuje smartphone dla brackiego, jego xperia juz sie prawie posypala.

    najbardziej zastanawialismy sie nad asusem zenfone 5, ma ktos i moze cos wiecej powiedziec o tym telefonie? Jak to cenowo wyglada, z jakiego serwisu bedzie najkorzystniej zamowic taki zenfone?


    ewentualnie jakies inne propozycje w tym pulapie cenowym/troche mniejszym?

    z gory dziekowka za pomoc

  9. #3443
    Avatar Scrath~
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    250
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ile dostanę za używanego przez rok lg g2 32gb jeszcze na gwarancji? Nówka sztuka, z etui, folia do wczoraj od nowości. Wszystkie dokumenty są, żadnych zarysowań itp?

  10. #3444
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj cysio528 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Toxik ;
    Jeżeli ~400 zł to dobra cena to polecam Moto G, naprawdę udany telefon. Bateria, wydajność, ekran, jakość muzyki na bdb poziomie, jedyne wady to aparat (chociaż dla mnie w pełni wystarczał) oraz pamięć 8gb bez kart pamięci. Jeżeli nie pasuje to pisz, poszukamy dalej.
    @Przemo ;
    Ja bym nie pisał że root, bo zwykły użytkownik może nie być zadowolony widząc, że telefon był modyfikowany, a ja też wole kupić stocka i samemu go sobie dostosować niż zastanawiać się co któs wcześniej tutaj napsuł. Parę razy jak sprzedawałem po zmianach softa, to prosili o wrzucanie stocka i tak.
    @cysio528 ;

    w sumie ta moto g spełnia moje warunki i pewnie na nią się zdecyduję w koncu, ale tak jeszcze się zastanawiam czy jest cos podobnego co mozna np. w abonamencie tanio dostać, bo motoroli w sumie u zadnego operatora nie ma (chociaz z taka cena to pewnie po prostu ja kupie i abonament/karte osobno)

  11. #3445
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Toxik ;
    Nie wiem co tam teraz w ofertach operatorow, ale moze xperia m2 w podobnej cenie bedzie? Bo sprzetowo podobna.

  12. #3446
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nexus 4, Nexus 5 tanio i wydajnie.

  13. #3447

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Koło 10 grudnia oddałem Iphone 4s do salonu Apple na gwarancję, ile mogę czekać na odzew? Mam iść tam i gadać czy dadzą mi znać czy coś?

  14. #3448

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    226
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Witam!
    Mam pytanie jaki kupie telefon do 400 zł z dobrym wsparciem forum androida bo lubie bawic sie modami, zastanawialem sie nad lg 4x albo moto g tylko przeszkadza mi brak slotu na karte sd w tym drugim. Bardzo sie one różnia co jeszcze jest dobre w tym pułapie cenowym ?? Mam obecnie alcatel one touch idol 6030X i chcialbym sie przesiąść w cos innego myslalem na lg l9 ?? Chcialbym zeby ten telefon mial jakies wsparcie na forum android
    Cytuj anarchiczny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jako ,że walenie z wanda mnie wkurwiało to gram ED
    Cytuj Gray napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie, po tej ostatniej akcji nie bedzie więcej loterii za smsy.

    Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem gówniarstwa i ciemnoty.

  15. #3449
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Nie ma tematu z tabletami więc zapytam tu:

    czy:

    SAMSUNG Galaxy Tab 3 Lite 8GB Wi-Fi Biały warto kupic za 330 zł? w stosunku cena a sprzęt czy szkoda brać?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  16. #3450

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    314
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Szukam telefonu moze tez byc z ali do 130 $ wymagania to aparat minimum 8 mpx w hd , wyswietlacz tez andriodi jak najwyzszy , procesor 4 rdzenie, 2 gb ramu ,dobry gps i dobry wystiwetlacz ma ktos cos godengo do polecnia?
    Stary

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Hip-Hop [czytaj pierwszy post]
    Przez ya %f w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 2134
    Ostatni post: 14-06-2018, 16:56
  2. Gdzie kupic gp przez telefon ( DaoPay)
    Przez #VaRiaT# w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 30-10-2014, 07:02
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 07-07-2014, 08:53
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 13-01-2014, 12:39
  5. Newsy w dziale - czytaj ostatnie posty
    Przez Blus w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 02-09-2013, 16:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •