Reklama
Strona 5 z 5 PierwszaPierwsza ... 345
Pokazuje wyniki od 61 do 65 z 65

Temat: Czy wiesz że... Annihilator Quest pierwszy raz został ukończony w 2004 roku?

  1. #61
    Avatar Eloseya
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    166
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Dawno temu to bylo. Ja pamietam tylko w sumie nasze wary razem z knighthood przeciw cya i jak nas warjaty wyparly

    A i szuszkina oczywiscie xd

  2. #62

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @Eloseya ; Na 8.6 nie grali już wszyscy Torosi tylko tam z 3 może troche wiecej kolesi, nie funkcjonowali już pod tymi starymi nickami etc dlatego może nikt nie zwracal bo byli jak zwykli gracze. Excail to moj kolega jeszcze z galany gdzie miał nick Sugusit(Piccaro Del'Toro z Isary) a na imie ma Dennis więc info mam sprawdzone bo utrzymywalem kiedys z nimi kontakt przez msn. Nawet po tej zmianie fragów na 20unj logowali na te smieszne akcje na Berylii, ale juz nie expili. Jeszcze pamietam, ze chcialem ich ściągnac jakoś na Galane bo chcielismy z Deviladonem stworzyc gildie oldów ale chłopaki z dawnych torosów pisali, że nie maja czasu na expienie, robienie kasy i będą tylko się bic na Berylii.
    Nie wiem czy Sampe to Toros ale wbił pózniej na Galane razem z Knighthoodem. Ja na Berylii nigdy nie grałem normalnie tylko tam noobcharami biegałem jak jakieś wojny były i wołali nas żeby kogos gdzies zblokować etc

    Nie znam też zawiłości sprawy jak to było, kto sie póżniej z kim podzielił na Berylii bo generalnie ten server mnie nie interesował, fakt był taki DT grało na Isarze grupa rli + troche randomów poznanych z neta. Potem część z nich poszła na galane jak server ruszył i wbili praktycznie najwieksze levele, jednak z biegiem czasu dostali baty głownie dlatego ze przestali grac i dostali haki (zrokowano im z 2 postacie bodajże) wtedy ruszyli na berylie ktora wyszla z rok po galanie. Na Berylii na pewno już troche im się team posypał, pokłocili sie, poodchodzili do innych jak to zawsze bywa i może dlatego potem część DT biła sie z np Excailem tak jak piszecie. Powiedzmy jesli bylo z 20 DT na isarze to wiadomo ze po takim czasie nie wszystkim chcialo sie robic ciagle nowe postacie na nowych serverach to na berylii już był może jakiś mniejszy odłamek. Po Berylii z resztą część uderzyła na Kyre jak ta powstala razem z Xerena, tam też oczywiscie toros był najwiekszym levelem przez dlugi czas
    Ostatnio zmieniony przez Silverdwa : 23-08-2014, 10:30

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Eloseya
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    166
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    @Silverdwa ;
    Dobrze zrozumalem ze torosi byli w.knighthoodzie?

  5. #64

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @Eloseya ; Nie - tego nie wiem, ktoś napisał że Sampe to Toros to napisałem ze nie wiem bo grał z Knighthoodem na Galanie i generalnei nie wydaje mi sie aby to był członek DT po prostu może jakis przydupas na doczepke z Berylii już

  6. #65

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    26
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Eloseya napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dawno temu to bylo. Ja pamietam tylko w sumie nasze wary razem z knighthood przeciw cya i jak nas warjaty wyparly

    A i szuszkina oczywiscie xd
    Chodzi Ci o czesc z nich ktorzy przeszedli na Berylie? (Chodzi mi o sam poczatek servera)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Annihilator quest
    Przez Hootz w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 13-01-2012, 16:33
  2. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 20-03-2011, 17:15
  3. Ukończony task na minotaury. pytanie
    Przez Gracjan Prastacki w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 25-11-2010, 21:52
  4. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 30-12-2009, 00:16
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 25-08-2009, 02:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •