Reklama
Strona 3 z 24 PierwszaPierwsza 1234513 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 351

Temat: [TA] Wszystko o TibiaAuto + Skrypty

  1. #31
    Avatar w8w8w8
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,263
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj jason napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanko czy da sie ustawić w Tibii Auto opcje dla expa dla palla,tzn. że zaznacza cel i ucieka pare kratek do przodu.Z góry dzienx za odpowiedz
    jest python skrypt, jest nawet podlinkowany.

  2. #32
    mufmi

    Domyślny

    Witam. mam problem z depot walkerem . Ustawiam bota na goblinach kolo ab'dendriel i jak zaznaczam droge w show map do dp i z powrotem na expa ,włączam bota i gdy powinien iść do dp zanieść rzeczy on dalej krąży na expie ... Nie mam pojęcia co zrobić proszę o pomoc!:)
    I co robi funkcja depot walker priority. ;)

  3. Reklama
  4. #33
    dokiato

    Domyślny

    Witam, jeżeli macie jakiś problem to gg:37062311. Chętnie pomogę.

  5. #34

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witam. Mam problem z TA ponieważ nie mogę wybrać postaci. Sytuacja wygląda następująco: Ostatnio zakupiłem nowego kompa ( wcześniej miałem na starym kompie XP i wszystko mi ładnie działało) mam wgraną "siódemkę" (nie wiem czy to coś zmienia). Niby mam wszystkie rzeczy aktualne (TA, zwykłą tibie no i phytona). Włączam tibie i TA pokazuje mi się okno do wyboru postaci lecz nie ma tam nic do wyboru. Pokazuje mi się jedynie okno, że tibia.axe jest to nieaktualna wersja i że mam zaktualizować to czy coś. Próbowałem różnych kombinacji plików i ciągle bez zmian. Pomoże ktoś?

  6. #35
    Avatar Avatar221
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kłodzko
    Wiek
    28
    Posty
    180
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Musimy poczekać na aktualizacje

  7. #36

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    216
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    xx.tibia .net.pl/tibiaauto/502992-problem-z-tibiaauto-2-13-0- rozwiazany.html bez spacji mi ten sposob pomogl na ten problem

  8. #37

  9. #38

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    216
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    You cannot use objects that fast" co poradzicie na ten problem?

  10. #39
    Avatar Żółw
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Administrator.
    Posty
    2,343
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Poradnik bardzo ładny, przydał mi się.
    Lecz mam jeden problem. Nie z instalacją, nie z ustawieniem CaveBota. Skiluje sobie na Rotwormach, stoje w jednym miejscu, a one same podchodzą. Lecz mam tak że po 20 minutach jak podchodzi Rotworm, to on go zaznacza żeby atakował, jest ten czerwony kwadrat a w nim Rotworm ( znaczy że go atakujemy ) lecz tak na prawdę to go nie atakujemy, w ogóle nie lecą blood hity, chmurki itp. Po prostu on nas atakuje ( rotworm ) a bot stoi w miejscu i go nie chce zaatakować, tylko ma zaznaczonego go.

    O co chodzi ? Bo nie mogę zostawić go na afk. Bo jak widzę że tak bot mi się zacina, to sam zaznaczam że go atakuje. Ale jak bym chciał zostawić na noc, to nie ma opcji :/ ;p
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak przy okazji. Mogę na siebie rzucić jakiś urok? Tak żeby mi się twarz poprawiła?
    Cytuj Pluton napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej Zółw, błagam, jestem jeszcze kompletnie najebany, mogę to PW w ogóle przeczytać o 14:00? Błagam xD
    23:57 Maskott [107]: ja mam wieksza frajde ze bije ziomeczkow z torga niz gdybym walil konia
    [background color='#000000'] ,,i,, [/background]

  11. #40
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak z wykrywaniem tego bota? Chciałbym puścić go na pare skilli i nie wiem czy dostanę bana bo podobno bot wykrywalny ale wolę się upewnić. I czy po wykryciu jest ban czy od razu leci delete?

  12. #41
    Avatar Barni Vegas
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    463
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Dio Paladin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak z wykrywaniem tego bota? Chciałbym puścić go na pare skilli i nie wiem czy dostanę bana bo podobno bot wykrywalny ale wolę się upewnić. I czy po wykryciu jest ban czy od razu leci delete?
    dostają ludzie za niego bana = jest wykrywalny

    ja osobiście bocąc z 7 postaci NIGDY nie dostałem żadnej notki, bana, warninga, nic <46 kina 71/68, 60kina 70/70, 39 kina 73/73, monkmaker + stawianie go na skilling>
    więc wg mnie zależy jak się używa.

  13. #42
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,864
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    wygrywalnosc zalezna od szczescia i przypuszczam od ustawien jakie uwzywasz.
    Ja tego bota uzywam od 8.4 na skille czyli podnoszenie kamieni, manarefill itp itd. i jakos bana nie dostalem [odpukac]
    po wykryciu leci delete

  14. #43

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    46
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    czy jest jakiś skrypt, aby podczas treningu mlvl (robienia run, czy też po prostu spalaniu many) bot używał life ringów z bp? z góry dzięki za odp

  15. #44

    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Chorzów
    Posty
    67
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @refresh

    @topic
    Mam taki problem, przeczytałem cały poradnik, i wszystkie 5 stron postów, szok ze to zrobiłem ale miałem nadzieje ze poradzicie mi co mam zrobic, jezeli zaznaczał auto eater a on je tylko z bp, bo jak z potwora dropnie to nie chce mi jesc :( czekam na odpowiedz, moze byc forum, moze priv :)

  16. #45

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    98
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Odświeżam temat, bo może ktoś pomoże :p

    Czy jest taka możliwość w TA, aby czary były rzucane w jakichś odstępach czasowych? Niby jest ta opcja 10% rozbieżności, ale działa średnio. Wylogowało mi postać po 15 minutach, więc nie było dostatecznie dużych różnić w czasie, jeśli chodzi o rzucaną exurę ico. Może są od tego jakieś skrypty, średnio to ogarniam.

    @down

    Hmm, niby tak, ale w sumie to wylogowywanie postaci to taki efekt uboczny. Bardziej zależy mi na tym losowym rzucaniu zaklęć (w jakimś przedziale czasowym), ale coś czuję, że TA nie ma takich opcji.
    Ostatnio zmieniony przez Froder : 19-03-2012, 15:07

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wszystko co musisz wiedzieć o TibiaAuto!
    Przez smietek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 266
    Ostatni post: 24-01-2011, 10:20
  2. [Poradnik] Wszystko o domkach.
    Przez alien w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 286
    Ostatni post: 20-12-2009, 19:18
  3. [Poradnik] Wszystko o promocji
    Przez Gollum w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 162
    Ostatni post: 12-06-2009, 22:17
  4. Odpowiedzi: 49
    Ostatni post: 06-06-2007, 13:07
  5. Wszystko O Desercie...
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 07-11-2006, 17:49

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •