Reklama
Strona 234 z 263 PierwszaPierwsza ... 134184224232233234235236244 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,496 do 3,510 z 3941

Temat: Co? Gdzie? Jak? Czyli jaki telefon kupić! [CZYTAJ PIERWSZY POST!]

  1. #3496
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    Cytuj Merinksban napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    735
    +1
    Cytuj Rasta Man napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Microsoft Lumia 535
    this, tylko upewnij się, że serio chcesz abonament brać, kosztuje <500zł także może nie warto się wiązać?
    Cytuj ArturSmok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lumia 535
    dokładnie ta sama sytuacja, chociaż może niech nad 532 się zastanowi, bo 535 jest olbrzymia
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  2. #3497

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    http://www.komputronik.pl/product/25..._DUAL_SIM.html
    Nic innego w tej cenie nowego nie kupię?

  3. Reklama
  4. #3498
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Raczej nie, asusy mają generalnie dobry stosunek jakości do ceny. Atom powinien dawać radę, chociaż sam nigdy nie używałem telefonu z atomem. No i bateria też dupy urywać nie będzie.
    Zobacz jeszcze pentagram monster p430-1, będzie lepszy pod względem bateri i wyświetlacza, wydajnościowo będzie gorszy.
    Chyba że interesują cię modele chińskie, takie jak ZTE- wtedy można poszaleć. Są to naprawdę solidne telefony, moich 2 współlokatorów ma i sobie chwalą. Jeżeli będziesz zainteresowany to ludzie bardziej ogarniający temat chińskich telefonów są na telchina.pl .

  5. #3499
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Więc miałem brać nexusa 6/note 4 ale jednak okazało się,że nexus nie do dostania w playu praktycznie a note 4 wychodzi ciut za drogo, do wybory mam telefony raczej z przedziału Z3/htc one m8/s5 co waszym zdaniem jest lepsze? Obecnie zastanawiam się nad z3/htc ale może coś lepszego od tych 2 jest w playu?

  6. #3500
    Avatar Dinuss
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Mielec
    Posty
    533
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Co może być przyczyną, że przeglądarka internetowa w komórce bierze mi ponad 100 mb dziennie, podczas gdy używam około 6h w tym przeważnie fejsbuk bez kwejków, youtob'ów ?
    Pierwsz przeglądałem z domyślnej, a dziś z google chrome i to samo.

    Automatyczne akutalizacje mam tylko przez wifi, co może mi żzerać tyle transferu?
    Thaz napisał
    dostalem krazkiem hokejowym w ryj na meczu

  7. #3501
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj cysio528 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ostatnio miałem podobny problem, miałem LG G2 które zmieniałem z tego powodu, że czasami bez żadnej przyczyny nie dało się do mnie dodzwonić ani ja nie mogłem wykonywać połączeń/łączyć się z internetem. Nie było żadnego powiadomienia itp, trzeba było restartować telefon, a zdarzało się to parę razy na tydzień. Do tego przerywanie połączeń czy brak dźwięku w trakcie rozmowy. To są starndardowe wady tego telefonu, a konkretniej softa. Flagowiec za ponad tysiąc złotych, przez który nie można nawet normalnie porozmawiać?
    Teraz mam po raz kolejny Note 2 i zdarza się, że w ciągu nocy, bez żadnego użytkowania bateria spadnie od 50% do 0%, gdzie normalnie nie spada więcej niż te 5-10%. Jako że byłem w domu to nie było problemu, ale gdzieś w trasie słabo widzi mi się zostawanie bez telefonu. To nie są wady tych telefonów, to jest wada całego systemu jakim jest Android. W praktycznie każdym telefonie z androidem są problemy z różnymi pierdołami, kupując go musisz się z tym liczyć i to jest największa wada tego systemu, to że pomimo tylu lat na rynku dalej nie są w stanie zrobić systemu, który działałby bez problemów. Oczywiście ma on swoje zalety, ale nie można jednoznacznie twierdzić że jest najlepszy a reszta jest be. Jakby było mnie stać to bym siedział teraz z nowym iPhonem 6 i myślę, że takich problemów by nie było.
    Dlatego kupuję używane telefony, którym da się wgrać custom rom. Nigdy nie zawiodłem się na custom romie, a używki kupuję z powodów finansowych, myślę, że gdyby mnie było stać na nowy telefon to też bym wgrywał customowy rom i telefon ubezpieczył za parę zł na miech, bo gwarancja w pizdu jak mniemam

  8. #3502
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Dinuss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co może być przyczyną, że przeglądarka internetowa w komórce bierze mi ponad 100 mb dziennie, podczas gdy używam około 6h w tym przeważnie fejsbuk bez kwejków, youtob'ów ?
    Pierwsz przeglądałem z domyślnej, a dziś z google chrome i to samo.

    Automatyczne akutalizacje mam tylko przez wifi, co może mi żzerać tyle transferu?
    A czy fb nie buforuje automatycznie filmików? Spróbuj przez operę mini jak chcesz oszczędzić.

  9. #3503

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Co powiecie mi o Xperi Z3 Compact? Przyjemny telefonik? Jak spisuje się aparat, bateria? Aktualnie posiadam Xperia J, ale czas wymienić ten poczciwy modelik na coś lepszego :)

  10. #3504
    Avatar Sativa
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    553
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Siema, nie znam się na telefonach kończy mi się umowa i chce zmienić swój lg x4 hd na coś co po pierwsze ma dobrą baterię i ogólnie jest sztosem pod prawie każdym względem. Cena nie gra roli no może niech nie przekracza 3 tysięcy.

  11. #3505
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    http://allegro.pl/ringke-fusion-etui...844906389.html
    kupiłem ten pokrowiec do telefonu ale nie polecam szkła, badziew jak sam skurwysyn, nałożenie tego poprawne graniczy z cudem, ciągle miałem jakieś pęcherzyki powietrza i od nowa próbowałem nakładać aż się zabrudziło, wkurwiłem się i połamałem to gówno w pół

  12. #3506
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Znajdę za ~600zł coś lepszego niż Lumia 735?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  13. #3507
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    735 to najlepsza propozycja do 1k chyba xD
    nowa moto g jest też spoko (ma lte I dual sim, a nie jak 73x to lub to) i 2x wiecej wbudowanej pamięci, ale 735 jest trochę mniejsza
    g ma ips, 735 oleda

    ceny to musisz ogarnąć, ale g to chyba najbardziej opłacalny android a 535, 635 1gb i 73x to najbardziej opłacalne wp
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  14. #3508
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Z tych dwóch to wolę chyba Nokie. Trochę smutno, że już nie ma Nokii ale w sumie nie robi mi to różnicy. A coś z chińczyków może w tej cenie? W sumie jak coś to tylko Lenovo bo wchodziło w grę, Zenfone strasznie duży.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  15. #3509

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mam problem. Moja siostra chce sobie kupić na angielskim ebay-u iphone 5s, ale nadmiar angielskojęzycznej treści mnie przytłacza. Znalazłem sobie coś takiego.
    Co myślicie? Może ma ktoś na oku coś lepszego? Z góry thx
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  16. #3510

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ponawiam moje pytanie odnośnie Z3 Compact :) Jak oceniacie ten telefon i co sądzicie o tej plotce na temat pękającego tyłu telefonu? Jak z wodoszczelnością? Można pstrykać zdjęcia pod wodą?:D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Hip-Hop [czytaj pierwszy post]
    Przez ya %f w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 2134
    Ostatni post: 14-06-2018, 16:56
  2. Gdzie kupic gp przez telefon ( DaoPay)
    Przez #VaRiaT# w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 30-10-2014, 07:02
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 07-07-2014, 08:53
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 13-01-2014, 12:39
  5. Newsy w dziale - czytaj ostatnie posty
    Przez Blus w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 02-09-2013, 16:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •