Reklama
Strona 138 z 145 PierwszaPierwsza ... 3888128136137138139140 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,056 do 2,070 z 2173

Temat: Szukam gry! Gra podobna do...? SPIS tematów

  1. #2056
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja prawie skończyłem 2 epizod, trzeci mi się teraz pobiera i potwierdzam że klimacik utrzymany i jak komuś się LiS podobało to BTS też mu się spodoba, btw muzyczka w tej grze to jest mistrzostwo
    a prequele to gowno pzdr

    Ja wlasnie zasiadam do trzeciego epa, troche sie boje co tam zobacze
    Ale taka ochota mnie naszla zeby zaraz po tym robic cale LiS od nowa, ze to o ja cie chuj, a jutro kurde jeszcze wolne wzialem
    Co ciekawe ta gra ma realny wplyw na moje uczucia i postrzeganie swiata xD Jak zalosnie nerdowsko to nie brzmi xD no przeciez jak sobie pomysle, ze Rachel Amber umrze to mnie serduszko tak mocno boli jakby nie wiem... kobieta mnie rzucila 5 minut temu jeszcze w tak zalosny i glupi sposob to juz w ogole i do tego biedna Chloe : ((((

    Cytuj Mistrzu dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dontnod mowili ze to bedzie osobna historia, a w ep3 bts tylko 2 fajne momenty zapamiętałem
    no i w marcu vampyr tego samego studia
    No ja na pewno dam jaksi dluzszy komentarz do calego bts jak skoncze w nocy dzis.
    Vampyre wiem, tez czekam. Natomiast nowa osobna historia w LiS 2 to moze byc dobry ruch w sumie. Moze... tyle, ze jest jedno "ale". Dokladnie takie samo jakie uderzylo w Mass Effect: Andromeda. Ta gra rozbudza takie emocje i gracze tak mocno pokochali glowne bohaterki, ze zmiana ich moze byc strzalem w kolano bo to juz "nie bedzie to samo". Tak samo jak Andromeda nie byla zla gra ogolnie (na pewno nie gorsza niz zjebany ME 1, ktory byl zjebany pod kazdym wzgledem, a mimo wszystko pokochany) tak LiS 2 moze byc dobra gra, ale bez Chloe i Max... moze zwyczajnie nie wypalic.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 07-01-2018, 22:01
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #2057
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja wlasnie zasiadam do trzeciego epa, troche sie boje co tam zobacze
    Ale taka ochota mnie naszla zeby zaraz po tym robic cale LiS od nowa, ze to o ja cie chuj, a jutro kurde jeszcze wolne wzialem
    Co ciekawe ta gra ma realny wplyw na moje uczucia i postrzeganie swiata xD Jak zalosnie nerdowsko to nie brzmi xD no przeciez jak sobie pomysle, ze Rachel Amber umrze to mnie serduszko tak mocno boli jakby nie wiem... kobieta mnie rzucila 5 minut temu jeszcze w tak zalosny i glupi sposob to juz w ogole i do tego biedna Chloe : ((((
    torg wspiera, torg radzi, torg nigdy cie nie zdradzi, jakby to powiedział mój kolega Przemek alkohol nie rozwiązuje problemów, ale lepiej się z nim te problemy przeżywa, także pewnie pójdą jakieś piwerka czy mocniejszy alkohol w ruch, miłego grania
    na mnie ta gra też ma realny wpływ, podobnie jak niektóre filmy czy seriale, bo uświadamiam sobie niektóre rzeczy które niby wiem, ale nie wiem, brzmi to niezwykle banalnie, ale niektóre rzeczy są banalne, a i tak je komplikujemy
    ten kolega Przemek to ja

  3. Reklama
  4. #2058
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No co za chuje, wiedzialem, ze mnie emocjonalnie rozpierdola na sam koniec, a juz sie cieszylem, ze jednak nie. Ta ostatnia scena z 17 missed calls i zdjeciami... strasznie mnie to rozbroilo. Mimo, ze tylko 3 epy i to dosc krotkie to strasznie spodobala mi sie Rachel. Troche glupiutka i narwana, ale jednak da sie lubic. Tylko co z tego jak caly czas wiedzialem, ze umrze... Jeszcze w tej ostatniej scenie jak cyka te fotki i sobie mysle, ze ona juz wtedy nie zyje to mi sie robi taka smutna , ze o ja jebie. Ogolnie BTS mi sie podobal, mam wrazenie duzo wiecej bylo czystej akcji, jakichs tam twistow itd. niz w podstawce, gdzie duzo czasu jednak spedzalo sie na lazeniu po pokojach i ogladaniu zdjec. Nie jestem zawiedziony, podstawce dalbym jebane 10/10 tak BTS spokojnie 9/10 i jest druga gierka w kolejce, ktora tak mocno by poruszala moje uczucia i przemyslenia. Ogolnie znowu ciekawie zaprezentowany efekt motyla, nie tak oczywiscie jak w podstawce, ale jednak sa duze nawiazania jezeli chodzi o ojca Rachel czy np. pozar. Jak wiele jedna mala decyzja, niby nic nie znaczaca moze zmienic w zyciu. Jedna dzialka, jedna strzykawka doprowadzila do lawiny zdarzen prowadzacej do pozarow, smierci wielu osob, niemal smierci jednej z glownych bohaterek i calej reszty tragicznych zdarzen. Po LIS myslalem o tym tygodniami, nawet miesiacami i rzeczywiscie w zyciu tak jest. Jak to kiedys hehe Al Pacino powiedzial - Life is game of inches. Serio moglbym mowic i dzielic sie przemysleniami zwiazanymi z ta gierka chyba godzinami. A tak po za tym to smutno mi, ze Chloe ma takie przejebane zycie, troche sie z nia utozsamiam, tez stracilem rodzica, zastepczy ojciec, matka pracujaca po 16 godzin probujaca ogarnac rodzine etc. wiec pewnie temu. Chloe nie dosc, ze traci ojca, do tego jeszcze traci Rachel, a jeszcze wczesniej jest opuszczona przez Max. W dodatku powinna byla zginac w szkolnym kiblu z reki jakiegos nieudacznika... a pozniej jeszcze kilka razy. Swiat gry naprawde nienawidzi Chloe Price choc ta niczym sobie na to nie zasluzyla.

    A tak juz po za fabula to voice acting w tej gierce pierdolone 11/10. Kurwa to mi sie tak podoba, ze nawet przyjemnie slucha sie szlochajacej Amber, ktorej zwisaja gile z nosa bo brzmi to realistycznie xD Soundtrack nadal na boskim poziomie. Od premiery LiS ep1 slucham ciagle soundtracku, tak teraz przerzuce sie na BTS. Grafika chujowa, ale w tej gierce to nie ma zadnego znaczenia.

    ps.
    Kurwa nie doprowadzilem do spotkania Rachel z jej matka... czuje zle czlowiek. Myslalem, ze to niemozliwe dopoki nie zobaczylem tej rospiski na koncu epizodu, ze jednak sie da. W ogole ta akcja dla mnie to jest jakis mind blow, nie rozumiem. Damon niby jej zajebal igle wiec myslalem, ze ona se umrze po tym. Po czym dal dla mnie wpierdol... to myslalem, ze cala pozniej z nia rozmowa dalsza to nie jest real tylko jakby sen, wizja, a najwyrazniej wcale nie. Ona po prostu sie obudzila, Chloe tez, pogadaly se i poszly. Musze to jeszcze raz zagrac zeby zobaczyc alternatywe

    @edit
    jeszcze w sumie pare rzeczy mi sie nie klei, ale tak juz chyba musi byc w gierce, w ktorej mamy rozne wybory i rozne zakonczenia. Rachel i Chloe byly bardzo blisko wiec jak sie to stalo, ze Rachel wdala sie w romans z jeffersonem, w dodatku brala dragi od Nathana, a Chloe mimo bycia jej najlepsza przyjaciolka (lub wrecz dziewczyna jak u mnie w gierce) nie miala o tym zielonego pojecia? W ogole kurwa jak juz robia ten jebany prequel to mogliby domknac cala historie, a nie tak, ze miedzy poznaniem sie Rachel i Chloe, a zaginieciem tej pierwszej sa jeszcze ponad 3 lata, nadal w chuj rzeczy jest niedopowiedzianych to mi sie troche nie podoba. Jak to wszystko z Jeffersonem sie rozwijalo, jak Rachel sie w to wdala, dlaczego zdradzila w taki sposob Chloe, co z nia i Frankiem, ogolnie wtf? xD

    aha dobra zeby spotkala sie z matka nie mozna bylo pocalowac Rachel tylko zapytac o bransoletke no kurwa x-D te wybory w gierkach wybierasz A oczekujesz B zdarza sie gdzies tak Ø x-D
    W ogole jak ktos zabil Chloe w LIS to pozdro bo jak nie jest kamieniem bez serca to po zagraniu w BTS jest jeszcze bardziej przykro, wiedzac co Chloe przeszla, a samo to, ze mozemy podjac takie decyzje determinuje brak Max i Chloe w LIS 2


    Dobra obejrzalem se jeszcze z rozpedu bay ending w LIS bo go nie mialem i niestety zdiagnozowalem PLISD, wzialem tydzien wolnego w pracy zeby sie pozbierac do kupy

    I'm not sure if this subreddit is a fansite or a self-help group. And I mean this in the best way possible. Finishing BtS was so rough I just had to go and check other players' thoughts and experiences. It gives me something to relate to, I guess.

    It's been three days and I still can't stop thinking about it. Shit.
    xD jakie to prawdziwe, tak samo jak po LIS tez musialem wejsc na reddita i czulem sie tam jak w jakims koleczku AA
    Ostatnio zmieniony przez Master : 08-01-2018, 02:30
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #2059

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    208
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Znacie jakaś gre podobną do Tropico, soviet city?
    W każdym razie polegającą na tworzeniu państwa.

  6. #2060
    Avatar Koksu
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    141
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Siemanko. Szukam jakiegoś RPG z nie dużymi wymaganiami sprzętowymi. Grę chce odpalić na 4 letnim lapku (PARAMETRY).
    Interesowały mnie takie gry jak Diablo 2 lub Lionheart (chętnie zagram też w inne fajne RPGi o tematyce fantasy albo II wojna światowa), natomiast po ich zainstalowaniu obraz mi skacze, albo są inne dziwne błędy (widocznie są za stare na windows10).
    Ktoś może mi coś polecić do popykania na luźno?
    Ostatnio zmieniony przez Koksu : 24-01-2018, 13:47

  7. #2061
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jak podobne do diablo to może torchlight, a jak rpg to jakiś gothic maybe

  8. #2062
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ej coś podobnego do sacreda 1 ktoś zna? Najfajniej by było jakby się dalo coopa z kimś pyknac.
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  9. #2063
    Avatar Schiaz
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Włocławek
    Posty
    331
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Szukam gierki, takiej co się w niej pole zabierało, podobnej do Mamba, tylko, że tamta była dużo nowsza i miałą więcej wodotrysków grałęm w tą grę w przedziałach 2004-2009.
    Latało się tam takim helikopterkiem i zabierało się pole jakimś innym typom(?) nie pamiętam mały byłem. Ale gra istnieje na 100%

  10. #2064

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    103
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    szukam gry podobnej do tibii ,że się expi questy wykonuje itp zna ktoś cos takiego ? była też kiedyś przeglądarkowa podobna

  11. #2065
    Old-Era

    Domyślny

    Cytuj blondyn135 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    szukam gry podobnej do tibii ,że się expi questy wykonuje itp zna ktoś cos takiego ? była też kiedyś przeglądarkowa podobna
    margonem?

  12. #2066
    Avatar sechtub
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,619
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    coś do "pretorian"
    Pożeracz snów

  13. #2067

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    64
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Jest może jakaś gra podobna do Papers Please ? Polegająca na tym, że np. jest kolejka ludzi i każdemu po kolei sprawdzamy dokumenty i decydujemy kogo przepuścić.


    I szukam też gdy ekonomicznej, podobnej do Airline Tycoon ( w sensie, że mamy biznes, który rozwijamy).

  14. #2068

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    103
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Szukam jakiejś giereczki na steamie, najlepiej darmowej single ( może być multi) w której pogram sobie 4fun, słuchając muzyczki robiąc coś można podawać propozycje czy coś :D

  15. #2069

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    64
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj blondyn135 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szukam jakiejś giereczki na steamie, najlepiej darmowej single ( może być multi) w której pogram sobie 4fun, słuchając muzyczki robiąc coś można podawać propozycje czy coś :D

    wszystko jedno jaki gatunek?

    Jak tak to:
    Paladins
    Mirage: Arcane Warfare
    Warframe
    Team Fortress 2
    Zezenia (bez steama też jest)
    Smite
    Dota 2
    H1z1
    CE Nexon zombies

  16. #2070

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    103
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Elżbieta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wszystko jedno jaki gatunek?

    Jak tak to:
    Paladins
    Mirage: Arcane Warfare
    Warframe
    Team Fortress 2
    Zezenia (bez steama też jest)
    Smite
    Dota 2
    H1z1
    CE Nexon zombies

    A coś singleplayer?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Spis światów i ich tematów
    Przez Tomix w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 19-11-2023, 16:09
  2. Gra podobna do The Binding of Iaac.
    Przez Jeffrey w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 14-09-2013, 18:28
  3. Podobna gra do Red Alllert
    Przez AddiK w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 05-12-2012, 23:49
  4. Spis tematów.
    Przez Grulix w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 25-06-2012, 13:30
  5. League of Legends Postać podobna do Jaxa
    Przez Adziorroo w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 17-05-2012, 09:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •