Reklama
Strona 316 z 335 PierwszaPierwsza ... 216266306314315316317318326 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,726 do 4,740 z 5011

Temat: Włosy, fryzury, uczesanie - rozmowy ogólne.

  1. #4726
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ja tez zanim kupilem Baxters to myslalem, ze biczboj jest dobry no I w sumie do 3cm max dawal rade ;d Teraz mi wlosow na nie utrzyma dluzej niz 15 sekund

  2. #4727

    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    156
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Podbije raz jeszcze - szukam nowej pasty do włosów. Kończę już puszkę Revlon Matt Clay, byłem zadowolony, ale ma tendencję do wyrywania włosów przy nakładaniu, więc chciałbym coś lżejszego/łatwiejszego przy nakładaniu.

    Z tego co poszukałem i poczytałem to mamy: Baxter of California (w opór drogi, średnio mi się widzi), uppercut easy hold, Reuzel niebieski i w sumie tyle.

    Włosy średniej długości, zaczynają się falować jak są coraz dłuższe. Zależy mi na tym żeby była matowa, połysk zupełnie odpada.

  3. Reklama
  4. #4728
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No imo Baxter tylko wydaje sie drogi bo starcza na pol roku gdzies ;d

  5. #4729
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Angeel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Podbije raz jeszcze - szukam nowej pasty do włosów. Kończę już puszkę Revlon Matt Clay, byłem zadowolony, ale ma tendencję do wyrywania włosów przy nakładaniu, więc chciałbym coś lżejszego/łatwiejszego przy nakładaniu.

    Z tego co poszukałem i poczytałem to mamy: Baxter of California (w opór drogi, średnio mi się widzi), uppercut easy hold, Reuzel niebieski i w sumie tyle.

    Włosy średniej długości, zaczynają się falować jak są coraz dłuższe. Zależy mi na tym żeby była matowa, połysk zupełnie odpada.
    https://afterbarber.pl/produkt/shiner-gold-clay/
    Ja korzystam z tego i turbo polecam.

  6. #4730
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Angeel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Podbije raz jeszcze - szukam nowej pasty do włosów. Kończę już puszkę Revlon Matt Clay, byłem zadowolony, ale ma tendencję do wyrywania włosów przy nakładaniu, więc chciałbym coś lżejszego/łatwiejszego przy nakładaniu.

    Z tego co poszukałem i poczytałem to mamy: Baxter of California (w opór drogi, średnio mi się widzi), uppercut easy hold, Reuzel niebieski i w sumie tyle.

    Włosy średniej długości, zaczynają się falować jak są coraz dłuższe. Zależy mi na tym żeby była matowa, połysk zupełnie odpada.
    Mi ten uppercut też włosy ciągnie strasznie
    Zdecyduj się w sumie co ty chcesz - w jednym szeregu wymieniasz pastę, wodniaka i glinke
    Baxter/Cavalier z matu, ceną się nie sugeruj bo będziesz słoik męczył parę miesięcy, to powiedzmy 15zł miesięcznie to nie jest dużo

    btw korzystacie z płynnego złota od Rojzela?

  7. #4731
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    mi juz zdazyly wlosy wypasc od kiedy ostatnio uzywalem uppercuta a ludzie dalej sie nabieraja na dobra promocje produktu



    schmiere knuppelhart to jest top pomad

  8. #4732
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Adziorroo Miałem niebieski i brązowy, ale korzystałem tylko na włosach. Ładnie pachną i zmiękczają włosy tak, że idealnie się je moduluje. Ten brązowy niby grooming lepiej brać, bo mocniej działa.

  9. #4733
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Adziorroo Miałem niebieski i brązowy, ale korzystałem tylko na włosach. Ładnie pachną i zmiękczają włosy tak, że idealnie się je moduluje. Ten brązowy niby grooming lepiej brać, bo mocniej działa.
    No ja z groominga korzystam i faktycznie objetosc sztos po tym.
    A knuppelhart OB jest sztos i chetnie oddam cala puche rozowego swiniaka(2 scoopy wziete) za knuppelharta wlasnie ew za cavaliera z moja doplata

  10. #4734
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mi juz zdazyly wlosy wypasc od kiedy ostatnio uzywalem uppercuta a ludzie dalej sie nabieraja na dobra promocje produktu



    schmiere knuppelhart to jest top pomad
    spk jest


    ostatnio fryzjer sprzedal mi protip i ulozyl zajebiscie wlosy: po umyciu psiknal tonikiem reuzela, potem nalozyl troche rozowego reuzela, wysuszyl ze szczotka (jakos je zawijal dodatkowo) i na koniec matowy morgan's. wizyte mialem we czwartek wieczorem, a do soboty rano jeszcze dobrze wygladaly.

    beka, bo ja zawsze najpierw suszylem do sucha, a pozniej dopiero rozowego i mialem duzy polysk

    no i typek mowil, ze reuzel poleca bo jest jednym z najbardziej naturalnych produktow


    edit: plynne zloto = tonik?
    korzystaliscie z matowego morgan'sa ? podobno to tez bardzo naturalny produkt i zajebisty matowy efekt daje
    Ostatnio zmieniony przez tazx : 26-02-2018, 17:01
    watch that black boy fly

  11. #4735

    Notoryczny Miotacz Postów Erl jest teraz offline

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,028
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Stało się. Dziś na mojej czaszce zagościła klasyczna fryzura.
    Czy w Rossmanie lub innej popularnej sieciówce dostanę mocną i matową pomade? Czy odrazu zamawiać przez internet?
    Fryzjer nałożył mi różowego reuzela. Ładnie pachnie ale trochę zbyt błyszczący jak dla mnie i za mocno skleja włosy.
    Ktoś coś przyjaciele?

  12. #4736
    Cinson

    Domyślny

    ja w rossmannie w moim 'miescie' nic ciekawego nie mam. z tym, ze to gowno nie miasto, bo ma 17 tys mieszkancow xD ale patrzylem w wiekszych miastach i tez nic nie znalazlem, moze mialem pecha, nie wiem

  13. #4737

    Notoryczny Miotacz Postów Erl jest teraz offline

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,028
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Na stronie Rossmanna są jakieś biczboje czy coś takiego. Dodam, że na razie mam dość krótkie włosy jak na tego typu fryzury. Biczboj to utrzyma?

  14. #4738
    Cinson

    Domyślny

    duzo osob mowi, ze jest spoko, ja nie polecam. mi by nawet wlosow pod pachami nie utrzymal

  15. #4739
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Erl napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na stronie Rossmanna są jakieś biczboje czy coś takiego. Dodam, że na razie mam dość krótkie włosy jak na tego typu fryzury. Biczboj to utrzyma?
    Zaden beachboy
    co to znaczy klasyczna fryzura? messy, ciasna? Rojzel az taki blyszczacy nie jest chociaz mi nie siada tez

  16. #4740

    Notoryczny Miotacz Postów Erl jest teraz offline

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,028
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Każdy kto w tym temacie poleci beachboya powinien dostać bana.


    Cytuj Adziorroo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zaden beachboy
    co to znaczy klasyczna fryzura? messy, ciasna? Rojzel az taki blyszczacy nie jest chociaz mi nie siada tez
    Nie znam się na rodzajach ale chyba ciasna (?). Zaczesana bardziej pod skosem, z przedziałkiem. Jest jakaś zasadnicza różnica między reuzelem a shiner goldem?
    Różowy reuzel, który nałożył mi fryzjer jest na bazie wosku a reszta branych przeze mnie pod uwagę na bazie wody. Różni się to tylko tym, że te na bazie wosku mają większy połysk i są trudniej zmywalne czy jeszcze czymś?
    Ostatnio zmieniony przez Erl : 02-03-2018, 16:50

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Siwe włosy
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post: 04-01-2019, 19:05
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •