Reklama
Strona 1 z 55 1231151 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 822

Temat: Bleach - rozmowy ogólne

  1. #1
    Avatar Masaker
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    piwnica.eu
    Wiek
    32
    Posty
    2,499
    Siła reputacji
    20

    Domyślny Bleach - rozmowy ogólne

    Temat ogólny o "Bleach". Zauważyłem że jest temat o DBZ i o anime w którym o Bleachu rozmawiać nie można... Więc osobny temacik o Bleachu się przyda :)
    Ale może zacznijmy od początku, czym ten Bleach jest? Bleach jest to anime tworzone na podstawie mangi rysowanej przez Kubo Tite. Jest to Shōnen, czyli anime nastawiane typowo na walki... Lecz nie brakuje też tam komedii i moim zdaniem szczypty ecchi. Bleach posiada dość ciekawych bohaterów i w miarę rozwiniętą fabułę. O czym jest Bleach? Można powiedzieć że o bogach śmierci (Shinigami). Ale nie tylko, bo także o przyjaźni, miłości itp. Głównym bohaterem jest Kurosaki Ichigo (I tu ciekawostka, Ichigo może oznaczać również Truskawkę więc często mówi się na niego "Truskawa" ;p) który od niepamiętnych lat widzi duchy. Pewnego dnia spotyka dziewczynę która okazuję się być shinigami jej imię to Kuchiki Rukia... Ta w dość trudnej sytuacji po ataku Pustego na dom Ichigo, ratuje mu życie i oddaje mu swoją moc boga śmierci. Tak zaczyna się historia Bleach'a.

    Teraz trochę do użytkowników. Nie chcę tu kłótni, tylko dyskusję na poziomie o bleachu.

    Do tych którzy czytają mangę. Jeżeli będziecie mówić o tym co dzieję się w mandze i wyprzedza to anime. Używajcie tego tagu [spoil] aby nie psuć innym zabawy ;)
    Działa to w ten sposób:

    [spoil]Palladni jest boski, ZinC troche mniej, a Masaker nigdy nie byl i nie bedzie ;d A Suffek mówi że chcialby byc chociaz troche tak boskim jak Ci dwaj pierwsi ; d... Ja bym wolał umrzeć, niż być taki jak Ci pierwsi ;d//Masaker[/spoil]

    Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi.
    Zapraszam do dyskusji, mówienia o swoich teoriach. Zabawy w pairing, przedstawiania swoich fanartów,awatarów, sygnatur itp. :) Może znajdziecie jakieś błędy, albo coś w tym stylu :)

    Jakby ktoś chciał napisać posta z odsyłaczem do tematu o anime, to tutaj punkt regulaminu z tamtego tematu :)
    1. Nie piszemy o bajkach pokroju naruto/bleach/dragonball
    Powod? 99.9% postow dotyczących tych anime bylo na zasadzie "db rox, reszta to kicz", Poza tym to moj temat i ja tu stanowie prawo, masz inne zdanie to wyjdz.
    /\ To takie info jakby ktoś chciał później coś podobnego napisać ;) /\
    Ostatnio zmieniony przez Masaker : 05-10-2008, 13:46
    INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.

  2. #2
    Suffek

    Domyślny

    noo, Masaker you are my pro ;**

    w końcu temat o Bleachu, ach ^^

    dobra, to może ja zacznę i od razu zadam pyt.

    1. manga bleach - gdzie mogę ją przeczytać... bo jak na razie obejrzałem wszystkie 187. epów (tak, fillery też oglądałem...) ale teraz chciałem się przerzucić na mangę ;)

    z góry thx za linki do stronki o mandze Bleacha :]

    @edit: P.S. - może będziemy wymieniać przy okazji swoje ulubione postacie z Bleacha i ich Zanpakutou ?

    Ichigo + Zangetsu = <333 dla mnie nie ma innego lepszego bohatera i innego lepszego Zanpakutou ;)

    @down: ok, na bleach.pl jest manga do pobrania, swoją drogą - od jakiego chaptera ją pobierać, skoro obejrzałem jak na razie all epy...wie ktoś ? :P
    Ostatnio zmieniony przez Suffek : 28-09-2008, 12:32

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar marek
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Suffek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. manga bleach - gdzie mogę ją przeczytać... bo jak na razie obejrzałem wszystkie 187. epów (tak, fillery też oglądałem...) ale teraz chciałem się przerzucić na mangę ;)
    Szukaj na google albo wejdź na bleach.pl i szukaj w newsach, bo dział manga w multimediach jest chyba nieuaktualniany
    Manga jest z kilkadzieścia odcinków do przodu(albo kilkadziesiąt).
    Ostatnio zmieniony przez marek : 28-09-2008, 12:31

  5. #4

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Ziemia ---> Europa ---> Polska ---> Śląsk ---> Bielsko-Biała ---> Lipnik
    Wiek
    31
    Posty
    88
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Suffek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #down: ok, na bleach.pl jest manga do pobrania, swoją drogą - od jakiego chaptera ją pobierać, skoro obejrzałem jak na razie all epy...wie ktoś ? :P
    na onemanga.com/bleach sprawdź na którym chapie były wydarzenia z anime.

    @top
    Był już taki temat - umarł z przyczyn naturalnych

    @ulubione:
    Lubię Ichiego, ale tylko z niebieskimi oczyma(kiedy używa mocy Zangetsu) oraz Hitsugayę.
    Ostatnio zmieniony przez otherer : 28-09-2008, 12:36

  6. #5
    Avatar Masaker
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    piwnica.eu
    Wiek
    32
    Posty
    2,499
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Suffek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #down: ok, na bleach.pl jest manga do pobrania, swoją drogą - od jakiego chaptera ją pobierać, skoro obejrzałem jak na razie all epy...wie ktoś ? :P
    W 285 jest bodajże koniec walki <spoiler>Ichigo vs Grimmjow którą wygrywa Truskawa ofc ;d</spoiler>
    I od tego momentu powinieneś czytać... Jeżeli umiesz angielski możesz czytać na http://www.onemanga.com/Bleach/
    Masz tam chaptery wrzucone online :) Jedyny minus to to, że są po angielsku aczkolwiek mi to nie przeszkadza :)
    Czytasz tak jak tam idzie :)
    Pozdrawiam, Masaker
    INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.

  7. #6
    Suffek

    Domyślny

    Cytuj otherer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na onemanga.com/bleach sprawdź na którym chapie były wydarzenia z anime.

    #top
    Był już taki temat - umarł z przyczyn naturalnych

    #ulubione:
    Lubię Ichiego, ale tylko z niebieskimi oczyma(kiedy używa mocy Zangetsu) oraz Hitsugayę.
    <33 dzięki za stronkę, nie trzeba nic pobierać, only czytanie ;dd

    no to od teraz mam małe zajęcie ^^

    @edit: kurde, po ang. jest :| idzie tam gdzieś na tej stronce ustawić język na polski?

  8. #7
    Avatar marek
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Masaker12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Marek, a potrafisz czytać to co NAPISAŁEM i w regulaminie TAMTEGO tematu jest napisane?
    /\ To takie info jakby ktoś chciał później coś podobnego napisać ;) /\
    Tak, potrafię i grzecznie usunąłem posta zanim ktokolwiek coś napisał, żeby nie było, mój błąd, przepraszam.

  9. #8
    Avatar Masaker
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    piwnica.eu
    Wiek
    32
    Posty
    2,499
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie wiem czy ktoś widział oficjalny Databook bleacha :) Więc dam Wam go tutaj (Mam tylko wersję chinską albo japońską ;d jeden kij ;d Krzaczkowata ;p), ale jest też nawigacja po eng ;)
    Co możecie zobaczyć w databooku? Statystyki Kapitanów, (siła itp.)
    Link: http://www.speedyshare.com/544614210.html

    Mnie osobiście najbardziej zainteresowały statystyki Unohany ;]
    I co sądzicie o najnowszym chapterku? <spoiler>Komamura naprawdę pokazał klasę ;] Użył Ban Kai i go dosłownie zgniótł ;] I jeszcze ten tekst na koniec: "I choć się tego wstydzę, to jestem tak jak powiedziałeś zaledwie robakiem człowieka..."</spoiler>
    Pozdrawiam, Masaker
    Ostatnio zmieniony przez Masaker : 28-09-2008, 19:46
    INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.

  10. #9
    Suffek

    Domyślny

    już zasysam databooka, którym tak dzisiaj na gg mnie kusiłeś ^^ (i w ogóle fenks za avki, ale muszę przerobić sobie tego co mam)

    @co do mangi - zdecydowałem się(chwilę temu ;d) zacząć pobierać mangę, ponieważ chcę czytać po polsku... może mi ktoś podać skąd mogę ją pobierać (bleach.pl odpada)

  11. #10
    Avatar Sergiusz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    250
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ja jestem dopiero w 80 epku bo nie mam czasu. ; <
    Narazie najlepszymi wg. mnie postaciami są Soi Fon i Zaraki Kenpachi xd

    #
    Mógłby ktoś mi zrobić sygnaturkę z yoruichi ? ;D Ja ni umiem ,a nie chce mieć pustego podpisu ;>
    Jakby co to prosze pisać na gg : 8560196 ; D
    Ostatnio zmieniony przez Sergiusz : 28-09-2008, 19:55

  12. #11
    lolek z opola

    Domyślny

    Jescze polece stronke. manga.bleachexile.com

  13. #12
    Avatar Mizerny Człowieczek
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    62
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mangi nie czytam, ale w anime jest czasami za dużo gadnia i mało akcji. I filery. Np. Kasumi'ooji, gdy Ichigo walczył z Amagaiem. Zamiast od razu zmienić sie w Hollowa to sie z nim bawił. Wg. mnie najlepsze postacie to: Ikkaku Madarame(strasznie podoba mi sie jego ban kai ^^') i Grimmjow.

  14. #13
    Avatar Masaker
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    piwnica.eu
    Wiek
    32
    Posty
    2,499
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Mizerny Człowieczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mangi nie czytam, ale w anime jest czasami za dużo gadnia i mało akcji. I filery.
    Filery traktuj jak przerwa w anime, i puszczenie filmu pelnometrazowego podzielonego na części ;d
    A co do braku akcji... Ja kocham te momenty :D Te pierwsze 18 odcinków, pełno śmiechu itp. Albo jak jest coś w szkole i widzę Mizuro i Keigo ;d Dosłownie zaliczam rotfla ;d Te takie normalne humorzaste wydarzenia w karakurze, w domu te gadaniny są najlepsze ;D
    Pozdrawiam, Masaker
    INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.

  15. #14
    konto usunięte

    Domyślny

    Masaker12@
    mam podobne zdanie do Ciebie, najlepsze były początkowe odcinki, ten humor <3... Potem niestety nie podobało mi się te... hmm jak oni sie nazywali? Bounto chyba... jakoś tak beznadziejnie wtedy sie czułem oglądając bleacha... full nudy. Cóż, bardzo podoba mi się grimmojow, ale ten bez przemiany, bo ten zamieniony kiepsko wygląda z tymi włosami. A ulubiona postać? Kuchiki Byakuya + Senbonzakura są najlepsi. Fajnie wygląda Ichigo w masce + bankai, a jeszcze lepiej full hollowication outfit ;) Najbardziej mi się podobało wdarcie do krainy pustych... tam gdzie był potem aizen i jego arrancarowie (arrancarzy?) Oprócz tego fajni są Vizardzi, głownie z tego powodu że Ichigo też nim jest xD


    BTW@
    Da ktoś linka do pobrania chapterów po polsku? I powie jeszcze przy jakim chapterze kończą się epizody?
    Ostatnio zmieniony przez Black Thirteen : 28-09-2008, 20:10

  16. #15
    Avatar Masaker
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    piwnica.eu
    Wiek
    32
    Posty
    2,499
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Najlepsza postać to Hisagi Shouhei (dobrze?) i jego <spoiler>Kazeshini</spoiler>
    A co do mangi, to tu masz link:
    http://peb.pl/komiksy/156934-rapidsh...-manga-pl.html
    Manga nie jest wydawana w Polsce więc link mogę dać ;)
    Ściągasz od bodajże 285 do 30x Potem ściągasz od -108 do -97 (flashbacki NAJWAŻNIEJSZE! Historia urahary + Vizardów) i czytasz -108 -107 a nie -97 -98 ;] Potem znów jedziesz 30x coś tam <nie wiem w którym miejscu wskakują flashbacki :p> ale się skapniesz ;]
    Pozdrawiam, Masaker

    @Down
    Hisagi Ci się potem spodoba ;d
    A najlepsza walka? Hmmmm.... Ichigo vs Grimmjow
    Ostatnio zmieniony przez Masaker : 28-09-2008, 20:38
    INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Amerykanski rap - rozmowy ogolne
    Przez chemik w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 3797
    Ostatni post: 11-09-2023, 12:58
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •