Reklama
Strona 2 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 48

Temat: Od 0 do 60 Lvl-a w 30 dni paladynem

  1. #16
    Avatar Karinoo
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    35
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Chłopak ma racje, napracował się a wy go krytykujecie.

    Normalnym jest,że jak coś się robi to sie wkłada w tego maxium pracy , a niestety ludzie się czepiają

    Keep it up!

  2. #17
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj krystian87 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niby sklejanie z wiki, ale trochę to trwało. Krytykować łatwo, zrób takie coś sam i później komentuj.
    100% racji !!
    wiecie jak autor się namęczył ?
    10min sklejania informacji z wiki do notatnika było pewnie bardzo hardcorową i czasochłonną pracą :/

    tak ja ktoś tam up:
    poradnik o kant dupy rozwalić...

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    23
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Master oko napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Problem polega na tym, że on prawdopodobnie GRA, a Ty GRAŁEŚ - już się nie da robić lootbagów :)
    Zasmucę twoja inteligencje, ponieważ wystarczy iść do npc Gorn i kupić sobie bagi 5gp/ea, ale widzę że dla niektórych robienie lot bagów jest czymś zjawiskowym.



    @t Zmienił bym g legi na zao legi bo są o wiele lepsze.
    Na Cyclopy ( zwykłe) można iść na 9 lvlu z dobrymi skillami i o wiele szybciej exp wpada.
    Dodał bym też hellgate, poh cyce, poh gsy. Dużo tego by wymieniać.

  5. #19
    Avatar Damjan
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Zależy od dnia...
    Wiek
    32
    Posty
    416
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Moim zdaniem najlepszy poradnik jaki do tej pory widziałem. Wszystko opisane perfect, sporo mapek, szczegółowe opisy lootów i ogólnych informacji na temat potworów. 11/10 ;) Pozdrawiam i czekam na kontynuacje twojego poradnika ;)


  6. #20
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    1. Mogłeś zrobić jakieś podsumowanie o broniach i amunicji- które najlepsze itp.
    2. Bez sensu opisywać wszystkie potwory z danego expowiska, szczególnie jeśli są to jakieś słabe monstra( i jeszcze do tego powtarzasz opisy). Lepiej podlinkować do bazy z torga albo wiki. Lepiej ogólnie opisać np expowisko- na co uważać, na co zwrócić uwagę itp. Bo np. nie wyobrażam sobie 35lev paladyna, który bije Orca Warlorda ;d
    3. Dragi na Draconi są średnim respem dla paladyna, ze względu na mało miejsca do biegania. Poza tym na większości światów(wyłączając non-pvp, które mają ciągle po 600+ osób online) resp tam jest masakrycznie wolny.





  7. #21
    Avatar Peregrin Tuk
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    150
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Damjan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moim zdaniem najlepszy poradnik jaki do tej pory widziałem. Wszystko opisane perfect, sporo mapek, szczegółowe opisy lootów i ogólnych informacji na temat potworów. 11/10 ;) Pozdrawiam i czekam na kontynuacje twojego poradnika ;)
    jaka cholera kontynuacje? przeciez tego co on zrobil nie mozna nazwac poradnikiem, dla porownania link do poradnika, ktory juz lezy w archiwum, tutaj to autor sie napracowal, a takie cos co jest w tym temacie to moge jedynie porownac do prac, ktore robi sie do szkoly i ktore ZAZWYCZAJ sa na odpierdol

  8. #22
    Avatar Sevhires
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Dolny śląsk
    Posty
    287
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Kurwa, no bez przesady!
    Mówicie expowiska opisane perfect... jak ja do cholery nie widzę opisu żadnego expowiska, taktyk. Tylko info o mobach skopiowane z tibia-wiki. Ale jest ładny, estetyczny i za to +


    Daje 4+/10

  9. #23
    Avatar Celestian hunter
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    32
    Posty
    1,059
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dziękuję autorowi za potwierdzenie ;)

    Mimo wszystko temat pozostanie w Propozycjach: jest wprawdzie ładnie wykonany ale opiera się on głównie na gotowych opisach z tibia wiki i pomimo swojej obszerności przekazuje mało treści. Osobiście też szukając szybkiego expa omijałbym ghostland i zamek w ab szerokim łukiem, ale pewnie dla niedoświadczonych graczy rady te okażą się przydatne :)

  10. #24

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    53
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Z jednej strony ciekawy poradnk dla osob ktore wlasnie zaczely przygode z tibia i nie wiedza gdzie expic a z drugiej bardzo slaby ze wzgledu na brak opisu miejsc do expa
    podane tutaj informacje mozna znalezc doslowie wszedzie w dodatku brak wlasnych przemyslen czyni z poradnka marna sklejke ogolnych informacji

    4/10 za checi
    Wali mnie to co myslicie o mojej ortografi

  11. #25
    Avatar Inny_15
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,841
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Już pomijając fakt, że poradnik się do niczego za bardzo nie nadaje no to jakim prawem ten gość straszy jakimiś prawami autorskimi do tego tekstu, skoro jest on w 95% skopiowany z innych stron. Przecież to jest śmieszne ;d

    Za skopiowanie połowy potworów z wiki mogę dać co najwyżej 1/10
    Ostatnio zmieniony przez Inny_15 : 31-10-2010, 21:19

  12. #26

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    54
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Poradnik obszerny, tylko co z tego, skoro większość to opisy potworów/broni (skopiowane z wiki)... Miałem nadzieję, że znajdę tu opisy miejscówek + taktyki..
    Stworzyłem ten poradnik z myślą o tych, którzy tak na prawdę nie wiedzą jak się zabrać do gry tą profesją.
    Aha, ktoś nie wie jak grać paladynem, a ty nawet tylko podajesz miejscówki, bez żadnych mapek respawnu..

    Po co w ogóle pierwsza część (wady/zalety, dokładne opisy broni)? Przecież artykuł nie jest opisem profesji.

    Po co opisy broni, których nie można używać do 60 lvl-a? Jak ktoś wbije już taki lvl, to z pewnością będzie coś o nich wiedział, a tematem poradnika jest szybkie wbicie lvl.

    Jak dla mnie to za mały wybór expowisk. Ktoś może sobie pomyśleć, że inne miejsca są niewarte odwiedzenia, a przecież tak nie jest.

    Dopisałbym jeszcze kiedy warto używać innych broni (łuków i kusz) i jak zdobyć trochę gp (lootbagi.. albo chociaż link do poradnika o nich). Usunąłbym opisy potworów i broni i podlinkował do bazy torga/wiki.

  13. #27
    Avatar Blus
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,775
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Bonerold
    Bonelord ma być.

    Kompletnie niepotrzebnie wypisałeś 'Rpgowe' opisy do potworów, zajmuje to zbyt wiele miejsca, a nie ma żadnej wartości merytorycznej.
    Przerost formy nad treścią.
    (nie podaje wartości wzrostu many/hp w przypadku kupionej promocji ponieważ poradnik tyczy się tylko zwykłego Paladyna.)
    Co z tego, że tyczy się zwykłego Palka? Nie możesz napisać?

    * Na wyższych skillach jest najlepszą profesją do PKowania.
    Nie znasz siły sorcerera.
    Napisz 'jedną z najlepszych', unikniesz takich komentarzy jak mój.

    Jednakże, aby osiągnąć 60 poziom postaci po wyjściu z rooka trzeba, by trochę po skillować. Osobiście proponuje wbić Distance Fighting na poziom 40, shielding zaś ok. 35
    Jak zamierzasz przy 60lvlu zabijać DLe, skoro wtedy będziesz miał skilla koło 60? [Optymistyczny wariant, że wbije ci się 20 skilly przy expieniu]

    Ode mnie tyle, nie zgodziłbym się co prawda w wielu miejscach z EQ, ale to prywatna sprawa każdego z nas.

    Poradnik oprócz wytyczonych błędów bardzo ładny i przejrzysty.

  14. #28
    Avatar Decharius
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    zależy od pogody.
    Wiek
    27
    Posty
    626
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Bardzo dobry poradnik. Póki co, przejrzałem tylko pobieżnie bronie i expowiska, jednak mogę poświadczyć, że z chęcią go użyję ;d
    I ty fortunny skurwysynu,
    Gówniarzu uperfumowany,
    Co splendor oraz spleen Londynu
    nosisz na gębie zakazanej.

  15. #29
    Avatar Neo Plak
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    175
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    czy czasem w tym poradniku lvl z jakim idzie sie na smoki nie jest prezsadzony ?
    Wystarczy ze ktos lurnie 3 i juz mamy cholerne kłopoty...

  16. #30

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Wawa
    Posty
    70
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Zbyt ciezkie expowiska. Na przykald taki 11 level nie poradzi sobie ze slimem albo zatruciem skorpiona. Ladny poradnik aczkolwiek przesadzony

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 16-06-2016, 18:50
  2. Sprzedam 12 Dni vouchera / 10 Dni vouchera - Tanio
    Przez StoxXaka w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 10-08-2015, 20:30
  3. 73 ED 5 DNI PACC 5 DNI PG - GDZIE?!
    Przez MTV w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 30-12-2013, 19:38
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 22-06-2012, 20:26
  5. Zarabianie wysokim lvl paladynem
    Przez Mandor Silo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 31-12-2011, 15:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •