Reklama
Strona 336 z 391 PierwszaPierwsza ... 236286326334335336337338346386 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,026 do 5,040 z 5852

Temat: Naruto

  1. #5026

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    14
    Posty
    3,201
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a w shippudenie o wiele lepsze? czy też raczej lipa.
    Ostatnio niby fajne były
    sa denne typu atak sumo na konohe, warte obejrzenia z shippa to imo chikara i obecny anbu kakashi arc

    co do fillerow 1 serii to polecam przeczytac this, sam zdecydujesz czy masz ochote obejrzec

  2. #5027

    Notoryczny Miotacz Postów Lencu jest teraz offline

    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    31
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Filery to po prostu wydarzenia NIE zgodne z mangą.
    = wytwór wyobraźni fanów/producenta.

    po prostu niema sensu tego oglądać.
    Cytuj Thaz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chociaz nie wiem bo jak gramy czasem 2v2 to zawsze gram ja z ziomkiem (my obaj bogowie we fife xD) na innych i po jakichs 2 minutach juz wyzywamy sie od najgorszych x-D
    Sprawdź to!

  3. Reklama
  4. #5028

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    14
    Posty
    3,201
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    dobry odcinek shippa, nawet jesli dotyczyl wielokrotnie poruszanej masakry uchiha ;d

    za tydzien kakashi jako sensei

    fajne ze sie tym zajma, bo w 1 serii bylo mowione jak to kakashi wszystkich wysylal spowrotem do akademii, ale 0 przykladow ;d

  5. #5029
    Avatar Katrin Solary
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Siedlce
    Posty
    131
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Lencu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Filery to po prostu wydarzenia NIE zgodne z mangą.
    = wytwór wyobraźni fanów/producenta.

    po prostu niema sensu tego oglądać.
    Nie masz racji Lencu, odcinki sa konsultowane z Kishimoto. A na pewno historie postaci, czy wydarzenia z wioski (wnioskuje wiec ze i ostatnie fillery z Kakashim). Inne mniej istotne spray typu jakieś walki z postaciami, które nigdy więcej się nie pojawiły, to wymysł producentów. Ale tak czy siak Kisiel musi się na nie zgodzić, w końcu to jego historia :-)
    Cytat z Narutowiki:
    Oglądając fillery (które nie są oryginalną częścią mangi) można dowiedzieć się, że Klan Aburame miał zatargi z innym Klanem kontrolującym owady pochodzącym z Wioski Ukrytej Skały. Znacznie przyczyniając się do jego upadku i hańby.
    Imo część fillerów warto jednak obejrzeć, traktując je jako dopełnienie całości.
    Ja widziałam wszystkie do momentu walki z Painem, później dałam sobie spokój. Jednak zamierzam to nadrobić kiedy będę mieć więcej czasu, (po sesji znaczy ;))
    To jest na przykład fajne (dłuugi cytat):
    Pomiędzy częścią pierwszą a drugą Hinata występowała o wiele częściej, niż większość członków Jedenastki Konohy. Podczas poszukiwań bikōchū, drużyna ósma i Naruto zostają wysłani z misją przechwycenia bikōchū, owada, który może śledzić zapach Sasuke Uchihy ‒ Hinata bardzo nalegała, by rozpocząć tę misję. Podczas misji rozwija się ona w swojej technice: Shugohakke Rokujūyon Shō, za pomocą której uratowała Naruto i resztę zespołu ósmego, stosując ją przeciw wrogim atakom robaków. W tych odcinkach Naruto zobaczył nagą sylwetkę Hinaty, podczas jej szkolenia przy wodospadzie, w nocy. Naruto, będąc nieświadomy, nie zdawał sobie sprawy, że to o niej rozmawiał z Kibą o tym, jak widział „piękna dziewczynę” w wodospadzie w następnym dniu, bardzo ją przy tym krępując.

    Podczas wątku Łowcy Nagród towarzyszyła Naruto i Kibie, by złapać złodzieja, ale dlatego, że ktoś pochwycił go wcześniej (choć z ich pomocą), misja została uznana za porażkę.
    W wyniku tych dwóch wpadek Hinacie, Naruto i Kibie groził powrót do Akademii, jeśli nie uda im się znaleźć ukrytego skarbu. Zespół początkowo miał trudności we współpracy w wyniku starć między Naruto i Kibą. Kiedy zostali schwytani przez grupę ninja, którzy mogą doskonale przekształcić się w innych, Hinata przyszła, by ich ocalić. Nie była w stanie jednak tego zrealizować z powodu kontuzji nogi, więc Naruto i Kiba poszli ścigać ninja bez niej. Hinata później wróciła i zaatakowała błędnie Naruto po tym, jak w roztargnieniu odłożył skrzynkę, która miała go odróżnić od oszusta.

    W wątku Kraju Warzyw udało jej się pokonać potężnego ninja, Jigę, choć prawie poświęciła w ten sposób swoje życie. W Przeklętym Zamku pomogła swoim kolegom z zespołu w nawigacji po salach w dziwnym zamku, który okazał się faktycznie wezwanym kameleonem w przebraniu, aby ocalić żonę daimyō. W Podążaj za mną! Wielkie wyzwanie przetrwania uczniowie Akademii zostali podzieleni na zespoły trzyosobowe i przydzielono do nich genina, który ma prowadzić ich w misji przeciwko innym zespołom. Hinata została przydzielona do kierowania zespołem trzech studentów Akademii: Nobori, Daichi i Matsuri. Poświęcono jej mało czasu ekranowego, lecz była dobra w rozbijaniu obozu i prowadziła ich lepiej niż Naruto.
    Pod koniec przed-shippūdenowych fillerów w części pierwszej Hinata polepszyła swoje relacje z ojcem, który został zachęcony do tego, że jego córka zmotywowała się, by stawać się lepszą po poszukiwaniach bikōchū. Także z Nejim zaczęła tworzyć lepsze relacje, gdy ćwiczył z nią i dbał o jej samopoczucie. Kiedy Naruto opuszczał wioskę, by podróżować z Jiraiyą pod koniec serii, patrzyła jak odchodzi, ale nie była w stanie się z nim pożegnać. Kiedy odszedł, obiecała, że stanie się silniejsza i będzie pracować tak ciężko jak on.

  6. #5030
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    28
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ja anime ogladale mwlasciwie tylko pierwsza serie i czesc shippuudena, ale czytalem kiedys post ze ta babcia i dziadek Sasuke najpierw pojawili się w anime, a dopiero później w innym chapterze kishimoto pokazał ich w mandze ;d

  7. #5031

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    14
    Posty
    3,201
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Toxik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja anime ogladale mwlasciwie tylko pierwsza serie i czesc shippuudena, ale czytalem kiedys post ze ta babcia i dziadek Sasuke najpierw pojawili się w anime, a dopiero później w innym chapterze kishimoto pokazał ich w mandze ;d
    kogo masz na mysli? ;o jedynie przychodza mi na mysl



    ale to nie byli babcia i dziadek Sasuke

  8. #5032

    Notoryczny Miotacz Postów Lencu jest teraz offline

    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    31
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja tam nigdy nie obejrzałem filera i nie mam zamiaru.

    Tylko tru skul xD

    W każdym bądź razie mogli by już wrócić do mangi ;3
    Cytuj Thaz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chociaz nie wiem bo jak gramy czasem 2v2 to zawsze gram ja z ziomkiem (my obaj bogowie we fife xD) na innych i po jakichs 2 minutach juz wyzywamy sie od najgorszych x-D
    Sprawdź to!

  9. #5033

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    14
    Posty
    3,201
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    specjalnie dali akurat teraz fillery, wszyscy czekaja na rozmowe saska z 4 hokage i team 7 reunite ;D

  10. #5034
    Avatar E.R
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    536
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    http://imgbox.com/3UBKy18e <-- spoilery nowego chaptera, było?

  11. #5035
    Avatar Katrin Solary
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Siedlce
    Posty
    131
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Właśnie przyszłam napisać, że już rozdział wciekł prawie w całości, z pominięciem kilku stron.
    Tutaj z tłumaczeniem (daję dwa na wypadek gdyby zniknęły xd)
    http://www.manganetabarespoiler.com/...4-spoiler.html
    http://www.mangabird.com/naruto-674-index?page=0

  12. #5036
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    28
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Taviik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kogo masz na mysli? ;o jedynie przychodza mi na mysl



    ale to nie byli babcia i dziadek Sasuke
    Chodziło mi o tych dwóch z Uchiha (chyba jednak ciocia i wujek) co pojawiali się w flashbackach z czasu w którym itachi wymordował klan.

  13. #5037

    Notoryczny Miotacz Postów Dimin jest teraz offline
    Avatar Dimin
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    1,148
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Po spoilerach nie spodziewałem się tak genialnej końcówki. Ale z tym wyrywaniem i wszepianiem oczu w sekundę to przesadził Kishi ;d I ciekawi mnie na czym konkretnie polega moc Sasuke. Teleportacja? ;d
    Ostatnio zmieniony przez Dimin : 23-04-2014, 10:06

  14. #5038
    Avatar Katrin Solary
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Siedlce
    Posty
    131
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Sakura powinna w tym momencie zginąć, ale jak znam życie to znowu będzie wybielona przez Kishimoto i jakieś jej nieznane umiejętności zostaną pokazane...
    Dziwi mnie też, że Czwartego nigdzie nie było.
    Madara został mistrzem chirurgii, ale i tak 10/10 :D

  15. #5039

    Notoryczny Miotacz Postów Lencu jest teraz offline

    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    31
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Połowy chaptera nie zrozumiałem bo jest tragicznie narysowany.

    Ogólnie całkiem, ok jestem ciekawy rozwoju wydarzeń, wciąż nie do końca wiem jakie konkretnie moce otrzymał Naruto i Sasuke.
    Cytuj Thaz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chociaz nie wiem bo jak gramy czasem 2v2 to zawsze gram ja z ziomkiem (my obaj bogowie we fife xD) na innych i po jakichs 2 minutach juz wyzywamy sie od najgorszych x-D
    Sprawdź to!

  16. #5040

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    14
    Posty
    3,201
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Lencu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Połowy chaptera nie zrozumiałem bo jest tragicznie narysowany.
    this

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Naruto Sekai 21/04/2017 18:00 START! NOWY NARUTO OTS
    Przez remixx123 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 19-04-2017, 23:22
  2. Naruto Ots - World of Naruto Online
    Przez Skytan w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-01-2016, 16:53
  3. [Poradnik] Naruto OTS WONO (World Of Naruto Online)
    Przez bartaz16 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 29-10-2015, 15:05
  4. Naruto OTS WONO (World Of Naruto Online)
    Przez bartaz16 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-10-2015, 16:48
  5. Naruto Shippuuden Story ( Soja ) Tibia ots Naruto
    Przez Techniol1920 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-01-2015, 03:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •