Reklama
Strona 211 z 335 PierwszaPierwsza ... 111161201209210211212213221261311 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,151 do 3,165 z 5011

Temat: Włosy, fryzury, uczesanie - rozmowy ogólne.

  1. #3151
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Gaba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kupiłem to.
    Jak to się używa? xD
    Ten wosk to najlepsze co mnie spotkało jeśli chodzi o robienie "slicked back", co prawda na moim jest napisane 3 weather zamiast all ale to chyba to samo(ukradłem go mamie z salonu xD).
    Włosy nie są sztywne jak po np. lakierze, ruszają się itp ale wracają ciągle do tej samej pozycji w,której je zostawiłem, nawet po ciężkim treningu na siłowni/sprintach włosy dobrze sobie leżą, do tego super łatwo to się zmywa bo wystarczy pod prysznicem przejechać ręką po włosach i schodzi całe.
    Ja używam tego tak,że rano wstaję i mam dżumandżum na głowie, biorę wodę i układam włosy do tyłu na wodę, lekko suszę ręcznikiem, następnie biorę trochę tego waxu(wosku?) na palec i chucham,żeby się "roztopiło" trochę i nakładam na włosy, 10 minut i wysycha i jest git

  2. #3152

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj matius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ten wosk to najlepsze co mnie spotkało jeśli chodzi o robienie "slicked back", co prawda na moim jest napisane 3 weather zamiast all ale to chyba to samo(ukradłem go mamie z salonu xD).
    Włosy nie są sztywne jak po np. lakierze, ruszają się itp ale wracają ciągle do tej samej pozycji w,której je zostawiłem, nawet po ciężkim treningu na siłowni/sprintach włosy dobrze sobie leżą, do tego super łatwo to się zmywa bo wystarczy pod prysznicem przejechać ręką po włosach i schodzi całe.
    Ja używam tego tak,że rano wstaję i mam dżumandżum na głowie, biorę wodę i układam włosy do tyłu na wodę, lekko suszę ręcznikiem, następnie biorę trochę tego waxu(wosku?) na palec i chucham,żeby się "roztopiło" trochę i nakładam na włosy, 10 minut i wysycha i jest git
    Też mam 3weather ale nie chciało mi się szukać foty z google xD w Rossmannie dostałem za 14.99PLN. A nie można tego użyć tak jak jakiejś pasty (czyt. Beachboy), że biorę na palec-> rozcieram na dłonie? ;d
    Dam jutro fotę jak mi poszło, będzie pewnie bekowo bo odpierdolę jakiś szajs na głowie i będę tak chodzić cały dzień xD

  3. Reklama
  4. #3153
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Gaba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Też mam 3weather ale nie chciało mi się szukać foty z google xD w Rossmannie dostałem za 14.99PLN. A nie można tego użyć tak jak jakiejś pasty (czyt. Beachboy), że biorę na palec-> rozcieram na dłonie? ;d
    Dam jutro fotę jak mi poszło, będzie pewnie bekowo bo odpierdolę jakiś szajs na głowie i będę tak chodzić cały dzień xD
    Zależy ile masz włosów i jakie, ja muszę moje uprzednio zwilżyć i ułożyć na mokro a potem dopiero na pastę jakbym chciał takie suche ułożyć to musiałbym w opór dojebać tego.I by źle wyszło, jak używam tej pasty na wilgotne włosy to wyglądają cały czas jak lekko wilgotne. Włosy mam trochę nie równo ale grzywka do połowy nosa sięga mniej więcej.

  5. #3154

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj matius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zależy ile masz włosów i jakie, ja muszę moje uprzednio zwilżyć i ułożyć na mokro a potem dopiero na pastę jakbym chciał takie suche ułożyć to musiałbym w opór dojebać tego.I by źle wyszło, jak używam tej pasty na wilgotne włosy to wyglądają cały czas jak lekko wilgotne. Włosy mam trochę nie równo ale grzywka do połowy nosa sięga mniej więcej.
    No to ja tak długich nie mam. Mi grzywka ledwo do brwi dochodzi, boki krótkie, jakieś 2.5-3cm, a góra z 4-5cm? Nie umiem określić.
    Spróbuję na sucho jutro zrobić, jak nie wyjdzie to zmyję natychmiast i spróbuję na mokro.

  6. #3155
    Avatar Wojtczak
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,802
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Coś na "pogrubienie" włosów,odżywka czy cuś? Nigdy nic nie używałem poza zwyklym szaponem do mycia wlosów a mam strasznie umm rzadkie i cienkie a przy zapuszczaniu ich strasznie to widać
    Może być coś z droższych preparatów byle by poprawić puszystość czy tam grubość :P

  7. #3156

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Zrobiłem sobie włosy na ten Wax tak jak na pastę i chujnia. Chyba coś źle robię, jutro podejście 2, spróbuję na wilgotne włosy.
    Na razie Beachboy>Ten 4weather

    #Edit
    Podejście drugie:
    Umyłem rano głowę i wysuszyłem suszarką, zajebałem Wax na włosy, ułożyłem i zajebałem beachboya (bardzo mało) na włosy, głównie grzywkę i przód. Efekt: W czasie treningu gdzie się mocno pociłem włosy zostawały tak jak je zrobiłem, po treningu machnąłem ręką włosy i wyglądały tak jak rano gdy je układałem. Po kilku godzinach poza domem, wiatr, temperatura itp machnąłem ręką i znowu wyglądają tak jak rano.
    Więc zostanę przy Wax + minimum Beach Boy'a.
    Ostatnio zmieniony przez Gaba : 29-04-2015, 18:11

  8. #3157
    Avatar Vienio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Lublin
    Posty
    854
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    http://www.ninezeroonesalon.com/services/

    a ja narzekam na strzyzenie za 25zł xd
    Iść swoją drogą, nie dać satysfakcji wrogom...
    Ignore all msg when exp

  9. #3158

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Wolałbym sam się opierdolić niż płacić 300zł xD
    Ja się strzygę za 12zł, mam krótkie włosy. Ale następnym razem pójdę do jakiegoś lepszego salonu i zobaczę czy będzie widoczna różnica.

  10. #3159
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    ja płacę 5 zł za obcięcie, a za modelowanie żel+lakier+obcięcie 15 zł xD

  11. #3160
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ja sie scinam w salonie u kolezanki, wbijam jak do siebie, place jej 15zl i zawsze jestem zadowolony
    watch that black boy fly

  12. #3161
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Przecież ten link to do salonu gdzie włosy robią sobie gwiazdy.
    Dziwicie się, że strzyżenie kosztuje tam kilka stów?

    Śmigam sobie do fryzjerki w ładnym salonie i płacę 15 ziko za obcięcie, ale muszę chyba zmienić, bo przedziałka mi nie wytnie xD

  13. #3162
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja tam płacę po 35 i jest zawsze epicko ;)
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  14. #3163

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    198
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja płacę 25 zł za strzyżenie + mycie + układanie. Warto dokładać tą dychę więcej - zupełnie inna jakość usługi. Przynajmniej w moim przypadku.
    Cytuj Drilldo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czasem w hipermarketach jak stoją np. ryby w lodzie to jak nikt nie patrzy to aż musze napluć na te ryby bo nie moge. No i mam zakaz wstępu do 2 księgarni w mieście bo uporczywie przenosiłem biblie do działu sci-fi

  15. #3164
    Torg User

    Domyślny

    w salonie gdzie pracuje moja znajoma fryzjerka biora 50zł za strzyzenie, a ze mi szkoda kasy to mnie zawsze strzyze na mieszkaniu u siebie za dychacza :D

    polecam zaprzyjaznic sie z fryzjerem :D

  16. #3165
    Avatar Pikas
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    401
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    gdzie ogarnę jakąś dobrą suszarkę za niewielkie pieniadze? do saturna zaraz skoczę i zobaczę co tam maja, na co zwrócić uwagę bo pierwszy raz się za takie coś biorę
    brać po prostu pierwszą lepsza tańszą?

    @edit
    kurde zakup suszarki jednak mnie przerósł, w saturnie była 1 za 25 zł, 1 za 50 a reszta to 80-300 zł, kurwa w salonach fryzjerskich do których chodzę takich nie mają więc mam rozkminię, czy jonizacja i zimny nawiew jest mi potrzebna bo z takimi bajerami kosztują po 80 zł, w domu mam jakąś niemiecką i jest świetna a potrzebuje na stancję
    takie najtańsze za 20-30 zł są z tak cienkiego plastiku że łamią się w placach
    chyba pozostaje mi allegro
    Ostatnio zmieniony przez Pikas : 05-05-2015, 00:56

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Siwe włosy
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post: 04-01-2019, 19:05
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •