Reklama
Strona 62 z 107 PierwszaPierwsza ... 1252606162636472 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 916 do 930 z 1601

Temat: Torgu, poleć co obejrzeć!

  1. #916
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    widziany niestety ;<
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  2. #917

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    197
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeśli tolerujesz komediowe to może:
    - The Office,
    - Brooklyn Nine-Nine,
    - You, Me and The Apocalypse,
    - Futurama.

    Do tego z tych co wyszły dopiero w tym roku to Mr. Robot i Wayward Pines. Pierwsze sezony mają po 10 odcinków ale są spoko.
    Do tego może Fargo, Twin Peaks, The Wire? I podobno polska Wataha nie jest całkiem zła.

  3. Reklama
  4. #918
    Avatar Geneza
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Wiek
    27
    Posty
    270
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    A może ojciec mateusz?

  5. #919
    Avatar Arveleg
    Data rejestracji
    2015
    Wiek
    25
    Posty
    578
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Może Pacyfik
    Cytuj zakius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej, jak podskakujesz do mocniejszych to muszą ci pokazać gdzie twoje miejsce

  6. #920
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Emca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli tolerujesz komediowe to może:
    - The Office,
    - Brooklyn Nine-Nine,
    - You, Me and The Apocalypse,
    - Futurama.

    Do tego z tych co wyszły dopiero w tym roku to Mr. Robot i Wayward Pines. Pierwsze sezony mają po 10 odcinków ale są spoko.
    Do tego może Fargo, Twin Peaks, The Wire? I podobno polska Wataha nie jest całkiem zła.
    komediowe w ostateczności więc zapiszę "na zaś", z pozostałych Wayward Pines wygląda dobrze, resztę widziałem

    Cytuj Arveleg napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może Pacyfik
    to też zapiszę, dziękówa
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #921

    Notoryczny Miotacz Postów Szafus jest teraz offline
    Avatar Szafus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    1,112
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @udarr ;

    Banshee, Bates Motel, Battlestar Galactica, Better Call Saul, Blindspot, Castle, Chuck, Fargo, FlashForward, Fringe, Hannibal, Homeland, Limitless, Luther, Masters of Sex, Mr. Robot, Person of Interest, Sherlock, Silicon Valley, Sons of Anarchy, The Mentalist, The Wire.
    I mimo że wykluczyłeś historie o superbohaterach, to polecam Daredevila. Zdecydowanie jeden z najlepszych seriali ostatnich lat utrzymany w świetnym klimacie.

    Edit:
    Sam właśnie skończyłem oglądać Quantico, ale szczerze niekoniecznie bym to komuś polecał ;d
    Ostatnio zmieniony przez Szafus : 17-01-2016, 22:06

  8. #922

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    197
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @udarr
    Przypomniało mi się jeszcze: The Man in the High Castle. Sam nie oglądałem ale czytałem że jest całkiem całkiem.

  9. #923
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    idźcie do kina na Creed - mega zaskoczenie i świetny film!

  10. #924
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Bardzo wiele osób poleca, chyba naprawdę dobry film z tego wyszedł ;d Trzeba będzie sprawdzić Rocky'ego w roli trenera

  11. #925
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Emca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @udarr
    Przypomniało mi się jeszcze: The Man in the High Castle. Sam nie oglądałem ale czytałem że jest całkiem całkiem.
    @Emca
    obejrzałem, w sumie warstwa techniczna serialu jest bardzo udana, tutaj nie ma co narzekać, można poczuć ten wszechobecny chujowy klimat ale sama fabuła i te wszystkie wydarzenia mnie nie porwały, jak dla mnie trochę przekombinowana ta cała sytuacja no ale serial na podstawie książki o zmyślonym przebiegu historii to czemu się dziwić.

    Obejrzałem też You, Me and The Apocalypse i to zdecydowanie nie mój klimat, nie poleciłbym. Wymęczyłem się oglądając ale dotarłem do końca bo nigdy nie odpuszczam, nawet jak taka kaszana.

    The Office - to już sam nie wiem, odcinki są bardzo krótkie więc fajny przerywnik ale ogólnie raz jest śmiesznie a innym razem bardzo żenująco i takie momenty się nieustannie przeplatają powodując moje zmieszanie i trud w ocenie tego serialu.
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 03-02-2016, 16:09
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #926

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    197
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Man in The High Castle i You, Me and The Apocalypse jeszcze nie oglądałem więc się nie wypowiem. A co do The Office to muszę się zgodzić. Czasami jest śmiesznie a czasami żenująco, ale to zależy chyba od tego jak ktoś odbiera dane sceny. W każdym razie jeśli spodobała ci się forma serialu (niby dokument, wywiady, brak śmiechu w tle) to polecam Parks and Recreation. Moim zdaniem lepszy niż The Office i poziom żenady bliski zeru ;d Tylko od razu ostrzegam że pierwszy sezon jest najgorszy.

    Poza tym nie wiem już co mógłbym ci polecić ;p Przejrzyj może ten kanał na youtube: https://www.youtube.com/user/WatchMo...h?query=series Wrzucają tam często różne zestawienia top 10 seriali (i nie tylko) z podziałem na różne kategorie, daty wydania i inne kryteria. Może tam znajdziesz coś czego jeszcze nie widziałeś.

  13. #927
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    @Emca Wayward Pines w sumie mi weszło bardzo dobrze, pewnie gdybym wiedział co się tam zacznie w pewnym momencie dziać to bym się za ten serial nawet nie brał bo nie trawię takich klimatów ale tutaj jakoś zupełnie mi to nie przeszkadzało, mało było tego typu scen, fajna intryga, która długo się rozwijała. Mogę polecić.

    No cóż, teraz to już chyba zacznę przerabiać jakieś wojenne bo już nie mam pomysłów.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  14. #928
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Black sails, son of anarchy, fargo, sherlock, może coś z tego? @udarr ;

  15. #929
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Black Sails nie widziałem, może sprawdzę niedługo chociaż co do piratów też średnio jestem przekonany ;d dzięki w każdym razie
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  16. #930
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jeśli ktoś nie był jeszcze na Zjawie, a lubi takie klimaty, to polecam gonić czym prędzej. Miejscami powiewa trochę nudą i film mógłby być troszkę krótszy, ale piękne zdjęcia i świetna muzyka to rekompensują, do tego sceny walki z indianami i z niedźwiedziem w tym filmie to totalne arcydzieło, szczerze polecam.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Pokemon gdzie można obejrzeć
    Przez Mati w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 25-11-2015, 22:55
  2. Torgu poleć jakas gre 2011r+
    Przez Gummi w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 03-09-2013, 12:25
  3. Torgu - poleć czego posłuchać!
    Przez Cybuch w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 07-12-2012, 19:01
  4. Co TRZEBA obejrzeć?
    Przez Toxik w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 21-10-2012, 12:56
  5. Gdzie najlepiej obejrzeć dragon balla?
    Przez Birdman w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 16-04-2012, 17:22

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •