Reklama
Strona 3 z 13 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 182

Temat: Nabory do rodzin, gildii, teamów

  1. #31

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    BLK
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Quote napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zawsze i niezależnie od lvla?
    Tak i co w tym dziwnego? Jeżeli nie jesteś zainteresowany zaprzestańmy tej dyskusji bo nie wnosi ona nic do tematu.
    Ostatnio zmieniony przez Ork2 : 13-01-2010, 21:21

  2. #32
    Avatar Xan Vyshargus Qimsoe
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Dubai/St Ives
    Wiek
    42
    Posty
    358
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    nieaktualne
    Ostatnio zmieniony przez Xan Vyshargus Qimsoe : 29-06-2010, 21:39

  3. Reklama
  4. #33
    NaiL

    Domyślny

    Witam. szukam gildi albo jakiejs grupy kumpli co by wciągneła w swoją paczkę, mam 38lvl palka na Beryli naleze do spokojnych graczy i takich tez szukam a nie co pkują nonstop :P - wspolne expienie questy itp co do mojego doswiadczenia to moge powiedziec low mialem roczną przerwę jak nie dluzej no i w sumie jest to moj 1char z takim lvl

    Nie jestem Zadnym dzieckiem neo czy cos... proprostu nie mam z kim grac a grając samemu tibia się szybko nudzi a kumple z rla nie grają :)

    Pozdrawiam

    moje gg 9973836 proszę się ładnie przedstawic co by nie zostac zbluzganym heh :)

  5. #34
    Shrubb

    Domyślny

    Witam poszukuję ludzi do rozpoczęcia gry na jakimś z serwerów. Chodzi o to by zebrać 20 osób lub więcej, zacząć tam grać wylevelować się i rozpocząć wojnę..

    Co potrzeba?

    - pacc
    - ventrilo
    - elfbot

    Więcej informacji gg: 1656436

  6. #35
    Jemiolek

    Domyślny

    Szukam jakiejś paczki do której mógłbym się dołączyć na świecie nerana.Mam tam 28 kina,w tym tygodniu będzie pacc to i lvl wszystko wejdzie.Nawet nie zależy mi na lvlach,byle by było z kim pogadać i czasami jakiś hunt.Jak co to gg:2925709,lub pw.
    Pozdrawiam.

  7. #36
    dzabol

    Domyślny Vinera

    Siema : )
    Szukam ,, miłych" graczy , którzy byliby chętni zagrać na tym serwie . (pvp) Nie grałem przez około rok . Nie mam tam narazie żadnej postaci.
    Planuję zebrać około 10 osób i zacząć grę : ) . Na serwie nie ma prawie w ogóle Polaków .

    Pisać na gg 5327413 !

  8. #37
    Avatar Guru'nia
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    25
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Nazwa - Brak
    Server(world) - Lunara
    Wymagany level - Brak
    Przyjmowane profesje - Wszystkie
    Rodzaj* - Raczej hunting, ogolnie gra roleplay
    Wymagane skille/mlvl -
    Koszt wstepu -
    Krótki opis - Szukam kogos lub jakies grupy do pogadania przez vt, moga zdarzyc sie hunty. Narazie mam 20 palka, lecz to sie szybko zmienia. Zaczelem grac od przedwczoraj i jakos nie zamierzam szybko przestac :)

    MSG PRV lub GG : 3542012
    Potrzebujesz zaproszenia na www.lockerz.com ?
    Najszybsze zaproszenia tylko u Guru'Nia! Rozdaje za darmo! Potrzebujesz? PISZ DO MNIE!

  9. #38
    Avatar Seiferek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    33
    Siła reputacji
    0

    Domyślny



    Na samym wstępie chciałbym wyraźnie podkreślić, że nie jesteśmy PK Teamem. Nie zabijamy bez powodu!





    Krótko o nas
    Oficjalna data powstania familii to 1 kwietnia 2010 roku. Nazwa została wybrana przez sondę zrobioną przez naszych pierwszych graczy. Rekrutacja trwać będzie tak długo, aż postanowimy inaczej. Dużą uwagę przywiązujemy do zaangażowania naszych graczy w życie familii. Staramy się wspierać naszych graczy jak tylko możemy, przypominając jednocześnie, że szacunek trzeba sobie wypracować. Kierujemy się zbiorem zasad familijnych, które zostały opracowane przez lidera familii, a inspirowane były 'Wakamono no kokoroe' - zasadami obowiązującymi w strukturach Yakuzy.

    Jak do nas dołączyć?
    Aby do nas dołączyć trzeba przede wszystkim złożyć podanie na naszym forum w odpowiednim dziale, jest to jedyne, odpowiednie miejsce na składanie podań i tylko z tamtego miejsca podania będą brane pod uwagę. Podanie powinno zostać napisane wg. wzoru który znajdziesz na naszym forum (wystarczy nacisnąć na obrazek 'Napisz podanie' na dole postu, aby przejść na nasze forum), wyglądać estetycznie i być napisane w nieokaleczonym języku polskim. Jeśli podanie zostanie rozpatrzone to dowiesz się o tym w temacie z twoim podaniem, w przypadku negatywnie rozpatrzonych podań będzie znajdywał się tam również powód odrzucenia.

    Podania składane w tym temacie nie będą brane pod uwagę!
    Rozważamy tylko podania złożone na naszym forum (kliknij napis 'Napisz Podanie' u dołu postu) umieszczone w odpowiednim dziale (rekrutacja), napisane według wzoru oraz nazwane nickiem twojej przyszłej postaci w naszej familii.


    Jak się u nas utrzymać?
    Przede wszystkim trzeba szanować innych i być aktywnym graczem. Nie lubimy pępków świata, nie przepadamy za chwalipiętami (tym bardziej, że zazwyczaj są to pięty Achillesa), nie trawimy zaganiaczy, naganiaczy, żebraków, łajz i takich co myślą, że jak są w familii to mogą wszystko. Nie mamy też zamiaru patrzeć jak ktoś kaleczy nasz ojczysty język, więc jeśli ktoś nie potrafi pisać poprawnie nawet bez znaków diakrytycznych i interpunkcji to raczej nie ma czego u nas szukać.








    Na samym końcu chciałbym jeszcze raz podkreślić, że nie jesteśmy PK Teamem. Nie zabijamy bez powodu!
    Ostatnio zmieniony przez Seiferek : 03-05-2010, 02:09

  10. #39
    Avatar Nico Robin
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    293
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Witam.Z powodu tego ze mam ferie mi sie troche nudze szukam ludzi wraz z ktorymi moglbym zagrac od 0 na wybranym przez nas swiecie.Dobrze by bylo jakby ktos posiadal jakiegos bota zeby mozna bylo tez troche pobotowac.To chyba tyle.

  11. #40
    Necronex

    Domyślny

    ^ możemy zrobić rodzinke np. na Neranie tam gildia gimbuskóf czyli Krulestwo tylko bota mi musisz dać i skrypty and waypointy ;d

  12. #41
    Nathaniel

    Domyślny

    Rekrutacja

    do rodzinki, która gra na serwerze Isara.

    Gram tam do nie dawna posiadam skromną postać, jeżeli się nudzisz - napisz, mam na myśli założenie rodzinki,
    wspólne hunty, pk etc.

    Mogę zapodać bota oraz skrypty, do wybocenia 8-sego lvl'a : )

    Aktaulnie jest nas 2, więc zapraszamy : DD

    Mógłbym załatwić coś na start typu P-SET, jeżeli jesteś chetny napisz na PW.

    Czekamy........ : D
    Ostatnio zmieniony przez Nathaniel : 03-02-2010, 22:29

  13. #42
    Avatar Soszmen
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Przeworsk
    Posty
    178
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nazwa - Titania Team
    Server(world) - Titania
    Wymagany level - 8
    Przyjmowane profesje - ALL
    Rodzaj* - Hunty, PK
    Wymagane skille/mlvl - brak , dopiero zaczynamy
    Koszt wstepu - 0
    Krótki opis - Zbieramy chętnych ludzi do wspólnej zabawy
    strona www(najlpiej blog,forum)- brak
    liczba osob - 4 narazie
    inne- Wymagany micro
    GG 3913599

  14. #43
    Necronex

    Domyślny

    Soszmen, moge dołączyć i zrobić forum, tylko masz jakiegoś bota żeby wybocić rooka?

  15. #44
    Avatar Soszmen
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Przeworsk
    Posty
    178
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Necronex napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Soszmen, moge dołączyć i zrobić forum, tylko masz jakiegoś bota żeby wybocić rooka?
    Tibia Auto polecam :0

  16. #45
    Necronex

    Domyślny

    Nie wiem jak ustawić ;<

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Balans Teamów
    Przez Kredka w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 27-11-2013, 13:17
  2. bitwa gildii
    Przez Bohuarg w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 21-05-2008, 21:10

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •