Reklama
Strona 22 z 368 PierwszaPierwsza ... 1220212223243272122 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 316 do 330 z 5506

Temat: Tabaka i o tabace

  1. #316
    Avatar LuCzeK
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    519
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    HAHAHAH odlot po tabace ?:DDDDDDD DOBRE... :D Po ile macie lat że udajecie że macie odlot po tabace , po 8,10 ?:D nieźle. Jak chcecie zobaczyć odlot to po białym a nie po tabace. ;)

  2. #317
    BaQ

    Domyślny

    A kto mowi ze ma odlot po tabace?
    !@#$%%^&*()

  3. Reklama
  4. #318
    Avatar Xisis
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witam Snufferzy ;D
    Ja własnie zakupiłem redbulla i grawitha.
    Zrobiłem sobie małe zawody z redbullem ;d
    Wciągnełem 5m~. w jakieś 3 min
    No i teraz mam maly dolek tabakierski... Niektórzy tutaj wiedzą o co chodzi ;)
    pozdro

  5. #319

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Drelow
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny help.

    Odrazu mowie ze nie czytalem all tematu...
    Mam pytanie o pomoc.
    chcialbym kupic sobie tabake bo juz nie mam a chcialbym miec
    (kupil bym na allegro) all tabaki to mentol a jest taka bardziej smakowa jak cherry taka ciagnolem ale jeszcze lepsza owocowa czy alpina to owocowa ?? jak tak to say me na priva z linkiem u jakiego allegrowicza moge kupc thx za pomoc

  6. #320
    Avatar Azz
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    22
    Posty
    330
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj LuCzeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    HAHAHAH odlot po tabace ?:DDDDDDD DOBRE... :D Po ile macie lat że udajecie że macie odlot po tabace , po 8,10 ?:D nieźle. Jak chcecie zobaczyć odlot to po białym a nie po tabace. ;)
    Idiota ;dd
    Edit:
    Swoja droga nie wiem jak mozna "udawac", ze ma sie odlot po tabace. (oczywiscie zalezy co wg. ciebie to odlot) Przeciez tabaka to tyton, a tyton to nikotyna. Nikotyna+tetnice mozgu = "odlot".. Czy moze mowie zle? Mnie tam nie kreca fazy po tabace, wole sam smak ;o
    Edit2:
    A, jestes idiota.

    Cytuj Xisis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i teraz mam maly dolek tabakierski... Niektórzy tutaj wiedzą o co chodzi ;)
    pozdro
    Eee ... nie za bardzo? :/ kontynuuj wciaganie tabaki kilometrami, powodzenia.

    Cytuj thelthore napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Odrazu mowie ze nie czytalem all tematu...
    Mam pytanie o pomoc.
    chcialbym kupic sobie tabake bo juz nie mam a chcialbym miec
    (kupil bym na allegro) all tabaki to mentol a jest taka bardziej smakowa jak cherry taka ciagnolem ale jeszcze lepsza owocowa czy alpina to owocowa ?? jak tak to say me na priva z linkiem u jakiego allegrowicza moge kupc thx za pomoc
    Probowalem zrozumiec co napisales, ale chyba jestem zbyt zmeczony...

    Dzis po raz pierwszy od jakichs dobrych paru tyg. probowalem wosa raspberry i z czystym sumieniem moge powiedziec, ze to najlepszy wos jakiego probowalem ;o

    #down
    ... bylo juz o tym 48238 razy w tym temacie. Jestes 48239ty.

    Jedyna szkoda jaka ja doznalem od tabaki to zjebana sluzowka nosa, a warto zaznaczyc, ze zniszczyelm ja sobie kiedy sporo tabaczylem, wiec...
    Ostatnio zmieniony przez Azz : 16-09-2008, 17:04

  7. #321
    Masterrossi

    Domyślny

    od 18 lat? to szkoda... a moze zaszkodzić? bo chcialbym sobie katar wyleczyć ;d jakos rutinoscorpion nie pomaga ani inne prochy,wiec co sadzicie? i gdzie to wogole nabyc?sklepy z papierosami?

  8. #322
    Avatar Aqau
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Lubelszczyzna
    Posty
    108
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj thelthore napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Odrazu mowie ze nie czytalem all tematu...
    Mam pytanie o pomoc.
    chcialbym kupic sobie tabake bo juz nie mam a chcialbym miec
    (kupil bym na allegro) all tabaki to mentol a jest taka bardziej smakowa jak cherry taka ciagnolem ale jeszcze lepsza owocowa czy alpina to owocowa ?? jak tak to say me na priva z linkiem u jakiego allegrowicza moge kupc thx za pomoc
    Nie ma potrzeby na allegro. Poszukaj w kioskach, na pewno powinieneś znaleźć waniliową, jagodową. Spróbuj lodowej. ^^ Gdzieniegdzie są też morelowe, bo kolega miał niedawno. :p

  9. #323

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Drelow
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Aqau napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie ma potrzeby na allegro. Poszukaj w kioskach, na pewno powinieneś znaleźć waniliową, jagodową. Spróbuj lodowej. ^^ Gdzieniegdzie są też morelowe, bo kolega miał niedawno. :p
    ehhh, no wiesz mieszkam na wsi i umnie jest okolo 12 sklepow i 2 kioski i tam nie ma, zainteresowala mnie lodowa i jagodowa mozesz mi powiedziec gdzie szukac ? (na allegro albo gdzie ) ??

    aqua jestes z lecznej to jest na lubelskim moze wiesz gdzie jest drelow ? :P
    Ostatnio zmieniony przez thelthore : 16-09-2008, 17:19

  10. #324
    BaQ

    Domyślny

    Cytuj Masterrosi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    od 18 lat? to szkoda... a moze zaszkodzić? bo chcialbym sobie katar wyleczyć ;d jakos rutinoscorpion nie pomaga ani inne prochy,wiec co sadzicie? i gdzie to wogole nabyc?sklepy z papierosami?
    Nie nie od 18 lat ale niektórzy sprzedawcy nie sprzedają bo mają nasrane.

    Nie może zaszkodzic tylko tak pisze na opakowaniu... No chyba że bedziesz wciągał jak ja xD to zaczyna boleć głowa czasem.

    Jak masz katar to tabaka Ci pomoże ale nie na długo ale i tak się opłaca wziąsć...

    Można to nabyć w sklepie z tytoniem. (Traffica) :P


    Ja gustuje w RedBull'u ktorego czasem mieszam...

    BaQ

  11. #325
    Avatar Azz
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    22
    Posty
    330
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj BaQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie nie od 18 lat ale niektórzy sprzedawcy nie sprzedają bo mają nasrane.

    Nie może zaszkodzic tylko tak pisze na opakowaniu... No chyba że bedziesz wciągał jak ja xD to zaczyna boleć głowa czasem.

    Jak masz katar to tabaka Ci pomoże ale nie na długo ale i tak się opłaca wziąsć...

    Można to nabyć w sklepie z tytoniem. (Traffica) :P
    1. Oczywiscie, ze jest od lat 18 i nie predko to sie zmieni (nigdy?). To wyrob tytoniowy o czym mowie drugi raz na tej stronie.

    2. Oczywiscie, ze moze zaszkodzic ;o. Problemy ze sluzowka, o ktrocyh pisalem to poprostu jedna z najczestszych szkod. Dochodzi do tego rozkojarzenie, bol glowy lub brzucha czy nawet wymioty. ponoc tez trwaja jakies badania o raku, ale to bzdura imo.

    3. Chwilowa ulga od kataru to jedyna zaleta tabaki? Nie rozumiem was ;s

    4. Trafika ;oo


    Ok, chce mi ktos polecic jakis dobry sklep internetowy/allegro z dobrym wyposazeniem?

    #down
    W tym rzecz, ze juz wykupilem cos sie dalo w sklepach w miescie...

    a, przeciez jestes w 2 gim, wiec czemu polecasz snuffnac przed matura?
    Ostatnio zmieniony przez Azz : 16-09-2008, 19:08

  12. #326
    BaQ

    Domyślny

    Cytuj Azz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. Oczywiscie, ze jest od lat 18 i nie predko to sie zmieni (nigdy?). To wyrob tytoniowy o czym mowie drugi raz na tej stronie.

    2. Oczywiscie, ze moze zaszkodzic ;o. Problemy ze sluzowka, o ktrocyh pisalem to poprostu jedna z najczestszych szkod. Dochodzi do tego rozkojarzenie, bol glowy lub brzucha czy nawet wymioty. ponoc tez trwaja jakies badania o raku, ale to bzdura imo.

    3. Chwilowa ulga od kataru to jedyna zaleta tabaki? Nie rozumiem was ;s

    4. Trafika ;oo


    Ok, chce mi ktos polecic jakis dobry sklep internetowy/allegro z dobrym wyposazeniem?

    Ja Ci nie polecę niestety ponieważ zaopatruje się w sklepie w miescie a nie w necie :P.

    No ja wiem ze to może powodować problemy ale napisałem że Jeżeli się tego dużo nie bedzie snuffać to wszystko ok.

    Wiem ze to jest wyrob tytoniowy ale sprzedają mi bez pytania... A to jakie mogą być skutki uboczne to jest napisane w temacie.

    Ohh yeah jazda ale tabaka daje kopa xD
    Polecam snuffnąc przed maturą xD

    BaQ

  13. #327
    Avatar Dzid
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    584
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj BaQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. Ja mam na oku jakaś cherry słyszałem ze dobra ;D
    2. A ostatnio widziałem w sklepie vaniliową po 2,80 to cena mnie zniechęciła xD No bo jakby była po 5,80 to pewnie bym kupił...
    1. Ozona Cherry.
    2. Prawdopodobnie Chapman waniliowy.

  14. #328
    BaQ

    Domyślny

    Cytuj Dzid napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. Ozona Cherry.
    2. Prawdopodobnie Chapman waniliowy.
    Dzieki kupie tego ozona :P

    A ten Chapman to gówno tak jak podejrzewałem ?

    O czarnej nie wspomne bo słyszałem ze po snuffie jeden ziomek umarł....
    NAPRAWDE xD

    BaQ

  15. #329
    Avatar Luxik
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,650
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj LuCzeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    HAHAHAH odlot po tabace ?:DDDDDDD DOBRE... :D Po ile macie lat że udajecie że macie odlot po tabace , po 8,10 ?:D nieźle. Jak chcecie zobaczyć odlot to po białym a nie po tabace. ;)
    Cytuj BaQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzieki kupie tego ozona :P

    A ten Chapman to gówno tak jak podejrzewałem ?

    O czarnej nie wspomne bo słyszałem ze po snuffie jeden ziomek umarł....
    NAPRAWDE xD

    BaQ
    BaQ, człowieku, jak Ty za przeproszeniem pierdolisz i się nie znasz, to po prostu bania mała. Nie chce mi się tu wykłócać, posta zostawię bez dalszego komentarza...

    Ni kumam, co jest fajnego we wciąganiu np. kilku metrów tabaki? Kręci Was to, czy co?;d Ja rozumiem, sam często walę przez lufkę, bo tak jest mi wygodniej i lepiej, ale np. w szkole, na przerwie czy na lekcji tylko z ręki, bo nie da rady inaczej. Ale wciągani po kilka metrów to jest już naprawdę przesada, miłej rozwalonej śluzówki życzę.

  16. #330
    BaQ

    Domyślny

    Cytuj Luxik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    BaQ, człowieku, jak Ty za przeproszeniem pierdolisz i się nie znasz, to po prostu bania mała. Nie chce mi się tu wykłócać, posta zostawię bez dalszego komentarza...

    Ni kumam, co jest fajnego we wciąganiu np. kilku metrów tabaki? Kręci Was to, czy co?;d Ja rozumiem, sam często walę przez lufkę, bo tak jest mi wygodniej i lepiej, ale np. w szkole, na przerwie czy na lekcji tylko z ręki, bo nie da rady inaczej. Ale wciągani po kilka metrów to jest już naprawdę przesada, miłej rozwalonej śluzówki życzę.
    Hey Man!
    Snuffam od dobrych 2 tygodni nie ? Man!
    Nie ucz ojca dzieci robić . xD

    Wszystko sam poznam po kolei, powolutku aż do skutku a jak narazie to mi najbardziej podchodzi jakaś taka tabaka co stary ma w barku .. Nie wiem jaka to...

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •