+ Nowy post
Strona 2 z 10 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 96

Temat: Szkolne kfiatki!

Data rejestracji
    Oct 2009
    Siła reputacji
    10
    ~Chudy~ poleca ten styl życia ~Chudy~ poleca ten styl życia ~Chudy~ poleca ten styl życia ~Chudy~ poleca ten styl życia

Domyślny

Nie dawna uwaga mojego kolegi z klasy "Gdy oznajmiłem uczniowi .......... że grozi mu jedynka na koniec roku powiedział głośno "ale się wkurwiłem" po czym odpalił papierosa." Ziomek miał przez to niezły gruz ;dd

Data rejestracji
    Feb 2007
    Położenie
    Małopolska
    Siła reputacji
    11
    Picior klęka tylko przed Bogiem Picior klęka tylko przed Bogiem Picior klęka tylko przed Bogiem Picior klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Treść uwagi:
    "Uczeń Piotr grozi koleżance Marcie "zdechnij", co gorsze nie widzi w tym nic złego."

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    10
    CzuP tworzy klimat torga CzuP tworzy klimat torga CzuP tworzy klimat torga CzuP tworzy klimat torga CzuP tworzy klimat torga

Domyślny

W czasie lekcji "na żywo" takie akcje są śmieszniejsze ale cóż ;d.

Ostatnio na lekcji multimediów:
    Nauczyciel: - Dzisiaj będziemy was pytać!
    Kumpel: - Niech Pan dzisiaj nie pyta takie niskie ciśnienie ;/.
    Nauczyciel: - To trzeba je podwyższyć :D!

Data rejestracji
    Apr 2007
    Położenie
    Częstochowa
    Siła reputacji
    12
    FoX-x to nie nick, to styl życia! FoX-x to nie nick, to styl życia! FoX-x to nie nick, to styl życia! FoX-x to nie nick, to styl życia! FoX-x to nie nick, to styl życia! FoX-x to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Tak mi sie przypomnialo.. Jest poczatek roku szkolnego, pierwsza klasa technikum, okazuje sie ze jeden nowy kolega mieszka dosyc blisko nas.
    Pochodzi on do naszego kolegi i cos takiego:
    -Ja tam mam blisko do was, to bede przyjezdzal..
    Na to kolega, chwile myslac:
    - A po chuj?

Wtedy to smiechlem niemilosiernie, do tej pory z kolega to wspominam.

Czesto zdarzaja sie jakies smieszne rzeczy w szkole, ale nie jestem w stanie zapamietac.

To co niekiedy dzieje sie na lekcjach to czysta poezja ;d

@edit:
    Przypomniala mi sie uwaga z gimnazjum:
    "Uczen xxx trzyma noge uzbrojona w but na nowo zakupionym krzesle"

Data rejestracji
    Jan 2006
    Położenie
    ██████████
    Siła reputacji
    0
    durassek poleca ten styl życia durassek poleca ten styl życia durassek poleca ten styl życia durassek poleca ten styl życia

Domyślny

jeden gosc wniosl kurtke na religie, no i zalozyl sie z kumplem z lawki ze ubierze sie i wyjdzie. No to wstaje zaklada powoli jednego buta, potem drugiego kurtke czapke. Babka od religi patrzy sie na niego. Ten bierze plecak i wychodzi. Za chwile wchodzi, babka od religi z mordą do niego ze zaraz do dyry pojdzie grozi mu drze sie na niego. Tamten popatrzyl sie jej w oczy i z pelna powagą powiedzial "przepraszam zachowalem sie jak gowniarz" za chwile parsknął śmiechem tak jak cala klasa, a babka sie zgasila xd

Data rejestracji
    Apr 2006
    Siła reputacji
    0
    w8w8w8 to nie nick, to styl życia! w8w8w8 to nie nick, to styl życia! w8w8w8 to nie nick, to styl życia! w8w8w8 to nie nick, to styl życia! w8w8w8 to nie nick, to styl życia! w8w8w8 to nie nick, to styl życia! w8w8w8 to nie nick, to styl życia!

Domyślny

historyk, ktory zlapal kiedys ucznia na fajku, do dzis na kazdej lekcji rzuca mu zapalniczke/zapalki, albo pyta sie go czy nie idzie na dymka ;]

ten sam historyk, jak zobaczyl takiego lamusa na obsciskiwaniu sie z jakas paszczurzyca ostatniio mowi do niego "Andrzej, jak tak patrze na ciebie to widze, ze w zyciu to jednak wszystko sie moze zdarzyc"

Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ja sobie przypominam że kiedyś w gimnazjum jeszcze bodajże wyszliśmy na przerwę a pare osób zostało w sali (ja i pare innych osób).. Miałem kolegę który wyjął od ziomka z ławki ołówek i go podpalił zapalniczką, strasznie śmierdziało o dziwo nauczycielka wchodząca do sali powiedziała że pachnie 'sosem barbekiuu'... A tak na prawdę była jakaś zmulona bo tak jebało* że każdy głowę trzymał za oknem. No i kolega przychodząc z przerwy był mile zaskoczony wyglądem swojego ołówka, z pomarszczoną farbą.
    Nie wiem czy śmieszne.. Mi to po latach wydaje się zabawne.
    mam debila w klasie (II kl lo), ktory rzuca petardy do kosza, tak ze jak jeblo to caly kosz w drobny mak, a w klasie dupilo siara.
    Ostatnio zmieniony przez w8w8w8 : 30-01-2011, 14:20

Data rejestracji
    Dec 2008
    Położenie
    WaWa - Berlin
    Siła reputacji
    0
    Arakon Arke klęka tylko przed Bogiem Arakon Arke klęka tylko przed Bogiem Arakon Arke klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Ja miałem ostatnio na lekcji fajną sytuację a mianowicie:
    Ostatnia lekcja (piątek) początek ferii. Mam zegarek ustawiony co do sekundy z dzwonkiem i patrze na zegarek 13.19 (była 13.18) 10 sekund do końca lekcji, mówie "ferieee" wybiegamy z klasy i akurat wychodziła pedagog z gabinetu my już na korytarzu a ja " o kurwa jeszcze minuta". Zajebisty zonggg.

Notoryczny Miotacz Postów Kacpik95 jest teraz offline
    Data rejestracji
    Nov 2009
    Położenie
    boczne ustalone
    Siła reputacji
    9
    Kacpik95 klęka tylko przed Bogiem Kacpik95 klęka tylko przed Bogiem Kacpik95 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Cóż, nasz kochany wychowawca od rzeczonego słowa kochani jest uzależniony. Mamy z nim historię i wos i na każdej lekcji kręcimy bekę z tych jego "kochani". Ostatnio naliczone - 88.

I jeszcze parę jego haseł w stylu "Łapię was za rękę a to nie wasza ręka", albo "Dać wam palec a bierzecie całą dłoń!".

Ogólnie, strasznie spięty facet ;p
    Cytuj Lunki napisał Pokaż post
    Chłop, który nie lubi sie ubierać jak żołnierz to nie chłop.
    Lunki - mój nowy przełożony.

Data rejestracji
    Dec 2007
    Siła reputacji
    13
    twardy poleca ten styl życia twardy poleca ten styl życia twardy poleca ten styl życia twardy poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj Kacpik95 napisał Pokaż post
    Cóż, nasz kochany wychowawca od rzeczonego słowa kochani jest uzależniony. Mamy z nim historię i wos i na każdej lekcji kręcimy bekę z tych jego "kochani". Ostatnio naliczone - 88.

I jeszcze parę jego haseł w stylu "Łapię was za rękę a to nie wasza ręka", albo "Dać wam palec a bierzecie całą dłoń!".

Ogólnie, strasznie spięty facet ;p
    U nas ziomek mówi "proszę państwa" Na jednej lekcji a ze 44 razy.

Ja tam mam angielski bardzo lajtowy i wyzywam się z nauczycielką po ang typu: dziwko itd:)

Innych sytuacji nie pamiętam, albo nie było :/ dopiero I klasa LO

Data rejestracji
    Apr 2006
    Siła reputacji
    12
    Groszek Paladyn :D wyłączył reputację

Domyślny

W gimnazjum mialem w klasie kolege ktory podlozyl taki granat dymny z saletry pod materace do wf-u ktore byly na korytarzu, jak podpalil to po chwili materace zaczely sie palic, w szkole siwo, a babka z religii biegala i darła morde "terrorysci!!!!!" xDDDDD
    byla mega guma tylko potem kolega musial placic za te materace xdd

Mialem tez fajnego goscia z historii, fan barcelony, nieraz cala lekcje nam mowil o historii pilki noznej, albo omawial z nami przebieg ostatniego meczu barcy. Raz mnie wzial do odpowiedzi i zaczal pytac o sklad barcelony, kto ostatnio strzelil itp. No i dostalem pizde xd.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania