+ Nowy post
Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 96

Temat: Szkolne kfiatki!

Data rejestracji
    Jan 2006
    Położenie
    Gliwice
    Siła reputacji
    13
    Celestian hunter ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Celestian hunter ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Celestian hunter ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Celestian hunter ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Celestian hunter ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Celestian hunter ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Celestian hunter ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Celestian hunter ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny Szkolne kfiatki!

Przydarzyła Ci się śmieszna sytuacja w szkole? Dostałeś niecodzienną uwagę? Nauczyciel powiedział coś zabawnego?
    W tym temacie możesz podzielić się właśnie takimi historiami :)

Data rejestracji
    Aug 2010
    Położenie
    Knurów
    Siła reputacji
    8
    Semi Smart nie jest już randomem

Domyślny

Mi osobiście nie, ale kumple dostawali w stylu:
    -Uczeń biega na lekcji WF-u
    -Uczeń śpiewa na lekcji muzyki
    -Uczeń siedzi pod stołem i śpiewa sam do siebie

poza tym pisanie petycji do dyrektorki o włączenie grzejników na pomiętolonej kartce (o dziwo wysłuchała ;o)

Data rejestracji
    Nov 2007
    Siła reputacji
    0
    Mistick Bersecker to jeszcze świeżak

Domyślny

U nas w gimnazjum na lekcji wybuchł pożar. A doszł do tego w taki sposób: 2 debili + korektor + papier + zapalniczka

Data rejestracji
    Apr 2010
    Siła reputacji
    10
    Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia!

Domyślny

No ja sobie przypominam że kiedyś w gimnazjum jeszcze bodajże wyszliśmy na przerwę a pare osób zostało w sali (ja i pare innych osób).. Miałem kolegę który wyjął od ziomka z ławki ołówek i go podpalił zapalniczką, strasznie śmierdziało o dziwo nauczycielka wchodząca do sali powiedziała że pachnie 'sosem barbekiuu'... A tak na prawdę była jakaś zmulona bo tak jebało* że każdy głowę trzymał za oknem. No i kolega przychodząc z przerwy był mile zaskoczony wyglądem swojego ołówka, z pomarszczoną farbą.
    Nie wiem czy śmieszne.. Mi to po latach wydaje się zabawne.
    Ostatnio zmieniony przez Koczek : 30-01-2011, 00:21

Notoryczny Miotacz Postów Visher jest teraz offline
    Data rejestracji
    Jan 2009
    Położenie
    Stalowa Wola.
    Siła reputacji
    10
    Visher poleca ten styl życia Visher poleca ten styl życia Visher poleca ten styl życia Visher poleca ten styl życia

Domyślny

Jak bym miał wymieniać wszystko po kolei, to pisał bym do jutra (a zauważmy, że jest obecnie 00:36).

Podstawówka:
    Podczas gdy nie było nauczyciela działy się różne rzeczy, głównie: wyrzucanie kwiatków/kredy/gąbki/butelek na wodę/śmieci ze śmietnika, skakanie po ławkach. Raz pamiętam jak kolega podszedł do biurka nauczyciela, gdzie z boku były położone 4 pudełka kredy po 100 sztuk każde, i zwinął je dosłownie sprzed nosa nauczyciela (4 razy podchodził, 4 pudełka zwinął).

Gimnazjum:
    Tu było wszystko, od śpiewania klubowych piosenek, wywracania ławek, barykadowania innych, rzucania w tablicę balonami z wodą/naślinionymi papierkami, przeklinanie i pyskowanie do nauczycieli, wyjścia z lekcji w czasie jej trwania (2 takie wypadki, dot. jednej osoby), włączanie telewizora, zabieranie dziennika, usprawiedliwianie godzin gdy nauczyciel odwraca się do tablicy, rzucanie w innych kredą, wszelakie dyskryminacje, ucieczki przez okno, bójki na przerwach, ustawki klasowe, gaz pieprzowy w toalecie, wybuchy petard w toalecie, picie alkoholu, podpalenia, wyłączanie prądu w czytelni, raz kolega wszedł do pokoju nauczycielskiego z workiem na głowie z hasłem 'to napad!' - fajnie miał, bo zaraz na wprost drzwi stała jego wychowawczyni. Drugi znajomy z kolei wszedł do klasy z koszem na śmieci, pytając wychowawczynię czy nie zamawiała przypadkiem pizzy.

Technikum:
    Póki co to dopiero zacząłem naukę, tutaj są nudy, ale pod nieobecność nauczyciela po sali latało wszystko co trafiło w nasze ręce, nawet krzesła. Po jednym takim zdarzeniu nauczycielka weszła, popatrzyła na upieprzoną podłogę kredą i pomyślała, że to robotnicy nie posprzątali po wymianie lamp.

Data rejestracji
    Nov 2006
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    12
    Don Corleone to nie nick, to styl życia! Don Corleone to nie nick, to styl życia! Don Corleone to nie nick, to styl życia! Don Corleone to nie nick, to styl życia! Don Corleone to nie nick, to styl życia! Don Corleone to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Kiedyś, jak uczęszczałem do liceum, mieliśmy młodziutką i naiwną nauczycielkę od biologii. Któregoś dnia, w czasie zajęć, postanowiliśmy o ustalonej godzinie udawać, że kaszlemy i się dusimy w skutek jakiegoś gazu ;D. Nauczycielka widząc że każdy kaszle (zacznijcie usilnie kasłać, to się zrobicie czerwoni, tak jak prawie cała moja klasa), przestraszyła się i wybiegła z klasy. Potem było wyjaśnienie sprawy z dyrektorką, bo babka od biologii sobie wkręciła że coś ją w gardle drapało, a tak na prawdę był to tylko głupi żarcik XD!

A w gimnazjum wyrzucaliśmy deski sedesowe na drzewa ;ddd Bo takie te drzewka "szare" były ;p

Data rejestracji
    Nov 2007
    Położenie
    Poznań
    Siła reputacji
    11
    davern nie musi się już przedstawiać davern nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Kumple w gimnazjum dostał uwagę " Mateusz na lekcji polskiego je mięso własnej wytwórni i popija to wszystko ciepłym mlekiem od krowy" Więc jak to przeczytaliśmy to było "grubo" I jeden ziom teraz w technikum : "Uwaga za niesłuchanie na lekcji/słuchanie muzyki oraz mówienie do samego siebie" -.^

Data rejestracji
    Oct 2010
    Położenie
    Płock
    Siła reputacji
    9
    Xat klęka tylko przed Bogiem Xat klęka tylko przed Bogiem Xat klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

No my w czwartek zrobiliśmy zwałe, przynieśliśmy taśmę izolacyjną z włóknem w środku noi skleiliśmy wszystkim plecaki, torby z naszej klasy, nożyczkami rozciac nie mogli i chodzili tak wszyscy rzadkiem huehuehue, ofc bez przypału xD
    Spoko uwagi the best ja dostałem za to że narysowałem abstrakcje penisa na plastyce i na zebraniu nawet wychowawco rodzicom pokazał : D

Data rejestracji
    Jun 2009
    Położenie
    ŁDZ
    Siła reputacji
    9
    Jelonekk wkroczył na salony Jelonekk wkroczył na salony Jelonekk wkroczył na salony

Domyślny

Epicki temat :)
    @top
    przyszedłem na ostatnie 2 lekcje (wf) i przeprosilem za spoznienie

Notoryczny Miotacz Postów Close Eye jest teraz offline
    Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    10
    Close Eye wkroczył na salony Close Eye wkroczył na salony Close Eye wkroczył na salony

Domyślny

Ja mialem dwa lata temu taka sytuacje w gimanzjum.
    Moja kolezanka na lekcji religii wypuscila gaz pieprzowy, mamy taka nieogarnieta babke od religii ze przed cala lekcje nic nie czula a pod koniec dopiero zobaczyla. Wtedy wszyscy "alergicy" zaczeli kaszlec, mdlec. Taki przypal byl, nawet w gazecie o tym pisali ;d

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania