Reklama
Strona 2 z 24 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 351

Temat: [TA] Wszystko o TibiaAuto + Skrypty

  1. #16
    NarVany

    Domyślny

    Hiho.
    Mam pewien mały problemik:P Mianowicie ustawiłem wszystko bot sobie biega, bije leczy się ale jest pewien problem z lootem wszystko jest raczej spoko ustawione, a bot czasem otwiera zbiera wszystko innym razem otwiera zbiera połowę rzeczy innym razem otworzy nic nie zbierze a jeszcze innym wcale nie otworzy patrzę w monitor wrócę nacisnę na ciało i zbierze. Nie mogę zrozumieć o co chodzi. I od razu jak piszę to zapytam auto atak włącza się po chwili nie raz postać przejdzie obok moba i to nie daleko a obok albo w odległości kratki i po chwili dopiero zaatakuje, normalnie by mnie to nie denerwowało ale gram druidem i wpadam w większe respy i większe prawdopodobieństwo deda.
    Thx jeśli ktoś pomoże.
    Ostatnio zmieniony przez kuba : 21-04-2011, 23:16

  2. #17
    Kuba~

    Domyślny

    mam dziwny problem, bot nie lata do banku :/

    ustawione 500 / 500 cap < 6 i nie lata kiedy warunki są spełnione. trochę denerwujące, bo trzeba samemu czasem się bujnąć. w poprzedniej wersji było wszystko ok, a teraz zonk ; /

    edit:

    sprawdziłem skrypt dot. 4 kopalni - przy próbie uruchomienia, wywala błąd i TA się wyłącza.

    po za tym, jak nie ustawię, (robiąc tak jak piszesz) nie łazi po poziomach, tylko jeden poziom ogarnia.
    Ostatnio zmieniony przez Kuba~ : 25-04-2011, 18:21

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar joozioom
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja mam takie pytanie, to jak jest w końcu z wykrywalnością tego tibia auto? Chciałbym sobie wybocić jakiegoś druida żeby mieć monka i knighta skillować, a narazie nie mam kasy na neobota? Z resztą spróbuje teraz i tak później będę miał neobota to się najwyżej zacznie od nowa.

  5. #19
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ma ktoś moze skrypt z dwarfami z miasta, bo ja kurde mam, ale nie umiem ustawić autosellera i autobankiera:/

  6. #20
    alexroil

    Domyślny

    Zakładka Python Scripts i tak musisz zmienic z "enabled no" na "enabled yes" klikając prawym przyciskiem myszki.

  7. #21

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    226
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja wogole mam taki problem ze wszystko przebiega zgodnie z planem instalacja, wszystk ladnie pieknie, postac juz czeka, wlaczam tibiaauto wybieram nick postaci a tu bląd: ERROR!Unable to read TA install directory! Please reinstal, reinstalowalem co to moze byc ?
    Mam windows 7 64 bit
    Ostatnio zmieniony przez kuba : 18-06-2011, 19:35
    Cytuj anarchiczny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jako ,że walenie z wanda mnie wkurwiało to gram ED
    Cytuj Gray napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie, po tej ostatniej akcji nie bedzie więcej loterii za smsy.

    Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem gówniarstwa i ciemnoty.

  8. #22
    Toudi94

    Domyślny

    Chlooopaki, bo mam taki problem z ustawieniem tego zeby walil z SD... Zaznaczam ta funkcje w aim bot bo to na starej wersji i nie chce mi walic, w auto attacku tez zaznaczylem tamto i nawet nie mam tego potwora na liscie do atakowania i on mi go poprostu olewa i leci dalej ;/
    Co mam zrobic??

  9. #23
    Avatar w8w8w8
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,263
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Toudi94 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chlooopaki, bo mam taki problem z ustawieniem tego zeby walil z SD... Zaznaczam ta funkcje w aim bot bo to na starej wersji i nie chce mi walic, w auto attacku tez zaznaczylem tamto i nawet nie mam tego potwora na liscie do atakowania i on mi go poprostu olewa i leci dalej ;/
    Co mam zrobic??
    zaznaczasz tamto to znaczy co?
    jak chcesz zeby bil ci potwory to zaznaczasz w auto attacku backatack alien with rune i nie wpisujesz nazwy potwora w okienku.

    a auto aim, to jak huncisz manualnie i ci automatycznie namierza potwora ktorego zaznaczysz o ile pamietam

  10. #24
    wojtasek009

    Domyślny

    Siema. Mam pytanie. No ,pare pytań. Jak zrobić ,żeby bot wołał nas ,gdy pk nas zaatakuje? Robię wszystko ,ale nie dziła ,potrzebuje alarmu ,jak expie i jak skilluje. Druga rzecz to ,jak walić z run w moby? Trzecia to potrzebuje skrypta do tego ,żeby mój char bił moby z dystansu ,prócz tego jakis poradniczek ,jak go wkleć czy coś... :)

    Z góry dziękuję :D

    Pozdrawiam :))

    PS Liczę na szybką odpowiedź. ;p

  11. #25

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Everywhere
    Wiek
    30
    Posty
    1,022
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wchodzisz w Auto go/log i zaznaczasz
    Type: Proximity
    Attribute: i tu sobie wybierasz
    Condition: Nearby
    i bierzesz audio alarm zaznaczasz

    I jak bedzie na ekranie czacha to ci pipczy.

  12. #26
    Avatar lukasz123
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    175
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jak "wkleić" skrypt, żeby działał opisane jest w poradniku , więc mam prośbę abyś kurwa mać wysilił się na tyle i rzucił okiem na poradnik nim zadasz pytanie. Co do skryptu myślę, że nie głupie byłoby odwiedzenie strony producenta, a dalej udanie się na forum, założenie konta i kurwa poszukanie. Moim nadzwyczaj skromnym zdaniem jest to na tyle proste, że nie powinno przerosnąć piątoklasiste zważając, że rozpisałem Ci drogę jaką powinieneś podążać.

  13. #27
    wojtasek009

    Domyślny

    Ogarnij się dziecko. Wyślij mi link na ten poradnik ,a nie pierdzielisz... Skrypt mam ,ale nie działa ,pewno źle go wstawiam ,jednak nie mam pojęcia...
    Link do skryptu; http://tibiaauto.net/forum/viewtopic.php?t=1005503
    Ten skrypt można użyć na sorcu i drucie? ;p

    PS Xard Flor thx za pomoc :D

  14. #28

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    216
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ej mam taki problem ze mam all zainstalowane wedlug wszystkich poradnikow i ciagle mam unknown a tibia auto pasuje do tibi ta sama wersja itp co jest zle?

  15. #29

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kraków
    Posty
    740
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @up

    na windows vista i 7 jest bug, musisz czekać

  16. #30
    jason

    Domyślny

    Mam pytanko czy da sie ustawić w Tibii Auto opcje dla expa dla palla,tzn. że zaznacza cel i ucieka pare kratek do przodu.Z góry dzienx za odpowiedz

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wszystko co musisz wiedzieć o TibiaAuto!
    Przez smietek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 266
    Ostatni post: 24-01-2011, 10:20
  2. [Poradnik] Wszystko o domkach.
    Przez alien w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 286
    Ostatni post: 20-12-2009, 19:18
  3. [Poradnik] Wszystko o promocji
    Przez Gollum w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 162
    Ostatni post: 12-06-2009, 22:17
  4. Odpowiedzi: 49
    Ostatni post: 06-06-2007, 13:07
  5. Wszystko O Desercie...
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 07-11-2006, 17:49

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •