Reklama
Strona 2 z 195 PierwszaPierwsza 12341252102 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 2922

Temat: Wszystko o urządzeniach z Androidem

  1. #16
    Avatar darkan
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,436
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    aaa, zapytam i tutaj.

    W sierpniowym numerze magazynu Logo dołączona jest płytka z nawigacją Navigonu - o ile dobrze pamiętam, jest to Navigon i9. Na okładce jest narysowany GPS i jakiś smartfon, wydaje mi się, że Samsung... I teraz zastanawiam się, czy jest szansa, że ta nawigacja zadziała na moim samsungu galaxy? czy ktoś coś o tym wie, czy może to jest tylko wersja demonstracyjna? Ma ktoś z was jakieś informacje?

    @down
    ah Navigo, nie Navigon :D to sporo tłumaczy. Twoje propozycje potestuję po południu, dzięki.
    Ostatnio zmieniony przez darkan : 09-08-2010, 09:22
    these are the voyages of the starship Enterprise. Its five-year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations...
    to boldly go where no man has gone before

    Retired till further notice.

  2. #17
    Avatar Bengosha
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    woj. Częstochowskie
    Posty
    588
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj darkan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    aaa, zapytam i tutaj.

    W sierpniowym numerze magazynu Logo dołączona jest płytka z nawigacją Navigonu - o ile dobrze pamiętam, jest to Navigon i9. Na okładce jest narysowany GPS i jakiś smartfon, wydaje mi się, że Samsung... I teraz zastanawiam się, czy jest szansa, że ta nawigacja zadziała na moim samsungu galaxy? czy ktoś coś o tym wie, czy może to jest tylko wersja demonstracyjna? Ma ktoś z was jakieś informacje?
    Aplikacja NAVIGO 9i przeznaczona jest do samochodowych urządzeń nawigacyjnych PNA z systemem Windows CE 5.0 oraz telefonów komórkowych z systemem Windows Mobile 5.0/6.0.

    Czyli musisz mieć GPS z biedronki itp albo WM np. w HTC HD2

    btw. sprawdź sobie nawigację NAVIGON MobileNavigator oraz Sygic Mobile Maps 10

    up
    ciekawy program, na pewno bym go kupił gdybym miał biedronkowy/tescowy/auchanowy itp gps
    Ostatnio zmieniony przez Bengosha : 09-08-2010, 10:23

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar darkan
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,436
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Krótka piłka itd.
    Znalazłem przyjemny programik: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=742403 i chciałbym sobie zrootować telefon. Nie chcę zmieniać ROMu na 2.2 - bo nie widzę potrzeby i nie chcę się bawić, wystarczy mi przeżyć, jakie miałem przy JB iphone'a; chcę tylko zrootować telefon i usunąć masę gówna brandowanego z ery (jakieś demo simsów, social hub i inne pierdoły...) - rozumiem, że root mi na to pozwoli? i teraz najważniejsze: czy rootując tym one click rootem i usuwając jakieś tam programy stracę gwarancję? Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na zostawieniu gwarancji.
    these are the voyages of the starship Enterprise. Its five-year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations...
    to boldly go where no man has gone before

    Retired till further notice.

  5. #19
    Avatar Bengosha
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    woj. Częstochowskie
    Posty
    588
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj darkan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Krótka piłka itd.
    Znalazłem przyjemny programik: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=742403 i chciałbym sobie zrootować telefon. Nie chcę zmieniać ROMu na 2.2 - bo nie widzę potrzeby i nie chcę się bawić, wystarczy mi przeżyć, jakie miałem przy JB iphone'a; chcę tylko zrootować telefon i usunąć masę gówna brandowanego z ery (jakieś demo simsów, social hub i inne pierdoły...) - rozumiem, że root mi na to pozwoli? i teraz najważniejsze: czy rootując tym one click rootem i usuwając jakieś tam programy stracę gwarancję? Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na zostawieniu gwarancji.
    Każda ingerencja w kod oprogramowania telefonu wiąze się z utratą gwarancji no ale powiedzmy że nie wszystkie serwisy to sprawdzają.

    btw. Era chyba niema brandowanych softów a aktualizacja do froyo jest koniecznością, 2.2 działa szybciej nawet do 3 razy
    root umożliwi ci usuniecie zbędnych programów albo poprostu sflashuj go czystym romem

    Galaxy S ma ją dostać pod koniec tego miesiąca lub na początku września

  6. #20
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj darkan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Krótka piłka itd.
    Znalazłem przyjemny programik: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=742403 i chciałbym sobie zrootować telefon. Nie chcę zmieniać ROMu na 2.2 - bo nie widzę potrzeby i nie chcę się bawić, wystarczy mi przeżyć, jakie miałem przy JB iphone'a; chcę tylko zrootować telefon i usunąć masę gówna brandowanego z ery (jakieś demo simsów, social hub i inne pierdoły...) - rozumiem, że root mi na to pozwoli? i teraz najważniejsze: czy rootując tym one click rootem i usuwając jakieś tam programy stracę gwarancję? Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na zostawieniu gwarancji.
    Wg. poradnika z innej strony roota można usunąć poprzez wgranie czystego softu (tak jest w poradniku dla i5700, podejrzewam, że galaxy s będzie miał to samo):
    Operacji wgrania roota można dokonać w każdym momencie, nie usuwa danych oraz aplikacji!
    aby usunąć roota należy wgrać po prostu czysty soft.
    Czyli nie ma co się martwić aż tak o tą gwarancję, chyba, że uwalisz tak ten telefon, że w ogóle nie będzie się włączał.
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  7. #21
    Avatar darkan
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,436
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Bengosha napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Każda ingerencja w kod oprogramowania telefonu wiąze się z utratą gwarancji no ale powiedzmy że nie wszystkie serwisy to sprawdzają.

    btw. Era chyba niema brandowanych softów a aktualizacja do froyo jest koniecznością, 2.2 działa szybciej nawet do 3 razy
    root umożliwi ci usuniecie zbędnych programów albo poprostu sflashuj go czystym romem

    Galaxy S ma ją dostać pod koniec tego miesiąca lub na początku września
    Era ma brandowane softy, nie mogę pozbyć się np. ikonki blueconnecta ;)
    a co do aktualizacji, najnowszy ROM na 2.2 dostępny na samsung-firmwares.com ma problemy z routerem WiFi i aplikacją smsową, dlatego czekam na jakąś stabilniejszą wersję. W najgorszym razie przeczekam aż do oficjalnej - która ma być troszkę później, bo pod koniec września albo na początku października.
    these are the voyages of the starship Enterprise. Its five-year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations...
    to boldly go where no man has gone before

    Retired till further notice.

  8. #22
    rDz

    Domyślny

    Taka przestroga dla każdego użytkownika :
    Kaspersky Lab poinformował o wykryciu pierwszego szkodliwego programu z kategorii trojan SMS atakującego smartfony działające pod kontrolą systemu operacyjnego Android firmy Google. Trojan-SMS.AndroidOS.FakePlayer.a, jak nazwano tego szkodnika, zainfekował wiele urządzeń mobilnych.

    Program ten infekuje smartfony z systemem operacyjnym Android, podszywając się pod nieszkodliwą aplikację do odtwarzania multimediów. Program wyświetla pytanie, czy użytkownik chce zainstalować plik o rozmiarze ponad 13 KB ze standardowym rozszerzeniem dla Androida .APK. Po zainstalowaniu się na telefonie trojan zaczyna wysyłać SMS-y na numery o podwyższonej opłacie bez wiedzy i zgody właściciela. W rezultacie pieniądze z konta użytkownika trafiają na konto cyberprzestępców.

    Trojany SMS stanowią obecnie najbardziej rozpowszechnioną klasę szkodliwego oprogramowania dla telefonów komórkowych, jednak Trojan-SMS.AndroidOS.FakePlayer.a jest pierwszym tego typu programem stworzonym specjalnie dla platformy Android. Już wcześniej miały miejsce odosobnione przypadki zainfekowania systemu Android oprogramowaniem spyware. Pierwszy taki program pojawił się w 2009 roku.

    “IDC, firma zajmująca się badaniami i analizą rynku IT, zauważyła, że wśród producentów smartfonów największy wzrost sprzedaży odnotowują firmy sprzedające urządzenia działające pod kontrolą Android. W rezultacie, możemy spodziewać się wzrostu liczby szkodliwych programów atakujących tę platformę” – powiedział Denis Maslennikov, menedżer Mobile Research Group w Kaspersky Lab. „Kaspersky Lab aktywnie rozwija technologie i rozwiązania do ochrony tego systemu operacyjnego i planuje wprowadzić na rynek oprogramowanie Kaspersky Mobile Security for Android już na początku 2011 roku.”

    Kaspersky Lab zaleca użytkownikom, aby zwracali uwagę, do jakich usług aplikacja żąda dostępu podczas instalacji. Chodzi tu o dostęp do usług premium rate, które naliczają opłaty za wysyłanie SMS-ów i rozmowy telefoniczne. Jeżeli podczas instalacji aplikacji użytkownik wyrazi zgodę na takie funkcje, smartfon będzie mógł wykonywać połączenia telefoniczne i wysyłać SMS-y bez dalszej autoryzacji.

    Sygnatura dla programu Trojan-SMS.AndroidOS.FakePlayer.a została już dodana do antywirusowych baz danych firmy Kaspersky Lab.

  9. #23
    Avatar Hans92
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    szafka babci...
    Wiek
    31
    Posty
    183
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Play ma problem z wydaniem update do A2.1 :)

    blogplay.pl/2010/08/aktualizacje/

  10. #24
    Avatar Pekezu
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mam wrażenie, że jeden już taki Androidowy temat był i nawet Palladni go zrobił, ale co tam - jest drugi i ok.

    Od jakiegoś czasu pomijając androidguru.pl -> aplikacje to wrzucam co dzień jakąś ciekawą aplikację dla Androida i iPhone.
    Jeśli ma ktoś konto na blip.pl to może obserwować sobie tag, jak nie, to zerknąć i można coś wyłowić.
    http://blip.pl/tags/aplikacjanadzis
    szklany las, szklana góra
    zamek, szklany dach

  11. #25

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Gliwice...
    Posty
    55
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jako, że dziś zamówiłem sobie Samsunga Galaxy S chciałbym się dowiedzieć o potrzebnych/bardzo pomocnych programach.
    Wiadomo, że jakiś APNdroid zostanie wgrany na 100%, ale co poza nim? ;P
    Telefon będzie miał roota jak by co ^^

  12. #26
    Avatar Teep Dhroat
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    702
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Vairous napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jako, że dziś zamówiłem sobie Samsunga Galaxy S chciałbym się dowiedzieć o potrzebnych/bardzo pomocnych programach.
    Wiadomo, że jakiś APNdroid zostanie wgrany na 100%, ale co poza nim? ;P
    Telefon będzie miał roota jak by co ^^
    olej apndroid, toggle data jest lepsze.
    ja mam tak
    3g watchdog, abduction [gra], adobe reader, ak notepad, alchemy, allegro, asphalt 3, barcode scanner, battery booster, bluetooth file transfer, cachecleaner - wazne, bardzo przyspiesza telefon, cools, droid wal, es file explorer, falling ball, gg edit by laszlo,gem miner, gps status, handcent sms, instant lyrics lite, klaxon, labyrinth, last.fm, metamorph, mixzing, mp3tagger, sygic mobile maps 10, monkeykick off, mybackup pro, penguin II, robo defense - polecam, root explorer, scrobble droid, shoot u, spacephysics, super froggy, tapatalk pro, taskiller, toss it pro, trap!, unzip, velox, wardrive, yfrog.

  13. #27
    Avatar Pekezu
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Teep Dhroat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    olej apndroid, toggle data jest lepsze.
    ja mam tak
    3g watchdog, abduction [gra], adobe reader, ak notepad, alchemy, allegro, asphalt 3, barcode scanner, battery booster, bluetooth file transfer, cachecleaner - wazne, bardzo przyspiesza telefon, cools, droid wal, es file explorer, falling ball, gg edit by laszlo,gem miner, gps status, handcent sms, instant lyrics lite, klaxon, labyrinth, last.fm, metamorph, mixzing, mp3tagger, sygic mobile maps 10, monkeykick off, mybackup pro, penguin II, robo defense - polecam, root explorer, scrobble droid, shoot u, spacephysics, super froggy, tapatalk pro, taskiller, toss it pro, trap!, unzip, velox, wardrive, yfrog.
    to ja od siebie dopowiem, że jeszcze przydałoby się:
    dropbox i sugarsync do synchro plików,
    evernote do notatek,
    uninstaller do szybkiego usuwania programów, które się nie sprawdziły,
    retro camera do ŚWIETNYCH zdjęć retro takich jak te:
    szklany las, szklana góra
    zamek, szklany dach

  14. #28

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Gliwice...
    Posty
    55
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Wielkie, dzięki. Jak telefon przyjdzie to na pewno je przetestuje ;]

  15. #29
    Avatar Teep Dhroat
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    702
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pekezu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to ja od siebie dopowiem, że jeszcze przydałoby się:
    dropbox i sugarsync do synchro plików,
    evernote do notatek,
    uninstaller do szybkiego usuwania programów, które się nie sprawdziły,
    retro camera do ŚWIETNYCH zdjęć retro takich jak te:
    evernote ma widget? bo ak notepad i colornote nie maja, a by mi sie takie cos przydalo.

  16. #30
    Avatar Hans92
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    szafka babci...
    Wiek
    31
    Posty
    183
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jak to jest z Samsungiem GT-I5800 bo nie ogarniam ;> Galaxy 3 ma coś lepszego niż Spica? Wiem tylko że nie grzeszy rozdzielczością

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Stream muzyki na dwóch urządzeniach bluetooth z androidem
    Przez Hardware w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 02-08-2015, 20:42
  2. Internet play na dwóch urządzeniach
    Przez Tomi w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 03-01-2014, 13:53
  3. Jaki smartfon z Androidem?
    Przez Mari w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 10-06-2013, 15:11
  4. Jaki smartfon z androidem 4.0?
    Przez Valghor w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 05-06-2013, 15:41
  5. Smartfon z androidem
    Przez Drejkol w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-04-2012, 12:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •