Reklama
Strona 159 z 602 PierwszaPierwsza ... 59109149157158159160161169209259 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,371 do 2,385 z 9027

Temat: World of Warcraft World of Warcraft

  1. #2371

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    311
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    pochwale sie

    60 mojego dk


    i 60 brata

  2. #2372
    Avatar Hootz
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tu i tam.
    Posty
    497
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    :OOOOO
    <jawdrop.jpg>

    Wlasnie na mmo-championie zobaczylem cinematic Cata. Moim zdaniem zasluguje na miano najlepszego jaki blizzard wypuscil. Ta fala zalewajaca Thousand Needles i statue goblina przypominajaca ta z Booty Bay - szczena opada. Ta rozpadajaca sie tama w Loch Modan troche im nie wyszla imo. Mogliby pokazac jak woda zalewa cale Wetlands.
    Ostatnio zmieniony przez Hootz : 18-10-2010, 17:09

  3. Reklama
  4. #2373
    Avatar wazorn
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    585
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Świetnie zrobione , osobiście to chyba przestaje grać w wowa narazie i czekam na cataclysm i tak już nie ma sensu ubierania się a zdobywanie setów jest banalnie proste , 10 dungeonów i masz klate/helm/nogi z t10 , bez sensu , w dodatku można sobie wszystko kupić za honor bez ratingu. Skupie sie chyba teraz tylko na wyrobieniu wszystkich profek do maxa i zebraniu jak najwiekszej ilości g :C no i porobie sobie jakieś achi w stylu halloween title ;p

  5. #2374

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Ostrowiec Sw.
    Posty
    133
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jako ze wbilem hunterem 70 lvl a z niewiadomych mi powodow nigdzie nie mozna kupic wotlka (wiecie moze cos na ten temat?) to mam zamiar wylevelowac jakiegos castera. Na oku mam balance druida albo elemental shamana. Ktory z nich wyciaga wiecej dpsa na raidach, ma lepsze aoe oraz ktory jest lepszy/latwiejszy do ogarniecia na bg/arenach? Jakbyscie mogli uwzglednijcie tez zmiany w cataclysmie.

  6. #2375
    Avatar Hammett
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,580
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj ~Akus_Quentin~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jako ze wbilem hunterem 70 lvl a z niewiadomych mi powodow nigdzie nie mozna kupic wotlka (wiecie moze cos na ten temat?) to mam zamiar wylevelowac jakiegos castera. Na oku mam balance druida albo elemental shamana. Ktory z nich wyciaga wiecej dpsa na raidach, ma lepsze aoe oraz ktory jest lepszy/latwiejszy do ogarniecia na bg/arenach? Jakbyscie mogli uwzglednijcie tez zmiany w cataclysmie.
    obecnie ele shammy robi podobny dps jak bala dudu z tym, że dudu ma przynajmniej jakieś dobre aoe (shammy tylko thunderstorm i fire nova totem)
    Mi bardziej pasuję shammy ale jak wolisz hybrydę to dudu będzie git(tank, healer, meele i ranged dps w jednym)
    w cata to nie wiadomo jak to będzie więc najlepiej przejrzyj zmiany które będą u ele shammiego i dudu i porównaj sobie ; )

  7. #2376
    Avatar wazorn
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    585
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ele shammy dostał przecież earthquake :< całkiem nieźle wchodzi mi po 3k crit z tego dosyć często także w aoe dps naprawde można być w topce. Co do dpsu to hmm , przy tygodniowym zbieraniu gearu głównie za emblemy (kilka pos i inne syfy w tym stylu) jestem w stanie zrobić dps w granicach 8k z odpalonymi trinkami i BLem. Jeżeli chcesz wyciagać top dps to rób lepiej arcane maga jeżeli o casterach mowa , wczoraj jakiś random typ troche ponad 6,1k gs wykrecił 22k.

  8. #2377
    Avatar Andela
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    2,962
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Rok temu napisałem, może ktoś skorzysta :o


    A więc jak wiadomo niedługo nadejdzie HALLOWEEN, więc i w WoWie możemy tego doświadczyć :)

    Aby zdobyć achievement Hallowed By Thy Name i tytuł the Hallowed należy zdobyć następujące osiągnięcia:
    * Bring Me The Head of.. Oh Wait – należy zabić bossa Headless Horseman. Znajdziemy go w SM: Graveyard. Jest prosty, osobiście robiłem go parę razy w grupie 4 dps i warek w dps buildzie z tarczą, więc problemów nie powinno być.
    * That Sparkling Smile – używamy Tooth Pick, który dropi z Treat Baga (raz na 1h możemy zagadać z Innkeeperem i dostaniemy albo tego baga albo nas zamieni w coś randomowego)
    * The Savior of Hallow’s End – lecimy do Razor Hill lub the Brill <HORDE> Goldshire lub Kharanos <ALLIANCE> i robimy daily questa otrzymywanego od Shade of the Horseman.
    * Trick or Treat! – lecimy do jakiegokolwiek inna (karczmy) i klikamy prawym na Candy Bucket.
    * Trick and Treats of Azeroth – j.w., ale musisz zrobić to w poszczególnych tawernach (Eastern Kingdoms, Kalimdor, Outland)
    * G.N.E.R.D Rage – 50 honorable killsów z buffem G.N.E.R.D (cukierek z Handful of Candy z innów)
    * Out With It – należy zjeść około 4 cukierków Tricky Treat, aż zwymiotujesz (masowo wypadają z Horsemana)
    * Rotten Hallow – robimy 2 questy u Sergeanta Hartmana (Southshore, Hillsbrad) lub Darkcallera Yanka (przy zachodnim wyjściu/murze od Undercity)
    * The Masquerade – musimy zostać zamienieni w różne stwory dzięki Hallowed Wand – xxx, które znajdziemy w Treat Bagach lub Crudely Wrapped Giftach, jednak tylko inny gracz w party może nas zamienić. Bardzo popularne jest sprzedawanie zamian, można się także wymieniać. 1 wand ma 5 ładunków.
    * Check Your Head – należy użyć Weighted Jack-o’-Lantern na każdej z 10 ras.
    * Sinister Calling – musimy zdobyć obydwa itemy. Hallowed Helm często dropuje z Headless Horsemana, a Sinister Squashling wypada zarówno z Horsemana jak i z Treat Bagów.


    Mam nadzieję, że choć trochę Wam ułatwiłem zdobycie tego achieva. :)


  9. #2378
    Avatar fidusss
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Tarnowskie Góry
    Wiek
    33
    Posty
    557
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    też wam się tak często wow crashuje ? ;/

  10. #2379
    Avatar Hammett
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,580
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj fidusss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    też wam się tak często wow crashuje ? ;/
    zrób reset wtf i cache, update addonów ew powyłączaj zbędny addony i powinno śmigać.

    bo nie zamierzam tego wszystkiego od nowa ustawiać :D
    No to nie stękaj na crashe jak prostej rzeczy nie chce Ci sie zrobić...


    #down
    Wywalić te foldery i wbić do gry - gra stworzy je na nowo z default ustawieniami(bodajże bindy będziesz musiał na nowo ustawić nie pamiętam)
    Dla mnie i kolegi pomogło ; )
    Ostatnio zmieniony przez Hammett : 19-10-2010, 17:44

  11. #2380
    Avatar wazorn
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    585
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No mi też sie crashuje dosyć czesto ,zwalszcza na tym bosie eventowym :(
    Hamlet , co w twoim mniemaniu znaczy zrobić reset tego cache i wtf?

  12. #2381
    Avatar fidusss
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Tarnowskie Góry
    Wiek
    33
    Posty
    557
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Hammett napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zrób reset wtf i cache, update addonów ew powyłączaj zbędny addony i powinno śmigać.
    addony mam upnięte na najnowsze, wtf nie zresetuj, bo nie zamierzam tego wszystkiego od nowa ustawiać :D
    Cytuj wazorn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No mi też sie crashuje dosyć czesto ,zwalszcza na tym bosie eventowym :(
    Hamlet , co w twoim mniemaniu znaczy zrobić reset tego cache i wtf?
    skasowanie folderów ;p

  13. #2382
    Avatar Outlaw
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Summoner's Rift
    Posty
    56
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Siema. Mam taki problem, że gdy jestem na bg, to nie mam aktywnego party. Co prawda nad nickiem pisze np. group 1, ale np nie mam focusów i nie mogę np użyć prayer of fortitude czy prayer of healing (gram prejem). Pomoże ktoś? Google milczy na ten temat.

  14. #2383
    Avatar Tey
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Very far.
    Posty
    114
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jakie addony polecacie dla rogala i tak ogólnie do gry?

  15. #2384
    Avatar wazorn
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    585
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Na chuj ci narazie addony jak i tak chara levelujesz ? Bartender ,xperl, dbm , bo po co wiecej narazie...

  16. #2385
    Avatar adanos
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    ???
    Posty
    110
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Andela napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sasquacz - nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie wystarczyło wbiegnięcie z thornsami i spamowanie co CD swipe oraz tabowanie i lacerate na każdy cel.
    To działa tylko przy pugowych dpsach, zresztą sam wczoraj widziałeś, packi urywały się nawet przy palku.
    Kwestia tego jak duży jest dps, z randomami to rzeczywiście swipe co cd wystarcza.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam Konto battle.net z grami Hearthstone, Warcraft 3 RoC, WarCraft 3 TFT
    Przez ElderDruid777 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 26-01-2014, 13:22
  2. World of Warcraft - Serwer Roleplay.
    Przez Corso w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 14-01-2013, 23:08
  3. [8.x]Lordaeron (World of Warcraft)
    Przez Collins w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post: 18-08-2009, 13:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •