Reklama

Pokaż wyniki sondy: Co myślicie o tatuażach w widocznych miejscach?

Głosujący
1074. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Nie mam nic przeciwko

    730 67.97%
  • Może być, ale ja bym nie robił bo(odp w poście)

    127 11.82%
  • Nie mam zdania

    45 4.19%
  • Jestem na nie, będziesz miał z tym później problemy

    172 16.01%
Strona 103 z 399 PierwszaPierwsza ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,531 do 1,545 z 5976

Temat: Tatuaże - rozmowy ogólne

  1. #1531
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Andela napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanie z innej beczki: czy uważacie, ze każdy tatuaż (albo inaczej - pierwszy) powinien mieć jakieś przesłanie, myśl?
    Bo poważnie zastanawiam się nad czymś na piersi, jednak jedynie jako ozdoba, zero powiązania z życiem, ewentualnie mega naciągane na siłę :s
    Dla mnie tatuaż to przede wszystkim ozdoba ciała jakieś głębsze przesłanie fajnie jak by było ale imo jest niekonieczne.
    Cytuj brana94 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie jestem też mega napakowany, ale jakąś tam postawe mam i tutaj znowu pytanie, chodzę na siłownie, rekreacyjnie nie jakoś szczególnie się ukierunkowuje, czy wraz z rośnięciem 'bica', tatuaż będzie się nie wiem... psuł?! ;x nie wiem czy to dobre słowo.
    Jak nie będziesz przybierał po 3 kilo miesięcznie to z tatuażem nic nie powinno się stać.

  2. #1532
    Avatar farmer93
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    1,115
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Andela napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanie z innej beczki: czy uważacie, ze każdy tatuaż (albo inaczej - pierwszy) powinien mieć jakieś przesłanie, myśl?
    Bo poważnie zastanawiam się nad czymś na piersi, jednak jedynie jako ozdoba, zero powiązania z życiem, ewentualnie mega naciągane na siłę :s
    Nie, czemu? Nikt nie powiedział, że pierwszy musi coś znaczyć, mogą to być np. wisienki.
    Mug, use acid.

  3. Reklama
  4. #1533
    Avatar SeBa
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    31
    Posty
    199
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Zarzuci ktoś linka do jakiegoś generatora napisów? Tylko, żeby było dużo czcionek bo np. ten ma malutko
    http://tatuaze.net.pl/generator-napisow/

  5. #1534
    Avatar mddlskillz
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    25
    Posty
    873
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Andela napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanie z innej beczki: czy uważacie, ze każdy tatuaż (albo inaczej - pierwszy) powinien mieć jakieś przesłanie, myśl?
    Bo poważnie zastanawiam się nad czymś na piersi, jednak jedynie jako ozdoba, zero powiązania z życiem, ewentualnie mega naciągane na siłę :s
    Według mnie każdy tatuaż powinien mieć przesłanie (nawet wyłącznie dla Ciebie) ponieważ uważam ludzi za istoty które są na tyle świadome i rozumne, że nie powinno na nich się wieszać byle czego "aby wyglądały" ładnie. Dla ozdoby jest kwiatek na parapecie który jak Ci się znudzi możesz wynieść gdzie chcesz, a nie tekst/ilustracja którą nosisz całe życie. Może za bardzo się wczuwam, ale pomyśl sobie co jako dziecko/syn/wnuk w stosunku do ojca/dziadka byś poczuł gdybyś zapytał (osobę którą darzysz szacunkiem) co oznacza to i to, a w odpowiedzi byś usłyszał "a zrobiłem bo ładnie wyglądało" lub gdy teraz jesteś młody, pójdziesz do pracy i jakaś starsza osoba Cię zapyta, a ty odpowiesz " a bo ładnie wyglądało"(może nie idiota, ale w obu przypadkach bym się lekko zawiódł i pomyślał, że koleś co sobie to robił nie przemyślał tego dobrze i było to tatuowane pod wpływem chwili/emocji). Nie żeby jarać się jakimiś ideologiami i przypisywaniem jakichkolwiek historii do wszystkiego co się tatuuje, ale lepiej zrobić sobie coś co nas "buduje"/pociesza/wspomina kogoś/lub przypomina o czymś itp niż kawałek czegoś co ładnie wygląda. Osobiście gdyby mi się coś mega podobało jakiś wzór itp to najpierw pomyślałbym gdzie mogę to dołączyć i byłby to ozdobnik jakiegoś tatuażu którego główny motyw ma sens. Mam nadzieję, że większość zrozumie to co chciałem przekazać bo mogłem to troszkę chaotycznie ubrać w słowa. :) peace
    bez sygnaturki też da się żyć

  6. #1535

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Giżycko
    Posty
    258
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    http://www.tatuazetattoos.pl/

    Zajebiste wzorki mają.. ;d. Jaki byłby koszt wykonania tego ostatniego feniksa w dobrym studiu?

  7. #1536
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Andela napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanie z innej beczki: czy uważacie, ze każdy tatuaż (albo inaczej - pierwszy) powinien mieć jakieś przesłanie, myśl?
    Bo poważnie zastanawiam się nad czymś na piersi, jednak jedynie jako ozdoba, zero powiązania z życiem, ewentualnie mega naciągane na siłę :s
    Z założenia tatuaż to nic więcej niż ozdoba, a to że dla kogoś to ma jakieś znaczenie to inna bajka. Ogółem jak będzie mnie kiedyś stać to sam chcę się wydziarać i oczywiście będzie to coś z mojego własnego podwórka, ale traktuje to jako ozdobę i nic poza tym. Jeśli ktoś sobie dziara XYZ, bo uważa, że ZYX to najwazniejsza wartość w życiu i nie może o tym zapomniec - no spoko, nie mnie oceniać

  8. #1537
    Avatar uzariadart
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    44
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Shaun napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tribal chujostwo jakich duzo
    Taki jak ty ;) Tribale osobiście mi się bardzo podobają, sam mam jednego na łydce.. Ale wiadomo, o gustach się nie dyskutuje... Myślę że to jest osobista sprawa każdego człowieka. Ważne że tobie się podoba lub ma dla Ciebie jakieś znaczenie. Robienie czegoś na pokaz jest po prostu śmieszne..
    Szukam swojego miejsca na świecie, pozdrawiam.

  9. #1538
    Avatar kay
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ด้้้้้็็็็็้้้&#
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Poszukuje rękawków w podobnym stylu http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile...,r:6,s:0,i:105
    Ma ktoś jakieś stronki? Bo tak wertuje google i maaaało co mi się podoba.
    znów się widzimy

  10. #1539
    Avatar Venom'ek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    32
    Posty
    889
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Co sądzicie o armbandach? :D

  11. #1540
    Avatar Wladca sedesu
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    69
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja planuje sobie zrobić średniej wielkosci u boku prawej nogi, nie do końca na łydzie, tak bardziej nad kostką, logotyp roweru poziomego. Z rowerami jestem chyba od 6 roku życia. Przejechałem już sporo aby wiedzieć czego potrzebowałem. Rok temu narodził się pomysł wykonania roweru poziomego - tutaj odsyłam do google - zbudowałem go sam własnymi rękoma i narzędzami co dla mnie sporo znaczy. Mam już w planie kilka kolejnych, między innymi dlatego chciałbym sobie wydziergać takie coś na nodze w pionie. Tak że jak usiądę na rower - to nogi mam równolegle do podłoża - a więc logo też by było w poziomie. Aby przypominało mi co naprawdę lubie robić i będę robić to do końca. Kuzyn ma mini studio, widziałem już kilkadziesiąt jego prac w rozmiarze mini/ średnim i całkowicie mnie zadowala ta jakość, tym bardziej że samo logo nie jest zbyt skomplikowane :)
    Poświęcając się jednej rzeczy nie zapominaj o reszcie

  12. #1541
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja bym sobie walnal jakiegos tribunala na dloni bo mam tam blizny po wypadku, Przykryje dobrze blizny taki tatuaz ?

  13. #1542
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @Wladca sedesu

    Pamiętaj, że tatuaż ma się podobać Tobie, a nie innym, wieć jeśli chcesz taki zrobić to śmiało ;)
    Opinia innych nie powinna Cie obchodzić.

  14. #1543
    Avatar Wladca sedesu
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    69
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ale że tak powiem, nie mam "jaj" żeby pójść zrobić, z jednej strony boje się opini innych, nie to że jakiś dziwny czy coś, tylko że ogółem, ja i tatoo. tak nie wiem czuje sie jakbym miał zapłodnić kobiete wiedząc że to będzie cały czas przy mnie
    Poświęcając się jednej rzeczy nie zapominaj o reszcie

  15. #1544
    Avatar makmej
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Scotland
    Posty
    981
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Poszukuje dobrego studia w okolicach Elblaga (do 300km) ktore najlepiej czuja sie w czarno-bialych tatuażach
    Jesli ktos ma cos godnego polecenia to prosze o priv albo odpowiedz w temacie.

  16. #1545

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    13
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Nie ma nic przeciwko, ale sama bym sobie nie zrobiła

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Bleach - rozmowy ogólne
    Przez Masaker w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 821
    Ostatni post: 20-10-2023, 09:01
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •