+ Nowy post
Strona 2 z 1417 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 14170

Temat: Matura 2016

Data rejestracji
    Jul 2005
    Położenie
    Wschód Polski
    Siła reputacji
    15
    Domis to nie nick, to styl życia! Domis to nie nick, to styl życia! Domis to nie nick, to styl życia! Domis to nie nick, to styl życia! Domis to nie nick, to styl życia! Domis to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Polski podstawowy
    Matematyka podstawowa
    Angielski podstawowy

Do któregoś lutego mogę jeszcze coś dodać i jak będę dodawać to Biologię podstawową ale raczej nie będzie mi to potrzebne.

Data rejestracji
    Oct 2005
    Położenie
    Szczecin
    Siła reputacji
    13
    kicu nie musi się już przedstawiać kicu nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Matma jest obowiązkowa więc tak czy siak pewnie będzie brana pod uwagę.

- polski podst.
    - ang podst + rozsz (po ch!ja muszę i podst i rozsz. zdawać?:<)
    - matma podst + rozsz (^@)
    - fizyka podst.

Data rejestracji
    Dec 2003
    Położenie
    Gliwice
    Siła reputacji
    25
    alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli dobrze pamiętam to na UJcie tak teraz jest.
    Deklarację składa się teraz, a później jest chyba 1dzień, w którym można sobie pozmieniać. Przynajmniej u mnie tak jest.
    http://www.uczelnie.info.pl/index.ph...a_2009&sub=385

Tutaj sobie poczytaj. A to czy na medycyne na UJ trzeba matme pewnie mozna zweryfikowac na ich stronie www.

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    Przemyśl/Rzeszów
    Siła reputacji
    0
    Royax wkroczył na salony Royax wkroczył na salony Royax wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj Kaju666 napisał Pokaż post
    Na Informatykę to raczej Matma/Fizyka no chyba, że się mylę.
    Mylisz się ;PP
    Nie trzeba Ani tego/Ani tego

Tylko jak jesteś słaby z Matmy czy Programowania to na Informatykę nie masz coś się wybierać na studia ;P
    Technikum skończysz jeszcze ale studia oj.. :D

Data rejestracji
    Aug 2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Siła reputacji
    14
    matius poleca ten styl życia matius poleca ten styl życia matius poleca ten styl życia matius poleca ten styl życia

Domyślny

Do matury mam jeszcze jakieś 3.5 roku ale ciekawi mnie jedno,jak ktoś chce iść na studia informatyczne/politechnikę to musi mieć matme i fizykę na poziomie rozszerzonym ?

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    Przemyśl/Rzeszów
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj matius94 napisał Pokaż post
    Do matury mam jeszcze jakieś 3.5 roku ale ciekawi mnie jedno,jak ktoś chce iść na studia informatyczne/politechnikę to musi mieć matme i fizykę na poziomie rozszerzonym ?
    Nie musisz mieć ani tego ani tego.. -.-
    Co wy się uczepiliście tej matmy i fizyki....

Co prawda matma już obowiązkowa ;PP więc tak czy siak każdy bedzie zdawać ;PP

Data rejestracji
    Dec 2003
    Położenie
    Gliwice
    Siła reputacji
    25
    alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alien : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Cytuj matius94 napisał Pokaż post
    Nie musi. Ale sa kierunki, na ktorych bez rozszerzenia z matmy/fizyki sie raczej nie dostaniesz (np. budownictwo) albo po prostu sobie nie poradzisz.

Moderator Paweł Pluton Pluton jest teraz offline
    Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    20
    Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

co do tematu - kafelkarz zarabia 50 zł za metr ułożonych kafelków, więc to jest stosunkowo dobrze płatna praca ; )

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    Przemyśl/Rzeszów
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj Pluton napisał Pokaż post
    co do tematu - kafelkarz zarabia 50 zł za metr ułożonych kafelków, więc to jest stosunkowo dobrze płatna praca ; )
    Tylko nie można mieć zeza no i trzeba też umieć układać te kafelki nie każdy się nadaje.. ;PP

A malowanie ścian

1metr (kwardatowy) - 4 zł (na biało)
    1metr (kwardatowy) - 6 zł (na kolorowo)

;PP

Data rejestracji
    May 2005
    Położenie
    Chodzież
    Siła reputacji
    20
    haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji haxigi wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

klasa mat-fiz-inf
    matura: polski podst. matma podst. niemiecki podst.
    dodatkowe: niemiecki rozszerzony, myślę nad ang podst.
    studia: germanistyka (nauczycielskie), zarządzanie/ marketing - prywatne uczelnie

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania