Reklama
Strona 9 z 9 PierwszaPierwsza ... 789
Pokazuje wyniki od 121 do 124 z 124

Temat: Nie ufac nikomu to podstawa by nie stracic wszystkiego!

  1. #121

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    605
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    10 lat mineło i nic sie nie zmieniło kolego nigdy nie ściągaj ubrań bo ci zajebią i zostaniesz nagi
    Ostatnio zmieniony przez Adanoses : 22-02-2018, 15:21

  2. #122
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,862
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    10 lat później ten kolega jest przewodniczącym Rady Europejskiej

  3. Reklama
  4. #123
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj ;2814772 napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pamietam od kad zaczelem, grac na Secura. Zalozylem sobie postac, ktora dalem slowo, ze bede gral do konca. I taki mialem zamiar, przechodzac rookgard, akurat expilem na trolach gdy zlapalem kicka, bylo wiele troli i zaczelo mnie tluc, zanim wbilem na tibie mialem juz red hp i bylem zabloczony, nagle przybiegl jakis 8 lv i wybijawszy jednego utorowal mi droge ucieczki. Potem podziekowalem mu i zaczelismy gadac, rozmowa sie nawiazala, mielismy wiele wspolnych tematow. Poczekal na mnie, az dobije 8 lv i przejdziemy razem RookGard. Potem razem na Mainlandzie, expilismy, pomagal mi a ja mu i tak sie ciaglo. Qesty i wszystko robilismy razem, bylismy najlepszemi przyjaciolmi. Nie kiedy on dzwonil mi na komorke, zebym wbil to po huncimy. Wszystko bylo swietnie. 50 lvl wbilismy w tym samym czasie, razem expiac. Caly czas jechalismy rowno z lvlem. Bardzo go szanowalem, a on mnie. 80 lvl, nadszedl ja wbilem pierwszy, gdyz on byl w senatorium i oposcil sie z wbijaniem. On wrociwszy zastal na swoim koncie hacka, nie mial nic. 64 lv, wiec, ze to byl moj najlepszy przyjaciel pomoglem mu dalem mu wiele kasy i item. Pomagalem mu expic. Gdy on juz wbil 71 lv, ja mialem 83 i nadszedl czas POI Qest, wiec wybralem sie na niego. Caly POI Qest gadalem z nim przez telefon. Opowiadalem mu co sie dzieje i w ogole. Udalo mi sie wykonac mialem Avangera i Soft Boots, oraz inne nagrody. Zapomnialem dodac, iz ja mialem pacca a on nie. Wiec kupilem domek, zaraz po poi qescie, on mnie spytal, czy moze zemna dzielic. Zgodzilem sie.
    Wszystko bylo normalnie, on juz czesc eq odzyskal, mielismy domek na spolke z itemami. I tu sie zaczyna dramatyczny final. Pewnego dnia stojac w domku, on do mnie powiedzial:

    -Choc wylozymy swoje rzeczy i zrobimy zdjecie na pamiatke naszej wielkiej przyjazni.

    Ja bez obaw wylozylem cale eq: Soft Boots, Mpa, Golden Legs, Avenger, Demon Helmet, Aol, Ring Of The Sky. I on w pewnym momencie zaczal mi na gg cos pisac. Otworzywszy rozmowe zobaczylem napis 'HAHA' nie wiedzialem oco kaman, wylaczylem okienko, patrze a on zabral caly moj ekwipunek. Nie wiedzialem co sie dzieje, pytam co ty robisz. On odpowiedzial:

    -Nic, przymiezam moj nowy ekwipunek.
    -Jak to twoj nowy? -Odpowiedzialem
    -Wlasnie go skonfiskowalem

    Poczym sie wylogowal, juz wiecej go nie widzialem, dal mi perm. ignore i moje pisanie zdalo sie na nic.

    To byl dla mnie koniec, bardzo lubialem ta gre i wiele w nia staran wlozylem i nagle stracilem wszystko przez kogos kogo znalem ponad 7 miesiecy. Najlepszego przyjaciela, ktorego bardziej szanowalem niz kolegow z reala. Od tego czasu mam swoje przyslowie.

    NIE UFAC NIKOMU TO PODSTAWA BY NIE STRACIC WSZYSTKIEGO.
    ALE ZŁOTO

  5. #124

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    605
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ALE ZŁOTO
    @Pies ; nowy tytuł dla kolejnej nuty "Nie ufaj nikomu to podstawa by nie stracić wszystkiego"


    @topic pszykra historia i pszykry kóniec tego gracza na piszczelowej arenie międzynarodowej

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Angielski do matury podstawa i rozszerzenie
    Przez Szymon Waleczy Samiec w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 06-05-2014, 20:04
  2. Zakres materiału podstawa 2013!
    Przez CzasoMaczo w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 20-03-2013, 17:14
  3. League of Legends Na co opłaca się stracić RP?
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-09-2012, 00:28
  4. Strasznie malo fpsow w grach i ogolnie zacinanie sie wszystkiego
    Przez SedaN* w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 26-05-2012, 23:05
  5. Wszystkiego najlepszego!
    Przez Tomix w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post: 01-01-2010, 00:55

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •