Reklama
Strona 115 z 145 PierwszaPierwsza ... 1565105113114115116117125 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,711 do 1,725 z 2173

Temat: Szukam gry! Gra podobna do...? SPIS tematów

  1. #1711
    Avatar cycbrilu
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    33
    Posty
    417
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    W rozgrywce, opiera się na tych samych zasadach co platformówki sprzed X lat, bez udziwnień, więc definicję słownikową spełnia ;] Superfrog też dobra giera, ale tylko wersja podana wyżej, remasterowany jest badziewny. Można wypróbować jeszcze "Duck Tales", którego remaster się akurat udał i "Shovel Knight"


    Losowe gameplaye.

  2. #1712
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ten Shovel Knight ciekawy, nie znałem, na jaką to platformę?

  3. Reklama
  4. #1713
    Avatar cycbrilu
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    33
    Posty
    417
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Murzin
    PC, kickarsterowy projekt, który jako jeden z niewielu się udał, można na Steamie dostać.

  5. #1714

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    131
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Szukam jakiegos mmorpg do pogrania ( slaby komp ) 1gb ramu core 2 duo 2,33ghz

  6. #1715
    Avatar cycbrilu
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    33
    Posty
    417
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @MaNu
    Ciężko będzie coś polecić ze względu na specyfikę gatunku - małe wymagania oznaczają starszą grę, a w przypadku MMO może się to wiązać z opustoszałymi serwerami. Propozycje mam dwie, ale różniące się od siebie:
    "Guild Wars" - maksymalny level 20, przedmiotów się nie farmi ze względu na statystyki lecz wygląd a do PvP można wejść od razu, bez konieczności levelowania. Minusem jest instancjonowany świat i mała, obecnie, baza graczy.
    "Lineage II" - farma, farma i farma. Koreańskie MMO w starym, dobrym stylu - raidy na setki osób, open pvp, obleganie zamków, a baza graczy wciąż spora. Minusem jest konieczność poświęcenia naprawdę ogromnych ilości czasu.

  7. #1716

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Białystok
    Posty
    996
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Witam, poszukuję jakiejś giereczki na nudne wieczory (free2play), czy to do pobrania, czy to na przeglądarkę (takie rozgrywane w czasie rzeczywistym odpadają), no i dobrze byłoby, gdyby nie trzeba było pakować hajsu żeby cokolwiek osiągnąć. Mogą być rozgrywane w systemie turowym
    Odpadają takie, w które trzeba przegrać kilkadziesiąt godzin, żeby ogarnąć o co w niej chodzi xD
    Zależy mi jednak również na tym, aby nie były to gry w których nie spotka się żywej duszy zanim nie osiągnie się jakiegoś tam h-lvla czy czegoś takiego :D

    Jeżeli macie jakieś propozycje to wypisujcie tytuły, a ja sobie ogarnę z którą co i jak :)

  8. #1717
    Avatar Arinori
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    日本
    Wiek
    31
    Posty
    2,566
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Szukam dubbingu do Dragon Age: Origins - Ultimate Edition na steam ;d Bo spolszczenie posiadam ale nie moge nigdzie znalezc działającego dubbingu ;d

    Czy zostaje tylko opcja z Napisami PL?;d
    Ostatnio zmieniony przez Arinori : 07-10-2014, 23:01

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

  9. #1718
    Avatar Sin
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    456
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Mógłby ktoś polecić dobry hack 'n' slash? Co normalne dla tego typu gier: fabuła mało ważna, byle się dało odprężyć po ciężkim dniu, bez "wchodzenia" w świat jak w RPG. Ot, włączę na pół godzinki, a nie, że "mniej niż 3h nie ma sensu siadać".

    Nie mam dużego doświadczenia w tym gatunku; można powiedzieć, że dopiero zaczynam. Grałem m.in. w Diablo i Diablo 2 (oba świetne), oba Sacred (druga część mnie nie wciągnęła), coś tam zaczynałem Titan Quest (ale mi nie podszedł- może trzeba dać drugą szansę), Torchlight i Torchlight II (na razie katuję II- super), Incredible Adventures of Van Helsing (dopiero zaczynam, ale zapowiada się ciekawie).

    Ważne żeby się dało kupić tę grę [w przystępnej cenie, lub najpierw można było pobrać i przetestować demo], a nie był to biały kruk :)
    Ktoś, coś?

  10. #1719
    Avatar Andela
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    2,962
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Skoro diablo i diablo 2, to czemu nie trójka? Jest bardzo casualowa, przyjemna do posiekania hord potworów :D
    No i oczywiście Path of Exile - tu gra jest trochę trudniejsza, dużo bardziej rozbudowana i skomplikowana, ale za to darmowa :)

  11. #1720
    Avatar Sin
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    456
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Sam nie wiem, niby mnie ciągnie do DIII, ale z drugiej strony gdy widzę gameplaye gdzie obrażenia sięgają grubych milionów, postać ma 500k hp itd - jeszcze ujdzie, chociaż nie podoba mi się taka przesada. Spod tych liczb nie widać ekranu gry :o Pewnie się da to ukryć, ale nie podoba mi się ten zabieg, choć pewnie przyciąga młodszych graczy.
    To w sumie ujdzie; zupełnie mi się jednak nie podoba wymieszanie patosu z "jajem". Z jednej strony podniosła opowieść o walce dobra ze złem (jak DI i DII), a z drugiej jakieś "śmieszne" opisy uzbrojenia itp. Mnie to nie leży.

    Na razie wydaje mi się (na podstawie oglądanych filmików, recenzji czy opinii), że chyba znacząco obniżył się próg wiekowy potencjalnych odbiorców tej gry. Spróbuję trail pasa, może się spodoba.


    Odnośnie Path of Exile: po pobraniu gry na dysk (steam) można grać offline? Czy można grać single player? Czy jak w DIII- tj. jeśli zablokuję innych graczy to nie wejdą mi do gry, jeśli nie: mogę grać z kimś?







    edit: dzięki Andela!
    Ostatnio zmieniony przez Sin : 13-10-2014, 15:19

  12. #1721
    Avatar Andela
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    2,962
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Sin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Odnośnie Path of Exile: po pobraniu gry na dysk (steam) można grać offline? Czy można grać single player? Czy jak w DIII- tj. jeśli zablokuję innych graczy to nie wejdą mi do gry, jeśli nie: mogę grać z kimś?
    Offline grać z tego co mi się wydaje nie można, można natomiast zablokować wejścia dla innych i grać samemu, jak w diablo. Warto jednak się trade'ować z innymi graczami, ale do tego jest kanał wiadomości stworzony z którego można wyjść (i forum), więc nie ma się czym przejmować :)

  13. #1722
    Avatar Krychu196
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Cieszyn
    Posty
    390
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Szukam dobrej gierki do zabicia nudy :)))

    Coś typu metin itp. wow,neverwinter odpada

    Co jest najpopularniejsze aktualnie z gier tego pokroju?

  14. #1723
    Avatar Visioon
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    znienacka
    Wiek
    30
    Posty
    1,435
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Krychu196 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szukam dobrej gierki do zabicia nudy :)))

    Coś typu metin itp. wow,neverwinter odpada

    Co jest najpopularniejsze aktualnie z gier tego pokroju?
    Malo rodaków gra chyba, ale lotro (Lord Of The Rings online) miecie wszystko pod wzgledem urozmaicenia rozgrywki ;) 20gb sciagania, ale jest co robic, od expienia do tańca na lampie lub gdzie popadnie, nie powinienes zalowac.

  15. #1724
    Avatar Dzikk27
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    212
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Jakaś gra z trybem kariery lub czymś w stylu że zaczynamy od boba i się koksujemy w czasie rozgrywki ?

  16. #1725
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale chodzi ci o sportową? PES, FIFA, New Star Soccer

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Spis światów i ich tematów
    Przez Tomix w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 19-11-2023, 16:09
  2. Gra podobna do The Binding of Iaac.
    Przez Jeffrey w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 14-09-2013, 18:28
  3. Podobna gra do Red Alllert
    Przez AddiK w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 05-12-2012, 23:49
  4. Spis tematów.
    Przez Grulix w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 25-06-2012, 13:30
  5. League of Legends Postać podobna do Jaxa
    Przez Adziorroo w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 17-05-2012, 09:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •