Reklama

Pokaż wyniki sondy: Jaką posiadasz wersje PlaySation 3?

Głosujący
537. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • 20 GB

    24 4.47%
  • 40 GB

    24 4.47%
  • 60 GB

    14 2.61%
  • 80 GB

    66 12.29%
  • 160 GB

    184 34.26%
  • 120 GB

    22 4.10%
  • 250 GB

    79 14.71%
  • 320 GB

    124 23.09%
Strona 245 z 253 PierwszaPierwsza ... 145195235243244245246247 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,661 do 3,675 z 3793

Temat: PlayStation 3 - tutaj wszystko

  1. #3661
    Avatar eRbe
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    1,023
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    siema, mam problem

    nie pamietam swojego hasla do ps store itd

    znam email, mam do niego dostęp itd, ale hasla nie pamietam
    mam haslo zapisane w ps3 wiec z jakichs tam funkcji moge korzystac ale niektore wymagaja potwierdzenia hasla
    jak to moge sprawdzic/przywrócić?
    jak chce odzyskać hasło to dochodzi do momentu w ktorym trzeba podac date urodzenia a ja pewnie podalem jakas losowa i nie bangla...
    czy jest jakis sposob zeby przywrocic albo sprawdzic haslo (cos jak pokaz znaki przy wpisywaniu hasla a nie *********)??
    @Thaz ; @lipek ; @justplay4fun ;

  2. #3662
    Avatar justplay4fun
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    153
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj eRbe napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siema, mam problem

    nie pamietam swojego hasla do ps store itd

    znam email, mam do niego dostęp itd, ale hasla nie pamietam
    mam haslo zapisane w ps3 wiec z jakichs tam funkcji moge korzystac ale niektore wymagaja potwierdzenia hasla
    jak to moge sprawdzic/przywrócić?
    jak chce odzyskać hasło to dochodzi do momentu w ktorym trzeba podac date urodzenia a ja pewnie podalem jakas losowa i nie bangla...
    czy jest jakis sposob zeby przywrocic albo sprawdzic haslo (cos jak pokaz znaki przy wpisywaniu hasla a nie *********)??
    @Thaz ; @lipek ; @justplay4fun ;
    Nie miałem takiego problemu (na szczęście), ale znalazłem takie rozwiązanie:
    Witam,
    Jeżeli użytkownik zapomniał hasła do swojego konta Sony Entertainment Network, oraz podczas rejestracji podał nieprawidłową datę urodzenia, może odzyskać dostęp do konta, kontaktując się telefonicznie z Centrum Obsługi Klienta PlayStation. Konsultant postara się pomóc poprawić dane osobowe i wygenerować nowe hasło. Poniżej znajdziecie dane kontaktowe do COK PlayStation:

    Centrum Obsługi Klienta PlayStation
    Infolinia: 801 230 000 ( opłata wg. taryfy operatora )
    Godziny: pon.-pt. 9-21, sobota 9-17
    Email: pomoc@playstation-cok.pl


    Pozdrawiam,


    Konsultant Wsparcia Technicznego.

  3. Reklama
  4. #3663
    Avatar eRbe
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    1,023
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    kurr a w niedziele to juz nie pomagaja ;//////////////////

    mimo wszystko dzieki wielkie za pomoc, mam nadzieje, ze się uda
    @justplay4fun ;

    a pamietasz moze czy zakladajac konto trzeba bylo wpisywac haslo jakos konkretnie (typu wymagali na przyklad przynajmniej 1 wielkiej litery, dwoch cyfr itd??)

    bo mniej wiecej wiem jakie to moglo byc haslo...


    na dodatek nie moge sterowac padem od move w menu ps plus..................................
    o co chodzi??
    Ostatnio zmieniony przez eRbe : 30-03-2014, 12:12

  5. #3664
    Avatar justplay4fun
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    153
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj eRbe napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurr a w niedziele to juz nie pomagaja ;//////////////////

    mimo wszystko dzieki wielkie za pomoc, mam nadzieje, ze się uda
    @justplay4fun ;

    a pamietasz moze czy zakladajac konto trzeba bylo wpisywac haslo jakos konkretnie (typu wymagali na przyklad przynajmniej 1 wielkiej litery, dwoch cyfr itd??)

    bo mniej wiecej wiem jakie to moglo byc haslo...


    na dodatek nie moge sterowac padem od move w menu ps plus..................................
    o co chodzi??
    Hasło musi zawierać także co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny (np. !, @, #, $, &)
    8 znaków. Nie musi być dużej litery.
    A normalnie w menu konsoli itp działa ten move? Może sklep nie obsługuje (nie wiem, nie próbowałem)

  6. #3665
    Avatar eRbe
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    1,023
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj justplay4fun napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    8 znaków. Nie musi być dużej litery.
    A normalnie w menu konsoli itp działa ten move? Może sklep nie obsługuje (nie wiem, nie próbowałem)
    tak, w menu konsoli dziala

    kurde, musze poprobowac z tym haslem

  7. #3666
    Avatar Skazaniec
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Częstochowa
    Posty
    925
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A mnie mógłby ktoś pomóc ? Bo nie wiem co robić :P

    Mianowicie znalazłem takie oferty:

    http://www.amazon.com/Killzone-Trilo...words=killzone

    http://www.amazon.com/God-War-Saga-C...bxgy_vg_text_z

    Jak widzicie, są one z Amazonu z USA. Tutaj pojawiają się moje dwa pytania, a nawet trzy.

    1. Czy w tych grach (w tych częściach na które wyszedł) będzie dubbing Polski ? Czy może żeby mieć Polski dubbing to powinienem poszukać takiej samej edycji ale w np. Brytyjskim Amazonie ?

    2. Do KillZone'a dodają kody DLC, mówicie, że na zagranicznych wersjach gier (spoza Europy) nie działają DLC na Europejskich kontach.
    Więc wnioskuję, iż w KZ sobie pogram, po singlu i po multiku ale kodu DLC już nie aktywuję i map do multi z PSS'a też NIGDY nie kupię ponieważ, Europejskie DLC z Europejskiego konta PSS nie będą działać na tej wersji gry, tak ?

    3. No i te same dwa pytanka tylko odnośnie wersji z Amazonu Brytyjskiego (co.uk) :P

    Generalnie to dużo słyszałem, że dzięki temu, że na BR jest dużo miejsca to są wszędzie wszystkie wersje językowe, ale ostatnio wpadł mi w ręce artykuł w którym była informacja o tym, że SCEP (firma która zajmuje się dubbingiem Polskim) nie podoba się, że ludzie importują sobie gry zamiast płacić w Polsce o wiele więcej i załatwiło aby Polskiego języka nie było w wersjach zagranicznych :/ Nie wiem już co robić, będę bardzo wdzięczny za pomoc.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.


  8. #3667
    Avatar Skazaniec
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Częstochowa
    Posty
    925
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ok, dzwoniłem na infolinię Sony Polska, dowiedziałem się co nieco i pomyślałem, że się podzielę ;)

    1. Jak chcesz kupować DLC lub jakieś mapy to tylko Polska dystrybucja (nie kupisz dodatkowych map do gry z USA) i prawdopodobnie Europejskie wydania też odpadają (nie mam pewności).

    2. Kwestia z dubbingiem różni się zależnie od gier i od krajów. Czyli nic pewnego.

    3. Jak nie zależy Ci na języku Polskim w grze ani na DLC/dodatkowych mapach/strojach itp. to możesz gry śmiało sprowadzać z USA/UK.

    Czyli nie dowiedziałem się za wiele. Jednak wychodzi na to, że takiego God of War Saga mógłbym sobie sprowadzić, bo w Polskim PSS i tak nie ma do God of War'a żadnych dodatków chyba, przynajmniej ja nic nie znalazłem, nie wiem jak z zakupami in-game, bądź nie wiem czy w przyszłości nie wprowadzą jakichś dodatków. (edit: chociaż coś tam jednak jest, jakieś sountracki czy coś).

    A więc generalnie niczego nie jestem pewien i radzę wam też samemu posprawdzać te wiadomości, żeby później nie było, że niby moja wina ;)

    Pytanie na teraz. Czy ktoś z was kupował jakieś gry z USA/UK które w Polsce mają dubbing i mógłby potwierdzić czy te wersje zagraniczne też go mają/bądź nie mają ?

    Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź na powyższe pytanie.

    I ja jednak chyba pozostanę przy kupowaniu sobie na Amazonie gier których w Polsce raczej nie ma (ostatnio zamówiłem sobie kolekcjonerkę Persony 4 Arena <3). I mam zamiar machnąć sobie pre-ordera Conception II z Amazonu z USA, bo tego w Europie nie ma i pewnie przez jakiś czas nie będzie, mam nadzieję, że nie będzie też do tej gry żadnych dlc'ków bo sobie nie pogram ;/

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź odnośnie dubbingu gier z USA/UK.
    Ostatnio zmieniony przez Skazaniec : 31-03-2014, 20:54


  9. #3668
    Avatar Azuma
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    budapszt
    Posty
    287
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    pomoże ktoś??
    Chce kupić fife 14 na PS3
    Znalazłem na allegro w wersji cyfrowej od ludzi.
    Powie mi ktoś jak to działa? Chodzi mi o to, czy ta gra będzie już na pewno na zawsze moja, czy będę mógł grać online czy coś może pójść nie tak? albo wszystko co powinienem wiedzieć..
    *Open mind for a differen view And nothing else matters*

  10. #3669
    Avatar eRbe
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    1,023
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja tutaj pytanie mam co do PS Plus.

    Jak pewnie wiecie za jakies 10zl mozna kupic ps+ za 10zl i mozna na jednej konsoli wiele razy to wykupywać, ale na innych kontach.

    no i tak, mialem jakis czas temu ps+ na konsoli na koncie X, sciagnalem gre i pogralem troche, zalozylem teraz inne konto, na nie wykupilem ps+. no i wyswietla mi na jednym i drugim te gre ale nie moge w nia zagrac. czy to normalne i wychodzi na to ze na ps+ na tych kodach 30dniowych moge sobie po prostu przez miesiac w gre pograc a pozniej mi przepada chyba ze kupie normalnie na tym samym koncie?
    nie mozna na jednym koncie z ps+ grac w gry wykupione na drugim koncie podczas ps+ ktory juz wygasl?

  11. #3670
    Avatar eRbe
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    1,023
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ma ktos tutaj ps plus i sciagal tego uncharted co obecnie jest dostepny?

    sciagnalem go i nie moge zagrac, zainstalowal mi sie w "narzędzia danych gier" i nie moge tego odpalić.
    wiecie o co chodzi?
    @justplay4fun ; @piccolo ; @Thaz ;

  12. #3671

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    287
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj eRbe napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ma ktos tutaj ps plus i sciagal tego uncharted co obecnie jest dostepny?

    sciagnalem go i nie moge zagrac, zainstalowal mi sie w "narzędzia danych gier" i nie moge tego odpalić.
    wiecie o co chodzi?
    @justplay4fun ; @piccolo ; @Thaz ;
    Musisz ściagnąć uncharted 3 multiplayer bo to co ściągnełes teraz to pewnie jest tylko single. Te multi ma coś koło 5gb. Jak sciagniesz powinno wszystko działać

  13. #3672
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Skazaniec napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pytanie na teraz. Czy ktoś z was kupował jakieś gry z USA/UK które w Polsce mają dubbing i mógłby potwierdzić czy te wersje zagraniczne też go mają/bądź nie mają ?
    Kolega mi z Anglii kupil Skyrima i mam po ang.
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  14. #3673
    Avatar eRbe
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    1,023
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Thuru napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Musisz ściagnąć uncharted 3 multiplayer bo to co ściągnełes teraz to pewnie jest tylko single. Te multi ma coś koło 5gb. Jak sciagniesz powinno wszystko działać
    no to bk bo psn popisuje sie taka predkoscia wysylania ze 12gb singleplayera sciagalem bite 4 dni non stop.

  15. #3674

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    287
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj eRbe napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to bk bo psn popisuje sie taka predkoscia wysylania ze 12gb singleplayera sciagalem bite 4 dni non stop.
    Jak 12gb to chyba nie sciagnełes wszystkiego ogolnie ma jakos ponad 30 i jest to jakos na party podzielone
    -Uncharted 3 - tryb dla 1 gracza,

    -Uncharted 3 tryb wieloosobowy - pełna wersja gry,

    -Uncharted 3 tryb wieloosobowy - Polish Language Pack,

    -Filmy 2D
    Najlepiej poczytac na jakimś ps3site czy gdzie indziej bo nie wiem jak to dokładnie jest, ale z tego co pamietam to troche to pojebane i osobiscie dalem sobie z tym spokój
    Ostatnio zmieniony przez Thuru : 21-04-2014, 15:41

  16. #3675

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    287
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ma ktoś fife 14 i pomógłby w kilku pucharkach. Brakuje mi 2-3 to jakies 20min roboty. Jak coś to pisac na konsoli psnid: Massinio

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 7962
    Ostatni post: 31-10-2023, 13:44
  2. Playstation Portable - Gry
    Przez Misiaczka w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 25-11-2011, 16:45
  3. Wszystko co dotyczy Test Serwera tutaj !
    Przez Harros Ruca w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 28-06-2010, 01:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •