Reklama
Strona 553 z 591 PierwszaPierwsza ... 53453503543551552553554555563 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,281 do 8,295 z 8859

Temat: Prawo Jazdy - rozmowy ogólne

  1. #8281

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Panowie zdawal ktos z was "C"? czy ciezko jest zdac to prawko ?
    Ja od 3,5 roku mam "B" praktycznie od 18-stego roku zycia kazda moja praca zwiazana jest z kierownica,przejechalem kawal europy ,jezdzilem roznymi autami od jakis super malych,do sprintera longa,
    Czuje sie za kiera dobrze,nie twierdze ze jestem dobrym kierowca bo przez 3,5 roku mozna nabrac gowno a nie doswiadczenie,ale sobie radze,chce teraz sobie zrobic zaplecze w razie utraty obecnej pracy czy cos,i zrobic "C"
    i sie zastanwiam,czy ciezko jest zdac,czy tez tak udupiaja jak na "B" ?
    Generalnie myslicie ze jak juz Robic "C" to odrazu z "E" ?
    Jestem ciekaw waszej opini,a szczegolnie tych ktorzy dane prawko zdawali
    Pozdrawiam :)

  2. #8282
    Avatar tuczek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    732
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najpierw dodawaj gazu żeby podnieść lekko obroty, potem puszczaj sprzęgło nie na odwrót to nie zgaśnie nigdy

    # a zreszta od kiedy jak zgasnie raz na miescie to nie zdajesz ? ;o
    próbowałem popuszczać nawet te sprzęgło najwolniej jak mogłem, tylko no nie wiem miało taki chyba jeden moment uskoku , w który jak nie trafiłeś to do widzenia.. najlepsze jest to, że przed egzaminem miałem jeszcze jazdy 2/3 godziny bo mi zostało tyle do 30h i robiłem wszystko perfekt. Dlaczego jest tak diametralna różnica w tym sprzęgle? skoro jest taka różnica to jak dla mnie nie powinienem się uczyć w ogóle tym co się uczyłem.. bo przesiadając się do tej elki na egzaminie czułem się jakbym na nowo się uczył ruszać.

    za 3 razem jak mi zgasł przesiadłem się z kolesiem, który był mega w porządku no szkoda.. następny 28 pazdz

  3. Reklama
  4. #8283
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    no ale mówię nie puszczaj wgl sprzęgła zanim nie dodasz sobie więcej gazu, po chwili już poczujesz się pewniej, wyczujesz sprzęgło i nie będzie gasnąć, ja ruszałem tak jak Ci radzę w początkowych minutach na swoim egzaminie, na wzniesieniu nawet z piskiem XD i ogólnie poproś ojca/dziadka/wujka niech jadą z Tobą na jakiś parking czy do lasu i ruszaj różnymi samochodami a nie tylko jedną elką na jazdach to będzie łatwiej potem

  5. #8284
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ja za to nie polecam jeździć różnymi samochodami, każdy egzemplarz a już na pewno każdy model samochodu ma inaczej pracujące sprzęgło, jedno dłuższe drugie krótsze, inne łapie wyżej drugie niżej, z tym bywa różnie.
    Ogólnie jestem zdania, że lepiej trochę przypalić sprzęgło oraz ogólnie nie bać się półsprzęgła i mieć pewność, że nie zgaśnie niż miałby nam zgasnąć.

    W końcu i tak nie jeździmy swoim samochodem więc o co się martwić.

  6. #8285
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Nyguzz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Generalnie myslicie ze jak juz Robic "C" to odrazu z "E" ?
    Najpierw musisz mieć C, a potem idziesz na C+E

  7. #8286
    Avatar Rollercoster
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    29
    Posty
    1,247
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    W poniedziałek mam praktykę. Jakieś pro tipy? Najbardziej w sumie boje się łuku, później powinno iść z górki.

  8. #8287
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Rollercoster napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W poniedziałek mam praktykę. Jakieś pro tipy? Najbardziej w sumie boje się łuku, później powinno iść z górki.
    Nie denerwuj się i zwracaj uwagę na pierwszeństwo. Czasem lepiej postać trochę dłużej niż wyjeżdżać w sytuacji, gdzie normalnie, z prawkiem, byś wyjechał. Dynamika jazdy, jak możesz jechać 50 to jedź to 45, a nie 30 czy 20. Czytaj znaki i jak umiesz jeździć to będzie okej.

  9. #8288
    Avatar Maroco
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mannheim
    Posty
    64
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Witam , mam do was 2 pytania. Stracilem prawo jazdy ponad 2 lata temu oczywiscie mialem zakaz prowadzenia pojazdow na 2 lata za glupote i teraz moje pytanie zabrali mi prawko dali zakaz na 2 lata i juz mi wszystko minelo rozumiem ,ze bede musial isc na jakis egzamin kontrolny i moje pytanie czy bede musial teorie wraz z praktyka zdawac czy sama praktyke ? i jesli teorie tez bede musial zdawac to gdzie moge jej sie nauczyc ? z gory dziekuje za odpowiedz.

  10. #8289
    Avatar Rollercoster
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    29
    Posty
    1,247
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ujebałem już na placu. Nie potrzebnie się stresowałem przed egzaminem o łuk itd. bo to poszło lajtowo. Niestety dwa razy odjebałem to samo - za wcześnie odstawiłem samochód do koperty i przód wystawał troszkę za linie :) Dosłownie kilka cm, no ale jednak. Co prawda mógł pewnie puścić, ale nie puścił. Następny raz będzie już na spokojnie.

  11. #8290

    Notoryczny Miotacz Postów Omens jest teraz offline
    Avatar Omens
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,228
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Można gdzies dorwac testy na necie(kat.b)? Gdzie nie wejde, to "wykup dostep do testow" itp.
    wyspapiratow?
    Ostatnio zmieniony przez Omens : 27-10-2014, 22:06

  12. #8291
    Avatar Maroco
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mannheim
    Posty
    64
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Rowniez potrzebuje testy teoretyczne na b !!

  13. #8292
    Avatar tuczek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    732
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    panowie jakby nie bylo prawo jazdy robi sie raz... ja wykupilem dostep za chyba 6zl na tydzien czy tam iles na zdamyto.pl i katowalem testy przez tydzien i zdalem za 1 razem 74/74, wiec polecam ( oczywiscie oprocz tego jakies forumy przegladalem i testy na interii darmowe)

  14. #8293
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj tuczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    panowie jakby nie bylo prawo jazdy robi sie raz... ja wykupilem dostep za chyba 6zl na tydzien czy tam iles na zdamyto.pl i katowalem testy przez tydzien i zdalem za 1 razem 74/74, wiec polecam ( oczywiscie oprocz tego jakies forumy przegladalem i testy na interii darmowe)
    Nom, nie ma co żydzić. Ja dostałem ze szkoły książkę i testy na płytce za darmo z darmową aktualizacją pytań.

  15. #8294
    Avatar tuczek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    732
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jak wczoraj zdalem prawko (tj.wtorek) to musze isc od razu zaplacic te 100.zl50gr czy moge przy odbiorze ?

  16. #8295
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    U mnie na PKK było napisane,że wydanie prawa jazdy zostanie realizowane po uiszczeniu wpłaty

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Prawo jazdy
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 04-11-2015, 20:22
  2. Gazeta Wyborcza Prawo Jazdy 2014 - Kod aktywacyjny
    Przez Creesh w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-09-2014, 01:12
  3. Zgubione prawo jazdy
    Przez Mazakowaty Flamaster w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-07-2014, 13:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •