+ Nowy post
Strona 2 z 5 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 48

Temat: Od 0 do 60 Lvl-a w 30 dni paladynem

Data rejestracji
    Jan 2008
    Siła reputacji
    7
    krystian87 to jeszcze świeżak

Domyślny

Powiem tak, spisuje wasze opinie i sugestie. Lecz to co napisałem jest zebrane przez moje doświadczenie. Osobiście tak grałem i wbiłem 64 lvl. A o eq nie wspomnę, podane jest minimalne na danym Lvl. Osobiście na 60 lvl miałem takie samo eq jak tu i 500k w depo, kwestia przyzwyczajenia.

Co do questów, jestem w trakcie robienia oddzielnego poradnika. :)
    Dziękuje za komentarze i liczę na więcej. Dodam tylko, że jest to mój pierwszy poradnik jaki w życiu napisałem. :P
    15:28 Botonek [22]: to prawda ze za miesiac bedzie pvp na celescie?

Data rejestracji
    May 2010
    Siła reputacji
    6
    WlochatyOdkurzacz wyłączył reputacje

Domyślny

Świetnie , po przeglądnięciu twojego poradnika nadeszła mnie chętka powrócić do tibii po naprawdę długiej przerwie , tylko... hmm mógłbyś opisać jeszcze metody i miejsca skillowania.

Data rejestracji
    Jan 2006
    Położenie
    Gliwice
    Siła reputacji
    10
    Celestian hunter to nie nick, to styl życia! Celestian hunter to nie nick, to styl życia! Celestian hunter to nie nick, to styl życia! Celestian hunter to nie nick, to styl życia! Celestian hunter to nie nick, to styl życia! Celestian hunter to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Ja natomiast prosiłbym autora o zedytowanie tego tematu i potwierdzenie, że poradnik umieszczony został na torgu przez tą samą osobę ;)
    No i średnio mi się podoba, że cały artykuł to zlepek informacji z tibia wiki, ale tym się zajmiemy później :P

Data rejestracji
    Jul 2007
    Siła reputacji
    8
    Peregrin Tuk odnalazł swoje miejsce na świecie Peregrin Tuk odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

chlopaku, ale tutaj nie ma co kopiowac, tutaj wszystko jest skopiowane z tibia-wiki, wiec nie widze sensu zakladania praw autorskich na takie 'cos', po za tym expowiska w ogole nie opisane, poradnik o kant dupy
    Ostatnio zmieniony przez Peregrin Tuk : 31-10-2010, 14:23

Data rejestracji
    Jan 2008
    Siła reputacji
    7
    krystian87 to jeszcze świeżak

Domyślny

Heh... Wikipedia, napisałem jasno, że większość informacji pochodzi właśnie stamtąd. Nie wiem po co te twoje żale...

Co do prośby pana administratora, edit na tnp zrobiony.

Poradnik znajduje się na kilku forach w działach gdzie dostęp mają tylko osoby, zasłużone bądź posiadające dane wyróżnienie. Dodam tylko tyle, że poradniki tam przenieśli administratorzy tamtych for, więc to, że temat dałem także na torgu to powodem tego była, chęć podzielenia się tym z wami.

Niby sklejanie z wiki, ale trochę to trwało. Krytykować łatwo, zrób takie coś sam i później komentuj.
    15:28 Botonek [22]: to prawda ze za miesiac bedzie pvp na celescie?

Data rejestracji
    Apr 2010
    Siła reputacji
    0
    Karinoo nie musi się już przedstawiać Karinoo nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Chłopak ma racje, napracował się a wy go krytykujecie.

Normalnym jest,że jak coś się robi to sie wkłada w tego maxium pracy , a niestety ludzie się czepiają

Keep it up!

Data rejestracji
    Sep 2009
    Siła reputacji
    7
    Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga Pyroflames tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj krystian87 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niby sklejanie z wiki, ale trochę to trwało. Krytykować łatwo, zrób takie coś sam i później komentuj.
    100% racji !!
    wiecie jak autor się namęczył ?
    10min sklejania informacji z wiki do notatnika było pewnie bardzo hardcorową i czasochłonną pracą :/

tak ja ktoś tam up:
    poradnik o kant dupy rozwalić...
    I got 99 problems but a bitch ain't one..

Data rejestracji
    Oct 2010
    Siła reputacji
    4
    Fyer to jeszcze świeżak

Domyślny

Cytuj Master oko napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Problem polega na tym, że on prawdopodobnie GRA, a Ty GRAŁEŚ - już się nie da robić lootbagów :)
    Zasmucę twoja inteligencje, ponieważ wystarczy iść do npc Gorn i kupić sobie bagi 5gp/ea, ale widzę że dla niektórych robienie lot bagów jest czymś zjawiskowym.

@t Zmienił bym g legi na zao legi bo są o wiele lepsze.
    Na Cyclopy ( zwykłe) można iść na 9 lvlu z dobrymi skillami i o wiele szybciej exp wpada.
    Dodał bym też hellgate, poh cyce, poh gsy. Dużo tego by wymieniać.

Data rejestracji
    Dec 2008
    Położenie
    Zależy od dnia...
    Siła reputacji
    6
    Damjan nie musi się już przedstawiać Damjan nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Moim zdaniem najlepszy poradnik jaki do tej pory widziałem. Wszystko opisane perfect, sporo mapek, szczegółowe opisy lootów i ogólnych informacji na temat potworów. 11/10 ;) Pozdrawiam i czekam na kontynuacje twojego poradnika ;)

Data rejestracji
    Jan 2004
    Siła reputacji
    18
    Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Filia the Dragon : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

1. Mogłeś zrobić jakieś podsumowanie o broniach i amunicji- które najlepsze itp.
    2. Bez sensu opisywać wszystkie potwory z danego expowiska, szczególnie jeśli są to jakieś słabe monstra( i jeszcze do tego powtarzasz opisy). Lepiej podlinkować do bazy z torga albo wiki. Lepiej ogólnie opisać np expowisko- na co uważać, na co zwrócić uwagę itp. Bo np. nie wyobrażam sobie 35lev paladyna, który bije Orca Warlorda ;d
    3. Dragi na Draconi są średnim respem dla paladyna, ze względu na mało miejsca do biegania. Poza tym na większości światów(wyłączając non-pvp, które mają ciągle po 600+ osób online) resp tam jest masakrycznie wolny.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania