Reklama
Strona 490 z 531 PierwszaPierwsza ... 390440480488489490491492500 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,336 do 7,350 z 7963

Temat: Wszystko co dotyczy motocykli i motorowerow !! TYLKO TUTAJ !

  1. #7336
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Na stronie kawasaki 109k PLN. Egzemplarz ze zdjęcia kosztował 105k z wydechem Akrapa i... nerką motocyklową na udo :D

    Chyba najszybsze moto produkowane seryjnie.

  2. #7337
    Avatar szokiz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    647
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Film z mojego pierwszego rajdu. Niestety po rajdzie moto jest w gorszym stanie wizualnym, niż przed. W zimę będę naprawiał zniszczenia i poprawie kilka rzeczy, jak założenie lepszych handbarów, składanych lusterek, podwyższenie kierownicy, czy zrobienie i skompletowanie narzędziówki i wymiana wszystkich płynów i łańcucha.

  3. Reklama
  4. #7338
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Aż zachciało mi się pośmigać w terenie :D Jak wrażenia?

    Ja dziś zaliczyłem polatankę w nowym kasku - Nishua Enduro Carbon. Polecam z całego serca - 1040g bez daszka, mega wygodny i cichy, pinlock w zestawie. Czarną szybę zamówię w zimę to wygląd będzie pasował do H2. Trzeba jeszcze kupić H2 :D

  5. #7339
    Avatar szokiz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    647
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja głownie latam w terenie. Czy to w okół komina się jeździ, czy w dalszych trasach to wychodzi taki 50% asfaltu i 50% terenu. Czasami jak się leci lasem to się człowiek dziwi, że tak szybko można dojechać do innego miasta, bo asfalt leci na około. Dla mnie jazda po czarnym jest złem koniecznym, żeby dojechać na coś mniej utwardzonego. :D Prawie każdy wypad jest odkrywaniem czegoś nowego i za każdym razem są inne wyzwania i przeszkody do pokonania. Szczególnie jak się ma jakąś słabą mapę, która nie pokazuje dużej ilości dróg w gęstym lesie :D

    Co do kasku. To ostatnio widziałem kogoś na ścigu właśnie z kaskiem z daszkiem i się zastanawiałem czy coś tam widzi jak jedzie taki pochylony :P
    Ostatnio zmieniony przez szokiz : 01-10-2015, 21:31

  6. #7340
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Być może kiedyś się skuszę na coś do jazdy w terenie.

    Daszek w kasku nie ruszany jeszcze. Nie mam zamiaru go zakładać, bo jest mi niepotrzebny, poza tym kask ma świetny kształt bez niego.

  7. #7341
    Avatar szokiz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    647
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Powyżej 120km/h, może 130km/h daszek tylko wkurwia jak się pędzi. Chyba, że ma się lepszą szybę od mojej, jakąś turystyczną co tak nie wieje.

  8. #7342
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Czytałem test kasków enduro, który Nishua wygrała. Chwalili ją i Sharka Explorer-a za niski poziom hałasu. W Sharku jeździłem i było cicho, w Nishue jest jeszcze ciszej, ale do tej pory moim głównym kaskiem był LS2, więc dobry kask>> nic> LS2> stalowe wiadro. W Shoei'u NXR parę km zrobiłem, w Gt Air'ze i moim zdaniem shoei jest przereklamowany. Jest dobry, ale nie warty, aż tak dużej kwoty. Caberg V2R był cichy(główny kask mojego brata) i Nishua jest jeszcze cichsza(stwierdzenie brata). Scorpion Exo700 też przyjemny, ale brakuje mi sporo do explore-r'a tak samo do Nishuy.
    Ostatnio zmieniony przez Exequt'er : 02-10-2015, 21:14

  9. #7343
    Avatar szokiz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    647
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Chodzi mi bardziej o to, że nieraz jak wiatr specyficznie zawieje, to przez daszek kask leci ku górze. Co do LS2 to ja mam wersje mx coś tam. Ten kask był na dakarze, więc myślę, że w mojej, mniej ekstremalnej jeździe też się sprawdzi. Na dalsze wyjazdy i bez zbytniego offa mam integrala od Nolana, też nie podam nazwy, bo nie pamiętam, ale to co mogę powiedzieć to to, że jest głośny :D Do tej Nishuy da radę założyć google, czy nie bardzo?

  10. #7344
    Avatar WawrzynJK
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    35
    Posty
    239
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Co sadzicie o zapisaniu sie na kurs prawka na A, bedac calkowicie zielonym w temacie motocykli - nigdy nie jezdzilem, poza tym jaka pojemnosc na pierwszy motocykl?
    Ghost reporting

  11. #7345
    Avatar szokiz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    647
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No w teorii to właśnie po to jest, żebyś się nauczył jeździć, co nie?

    Co do moto to tak na prawdę co chcesz będzie spoko. Pojemność nie jest wcale największym wyznacznikiem czym chcesz jeździć.

  12. #7346
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj WawrzynJK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co sadzicie o zapisaniu sie na kurs prawka na A, bedac calkowicie zielonym w temacie motocykli - nigdy nie jezdzilem, poza tym jaka pojemnosc na pierwszy motocykl?



    Co do pierwszego pytania to serio? XD a co maja powiedzieć osoby ktore idą na jakiekolwiek inne prawko czy uprawnienia do llatania samotem?


    Co do pierwszej pojemności 125ccm nada sie idealnie. Prędkość max wyciągniesz przyzwoita zeby jeździć bezpiecznie ok 100km/h, a i motor nie bedzie za ciężki ( waga tez pewnie ok 100kg), nie zrobisz sobie krzywdy i osoba trzecim

    Wiadomo ze w dalekie trasy tym nie pojedziesz ale na miasto i okolice nada sie idealnie do manewrowania miedzy samochodami w korkach czy przyspieszeniu na światłach
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 03-10-2015, 23:25

  13. #7347
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj szokiz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Do tej Nishuy da radę założyć google, czy nie bardzo?
    Wiesz co? Jakoś może udałoby się wcisnąć te google, nie próbowałem i nie będę próbował. @szokiz ;
    Ostatnio zmieniony przez Exequt'er : 05-10-2015, 10:49

  14. #7348
    Avatar WawrzynJK
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    35
    Posty
    239
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Loo King napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do pierwszego pytania to serio? XD a co maja powiedzieć osoby ktore idą na jakiekolwiek inne prawko czy uprawnienia do llatania samotem?


    Co do pierwszej pojemności 125ccm nada sie idealnie. Prędkość max wyciągniesz przyzwoita zeby jeździć bezpiecznie ok 100km/h, a i motor nie bedzie za ciężki ( waga tez pewnie ok 100kg), nie zrobisz sobie krzywdy i osoba trzecim

    Wiadomo ze w dalekie trasy tym nie pojedziesz ale na miasto i okolice nada sie idealnie do manewrowania miedzy samochodami w korkach czy przyspieszeniu na światłach
    Na 125 mógłbym jeździć już teraz, bo prawko na B mam, myślałem o mocnym motocyklu np 600, 700. Wiekszość znajomych którzy jeżdżą, mają styczność z motocyklami od dziecka, stad moje pytania m in o pojemność, czy ciezko bedzie opanować taką moc amatorowi
    Ghost reporting

  15. #7349
    Avatar szokiz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    647
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No to powiedz czym chcesz jeździć, bo jest spora różnica między sportem 500, turystą 500, a czoperem 500. Ja mam np 660 a więcej, niż 140 nie pojadę, bo to nie jest motór do szybkiej jazdy. Pół litra na początek jest git
    Ostatnio zmieniony przez szokiz : 05-10-2015, 01:39

  16. #7350
    Avatar WawrzynJK
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    35
    Posty
    239
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj szokiz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to powiedz czym chcesz jeździć, bo jest spora różnica między sportem 500, turystą 500, a czoperem 500. Ja mam np 660 a więcej, niż 140 nie pojadę, bo to nie jest motór do szybkiej jazdy. Pół litra na początek jest git
    Myslalem nad banditem 600 albo kawasaki z750 :) a moze padnie na inny motocykl, w koncu jeszcze duzo czasu, kursu juz nie zrobie bo pora nieodpowiednia, trzeba czekac do wiosny:) :)
    Ghost reporting

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. PlayStation 3 - tutaj wszystko
    Przez Imonek w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3792
    Ostatni post: 13-07-2017, 07:59
  2. Wszystko, co dotyczy Sony PSP
    Przez Kacpero w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2063
    Ostatni post: 28-02-2014, 19:03
  3. Wszystko co dotyczy palka?
    Przez xsxsxs w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 04-02-2014, 15:41
  4. Smiechowisko - tylko tutaj linki do smiesznych rzeczy
    Przez Palladni w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 668
    Ostatni post: 24-09-2013, 18:23
  5. Wszystko co dotyczy Test Serwera tutaj !
    Przez Harros Ruca w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 28-06-2010, 01:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •