Reklama
Strona 3 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 48

Temat: [Poradnik] Od 0 do 60 Lvl-a w 30 dni paladynem

  1. #31

    Notoryczny Miotacz Postów Cro jest teraz offline
    Avatar Cro
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Aokigahara
    Wiek
    29
    Posty
    1,123
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Darkenn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zbyt ciezkie expowiska. Na przykald taki 11 level nie poradzi sobie ze slimem albo zatruciem skorpiona. Ladny poradnik aczkolwiek przesadzony
    To cienki jesteś, ja 8lvl sorcem expiłem na slimach, a na skorpiny wystarczy exana pox

    Słaby poradnik, wszystko z tibiawiki skopiowane. 3/10

  2. #32

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    ŁDZ
    Posty
    301
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Pod trollem masz błąd,zjebało mi się coś z kopiowaniem,więc nie powiem ci dokładnie co to jest ;d przeczytaj i popraw.
    Poradnik dobry,bardzo przejrzysty ale nie masz opisanych ŻADNYCH taktyk..powinieneś jeszcze dodać to,że palkowi lecą najszybciej skille :P 7/10

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Banan_00
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Opole
    Posty
    186
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Poradnik dobry , ale i tak gra palladynem to wielkie gowno :p

  5. #34

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    37
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    na orc landzie można już wcześniej zacząć expić, ja pallkiem zacząłem tam od 24lv bez bohów, nieraz doganiał mnie zerk, nieraz nie, ale z halberdów i innych itemków wychodziłem na + (niektóre rzeczy w tym poradniku są troszke nieaktualne oraz w mount sternum cave nie występuje skeleton warrior.)
    od 35 lv z bohami można już schodzić na -1 i pojedynczo warlordy lurować, ale tutaj już można mieć waste.

  6. #35

    Notoryczny Miotacz Postów Cro jest teraz offline
    Avatar Cro
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Aokigahara
    Wiek
    29
    Posty
    1,123
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Teider napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na orc landzie można już wcześniej zacząć expić, ja pallkiem zacząłem tam od 24lv bez bohów, nieraz doganiał mnie zerk, nieraz nie, ale z halberdów i innych itemków wychodziłem na + (niektóre rzeczy w tym poradniku są troszke nieaktualne oraz w mount sternum cave nie występuje skeleton warrior.)
    od 35 lv z bohami można już schodzić na -1 i pojedynczo warlordy lurować, ale tutaj już można mieć waste.
    Dokładnie, trochę ogaru, bohy, i w miarę skille i można po ofie całym latać na 30lvlu tak jak napisałeś. Dość łatwo paść, dlatego obowiązkowo hp potki i stealth ringi, ale exp jest na prawdę świetny.

  7. #36
    Krav

    Domyślny

    Bezmyślna kopia z wiki. Na cholerę mi wiedzieć, że sorki i druty blokają sobie hydry DSami, skoro ja mam z tymi DSami walczyć? Opisujesz Dragon Lair, a nie hydry. "Opisujesz" to zresztą za dużo powiedziane. Nazwa expowiska i... koniec.

    A nawet niech by posiedział nad tym ze sześć godzin, to też nie wiem, co to ma do rzeczy. No fajnie, starałeś się, ale to nie znaczy, że mam gówna nie nazwać gównem.

    Mało pomocny, zero taktyk, ctrl+c ctrl+v. 2-/10 za fatygę.

    @edit
    zapomniałem starego hasła i musiałem od nowa zakładać konto przez ten poradnik, meh ;p

  8. #37

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    30
    Posty
    239
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Oj tam poradnik jest dla graczy nowych i średnich. Slima ubijesz spokojnie. Podstawa to wiadomo skile nic nie zrobisz bez dobrych skili taka prawda. Aby wbić 50 bez paca trzeba miec skile naprawde dobre a na pacc to wiadomo średnie. Taka jest moja opinia.

  9. #38

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    85
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nie ogarniam po co dałeś gobliny na femory hills i to na wyzszym lvl niż ghostland. W ghostlandzie exp jest wysmienity mozna expic z leszymi skillami na praktycznie wszystkim(kupując wczesniej stealth ringa).
    Dojście na Draconie tez jest długie , a jak wiadomo trzeba się wracac po speary dlatego uwazam dragi za lepsze.
    Ogólnie ja polecałbym bym od
    8-35 ghostland
    35-50 orc fortress/dwarfy guardy
    50-60 dragi veno/ ewnentualnie można próbować sie poganiać z GS'ami(oczywiscie trzeba miec bohy , i time ring sadze ze rowniez by sie czasami przydał)

    Jak ktoś nie ma kasy na kamyki to polecam kupić 100 spearów, wsadzić w worek i zatargać na kopalnie.
    Schować woreczek gdzieś pod drzewem i sobie poprostu bić rotwormy/dwarfy na full deffie i skill rosnie.

    Nie jest złym pomysłem kupienie sobie 100k na allegro i potem wyposażenie się w dobre eq , czy zakup kamyków do skillowania.
    100k to groszowe sprawy a można kupić za nie dobre eq dla palladyna (blue legi/pall armor/bohy/jakiś hełm i np.medusa shielda) które mało waży w porównaniu do plate setów itp. tylko oczywiscie tu potrzeba już trochę doswiadczenia zeby nie pasc i nie stracic kupionego eq.

    Pozatym wiadomo najlepszy exp jest blisko miasta własnie dlatego ze jest blisko ;D

    Poradnik fajny są zdjęcia i w ogóle ale niektórych expowisk bym nie polecał z tych których tu opisałes.

  10. #39
    konto usunięte

    Domyślny

    Imho caly poradnik do dupy, nasmarowane opisy potworow skopiowane z wiki, expowiska bez blizszego spojrzenia na nie, o light shovel tez chyba nic nie wspomniales a expienie na 17 lvlu na femor hills to tez swietny pomysl..
    Tym ktorzy chca sie na tym wzorowac - nie polecam

  11. #40
    ParaTrooper

    Domyślny

    Poradnik mógłby być lepszy, taka sklejka innych poradników których jest od groma. Trudno to ocenić.

  12. #41

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    166
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    W końcu palladyn moze skillowac za darmo i nie musi wydawac kasiory na kamienie tylko trzeba pacca :D w pewnym sensie teraz paladyni mają mega duży powód by kupować pacca już na 8 lvl :)
    Aż chce się zrobic pallka

  13. #42
    Avatar solp
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,036
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @up
    Wiesz to zależy jaką profesją umiesz lub lubisz grać... Jeden pisze/mówi, że palk najlepszy a inny powie sorc itp.

  14. #43
    Avatar abc
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    77
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Super poradnik , starannie wykonany , 9/10 :).

  15. #44
    Avatar farmer93
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    1,115
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Niby wszystko ok ale dla mnie mało expowisk. Podałeś tylko po jednym na każdy przedział a przydałoby się więcej + expowiska na paccu.

  16. #45

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Świętokrzyskie.
    Posty
    87
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dobry Poradnik jak skończy mi się pacc to na pewno zajrzę tutaj żeby obczaić jakieś miejscówki :)
    . . .

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 16-06-2016, 18:50
  2. Sprzedam 12 Dni vouchera / 10 Dni vouchera - Tanio
    Przez StoxXaka w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 10-08-2015, 20:30
  3. 73 ED 5 DNI PACC 5 DNI PG - GDZIE?!
    Przez MTV w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 30-12-2013, 19:38
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 22-06-2012, 20:26
  5. Zarabianie wysokim lvl paladynem
    Przez Mandor Silo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 31-12-2011, 15:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •