Reklama
Strona 122 z 368 PierwszaPierwsza ... 2272112120121122123124132172222 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,816 do 1,830 z 5506

Temat: Tabaka i o tabace

  1. #1816
    Patriq

    Domyślny

    Cytuj Deziom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W ostatnim roku szkolnym troche sie w to bawilem, jednak moje przygoda skonczyla sie po tym jak walnalem sobie najwieksza sciezke w zyciu, wciagnalem i prawie zwymiotowalem ;d. Wciagalem Gletscher Prise, ktore chyba znowu zazyje, gydz mam katar ;<
    tak? to ja juz 2 razy po tym wymiotowalem, a sciezka byla taka, ze trzeba bylo wedrowac zeby wciagnac, i co? w sumie, to z checia to powtorze bo przez pierwsze 5 min jazda jest lepsza niz po dobrym zjaraniu sie..

  2. #1817
    Masterrossi

    Domyślny

    Cytuj Krzys Nemptor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Maxymalnie snuff dziennie, to starczy Ci na baaardzo dlugo. No chyba, ze snuff 2.5 metra ;D Jesli bierzesz swoja pierwsza tabake, to bierz albo Gawith'a Apricota albo Ozone Cherry.

    pzdr.
    niee,kreski po 5-10 cm lub mniejsze xd. a one sa beznikotynowe?

  3. Reklama
  4. #1818
    Avatar Mugenoo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    29
    Posty
    558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Viedzmin, z owocowych polecam Ozone Raspberry,i samuel Gawith Raspberry ;]
    Obie są świetne. Samuel smakuje jak pasta do zębów dla dzieci :D

  5. #1819
    Avatar Kancz
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    160
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jestem przy kasie więc mam zamiar kupić coś z allgero. Jaka tabakę dostępną na allegro polecacie? U mnie w Katowicach jest wybór jak nie wiem.

  6. #1820

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    32
    Posty
    52
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Viedzmin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zależałoby mi na owocowej :) Jakiejś takiej dobrej...moze jakis wos albo samuel gawith? Czekam na recenzje

    #350 post WOOHOO
    Bananowy Samuel Gawith jest niezly, Truskawkowy tez.

    @Kancz
    Medicated no99, Gawith Cola, Wos Tangerine,
    Ostatnio zmieniony przez Szalek : 08-04-2009, 17:27

  7. #1821

    Notoryczny Miotacz Postów Kashok jest teraz offline
    Avatar Kashok
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    14
    Posty
    1,137
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    #2Up
    Wosy kupuj.

  8. #1822
    Avatar GrzdylóŚ
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Opole
    Wiek
    29
    Posty
    1,119
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    co to? fazowicze? >.>

    #Viedzmin
    możesz spróbować wosów, może truskawka?
    a jak nie owocowe (wos) to lemon grove - bardzo fajna cytrynowa tabaka
    honey&menthol - taka lekka, bardzo fajna, czuć miód ^^
    extra menthol - najmocniejsza tabaka jaką próbowałem (dobra jest), wciągniesz tyle co dwie główki z zapałek to już zaczniesz łzawić ; d (w moim wypadku przynajmniej)
    nie wiem... extra anissed? bardzo mocny anyż, ale taki 'żywszy' niż w lowenie :p

    wybierz coś z tego, innym też polecam C:

  9. #1823
    Avatar Simoneq
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    1,321
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Patriq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak? to ja juz 2 razy po tym wymiotowalem, a sciezka byla taka, ze trzeba bylo wedrowac zeby wciagnac, i co? w sumie, to z checia to powtorze bo przez pierwsze 5 min jazda jest lepsza niz po dobrym zjaraniu sie..
    Co? Chyba Cię źle zrozumiałem. Po pierwsze po co wciągać takie ściechy? Ja też tak kiedyś robiłem ale to bez sensu. Poza tym dla mnie to marnowanie tabaki;>
    A i jaka faza po tabace jest? Jeśli ty piszesz, że faza lepsza niż po bakaniu to ty albo nie jarałeś albo paliłeś majeranek ;>




    Cytuj GrzdylóŚ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co to? fazowicze? >.>

    #Viedzmin
    możesz spróbować wosów, może truskawka?
    a jak nie owocowe (wos) to lemon grove - bardzo fajna cytrynowa tabaka
    honey&menthol - taka lekka, bardzo fajna, czuć miód ^^
    extra menthol - najmocniejsza tabaka jaką próbowałem (dobra jest), wciągniesz tyle co dwie główki z zapałek to już zaczniesz łzawić ; d (w moim wypadku przynajmniej)
    nie wiem... extra anissed? bardzo mocny anyż, ale taki 'żywszy' niż w lowenie :p

    wybierz coś z tego, innym też polecam C:
    Extra Menthol, Honey&menthol, Lemon Grove, extra anissed OK, są dobre.
    Ale Strawberry się po prostu wciągać nie da, jest ochydna i smakuje jak mydło(?).


    #Down
    Zobaczysz, że od tego "fazowania" Ci się odechce wciągać tabakę, Ja tak miałem kiedyś jak wciągałem tabakę dla faz. A co do tego, że wciągałeś z tatą kumpla to phi... Ja raz wciągałem z mamą xDD dałem jej chyba Lowen-Prisa i powiedziała że dobra i od tamtego momentu moje tabaki leża na biurku;>
    Pozdrawiam
    Simoneq
    Ostatnio zmieniony przez Simoneq : 08-04-2009, 23:23

  10. #1824
    konrador

    Domyślny

    Hmm , moja przygoda z tabaką 2 klasa gimnazjum teraz 3 :P zaczynałem od Ozona Mentolowego i Gawith snuff Apricot (morelowa) teraz całkiem niedawno redbull czarny "mózgojeb" zajebiscie mocna tabaka jak dlamnie po wcignieciu normalniej dzialki ryczalem jak dziecko a w glowie swiderek teraz lezy moj gawith i narazie zostaje przy nim :P byla jeszcze w miedzy czasie jakas poshla? i mieszanki 3 rodzajow (fazka u znajomego) rekordowa dzialka 8 cm dlugosci 2 cm szerokosci xD na 1 dziurke ,efekt fajnie sie krecilo w glowie, ale tez pod fazke, normalnie to 2 razy w ciagu dnia ew. 1 i nieduzo byle by fajnie bylo i nos w miare czysty :)

    P.S
    rodzice znajomego moj wiek kupuja mu norlamnie tabkake od 6 klasy i czasem z nim wcigaja xD :O :) sam z jego tatą wcigałem redbulla :) fajnie bylo :P dziwne uczucie :p
    Ostatnio zmieniony przez konrador : 08-04-2009, 22:39

  11. #1825
    Patriq

    Domyślny

    Cytuj SimoneQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co? Chyba Cię źle zrozumiałem. Po pierwsze po co wciągać takie ściechy? Ja też tak kiedyś robiłem ale to bez sensu. Poza tym dla mnie to marnowanie tabaki;>
    A i jaka faza po tabace jest? Jeśli ty piszesz, że faza lepsza niż po bakaniu to ty albo nie jarałeś albo paliłeś majeranek ;>
    wiem co mowie. i zjarany bylem nie raz. moze czynnikiem dodatkowym bylo to, ze tabaczke zapijalem 3cim bro? : ) nie wazne, efekt byl.

  12. #1826
    Avatar marballek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Częstochowa
    Posty
    79
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    kiedyś wciągałem 4fun duże ilości , zawsze się zaryczałem , często mi żyłki w oku pękały i leciało często do gardła...

    Teraz tak jakoś okazjonalnie , jak ktoś w szkole kupi , wciągne sobie z 2 razy na przerwie i tyle.

    A ulubiona ?
    Red bull i owoce leśne (nie pamietam nazwy ;])
    Cytuj best man napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siema, jutro idę do fryzjera i chciałbym się obciąć gdzieś na 12mm to co mam powiedzieć dla fryzjera?
    Najlepszy filmik o tibii jaki widziałem

  13. #1827
    Avatar Pingwin
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    219
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj marballek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    owoce leśne (nie pamietam nazwy ;])
    Zapewne chodzi o Alpinę.

    Moją ulubioną od teraz jest Gawith. Kiedyś przepadałem za Alpina, ale jakoś szybko się znudziła.
    dżudas dżudaas

  14. #1828
    Avatar Viedzmin
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    391
    Siła reputacji
    18

    Domyślny Ha

    Dzisiaj stałem się posiadaczem tabaki firmy Samuel Gawith, jej miano brzmi 'Raspberry' ha! :)

    Cóż mogę o niej powiedzieć? Bardzo sucha oraz sypka, plastikowa tabakierka ma dużo wygodniejsze zamknięcie niż tabakierki firmy Poeschla ;) Aromat? Czuć maliny jednak imo jest więcej chemii niż w Poeaschlu. Jej kolejną zaletą(dla innych wadą) Jest to, że nie da się jej wciągać przez lufkę:) Jest zbyt sypka i występuje efekt duszenia ;s
    Ogólnie jestem zadowolony, wracając zobaczyłem w kiosku Samuel Gawith apricoto oraz SG mentol. Mógłby mi je ktoś zrecenzować?

    Nigdzie WOSów nie potrafię dostać ;/ Jakie polecacie?(podajcie 3)(allegro.pl złożę zamówienie ;s)

  15. #1829
    Espire

    Domyślny

    Kiedyś na zawodach z kosza, w innym gimnazjum koledzy dali mi spróbować. Pamiętam że napierw czułem jabłko, a później tylko bieg do kibla i wymioty. Pierwszy raz wtedy w ogóle wciągałem to, i bardzo mocno się "sztachnąłem".

  16. #1830
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Viedzmin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nigdzie WOSów nie potrafię dostać ;/ Jakie polecacie?(podajcie 3)(allegro.pl złożę zamówienie ;s)
    Z tych WOSow co probowalem to polecam malinowa, truskawkowa oraz czekoladowo-pomaranczowa. A jezeli chcesz cos mniej owocowego to miodowo-mentolowa. Kawowa tez podobno dobra ale nie mialem okazji probowac :(

    Probowal ktos tabake marki Paul Gotard? Prosze o ogolna recenzje (zmielenie, wilgotosc, itp.) + ew. aromatow ktorych probowaliscie ;)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •