Reklama

Pokaż wyniki sondy: Co myślicie o tatuażach w widocznych miejscach?

Głosujący
1074. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Nie mam nic przeciwko

    730 67.97%
  • Może być, ale ja bym nie robił bo(odp w poście)

    127 11.82%
  • Nie mam zdania

    45 4.19%
  • Jestem na nie, będziesz miał z tym później problemy

    172 16.01%
Strona 4 z 399 PierwszaPierwsza ... 234561454104 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 46 do 60 z 5976

Temat: Tatuaże - rozmowy ogólne

  1. #46
    Avatar Boruciarz91
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    232
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jestem za...ale tylko w stosunkowo dyskretnych miejscach.
    Jestem zdecydowany na coś małego, coś bardzo symbolicznego...może jakiś napis ładną czcionką? Może coś po łacinie albo po japońsku (ale nie znaczki, tylko normalny tekst tak jak u mnie w podpisie) i miejsce też wybrałem i w żadnym innym nie chcę. Mianowicie chcę sobie zrobić tam gdzie ma Kadziewicz

    ...tzn nie do końca tam gdzie on. Nie wiem jak to wytłumaczyć ... - jakoś tak bardziej od wewnętrznej strony....wewnętrzna strona bicepsa...no chyba wiecie o co chodzi.

    I od siebie dodam, że na najbardziej 'wiejskie' tatuaże wg mnie to właśnie te smoki, węże i wszystkie właśnie na zewnętrznej stronie bicka
    Ostatnio zmieniony przez Boruciarz91 : 22-05-2010, 10:37
    Jestem lepszy niż Chrystus. W zasadzie to jestem jego synem. Czemu mi nie wierzysz. Weno.

  2. #47
    Zack

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz91 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I od siebie dodam, że na najbardziej 'wiejskie' tatuaże wg mnie to właśnie te smoki, węże i wszystkie właśnie na zewnętrznej stronie bicka
    Zależy u kogo robiony, jaki smok, jakim tuszem. Mój ojciec ma świetnego na łydce ;>
    Znaczy to jest bardziej symboliczne znaczenie ale w takiej otoczce smoka ;] Bardzo fajnie to wygląda [kolorowy]

    @CESIEK
    Wszystko zależy od pracodawcy. Ja np jak sie uda/spełnie marzenia to w swojej firmie[informatycznej ?] nie bede miał nic przeciwko jak przyjdzie mi do pracy jakiś emos/skejt/metal z dziarą na przedramieniu, skoro sie tak dobrze czuje, to niech sie tak czuje i niech pracuje z takim samopoczuciem, automatycznie rezultaty powinny być lepsze więc jak dla mnie jest ok :)
    A wszędzie indziej to tylko pracodawca, powie Ci - panie, wypierdalaj pan mnie z tym, co to kurwa mać jest. To masz lipe, nie zwróci uwagi, wszystko pięknie ;)
    Ostatnio zmieniony przez Zack : 22-05-2010, 11:03

  3. Reklama
  4. #48
    Avatar CESIEK
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Nigdzie
    Posty
    384
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz91 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jestem za...ale tylko w stosunkowo dyskretnych miejscach.
    Jestem zdecydowany na coś małego, coś bardzo symbolicznego...może jakiś napis ładną czcionką? Może coś po łacinie albo po japońsku (ale nie znaczki, tylko normalny tekst tak jak u mnie w podpisie) i miejsce też wybrałem i w żadnym innym nie chcę. Mianowicie chcę sobie zrobić tam gdzie ma Kadziewicz

    ...tzn nie do końca tam gdzie on. Nie wiem jak to wytłumaczyć ... - jakoś tak bardziej od wewnętrznej strony....wewnętrzna strona bicepsa...no chyba wiecie o co chodzi.

    I od siebie dodam, że na najbardziej 'wiejskie' tatuaże wg mnie to właśnie te smoki, węże i wszystkie właśnie na zewnętrznej stronie bicka

    Wiem o co Ci chodzi :) ja mam wlasnie jak Kadziewicz, tez chinskie znaki na tricepsie, tylko ze w kolo tego mam jeszcze tribala, tribal cienowany, nie na "blache". Rowniez moim zdaniem posiadanie smoka na bicepsie, albo cos innego dennego to wiocha, oklepane miejsce jak malo ktore ;/, jeszcze najgorzej wyglada jak ktos ma duzy bic, a malutki tatuaz...


    Cytuj Zack napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zależy u kogo robiony, jaki smok, jakim tuszem. Mój ojciec ma świetnego na łydce ;>
    Znaczy to jest bardziej symboliczne znaczenie ale w takiej otoczce smoka ;] Bardzo fajnie to wygląda [kolorowy]

    @CESIEK
    Wszystko zależy od pracodawcy. Ja np jak sie uda/spełnie marzenia to w swojej firmie[informatycznej ?] nie bede miał nic przeciwko jak przyjdzie mi do pracy jakiś emos/skejt/metal z dziarą na przedramieniu, skoro sie tak dobrze czuje, to niech sie tak czuje i niech pracuje z takim samopoczuciem, automatycznie rezultaty powinny być lepsze więc jak dla mnie jest ok :)
    A wszędzie indziej to tylko pracodawca, powie Ci - panie, wypierdalaj pan mnie z tym, co to kurwa mać jest. To masz lipe, nie zwróci uwagi, wszystko pięknie ;)

    Ja tez nie mialbym nic przeciwko, ale wiesz to MY. A co inni o tym beda myslec ;p.
    Ostatnio zmieniony przez CESIEK : 22-05-2010, 11:34

  5. #49
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja jestem za. Sam mam zamiar sobie coś takiego zrobić w wieku 18 lat.
    Nie mam nic przeciwko tatuowania się. Jak ktoś to robi to jedynie jego sprawa ;P

  6. #50

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    OWiON.
    Wiek
    35
    Posty
    317
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Vathus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zrób foto i pokaż ^^ ja mam w planach zrobić sobie coś takiego wzdłuż kręgosłupa
    To jest więzienny tatuaż, za coś takiego możesz dostać wpierdol. ;)

    @Topic
    Mam w planach orła na piersi wydziabać, później zobaczymy.

  7. #51
    Avatar CESIEK
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Nigdzie
    Posty
    384
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jestem za. Sam mam zamiar sobie coś takiego zrobić w wieku 18 lat.
    Nie mam nic przeciwko tatuowania się. Jak ktoś to robi to jedynie jego sprawa ;P
    Niby jego sprawa ale nasz kraj jest jaki jest, niby tolerancyjny, ale w rzeczywistosci tak nie jest. Prosty przyklad wchodzi czarnoskóry do autobusu i co? Kazd ysie gapi na niego jakby byl jakims wykretem ;/ Czy nie bedzie tak w przyszlej pracy? Pracodawca nie bedzie tak patrzec?;p


    Cytuj Drozd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To jest więzienny tatuaż, za coś takiego możesz dostać wpierdol. ;)

    @Topic
    Mam w planach orła na piersi wydziabać, później zobaczymy.
    Orly sa naprawde ladne, sam chcialem sobie zrobic, ale nie chce miec porozrzucanych, chce albo skonczyc tribala na przedramieniu laczacy sie razem z tym co mam na barku, albo wcale ;p
    Ostatnio zmieniony przez CESIEK : 22-05-2010, 11:42

  8. #52
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj CESIEK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niby jego sprawa ale nasz kraj jest jaki jest, niby tolerancyjny, ale w rzeczywistosci tak nie jest. Prosty przyklad wchodzi czarnoskóry do autobusu i co? Kazd ysie gapi na niego jakby byl jakims wykretem ;/ Czy nie bedzie tak w przyszlej pracy? Pracodawca nie bedzie tak patrzec?;p




    Orly sa naprawde ladne, sam chcialem sobie zrobic, ale nie chce miec porozrzucanych, chce albo skonczyc tribala na przedramieniu laczacy sie razem z tym co mam na barku, albo wcale ;p
    Nie wszedzie tak jest z obcokrajowcami.

    Co do pracodawcy, zalezy do jakiej pracy chcesz isc, ale lepiej to przemysl bo potem mozesz miec problemy.

  9. #53
    Avatar CESIEK
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Nigdzie
    Posty
    384
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Nigger napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wszedzie tak jest z obcokrajowcami.

    Co do pracodawcy, zalezy do jakiej pracy chcesz isc, ale lepiej to przemysl bo potem mozesz miec problemy.

    Nie wszedzie ale w 80% miast tak jest, moim zdaniem. Wlasnie mysle nad tym juz od dluzszego czasu, bo chcialem najpierw na lydce ale lydka to nie to samo co przedramie, a na przedramieniu nieziemsko mi sie podoba.. ;/ wlasnie w tym celu powstal ten temat, chce znac opinie ludzi, co mysla o tym itp :)

  10. #54
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mi sie nie podobaja tatuaze na popularnych miejscach, jak juz miec na rece to lepiej miec cala wytatuowaną albo w mniej widocznym miejscu.

    Ja mysle nad zrobieniem kolejnego tatuazu wzdłuż plecow, ale to juz ciezsza zabawa.

  11. #55
    Zack

    Domyślny

    Ja chciałbym łydkę/całe plecy (taki duży tatuaż) i całe ręce (prócz dłoni) z ramionami może coś na klatce, ale to naprawde dopiero za pare lat jak będę dalej chciał i będzie mi się to podobało :)

    Jak coś to moge polecić jedno z lepszych Studio tatuażu w Warszawie. ;>

  12. #56
    Avatar Akyer
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Salvador, Bahia
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ja narysowalem sobie swoj projekt ale zastanawiam sie gdzie go sobie strzelic bo z roku na rok rozrastam sie i czy przy powiekszeniu sie, miesnie i skora ulegnie rozciagnieciu a jednoczesnie wrac z nim tatuarz?

  13. #57
    Avatar Tristhe
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    32
    Posty
    472
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Vathus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zrób foto i pokaż ^^ ja mam w planach zrobić sobie coś takiego wzdłuż kręgosłupa
    To lepiej nie rób, bo jak przypadkiem trafisz do więzienia, to może być nieciekawie.
    Ponadto poprawna forma łacińska to: "Vide cui fidas" albo "Fide, sed cui vide"(Ufaj, ale patrz komu). No chyba, że świadomie chcesz sobie walnąć napis z błędem, to zwracam honor.


    @EDIT:
    Cytuj tazx napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Tristhe
    a co to niby ma do wiezienia ;ddd ?
    Niektóre tatuaże, nie wiedzieć czemu, są przypisane środowisku więziennemu(np. łezka pod okiem, patrz komu ufasz).
    Ostatnio zmieniony przez Tristhe : 22-05-2010, 12:48

  14. #58
    Avatar Luj Sklepowy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    345
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Akyer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja narysowalem sobie swoj projekt ale zastanawiam sie gdzie go sobie strzelic bo z roku na rok rozrastam sie i czy przy powiekszeniu sie, miesnie i skora ulegnie rozciagnieciu a jednoczesnie wrac z nim tatuarz?
    chcesz sobie wieszak wytatuować czy co to jest? 0o

  15. #59
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Akyer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja narysowalem sobie swoj projekt ale zastanawiam sie gdzie go sobie strzelic bo z roku na rok rozrastam sie i czy przy powiekszeniu sie, miesnie i skora ulegnie rozciagnieciu a jednoczesnie wrac z nim tatuarz?
    bez urazy, ale mi to wyglada na jakies bazgroly (to luk jakis ?;dd) a tatuaz to cos co masz przez cale zycie... tatuaz sie rozciagnie i bedzie brzydko wygladal, wiec lepiej poczekac az urosniesz i wtedy robic ;)/


    @Tristhe

    a co to niby ma do wiezienia ;ddd ?
    watch that black boy fly

  16. #60
    Avatar Akyer
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Salvador, Bahia
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    To jest berimbau symbol Capoeiry polaczony z wieszakiem czyli moja ksywa xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bleach - rozmowy ogólne
    Przez Masaker w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 821
    Ostatni post: 20-10-2023, 09:01
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •