Reklama
Strona 548 z 602 PierwszaPierwsza ... 48448498538546547548549550558598 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,206 do 8,220 z 9027

Temat: World of Warcraft World of Warcraft

  1. #8206
    Avatar Czosiowaty
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    704
    Siła reputacji
    16

    Ostatnio zmieniony przez Czosiowaty : 26-08-2015, 04:12

  2. #8207
    Avatar Waroith
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Rybnik
    Posty
    336
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Wbilem 20 lvl , profki max i wlasnie zabieram sie za zakup battlechesta, jest moze jakas gildia ktora moglaby mnie zgarnac pod swoje skrzydla? 1 raz gram na globalu (w wowa gralem ale na prv wczesniej) wiec mam pare pytan + lepiej sie gra jak mozna sie do kogos odezwac :P nick Waroit , server Burning Legion, Horda :P

  3. Reklama
  4. #8208
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,886
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Takie może głupie pytanie, ale czemu nie pokazuje mi niektórych achivów jako done gdy mam je zrobione na 100%? Np nasionka z garnizonu 500/500.

  5. #8209
    Avatar Delek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    1,530
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Drodzy, powiedzcie czy z perspektywy osoby, która nigdy nie grała na globalu (sporo na priv servach wcześniej) opłaca się teraz zaczynać? WoW tętni życiem jak kiedyś? Czy 1 post tematu jest dalej aktualny? Dużo gra torgów i dalej istnieje aktywna gildia/można liczyć na pomoc na początek? Czy klasy są zbalansowane? @Andela ; @Aver ; @Hammett ; @Czosiowaty ; @PpK ;
    @Aien ;

  6. #8210
    Avatar Andela
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    2,962
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    klasy sa zbalansowane, wszystkim da sie obecnie grac na wysokim poziomie
    wow zyciem nie tetni, jest to troszke inna gra niz byla, to trzeba przyznac, ale nie znaczy to tez ze jest zla, imo rozwija sie w taki sposob w jaki musi i jest gra duzo lepsza niz byla kiedys
    co do aktywnej torgowej gildii to na cos takiego bym nie liczyl, obecnie ppk gra w time is mana, czosiowaty gra w error code, pawcik gra w accidentally, a reszta nie wiem ;d

  7. #8211
    Avatar Delek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    1,530
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Andela napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    klasy sa zbalansowane, wszystkim da sie obecnie grac na wysokim poziomie
    wow zyciem nie tetni, jest to troszke inna gra niz byla, to trzeba przyznac, ale nie znaczy to tez ze jest zla, imo rozwija sie w taki sposob w jaki musi i jest gra duzo lepsza niz byla kiedys
    co do aktywnej torgowej gildii to na cos takiego bym nie liczyl, obecnie ppk gra w time is mana, czosiowaty gra w error code, pawcik gra w accidentally, a reszta nie wiem ;d
    @Andela ;
    A Ty grasz jeszcze regularnie? To co w pierwszym poście teraz jest warto kupić na start? I jakieś porady generalnie jak zacząć grę? Addony?

    #edit
    btw, nie gadaliśmy odkąd przestałem się udzielać w Artystach xD

    #edit2
    dobra ogarniam, teraz w battlechescie sa wszystkie dodatki
    Ostatnio zmieniony przez Delek : 30-08-2015, 15:10

  8. #8212
    Avatar Hammett
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,580
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Delek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Drodzy, powiedzcie czy z perspektywy osoby, która nigdy nie grała na globalu (sporo na priv servach wcześniej) opłaca się teraz zaczynać? WoW tętni życiem jak kiedyś? Czy 1 post tematu jest dalej aktualny? Dużo gra torgów i dalej istnieje aktywna gildia/można liczyć na pomoc na początek? Czy klasy są zbalansowane? @Andela ; @Aver ; @Hammett ; @Czosiowaty ; @PpK ;
    @Aien ;

    Trudno powiedzieć czy się "opłaca" , wow w tej chwili jest w fazie przejściowej tzn. koniec jednego dodatku - czekanie na kolejny. Dla nowego gracza z pewnością jest duużo rzeczy do roboty, na content lub jego brak narzekają głównie ludzie jak ja którzy zebrali już wiele mountów, zrobili wiele reputacji i innych achivementów i jeśli chodzi o obecny dodatek tj. Warlords of Draenor to prócz raidowania jest baardzo mało ciekawego contentu.

    Mimo wszystkich płaczy wielu osób w tym moim wow dalej jest i będzie przez dłuższy czas top mmorpg bo zwyczajnie przebija lata świetlne swoją konkurencje. W ostatnich miesiącach miewam wrażenie, że bli$$ard się troche rozleniwił stąd wycięty content i ogólne niezadowolenie graczy ale liczę że się ogarną i następny dodatek (Legion) na nowo zachęci starych wyjadaczy do gry i znowu suby skoczą do 10+mln.


    Reasumując, gra na privach to chuj nie gra ale to pewnie wiesz więc opłaca się pograć na globie chociażby żeby wyrobić sobie opinię i zobaczyć "jak to jest", ja grałem od jakiegoś czasu na Tarren Mill bo zwyczajnie miałem dość idiotów z BLa ale mimo wszystko na Burning Legionie chyba najwięcej torgów gra/grało.
    Ja póki co mam przerwę z wowem może na jesień sobie zacznę jakieś alty lvlować czy farmić golda na Legion ale jak masz jakieś pytania to pisz.

  9. #8213

    Notoryczny Miotacz Postów Harven jest teraz offline
    Avatar Harven
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    32
    Posty
    1,075
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    w battlechest masz wszystkie dodatki prócz najnowszego, WoD. Jeśli chodzi o zaczynanie gry to jak komus sie nie spieszy to poczekalbym na obniżke ceny WoD ktora niedlugo niechybnie nastapi ze wzgledu na zapowiedź Legionu. Bo poki co dalej za dodatek 140zl. potem mozna bez problemu kupowac gre za gold, co ja osobiscie robie od 3 miesiecy

  10. #8214
    Avatar Delek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    1,530
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ja akurat ze względu na niedużą ilość czasu (praca) nie grałbym wiele - pewnie co któryś wieczór/trochę w weekendy. A gra trochę ludzi w Ally? Bo osobiście zawsze preferowałem ally ;3 @Harven ; @Hammett ;

  11. #8215
    Avatar Hammett
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,580
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Delek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja akurat ze względu na niedużą ilość czasu (praca) nie grałbym wiele - pewnie co któryś wieczór/trochę w weekendy. A gra trochę ludzi w Ally? Bo osobiście zawsze preferowałem ally ;3 @Harven ; @Hammett ;
    jeśli chodzi o BL to w ally gra chyba jakieś 45% populacji czyli dość wyrównanie chyba (nie jestem pewny musiałbym na jakichś stronkach posprawdzać ;d)
    no i ogólnie teraz nie ma takiego wielkiego znaczenia gdzie grasz bo wszystko prócz mythic raidów można robić cross-realm.


    Jeśli chodzi o ally to Twisting Nether i Outland mają chyba przewagę tej frakcji bo na Tarren Mill to 90% hordy xd a jeśli chciałbyś poraidować to raczej bez problemu znajdziesz gildie która powinna odpowiadać Twoim godzinom gry zwłaszcza, że teraz duża część graczy ma już te 20+lat i sami albo pracują albo studiują i grają te kilka wieczorów w tygodniu.

  12. #8216
    Avatar Delek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    1,530
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Hammett napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jeśli chodzi o BL to w ally gra chyba jakieś 45% populacji czyli dość wyrównanie chyba (nie jestem pewny musiałbym na jakichś stronkach posprawdzać ;d)
    no i ogólnie teraz nie ma takiego wielkiego znaczenia gdzie grasz bo wszystko prócz mythic raidów można robić cross-realm.


    Jeśli chodzi o ally to Twisting Nether i Outland mają chyba przewagę tej frakcji bo na Tarren Mill to 90% hordy xd a jeśli chciałbyś poraidować to raczej bez problemu znajdziesz gildie która powinna odpowiadać Twoim godzinom gry zwłaszcza, że teraz duża część graczy ma już te 20+lat i sami albo pracują albo studiują i grają te kilka wieczorów w tygodniu.
    Dobra inaczej. Jeśli chcę grać Ally i grać z jak największą ilością torgów, niekoniecznie na przepełnionym Polakami serwerze, to któy powinienem wybrać? xD I gdzie grasz Ty i w jakiej frakcji?
    @Hammett ;
    Ostatnio zmieniony przez Delek : 30-08-2015, 16:10

  13. #8217

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Zabrze
    Wiek
    32
    Posty
    775
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek z torga grał w ally poza Burning Legionem. A z tym twisting netherem to kulą w płot trochę. No, czy na serwerze, na którym W HORDZIE gra gildia world 1st może być przewaga alliance? xD
    Przewaga alliance w Europie jest na Silvermoon, Outland, Ravencrest, Sylvanas, Maelstrom. Przy czym na Outland to chyba prawie wyłącznie PvPerzy grają.

  14. #8218
    Avatar Delek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    1,530
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj knight before knights napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek z torga grał w ally poza Burning Legionem. A z tym twisting netherem to kulą w płot trochę. No, czy na serwerze, na którym W HORDZIE gra gildia world 1st może być przewaga alliance? xD
    Przewaga alliance w Europie jest na Silvermoon, Outland, Ravencrest, Sylvanas, Maelstrom. Przy czym na Outland to chyba prawie wyłącznie PvPerzy grają.
    Czyli na Burning Legion w ally z torgami można jednym słowem pograć?

    @knight_before_knights ; @Hammett ;

    jeśli ktoś tam gra to dawajcie nicki, właśnie kupiłem grę i będę ściągał.

  15. #8219

    Notoryczny Miotacz Postów Harven jest teraz offline
    Avatar Harven
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    32
    Posty
    1,075
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nie znam nikogo z torga kto gra w burning legion, ale oczywiscie sa polskie gildie na BL w ally. dodatkowo mimo ze na BL liczebnie jest delikatna przewaga hordy, to ally leje horde po dupie :/ ostatnio campili Vol'Mar (endgamowa miejscowka) i Iron Front lol.

  16. #8220
    Avatar Delek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    1,530
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ah, czyli raczej lepiej Horda? W sumie to mogę się przemęczyć w tej Hordzie :P
    @Harven ;

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam Konto battle.net z grami Hearthstone, Warcraft 3 RoC, WarCraft 3 TFT
    Przez ElderDruid777 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 26-01-2014, 13:22
  2. World of Warcraft - Serwer Roleplay.
    Przez Corso w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 14-01-2013, 23:08
  3. [8.x]Lordaeron (World of Warcraft)
    Przez Collins w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post: 18-08-2009, 13:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •