Temat zamknięty
Pokazuje wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Regulamin działu

 1. #1

  Moderator Paweł Pluton Pluton jest teraz offline
  Avatar Pluton
  Data rejestracji
  Jun 2005
  Położenie
  Wrocław
  Wiek
  28
  Posty
  12,179
  Siła reputacji
  21
  Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Domyślny Regulamin działu

  REGULAMIN DZIAŁU POMOC W TIBII.


  1. Niniejszy regulamin jest jedynie dodatkiem do GŁÓWNEGO REGULAMINU FORUM, który również obowiązuje w tym dziale.


  2. W dziale mamy cztery ważne przyklejone tematy ogólne:Wszelkie pytania, na które odpowiedź możemy dostać w przyklejonych tematach należy zadawać właśnie tam. Wątpliwości dt. Premium Scrolli kierujemy do przyklejonego tematu o płatnym koncie. Zapytania dt. ceny premium scrolli możecie także składać w przyklejonym temacie o światach, oczywiście konkretyzując o cenę na jakim świecie wam chodzi.


  2b. W przypadku długiej nieobecności w grze lub rozpoczęcia gry, proszę zajrzeć do tematu Ważne linki, FAQ, Kalkulatory! WSZYSTKO dla powracających do gry.. Jeżeli będą się pojawiać tematy z pytaniami, na które można uzyskać odpowiedź w tym temacie, będą rozdawane upomnienia/ostrzeżenia.


  3. Odpowiadając w temacie postaraj się, aby Twoja wypowiedź była jak najdokładniejsza. Posty typu 'poszukaj na tibiawiki' albo 'znajdziesz to na google.pl' będą odpowiednio karane.


  4. Wszelkie prośby o pomoc w pozbyciu się wirusa/keyloggera należy umieszczać w dziale "Sprzęt i oprogramowanie".


  5. Regulamin jest 'elastyczny' - nie przewiduje wszystkich przewinień. W wyjątkowych sytuacjach moderacja będzie przyznawać wartość ostrzeżeń adekwatną do czynu. Zastrzegamy sobie również prawo do edycji regulaminu w przyszłości, wszystkie zmiany będą jednak ogłaszane w widocznym miejscu.


  Oprócz tego mamy też kilka tematów, których moderacja sobie nie życzy.

  Lista tematów zakazanych:
  • nie pytamy o datę przyszłego update'u, czy powstania nowych światów, takie informacje posiada jedynie CipSoft i nie jesteśmy w stanie pomóc
  • nie zakładamy tematów z cyklu "ile potrzebuję kamieni na wbicie xx skilla", "ile uderzę z exori vis na xx levelu", jest to kwestia bardzo losowa
  • nie szukamy pomocy w pozbyciu się lagów/kicków; w 95% przypadków wina leży po stronie providera internetowego, jakości łącza bądź CipSoftu

  Uwagi? Sugestie? Coś Ci nie pasuje? Zmieniłbyś któryś z punktów? Dodał jeden, usunął drugi? Napisz do jednego z moderatorów tego działu.
  Ostatnio zmieniony przez Tomix : 06-03-2013, 08:38 Powód: Usunięcie tematu z punktu 2.

 2. #2
  Avatar Tomix
  Data rejestracji
  Jul 2005
  Położenie
  Białystok
  Wiek
  25
  Posty
  4,663
  Siła reputacji
  16
  Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Tomix ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

  Domyślny

  W związku z coraz częstszymi pytaniami dt. premium scrolli punkt drugi regulaminu został zaktualizowany o zdanie:
  Wątpliwości dt. Premium Scrolli kierujemy do przyklejonego tematu o płatnym koncie. Zapytania dt. ceny premium scrolli możecie także składać w przyklejonym temacie o światach, oczywiście konkretyzując o cenę na jakim świecie wam chodzi.
  Od teraz nowe tematy dt. premium scrolli będą tak samo sankcjonowane jak inne dt. pacc poza przyklejonym tematem.

  //19 01 2013//

  Dodanie nowego tematu do punktu 2: Wycena postaci, kont


  W dniu 6 marca usunięty.
  Ostatnio zmieniony przez Tomix : 06-03-2013, 08:37 Powód: add.

Temat zamknięty

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

   

Zakładki

Zasady postowania

 • Nie możesz pisać nowych tematów
 • Nie możesz pisać postów
 • Nie możesz używać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
Wypożyczalnia motocykli Kraków Wypożyczalnia rowerów elektrycznych Kraków Opony motocyklowe Kraków