Reklama
Strona 578 z 602 PierwszaPierwsza ... 78478528568576577578579580588 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,656 do 8,670 z 9027

Temat: World of Warcraft

  1. #8656
    Avatar Tathar
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kaj chcesz
    Posty
    347
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeżeli ktoś przez dłuższy okres nie grał to w kliencie battle.neta jest do odebrania 7-dniowy czas gry do WoWa, ale do dzisiaj maksymalnie można go aktywować.

    Akurat się złożyło że zaczął się Childrens week a mi brakuje ostatniego achievmenta http://www.wowhead.com/achievement=1...of-hard-knocks :/ Tydzień farmienia BG... :3333
    Ostatnio zmieniony przez Tathar : 30-04-2018, 22:31
    ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ ʜᴀʀᴅᴇʀ, ʙᴇᴛᴛᴇʀ, ғᴀsᴛᴇʀ, ᴅᴏɴɢᴇʀ ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

  2. #8657

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    124
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Nigdy nie grałem w wowa może mi ktoś po krótce opowiedzieć z czym to się je? ile kosztuje, jak duży jest content itp? Takie ogólne informacje które mogą przyciągnąć potencjalnych graczy?

  3. Reklama
  4. #8658
    Avatar Tathar
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kaj chcesz
    Posty
    347
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeżeli chodzi o koszty to na tą chwilę trzeba mieć battlechesta (około 37 zł~, w tym jest darmowe 30 dni gry) i dodatek legion (na g2a widzę że można kupić za 83 zł~). W sierpniu wychodzi kolejny dodatek, za który trzeba dać 170 zł~. Do tego po zakończeniu czasu gry z battlechesta trzeba kupić prepaid, koszt to +/- 100 zł na 2 miesiące. Do tego na samym początku zanim kupisz battlechesta można odpalić grę na trialu za friko, niesie ona za sobą kilka ograniczeń https://eu.battle.net/support/pl/article/3226. To z tych mniej przyjemnych rzeczy.

    Jeżeli chodzi o grę... Generalnie flow jest taki, że robi się questy/instancje do osiągnięcia max levela (aktualnie 110), następnie poprzez wykonywanie questów/instancji/raidów zdobywa się coraz lepszy gear (itemki). Im lepsze itemki tym (teoretycznie, zależy od ogaru :) lepszy DPS, a to niesie ze sobą wykonywanie coraz to trudniejszych wersji danych raidów czy też instancji (oprócz wersji normalnych są też wersje heroic/mythic i mythic+ dla instancji, które wprowadzają dodatkowe mechaniki/poziom trudności). No do tego jak nudzi się PvE to można grać PvP battlegroundy czy też areny. Wszystko to zostało w zasadzie opisane tutaj https://worldofwarcraft.com/en-us/ga...-players-guide czy tutaj https://kotaku.com/how-to-get-into-w...018-1823435900 mniej lub bardziej szczegółowo. Contentu w grze jest po prostu w chuj, każdy znajdzie coś dla siebie.
    ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ ʜᴀʀᴅᴇʀ, ʙᴇᴛᴛᴇʀ, ғᴀsᴛᴇʀ, ᴅᴏɴɢᴇʀ ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

  5. #8659
    Avatar Tort
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    124
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj xerax napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No kod zostal juz wklepany na te konto i powinienes go miec :) a legion masz ? bo widze ze WoD-a masz triala ale czy masz legion ? i zobacz jakie pudelko gry wowa masz na stronie battle.net :)
    Legionu nie mam, sądziłem że kupując najnowszy dodatek, będę miał już Legion. Czyli wychodzi na to, że muszę kupić Legion w promocyjnej cenie.
    Cytuj Dine napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to uczucie gdy my krecikmy beke za za pol roku bedzie w gazecie bytom wydarzenia - 20 latek zajeban przez ojca bo nie chcial isc po telewizor ktory somsiad wyjebal na smietnik a pies sie zesral na dywan

  6. #8660
    Avatar Trickhor
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    2,037
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Musisz pamiętać, że Legion to aktualny dodatek a BFA to jeszcze preorder.

    Kiedyś to było, nie to co teraz...

  7. #8661
    Avatar Cedrik Diggory-Celesta
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,011
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    wow to glownie gierka taka dla zabicia czasu jak tibia, kwestia co Ci sie bardziej podoba :p w wowie zbieranie gearu / krecenie najwyzszgo dpsu i tak nie ma sensu bo z nowym raidem / patchem / ekspansją to wszystko co zdobyles jest useless, jedynie zostaja achieve, mounty i wspomnienia z fajnie spedzonego czasu razem z gildia z ktora macie razem jakas z tego zabawe :D gra dla itemow, dpsu to pulapka tak na prawde

  8. #8662
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Cedrik Diggory-Celesta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wow to glownie gierka taka dla zabicia czasu jak tibia, kwestia co Ci sie bardziej podoba :p w wowie zbieranie gearu / krecenie najwyzszgo dpsu i tak nie ma sensu bo z nowym raidem / patchem / ekspansją to wszystko co zdobyles jest useless, jedynie zostaja achieve, mounty i wspomnienia z fajnie spedzonego czasu razem z gildia z ktora macie razem jakas z tego zabawe :D gra dla itemow, dpsu to pulapka tak na prawde
    tak bardzo wyjasnione, bardzo bym chcial by wrocily czasy vanilla/tbc. duzo funu tez trzepalem na (nie pamietam jak nazywala sie postac, na ktorej zostawiało się 19 level i trzepało jak najlepsze itki na pierwsze battlegroundy).

    z tym, ze tibia jest teraz za darmo/koszt pacca wiec imo lepsza opcja dla zabicia czasu a i funkcjonalnoscia przypomina wowa z 2007 roku xd. mimo wszystko wow jak dla mnie stworzyl najlepsze uniwersum w historii gier, dlatego z niecierpliwoscia czekalbym na jakiegos warcrafta 4, bo do wowa wracac to nie to samo ;/
    Ostatnio zmieniony przez trochestylu : 02-05-2018, 12:03

  9. #8663
    Avatar Cedrik Diggory-Celesta
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,011
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ja zawsze wracam do wowa jak wychodzi nowy dodatek na pierwsze 2 miesiace i na tym to sie konczy zazwyczaj

  10. #8664
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    czy te battlechesty allegrowe przedłużają suba kodem czy dodają kolejną subskrypcję na 30 dni oddzielnie?
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  11. #8665
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    nie do konca rozumiem pytanie
    mozesz odpalic tylko jednego battlechesta, nie da sie przedluzac czasu gry kolejnymi

  12. #8666
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    o to mi właśnie chodziło, pokrętnie pisałem, ale odpowiedziałeś mi w 100%

    dzięki ;]
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  13. #8667
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak teraz fabularnie wypada wow? Gdzieś widziałem w internecie duży ból związany z warchiefem i tak mnie to zainteresowało.

  14. #8668
    Avatar PpK
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    10 Downing Street
    Posty
    3,027
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    no a co chcesz wiedziec bo to troche takie bez sensu pytanie xD


    poogladaj se cinematici z ostatnich kilku patchy to bedziesz wiedzial
    [ymp3]1Zmb9Vh8Ja0[/ymp3]

  15. #8669
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    jak chcesz fabule to poczytaj ksiazke albo obejrzyj film zamiast grac w gre dla dzieci max 2-3 latka gdzie klikasz dwa klawisze na zmiane

  16. #8670
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,881
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ma ktoś może link do edycji kolekcjonerskiej? W sensie nie do opisu a do kupna.
    Ostatnio zmieniony przez Zakon : 07-06-2018, 23:05

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam Konto battle.net z grami Hearthstone, Warcraft 3 RoC, WarCraft 3 TFT
    Przez ElderDruid777 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 26-01-2014, 13:22
  2. World of Warcraft - Serwer Roleplay.
    Przez Corso w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 14-01-2013, 23:08
  3. [8.x]Lordaeron (World of Warcraft)
    Przez Collins w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post: 18-08-2009, 13:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •