Reklama
Strona 545 z 591 PierwszaPierwsza ... 45445495535543544545546547555 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,161 do 8,175 z 8859

Temat: Prawo Jazdy - rozmowy ogólne

  1. #8161
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Waarks napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    polecam zagadywac pania egzaminatorke i sie do niej usmiechac, mogla mnie dzisiaj udupic pare razy, ale przez to ze mnie polubila to dala mi skonczyc xd
    w Łodzi na kategorie C to sie nie sprawdza, rozmawiałem sobie z egzaminatorem, ale udupił mnie przez jedna moja głupote.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  2. #8162
    Avatar Seraph
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    320
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj wenrzu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest ktos teraz w trakcie kursu ? Macie teorie i praktyke w tym samym czasie ? Czy pierwsze macie zrobic ta teorie a potem praktyke?
    jestem w trakcie kursu, mam jednocześnie

    a wie ktoś co w końcu będzie z tymi zmianami w prawie jazdy?

  3. Reklama
  4. #8163
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj wenrzu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest ktos teraz w trakcie kursu ? Macie teorie i praktyke w tym samym czasie ? Czy pierwsze macie zrobic ta teorie a potem praktyke?
    Oficjalnie praktyka oddzielnie od teorii, ale w mojej grupie poszedłem sobie do właściciela szkoły i powiedział, że nie ma problemu, jak będę już sobie jeździł. Po tygodniu już zaczynała jeździć reszta grupy, a ja olałem sobie wtedy teorię już całkowicie :D

  5. #8164
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,384
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ostatnio miałem jazdy początkiem grudnia. mam 6 czy tam 8 godzin wyjeżdżone, coś tam pamiętam, aczkolwiek niewiele. co sobie przypomnieć zanim pójdę robić dalej jazdy? porobić zadania z teorii? przejrzeć książkę którą dostałem na teorii?
    i dam radę się wyrobić z jazdami i egzaminem do końca sierpnia jeśli pójdę jeździć powiedzmy od pierwszego? bo od września jestem na drugim końcu polski więc głupio byłoby odkładać to o kolejny rok, szczególnie że mam całość zapłaconą i bałbym się że mi kasa przepadnie czy coś

  6. #8165
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ostatnio miałem jazdy początkiem grudnia. mam 6 czy tam 8 godzin wyjeżdżone, coś tam pamiętam, aczkolwiek niewiele. co sobie przypomnieć zanim pójdę robić dalej jazdy? porobić zadania z teorii? przejrzeć książkę którą dostałem na teorii?
    i dam radę się wyrobić z jazdami i egzaminem do końca sierpnia jeśli pójdę jeździć powiedzmy od pierwszego? bo od września jestem na drugim końcu polski więc głupio byłoby odkładać to o kolejny rok, szczególnie że mam całość zapłaconą i bałbym się że mi kasa przepadnie czy coś
    To już zależy od Ciebie i tego jak umówisz się na jazdy. Jak napchasz ich dużo i często to może dasz radę, chociaż na egzamin też się sporo czeka.

  7. #8166
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    3x oblana praktyka na C w tym 2x na placu ehh co za... najgorsze ze kasy nie ma by znowu podejsc.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  8. #8167

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    628
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ostatnio miałem jazdy początkiem grudnia. mam 6 czy tam 8 godzin wyjeżdżone, coś tam pamiętam, aczkolwiek niewiele. co sobie przypomnieć zanim pójdę robić dalej jazdy? porobić zadania z teorii? przejrzeć książkę którą dostałem na teorii?
    i dam radę się wyrobić z jazdami i egzaminem do końca sierpnia jeśli pójdę jeździć powiedzmy od pierwszego? bo od września jestem na drugim końcu polski więc głupio byłoby odkładać to o kolejny rok, szczególnie że mam całość zapłaconą i bałbym się że mi kasa przepadnie czy coś
    im szybciej zaczniesz tym szybciej skonczysz, wiec nie ma sensu czekac do pierwszego
    pamietaj ze czeka sie tez na egzamin, w bydgoszczy to byl tydzien ale u ciebie moze nawet miesiac byc, gdziekolwiek mieszkasz xd
    jak chcesz miec jakies nadzieje sie wyrobic ->dzwonisz jak najszybciej do instruktora i umawiasz sie na jazdy, po jazdach zapisujesz sie na teoria+praktyka w tym samym terminie

  9. #8168
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Już niedługo w życie wejdą nowe przepisy dotyczące egzaminów na prawo jazdy. Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o kierujących pojazdami. Zmiany obejmują między innymi kontrolę pytań części teoretycznej, możliwość zdawania egzaminu na samochodzie ze szkoły jazdy, zniesienie obowiązku uczestnictwa w kursie teoretycznym i wprowadzenie wymogu posiadania przez kierowcę umiejętności ekojazdy.

    Od 7 lipca wszystkie Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w kraju korzystają z jednej bazy pytań egzaminacyjnych. Ujednolicony zbiór liczy około 2400 pytań; z tego około 1300 dotyczy prawa jazdy kategorii B. Dzięki temu poziom trudności w całym kraju jest teraz taki sam. Na tym jednak nie koniec. Już wkrótce treść pytań zostanie zweryfikowana przez resort transportu.

    Nowelizacja przepisów ma rozwiązać problem z brakiem merytorycznego nadzoru państwa nad jakością pytań egzaminacyjnych zadawanych podczas części teoretycznej egzaminu. Przywrócona zostaje odpowiedzialność merytoryczna ministra nadzorującego transport za treści zawarte w tych pytaniach. Pytania, które będzie układać specjalna komisja, mają być jawne i ogólnodostępne. Na wniosek osoby, która uzyskała negatywny wynik z części teoretycznej egzaminu państwowego, podmiot organizujący egzamin ma udostępnić tej osobie do wglądu pytania egzaminacyjne, wraz z informacją o brzmieniu odpowiedzi prawidłowych.

    Zniesiony ma zostać obowiązek uczestniczenia w prowadzonych przez ośrodki szkolenia kierowców kursach teoretycznych przygotowujących do egzaminu. Taka zmiana oznacza oszczędności dla kandydatów na kierowców, ale straty dla ośrodków szkół nauki jazdy, które tłumaczyły, że kursanci będą gorzej przygotowani. Pomysłodawcy zmian zaznaczają jednak, że to egzamin weryfikuje wiedzę, a to w jaki sposób kandydaci na kierowców nauczą się przepisów nie ma znaczenia. Ustawa umożliwia także zdawanie egzaminu dla kandydatów na kierowców przy wykorzystaniu samochodu, w którym odbywano szkolenie w ośrodku szkolenia kierowców.

    Rozszerzono ponadto zakres umiejętności, jakimi wykazać się musi osoba zdająca egzamin, o "energooszczędne poruszanie się pojazdem po drodze". To właśnie ten zapis budzi spore kontrowersje. Choć cel jest szczytny - troska o portfele kierowców i środowisko - to już powstaje pytanie, jak te umiejętności będą weryfikowane. Przyszli kandydaci na kierowców boją się, że niejasne zasady spowodują, że egzaminator będzie mógł bardzo łatwo oblać egzaminowanego.

    W przepisach uregulowano także niektóre kwestie dotyczące wymogów stawianych instruktorom i wykładowcom prowadzącym zajęcia teoretyczne podczas szkoleń kandydatów na kierowców. Większość przepisów nowelizacji ma wejść w życie po upływie 30 dni od ich ogłoszenia.
    zapowiada się ciekawie, ciekawe co odjebią z tym energooszczędnym poruszaniem sie pojazdem...
    Ostatnio zmieniony przez BBsrv : 26-07-2014, 17:29
    Kontakt ze mną:
    pw

  10. #8169
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj BBsrv napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zapowiada się ciekawie, ciekawe co odjebią z tym energooszczędnym poruszaniem sie pojazdem...
    Pewnie eko jazda, szybka zmiana biegów na wyższe, hamowanie silnikowe itp.

  11. #8170
    Avatar n0_name
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    536
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    wyjebanie teorii w szkółkach, dowalenie większej ilości pytań na egzaminach = mniejsza zdawalność = profit

  12. #8171
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    4 podejscie na C za 50 minut, ehh kurwa prosze o dobry zestaw na placu ;_;
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  13. #8172
    Avatar Dark angel on azura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Krosno
    Wiek
    28
    Posty
    1,174
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    a ja sie nie mogę zebrać zeby sei zapisac na drugi termin B+E, wylosowało mi garaż tyłem za 1 jebane gunwo xd i braklo kilkanascie centów

  14. #8173
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    No super elo najdluzszy moj egzamin w zyciu, z tym ze urde nie zdalem bo jebane tramwaje musza byc wszedzie i meic wszedzie pierwszenstwo!
    nie mam juz hajsu na egzaminy polecma ten styl zdawania
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  15. #8174

    Notoryczny Miotacz Postów Keyer jest teraz offline
    Avatar Keyer
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poznań
    Posty
    1,219
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    up
    I feel u bro.

  16. #8175
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Jak dobrze zdawać prawko w 80 tys mieście bez tramwajów i dużych rond.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Prawo jazdy
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 04-11-2015, 20:22
  2. Gazeta Wyborcza Prawo Jazdy 2014 - Kod aktywacyjny
    Przez Creesh w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-09-2014, 01:12
  3. Zgubione prawo jazdy
    Przez Mazakowaty Flamaster w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-07-2014, 13:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •