Reklama
Strona 499 z 595 PierwszaPierwsza ... 399449489497498499500501509549 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,471 do 7,485 z 8917

Temat: GTFO my /a/ czyli co dobrego w tym sezonie

  1. #7471
    Avatar Tomi
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    696
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj ImFresh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    skonczylem tokyo ghoul
    mam nadzieje ze planuja kontynuacje bo czuje slabo czlowiek
    Kontynuacja w styczniu 2015 :D

  2. #7472
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Czy z tych wszystkich rom-comów jest taki który ma normalne, ogarnięte zakończenie? Niektóre mi się bardzo podobają, zwłaszcza obejrzany dzisiaj Yahari ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru bardzo mi przypadł do gustu, świetna główna bohaterka, ta 'druga' laska też jest całkiem okej ale co najdziwniejsze, główny bohater jest zajebisty (a to coś dziwnego w tego typu anime ;-d), więc jak znajdę czas to się zabieram za light novel. No ale tak jak większość to niedokończona ekranizacja light-novel, czy znacie coś takiego co już jest definitywnie zakończone i nie kończy się bez żadnej konkluzji? Żeby ten związek był normalnie doprowadzony do końca, a nie zakończenie anime zanim cokolwiek się wydarzy? Straszny niedosyt to pozostawia u mnie jak podczas całej serii nie wiele się zmienia, zwłaszcza jeśli mi się podobało ;d
    Ostatnio zmieniony przez Toxik : 20-12-2014, 19:59

  3. Reklama
  4. #7473

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    https://kryptośmieć
    Posty
    432
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    No najgorzej z takimi adaptacjami LNow. Dlatego juz nie ogladam, pierwsze to sprawdzam czy source jest skonczony.

  5. #7474
    Avatar Earn antropow
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznan
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj ZinC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po oglądaniu Kaiji myślałem czy nie obejrzeć ale odrzucił mnie fakt że to jest sport

    Ale potem obejrzałem całe prince of tenis jednym ciągiem oraz Chihayafuru które jest jedno z moich top anime, a po takim czymś to myśle że już wszystko może mnie zaciekawić :D
    Ostatnio zmieniony przez Earn antropow : 20-12-2014, 21:06


  6. #7475

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    https://kryptośmieć
    Posty
    432
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Koniec SAO2, co za gowno pls. 3/10

  7. #7476
    Avatar ZinC
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    3,882
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    sam gardze sportowkami bo zazwyczaj sa nudne, ale One Outs i Cross Game byly 10/10 ;d

    [ymp3]hgKDu5pp_fU[/ymp3]

  8. #7477
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,067
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    nadrobilem se drugi sezon tower of god i znoeu trzeba czekac ._.
    czemu to tak wolno wychodzi ehh

  9. #7478
    Avatar Kucyk
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,586
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeżeli ja, człowiek który pochłonął nie jedną serie nawet po 20+ odcinków na raz, męczy się z Maria Holic tak, że jeden odcinek musi czasami rozdzielić na dwa, to wiedz, że coś się kurwa dzieje

    Na 12 odcinków może raz śmiechłem, całe 11 odcinków opiera się na tym samym pierdoleniu, jedynie z księdzem jest inny XD

    Dawno się tak nie wynudziłem

  10. #7479

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    https://kryptośmieć
    Posty
    432
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ja jebe co Kaiji. W 2 dni pochloniete, top 4 animu. Jutro wjezdza drugi sezon.

  11. #7480
    Avatar Kucyk
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,586
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Zacząłem czytać Minamoto kun Monogatari i zawsze mam jeden i ten sam problem, a są nim imiona

    Zawsze gdy zaczynają się na tę samą literę/są podobne to czasami potrafię się zgubić i nie ogarniam o kim w końcu jest mowa XD

    Chyba zacznę spisywać na kartkę za każdym razem główne postacie ;_;

    Póki co przeczytałem dopiero 8 chapterów, ale już wiem że mi się spodoba ;d

  12. #7481
    Avatar Tomi
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    696
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Kucyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zacząłem czytać Minamoto kun Monogatari i zawsze mam jeden i ten sam problem, a są nim imiona

    Zawsze gdy zaczynają się na tę samą literę/są podobne to czasami potrafię się zgubić i nie ogarniam o kim w końcu jest mowa XD

    Chyba zacznę spisywać na kartkę za każdym razem główne postacie ;_;

    Póki co przeczytałem dopiero 8 chapterów, ale już wiem że mi się spodoba ;d
    Eh mam to w followach ale jakoś nie mogę się za to zabrać

  13. #7482
    Avatar Lonek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    632
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ehh... Jak te upodobania się zmieniają. Najpierw było anime, bo manga zła, bez muzyki i animacji -"jak to można tak czytać?", potem przyszedł na nią czas bo anime albo daleko w tyle albo zero planów kolejnych sezonów i tak człowiek odkrył, że fajna jest ta manga bo nie ma takich głupich cenzur przemocy, krwi itp. więc całkiem fajnie się czytało... a teraz od 3-4 miesięcy siedzę w ln'kach i nie mogę się oderwać, w zasadzie ostatnio tylko HxH rewatchuje i kyou no asuka czytałem, a tak to non-stop sprawdzam czy nowy chapter wyszedł w tej bądź innej ln'ce a jak nie to zabieram się za inną :D (swoją drogą fajnie można zauważyć ciekawą rzecz przerzucając się z mang na ln'ki, wcześniej nie zwracałem na to uwagi bo to był tylko obrazek i spojrzałem na tło i spoko, jest to jest nie to nie, a w ln'kach jest czasami opisane wnętrze i czuje się jak bym doświadczył czegoś niesamowitego i tak sobie porównuje mangę z ln'ką i -"a no rzeczywiście w tle stoi skrzynka z mieczami", fajne to :D)


    Re:Monster - strasznie rashuje, ale spoko opcja dla osób które lubią szybki rozwój sytuacji i rozwój mc, dość brutalne, dużo walk i ciekawych pomysłów, warto czytać imo
    Master of Monster - dziś w pksie z nudów się zabrałem za to i dużo wolniejsze niż ww, ale też ciekawe się zapowiada, szkoda tylko, że tak mało chapterów na razie :[
    Slime Tensei Monogatari - to w zasadzie będę musiał poszukać czy jakaś inna grupa tłumaczy, ale przeczytałem streszczenie kilka chapterów i naprawdę fajna opcja, człowiek odradza się w innym świecie jako slime :D
    Moonlight Sculptor - a to jest jak dla mnie taki win, że hej (ciekawe i dużo materiału :])

    (Ktoś jakieś propozycje ciekawych ln'ek? Niekoniecznie musi być jak powyższe lnki nawiązujące do gier itd. głównie interesują mnie (epickie) walki i przygody, rozwój bohatera/drużyny, ale jakimś innym gatunkiem też nie pogardzę - może coś o jakiś kupcach/podróżnikach?)

    Swoją drogą czyta ktoś tu jeszcze z obecnych The Gamer? ostatnio się trochę działo i nasz gracz nieźle się power up'uje.

  14. #7483
    Avatar Earn antropow
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznan
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Lonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ehh... Jak te upodobania się zmieniają. Najpierw było anime, bo manga zła, bez muzyki i animacji -"jak to można tak czytać?", potem przyszedł na nią czas bo anime albo daleko w tyle albo zero planów kolejnych sezonów i tak człowiek odkrył, że fajna jest ta manga bo nie ma takich głupich cenzur przemocy, krwi itp. więc całkiem fajnie się czytało...
    Ciekawe kiedy na mnie przyjdzie pora... Ze trzy lata temu próbowałem, tylko jedną serie udało mi się przeczytać całą (a potem byłem jedynie wkurwiony bo dosłownie 3 dni później zostało zapowiedziane anime, a specjalnie szukałem czegoś czego nie ma xd), inne próbowałem ale moim głównym mankamentem jest to że czego bym nie czytał po kilkunastu minutach patrzenia się w biało czarne obrazki po prostu zasypiam...


  15. #7484

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    https://kryptośmieć
    Posty
    432
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Earn antropow napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe kiedy na mnie przyjdzie pora... Ze trzy lata temu próbowałem, tylko jedną serie udało mi się przeczytać całą (a potem byłem jedynie wkurwiony bo dosłownie 3 dni później zostało zapowiedziane anime, a specjalnie szukałem czegoś czego nie ma xd), inne próbowałem ale moim głównym mankamentem jest to że czego bym nie czytał po kilkunastu minutach patrzenia się w biało czarne obrazki po prostu zasypiam...
    Spoko, ja tez ;d
    Probowalem czytac Vagabonda bo nie ma anime i bardzo ceniony ale nie da sie po prostu czytac czarno-bialego bez muzyki. W dodatku wszystko ladnie tam bylo widac co sie dzieje, nie ma rozpierdolu jak w Bleachu ale mimo wszystko nie moge.

    Ale LN fajna sprawa.
    Ostatnio zmieniony przez Kyouraku : 22-12-2014, 00:31

  16. #7485
    Avatar Kucyk
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,586
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    63 chaptery za mną ;d

    Ja póki co wolę mangę od LN, chociaż żadnej nie czytałem, chyba dlatego że mam braki w słownictwie z angielskiego i łatwiej wyciągnąć kontekst jeżeli jest przedstawiona sytuacja obrazowo, ale i tak póki co mam odpalony zawsze translator dla pojedynczych słówek (teraz ogarnąłem jak mało znam przymiotników xD)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. GTFO my /a/ czyli plot vs justice
    Przez Takeya w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 457
    Ostatni post: 01-01-2024, 18:06
  2. League of Legends DUO d5 eune, w sezonie 6 miałem masterka
    Przez Draxido w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 04-08-2017, 17:49
  3. Kupię Konto EUW - dywizja niższa niż platyna w ostatnim sezonie
    Przez NoLossPrevented w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-11-2016, 00:09
  4. League of Legends IEM pyta: "Gdzie mamy przyjechać w następnym sezonie?"
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 31-01-2013, 21:11

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •