Reklama
Strona 559 z 591 PierwszaPierwsza ... 59459509549557558559560561569 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,371 do 8,385 z 8859

Temat: Prawo Jazdy - rozmowy ogólne

  1. #8371
    Avatar Rzulf
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    481
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mówi, że masz zawrócić to zawracasz. Jak powie w najbliższym możliwym miejscu to się dopiero zastanawiasz. Mnie tak chciał podpuścić ze skrętem w lewo, ale się nie dałem.

  2. #8372
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no tez mysle ze takich zabaw juz raczej nie robia, bo po pierwsze po co, a po drugie sami sie narazaja, bo pojedziesz jeszcze gdzies gdzie zakaz jest, i jeszcze cos porobisz sobie i egzaminatorowi ;d

  3. Reklama
  4. #8373
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Jak można zdawać po 5,6 razy? zawsze mnie to zastanawiało, rozumiem kobietę jeszcze.. przecież to wstyd, albo się umie jeździć albo nie, a nie zdaje do bólu aż się uda czegoś nie zjebać.
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 21-12-2014, 12:24
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  5. #8374

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,254
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Urlak ;

    Sam zdałem za 2 razem, bo za 1 chciałem pojechać "za dobrze", na warunkowej chciałem się tak włączyć do ruchu, że gość pomyślał, że chcę wyjechać pod auto, po tym jak wcisnął hamulec nie wiedziałem jak się wytłumaczyć i mnie oblał. Znam pare osób co zdawały po 3+, myśle, że za każdym razem stres jest większy dla nich i dlatego taka maniane robia, ew boja sie egzaminatorów jakby mieli ich zabic :D

  6. #8375
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no jak dla mnie 1-2 proby to nie jest zle [moze dlatego ze sam za 2 zdalem ;d]

    ale w sumie jak ktos robi powyzej 5 razy to juz se tak mysle ze to nie tylko pech, tylko faktycznie nie do konca potrafi jezdzic xd

  7. #8376
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak można zdawać po 5,6 razy? zawsze mnie to zastanawiało, rozumiem kobietę jeszcze.. przecież to wstyd, albo się umie jeździć albo nie, a nie zdaje do bólu aż się uda czegoś nie zjebać.

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale w sumie jak ktos robi powyzej 5 razy to juz se tak mysle ze to nie tylko pech, tylko faktycznie nie do konca potrafi jezdzic xd
    A wskazcie mi ile % osob zdajacych egzamin umie jezdzic, bo 30h po kursie to raczej umiejetnosci nie sa.

    A udar widze ból dupki, ze ktoś do skutku zdaje :) przynajmniej nie poddawałem sie i dazylem do celu.

    na B nie zdałem 3x na rekawie, co jest i mzoe wstydem, ale po prostu bylem nauczony jakims zjebanym sposobem, zmienilem auto szkole naucyzli mnie ich sposobem i od razu umialem, to na miescie mozna powiedziec ze zdalem za 2.

    Na C natomiast mialem problem z rownoleglym parkowaniem, jest to najtrudniejszy manewr :) ale tez poszlo.

    A proponuje zdawać w Łodzi albo innym wiekszym miescie z tramwajmi itp, a nie jakims wypizdowie wielkim, to się przekonamy czy tak łatwo zdac egzamin :)
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  8. #8377

    Notoryczny Miotacz Postów Harvi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Bielsko Biala
    Posty
    1,094
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    kurwa, jutro trzecie podejscie, nie siedzialem w samochodzie od tygodnia, troche sie boje xD

  9. #8378
    Avatar Tatasek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    2,358
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Harvi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa, jutro trzecie podejscie, nie siedzialem w samochodzie od tygodnia, troche sie boje xD
    nie wyjedziesz z placu xD

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak można zdawać po 5,6 razy? zawsze mnie to zastanawiało, rozumiem kobietę jeszcze.. przecież to wstyd, albo się umie jeździć albo nie, a nie zdaje do bólu aż się uda czegoś nie zjebać.
    pierdolisz glupty, umiejetnosc prowadzenia i znajomosc przepisów ma się nijak do tego za którym razem zdasz prawko, wystarczy ze trafisz na kogos kto za 15 minut ma ustawionego typka i cie upierdoli za byle gówno
    Ostatnio zmieniony przez Tatasek : 28-12-2014, 17:50

  10. #8379
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jak bedzie snieg i bedzie sypal to na + tylko i wylacznie :))) Powodzenia!

  11. #8380
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Rikimaru Uh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak bedzie snieg i bedzie sypal to na + tylko i wylacznie :))) Powodzenia!
    I tak i nie, niby nie widać linii i to ma ulatwic w zdaniu, ale w czym ?
    A jechanie z predkoscia 30 km/h to jest katorga, wiadomo lepiej jechac wolno ale nie do przesady bo egzaminator tez sie wkurwi na pizdowate jezdzenie , a takto musi wziac pod uwage ze nie moze za szybko ruszac bo kola sie zblokuje etc wiec tutaj sa plusy jak i minusy
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  12. #8381

    Notoryczny Miotacz Postów Harvi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Bielsko Biala
    Posty
    1,094
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    wlasnie obawiam sie tego, ze nie zobacze lini na tunelu xD

  13. #8382

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    414
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Ktoś zdawał C+E i może tutaj przybliżyć przebieg egzaminu bo kurvva wyjeździłem 11h i ide na egzamin na kozaku a nawet łuku dobrze nie umiem zrobić bo przyczepa mi się za mocno (albo za słabo) łamie =\

    ps. głównie na jakim samochodzie się zdaje, ile dokładnie jest czasu na podczepienie (8 czy 10min bo nie pamietam), ile czasu na mieście.. Prawda, że 90% oblewa na placyku :I?
    Ostatnio zmieniony przez Gummi : 28-12-2014, 19:25

  14. #8383

    Notoryczny Miotacz Postów Harvi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Bielsko Biala
    Posty
    1,094
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Prawde mowiac spedzilem w poczekalni juz lacznie z 3-4h , obserwowalem i jeszcze nikt nie wyjechal z przyczepa z placu :D

  15. #8384

    Notoryczny Miotacz Postów Harvi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Bielsko Biala
    Posty
    1,094
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Taa.. do 3 razy sztuka mówili,teraz zdasz mówili, na sniegu jest latwiej mówili ;<
    Kurwa nie widzialem wgl lini na drodze ale to chuj, oblalem na parkowaniu równoległym , nie mogl mi chuj innego dac ;<
    Delikatny kąt kuzwa mialem i nie zaliczyl mi tego 2 razy ;/
    No nic, wykupilem sobie 2h jazd i 7 stycznia czwarte podejscie

  16. #8385
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja bym wzial 3h jazdy dzien przed egzaminem, albo nawet i w ten sam dzien


    przy okazji czy to prawda ze za 3 razem jak sie nie zda, trzeba jeszcze raz przechodzic egzamin teoretyczny?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Prawo jazdy
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 04-11-2015, 20:22
  2. Gazeta Wyborcza Prawo Jazdy 2014 - Kod aktywacyjny
    Przez Creesh w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-09-2014, 01:12
  3. Zgubione prawo jazdy
    Przez Mazakowaty Flamaster w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-07-2014, 13:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •