Reklama
Strona 558 z 591 PierwszaPierwsza ... 58458508548556557558559560568 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,356 do 8,370 z 8859

Temat: Prawo Jazdy - rozmowy ogólne

  1. #8356

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Tatasek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fajnie sobie wejsc do tematu i pozbijac z Was xD jak robicie prawka

    najwazniejsza zasada to nie myslec o bledzie ktory zrobiliscie bo i tak to gowno da a mozecie jebnac sie w trakcie myslenia na czyms innym, ja zdawalem prawko 20 kwietnia chyba 3 lata temu to kurwa na zwenatrz 15-18 stopni, a ja w kurtce narciarskiej Brugi w aucie siedze bo ze stresu zapomnialem sciagnac, ale jak po godzinie wysiadlem to wyjebane ze spocony jak mysz, biegne do ojca i "zdane kurwa!"
    joo, pamietam, jak ja 19 listopada ub.r. zdalem prawko, mialem tam jakies bledy, zajezdzamy do wordu i egzaminator cos mi gada, rozrysowuje na kartce, przytakuje mu a w myslach "skoncz pierdolic zjebie i tak mam na ciebie teraz wyjebane, wazne, ze zdane"
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  2. #8357
    Avatar Olocalt
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    645
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Instruktor mnie na kursie uczył, żeby nie zaglądać za siebie podczas zmiany pasa ruchu bądź wyjazdu z parkingu równoległego. Zawsze gdy spojrzałem przez ramie, opierdzielał mnie w stylu "Lusterek nie masz?". Dzisiaj dostałem nauczkę, że instruktor to nie jest jakiś mentor i nie zawsze warto jest słuchać jego rad. Prawko mam od 2 miesięcy, dzisiaj rano wyjeżdżałem z parkingu równoległego, spojrzałem w lusterko, wyjechałem a tu ni stąd ni z owąd przytarłem ziomeczka w volvo. Skończyło się to na 500zł, 6 punktach karnych i ojciec stracił 10% zniżek z OC (Bo auto ubezpieczone na ojca). Nie dopatrzyłem gościa, w martwej strefie był, a ja włączałem się do ruchu. Taka mała przestroga ode mnie dla młodych kierowców (jak ja), że zawsze warto spojrzeć przez ramie i nie zawsze słowo instruktora jest święte.

  3. Reklama
  4. #8358
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Olocalt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Instruktor mnie na kursie uczył, żeby nie zaglądać za siebie podczas zmiany pasa ruchu bądź wyjazdu z parkingu równoległego. Zawsze gdy spojrzałem przez ramie, opierdzielał mnie w stylu "Lusterek nie masz?". Dzisiaj dostałem nauczkę, że instruktor to nie jest jakiś mentor i nie zawsze warto jest słuchać jego rad. Prawko mam od 2 miesięcy, dzisiaj rano wyjeżdżałem z parkingu równoległego, spojrzałem w lusterko, wyjechałem a tu ni stąd ni z owąd przytarłem ziomeczka w volvo. Skończyło się to na 500zł, 6 punktach karnych i ojciec stracił 10% zniżek z OC (Bo auto ubezpieczone na ojca). Nie dopatrzyłem gościa, w martwej strefie był, a ja włączałem się do ruchu. Taka mała przestroga ode mnie dla młodych kierowców (jak ja), że zawsze warto spojrzeć przez ramie i nie zawsze słowo instruktora jest święte.
    Instruktor uczy cię na egzamin, z tego co pamiętam na egzaminie nie możesz patrzeć za siebie. Jak jesteś początkującym kierowcą po zdaniu prawka to dopiero uczysz się jeździć po swojemu i jeździj tak by nie narobić szkód :P Btw dobrym ustawieniem lusterek można zmniejszyć martwe pole do takiego minimum, że na pewno zauważymy pojazd

  5. #8359

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Instruktor uczy cię na egzamin, z tego co pamiętam na egzaminie nie możesz patrzeć za siebie. Jak jesteś początkującym kierowcą po zdaniu prawka to dopiero uczysz się jeździć po swojemu i jeździj tak by nie narobić szkód :P Btw dobrym ustawieniem lusterek można zmniejszyć martwe pole do takiego minimum, że na pewno zauważymy pojazd
    Dokladnie, najlepsze ustawienie lusterek polega na tym, ze najpierw odwracamy glowe maksymalnie w lewo i ustawiamy lusterko tak, aby bylo widac tylko odrobine karoserii. Tak samo z prawym lusterkiem. No i na pewno pomaga tutaj posiadanie elektrycznych lusterek, znacznie latwiej sie je ustawia.
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  6. #8360
    Avatar tuczek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    732
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Olocalt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Instruktor mnie na kursie uczył, żeby nie zaglądać za siebie podczas zmiany pasa ruchu bądź wyjazdu z parkingu równoległego. Zawsze gdy spojrzałem przez ramie, opierdzielał mnie w stylu "Lusterek nie masz?". Dzisiaj dostałem nauczkę, że instruktor to nie jest jakiś mentor i nie zawsze warto jest słuchać jego rad. Prawko mam od 2 miesięcy, dzisiaj rano wyjeżdżałem z parkingu równoległego, spojrzałem w lusterko, wyjechałem a tu ni stąd ni z owąd przytarłem ziomeczka w volvo. Skończyło się to na 500zł, 6 punktach karnych i ojciec stracił 10% zniżek z OC (Bo auto ubezpieczone na ojca). Nie dopatrzyłem gościa, w martwej strefie był, a ja włączałem się do ruchu. Taka mała przestroga ode mnie dla młodych kierowców (jak ja), że zawsze warto spojrzeć przez ramie i nie zawsze słowo instruktora jest święte.
    a to ciekawe, bo mi zawsze mówił, że lepiej upewnić się spoglądając szybko w bok/za siebie czy coś nie jedzie, bo jak wiadomo w lusterku nie zawsze zobaczysz ( twój przykład )

    teraz już będziesz pamiętał :D

  7. #8361
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj tuczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a to ciekawe, bo mi zawsze mówił, że lepiej upewnić się spoglądając szybko w bok/za siebie czy coś nie jedzie, bo jak wiadomo w lusterku nie zawsze zobaczysz ( twój przykład )
    Mnie też tak uczył, np skrecasz w droge ktora krzyzuje sie z droga dla rowerzystow to tak czy owka musisz spojrzec za ramie czy czasem nie nadjezdza jakis.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  8. #8362

    Notoryczny Miotacz Postów Harvi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Bielsko Biala
    Posty
    1,094
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Dzisiaj po 45 min jazdy, drugi raz ujebalem praktyke, kurwa jego mac, dowiedzialem sie, ze od 2015 roku prawo jazdy bedzie dopiero od 21 roku zycia , wiec jak nie zdam do konca roku to bd mogl dopiero jak ukoncze 21 lat?:D

  9. #8363
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Harvi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzisiaj po 45 min jazdy, drugi raz ujebalem praktyke, kurwa jego mac, dowiedzialem sie, ze od 2015 roku prawo jazdy bedzie dopiero od 21 roku zycia , wiec jak nie zdam do konca roku to bd mogl dopiero jak ukoncze 21 lat?:D
    Skąd te informacje, że od 2015 będzie prawko od 21 roku życia ?

  10. #8364

    Notoryczny Miotacz Postów Harvi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Bielsko Biala
    Posty
    1,094
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skąd te informacje, że od 2015 będzie prawko od 21 roku życia ?
    chujowe info , sory xd

  11. #8365
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Harvi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzisiaj po 45 min jazdy, drugi raz ujebalem praktyke, kurwa jego mac,
    W końcu się uda ;)

    Wiem co mówie, za 5x na B, za 6x na C
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  12. #8366

    Notoryczny Miotacz Postów Harvi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Bielsko Biala
    Posty
    1,094
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W końcu się uda ;)

    Wiem co mówie, za 5x na B, za 6x na C
    smutny jest ten fakt, ze gdyby nie moja osobowosc to bym zdal, kazal mi zawrocic a ja stwierdzilem,ze tego nie zrobie bo "nie moge", a niestety moglem ;D i gdybym zawrocil juz wracalbym do wordu, wkurwilem go i zaczelo sie pod górke ;D
    ehh to moje ograniczona zaufanie do drugiej osoby xD

  13. #8367
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Harvi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smutny jest ten fakt, ze gdyby nie moja osobowosc to bym zdal, kazal mi zawrocic a ja stwierdzilem,ze tego nie zrobie bo "nie moge", a niestety moglem ;D i gdybym zawrocil juz wracalbym do wordu, wkurwilem go i zaczelo sie pod górke ;D
    ehh to moje ograniczona zaufanie do drugiej osoby xD
    Czasem ponoć specjalnie tak gadają także jednak ostrożności nigdy dosyć :D

  14. #8368
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czasem ponoć specjalnie tak gadają także jednak ostrożności nigdy dosyć :D
    Jak gadaja? Nie moga wydawać polecenie niezgodnego z przepisami, czyli jak mu kazal zawrocic to znaczy ze nie tylko mogl zawrocic, ale musial!

    Ale to co kolego, to jest tylko 1 blad, jedziesz dalej na egzaminie, a ze na reszcie ci sie nie udalo, no to juz raczej twoja glupota, egzaminatorzy zdarzaja sie tacy co jak sie ich lekko wkurzy to zabieraja w takie miejsca gdzie jest kiepsko, no ale zazwyczaj sa w porzadku, sam obwinialem kiedys egzaminatora na B, pozniej na C tez bylem madry ze bym zdazyl, no ale jednak on ma doswiadczenie, poza tym wiadomo w normalnym zyciu gdzies sie zdazy, ale na egzaminie trzeba robic to co oni kaza
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  15. #8369
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale to co kolego, to jest tylko 1 blad, jedziesz dalej na egzaminie, a ze na reszcie ci sie nie udalo, no to juz raczej twoja glupota, egzaminatorzy zdarzaja sie tacy co jak sie ich lekko wkurzy to zabieraja w takie miejsca gdzie jest kiepsko, no ale zazwyczaj sa w porzadku, sam obwinialem kiedys egzaminatora na B, pozniej na C tez bylem madry ze bym zdazyl, no ale jednak on ma doswiadczenie, poza tym wiadomo w normalnym zyciu gdzies sie zdazy, ale na egzaminie trzeba robic to co oni kaza
    Ale może po prostu powiedzieć by zawrócić, a na najbliższym skrzyżowaniu będzie zakaz, zawrócisz to cię obleje, bo chodziło mu by zawrócić na najbliższym krzyżowaniu z dozwolonym zawracaniem :P

  16. #8370
    Avatar Adrino
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    975
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale może po prostu powiedzieć by zawrócić, a na najbliższym skrzyżowaniu będzie zakaz, zawrócisz to cię obleje, bo chodziło mu by zawrócić na najbliższym krzyżowaniu z dozwolonym zawracaniem :P
    Wtedy musi powiedzieć "Proszę zawrócić w najbliższym możliwym miejscu". To już nie te czasy, że może sobie podpuszczać dla zabawy ;d
    No i z doświadczenia wiem, że raczej nie robią takich akcji. Dają polecenia na tyle wcześnie, że zdąży się zrobić każdy wymagany manewr.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Prawo jazdy
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 04-11-2015, 20:22
  2. Gazeta Wyborcza Prawo Jazdy 2014 - Kod aktywacyjny
    Przez Creesh w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-09-2014, 01:12
  3. Zgubione prawo jazdy
    Przez Mazakowaty Flamaster w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-07-2014, 13:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •