Reklama
Strona 1 z 9 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 124

Temat: Nie ufac nikomu to podstawa by nie stracic wszystkiego!

  1. #1
    konto usunięte

    Domyślny Nie ufac nikomu to podstawa by nie stracic wszystkiego!

    Cala ta przygoda oparta jest na prawdziwych zdarzeniach, ktore mialy miejsce pol roku temu dokladnie 04.01.08 r na serverze Secura.

    Jedziemy!

    Pamietam od kad zaczelem, grac na Secura. Zalozylem sobie postac, ktora dalem slowo, ze bede gral do konca. I taki mialem zamiar, przechodzac rookgard, akurat expilem na trolach gdy zlapalem kicka, bylo wiele troli i zaczelo mnie tluc, zanim wbilem na tibie mialem juz red hp i bylem zabloczony, nagle przybiegl jakis 8 lv i wybijawszy jednego utorowal mi droge ucieczki. Potem podziekowalem mu i zaczelismy gadac, rozmowa sie nawiazala, mielismy wiele wspolnych tematow. Poczekal na mnie, az dobije 8 lv i przejdziemy razem RookGard. Potem razem na Mainlandzie, expilismy, pomagal mi a ja mu i tak sie ciaglo. Qesty i wszystko robilismy razem, bylismy najlepszemi przyjaciolmi. Nie kiedy on dzwonil mi na komorke, zebym wbil to po huncimy. Wszystko bylo swietnie. 50 lvl wbilismy w tym samym czasie, razem expiac. Caly czas jechalismy rowno z lvlem. Bardzo go szanowalem, a on mnie. 80 lvl, nadszedl ja wbilem pierwszy, gdyz on byl w senatorium i oposcil sie z wbijaniem. On wrociwszy zastal na swoim koncie hacka, nie mial nic. 64 lv, wiec, ze to byl moj najlepszy przyjaciel pomoglem mu dalem mu wiele kasy i item. Pomagalem mu expic. Gdy on juz wbil 71 lv, ja mialem 83 i nadszedl czas POI Qest, wiec wybralem sie na niego. Caly POI Qest gadalem z nim przez telefon. Opowiadalem mu co sie dzieje i w ogole. Udalo mi sie wykonac mialem Avangera i Soft Boots, oraz inne nagrody. Zapomnialem dodac, iz ja mialem pacca a on nie. Wiec kupilem domek, zaraz po poi qescie, on mnie spytal, czy moze zemna dzielic. Zgodzilem sie.
    Wszystko bylo normalnie, on juz czesc eq odzyskal, mielismy domek na spolke z itemami. I tu sie zaczyna dramatyczny final. Pewnego dnia stojac w domku, on do mnie powiedzial:

    -Choc wylozymy swoje rzeczy i zrobimy zdjecie na pamiatke naszej wielkiej przyjazni.

    Ja bez obaw wylozylem cale eq: Soft Boots, Mpa, Golden Legs, Avenger, Demon Helmet, Aol, Ring Of The Sky. I on w pewnym momencie zaczal mi na gg cos pisac. Otworzywszy rozmowe zobaczylem napis 'HAHA' nie wiedzialem oco kaman, wylaczylem okienko, patrze a on zabral caly moj ekwipunek. Nie wiedzialem co sie dzieje, pytam co ty robisz. On odpowiedzial:

    -Nic, przymiezam moj nowy ekwipunek.
    -Jak to twoj nowy? -Odpowiedzialem
    -Wlasnie go skonfiskowalem


    Poczym sie wylogowal, juz wiecej go nie widzialem, dal mi perm. ignore i moje pisanie zdalo sie na nic.

    To byl dla mnie koniec, bardzo lubialem ta gre i wiele w nia staran wlozylem i nagle stracilem wszystko przez kogos kogo znalem ponad 7 miesiecy. Najlepszego przyjaciela, ktorego bardziej szanowalem niz kolegow z reala. Od tego czasu mam swoje przyslowie.

    NIE UFAC NIKOMU TO PODSTAWA BY NIE STRACIC WSZYSTKIEGO.


    Pamietajcie, przyjaciele nie wolno ufac nikomu, bo wlasny przyjaciel z real nawet moze Cie oszukac. Teraz rozumiec, ze ufac mozna tylko sobie. Mam nadzieje, ze zrozumieliscie mniej wiecej moja przygode, troche chaotycznie napisala, z bledami. Bez polskich znakow poniewaz jestem za granica. Pozdrawiam.

  2. #2
    Avatar Adrino
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    975
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Teraz ciężko znaleźć takich prawdziwych przyjaciół w grach, na twoim przykładzie widać, że ten cie omamiał 7 miesięcy, żeby zdobyć piksele. Jednak ja mam wielu kumpli, których znam z tibii już baardzo długo i im ufam np. z forum Apitis i Małpa of Hell.

    Pozdro dla nich ;d

    A co do przygody to opisana ładnie i tylko denerwujący jest brak Polskich znaków ;f

    Cytuj Yami napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ironia się ciśnie na usta. Już się wyżaliłeś?
    A ty już się naspamowałeś jak na pół roku?
    Ostatnio zmieniony przez Adrino : 19-08-2008, 02:41

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Domis
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wschód Polski
    Wiek
    32
    Posty
    791
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Błędy są, bo nie ma polskich liter, a to razi ;/ Jest też parę innych błędów ortograficznych i językowych.
    Co do Historii to, nie ufa się nikomu nawet ludziom z RLa ;] Tibia wali na mózg, chcą mieć więcej i więcej, okradną każdego. Trochę dziwne, że przez całe PoI gadałeś z nim przez telefon (ponad 5h na pewno) albo to był Skype czy coś takiego, albo masz dużo minut darmowych, bądź to ściema :)
    Do tego n00b-pvp serwer :) I wszystko wyjaśnia... Tam już w ogóle nie ufa się nikomu.
    Ostatnio zmieniony przez Domis : 21-07-2008, 01:01

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Domis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Błędy są, bo nie ma polskich liter, a to razi ;/ Jest też parę innych błędów ortograficznych i językowych.
    Co do Historii to, nie ufa się nikomu nawet ludziom z RLa ;] Tibia wali na mózg, chcą mieć więcej i więcej, okradną każdego. Trochę dziwne, że przez całe PoI gadałeś z nim przez telefon (ponad 5h na pewno) albo to był Skype czy coś takiego, albo masz dużo minut darmowych, bądź to ściema :)
    Do tego n00b-pvp serwer :) I wszystko wyjaśnia... Tam już w ogóle nie ufa się nikomu.
    Dzwonil z domowego, bo rodzicow nie bylo, fakt nie chcialbym wiedziec jaki rachunek przyszedl, ale to juz jego sprawa. W kazdym badz razie, 7 miesiecy widocznie robil wszystko by pokazac przyjaciela, a potem juz tylko dwa slowa, bym stracil wszystko. Z cholerna gra ...

  6. #5

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    51
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tak szczerze mówiąc, czekałam na wasz pierwszy raz.

    Czytając kawałek o PoI przypomniało mi się, jak cały dzień siedziałam z kolegą na skypie i graliśmy w pokemony, chyba emerald.
    Wszyscy widzą, że są błędy, nie musisz podkreślać.

  7. #6

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Keski-Suomi
    Posty
    943
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    non-pvp
    na pvp to bys nawet p seta nie zdobyl ;)

    ja poznalem na low lvlu wielu hlvli, sam mam 45 lvl a oni 100+ i jakos nigdy nikt mnie nie oszukal, chociaz na non pvp zrobiloby to juz pewnie pare osob. Ogolnie gre na non pvp uwazam za daremna, nooby nie majace pojecia o grze, boterzy na kazdym cave no i brak jakiejkolwiek rozrywki (bicie mobow to zenada :p)
    przecietny post na torgu w 2014:
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie widzę problemu? Skoro idę na dziwki to tylko po to, żeby spuścić wszystko z jajec. Zakładając, że dojdę szybko to chciałbym jeszcze postukać przez chwilę.

  8. #7
    Brylant

    Domyślny

    Fajna historia. Szkoda że grałeś na pierdolonym non-pvp tak to by se już nie pograł gościu ;P
    A tak btw. jak raz miał hacka nie pomyślałeś, że mógł mieć drugi raz ?

    Umiesz edytować posty ?? :<
    W każdym razie dziwna sprawa, że ktos pisze poprawie no nie ? Hackerzy w tibii mimo obiegowej opinii to nie jest banda idiotów :P Na ogół umieją wysłać key-loggera, albo znają podstawy html, c++...
    Może wcześniej gadał z twoim qumplem chcą go do czegoś nakłonić ? Np. ściągnięcia jakiegoś pliku więc się z nim torche zaqumplował stąd mógł znać jego nawyki, no nie ?

    Pisałeś. że masz jego numer - sporóbój zadzownić i pogadać, to nie musiał być koniecznei twój qumpel...
    Ostatnio zmieniony przez Brylant : 21-07-2008, 09:59

  9. #8
    dyniakowiec

    Domyślny

    To pewnie jakieś dziecko było bo cię okradło a tamten koleś nadal gra w tibie?

  10. #9
    konto usunięte

    Domyślny

    *up
    Nie loguje sie na swoi char, zdaje mi sie, ze zalozyl nowy bo mial zryta nie zle reputacje.

    Cytuj Brylant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Fajna historia. Szkoda że grałeś na pierdolonym non-pvp tak to by se już nie pograł gościu ;P
    A tak btw. jak raz miał hacka nie pomyślałeś, że mógł mieć drugi raz ?
    Nie mial drugi raz hacka, bo:

    1. Wiedzial gdzie moj domek, przychodzac do niego.
    2. Zawsze mowil do mnie: Jak jest Ziomalencjo - wtedy takze. Skad by haker wiedzial ?
    3. Pisal, typowo poprawnie jak zawsze.
    Ostatnio zmieniony przez Daumen : 21-07-2008, 09:56

  11. #10
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Andix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Teraz ciężko znaleźć takich prawdziwych przyjaciół w grach, na twoim przykładzie widać, że ten cie omamiał 7 miesięcy, żeby zdobyć piksele. Jednak ja mam wielu kumpli, których znam z tibii już baardzo długo i im ufam np. z forum Apitis i Małpa of Hell.

    Pozdro dla nich ;d

    A co do przygody to opisana ładnie i tylko denerwujący jest brak Polskich znaków ;f
    a co rusek jesteś ze ci brakuje polskich znaków?

    mało co kupy nie zniesiecie tymi polskimi znakami ;q
    Ostatnio zmieniony przez Brosiku : 21-07-2008, 10:15

  12. #11
    konto usunięte

    Domyślny

    Zdarza się, chociaż ja w grze runescape, miałem kumpla, którego poznałem gdzieś na 40cmb. On miał z 9 pewnie, ale go dodałem, bo się fajnie z nim gadało.
    Już na 60 lvlu kupiłem membera (Pacc jak na tibii) On miał z 50 cmb się męczył cały czas na free. Wbiłem 95lvl, on około też 90. Miał super skille, 1000 total na free, ja miałem 1500 total na member.
    Od dawna dzieliliśmy się kontem. Na 90cmb, gdy ja już wbiłem 105 chciał kupić membera, no i właśnie miał kartę płatniczą nic nie dało zrobić. Kupiłem mu tego membera (23zł za miesiąc) razem z nim questy robiłem, chodziliśmy na potworki itp. Fajnie było. No nadszedł czas na hack, jakiś debil nas w tym samym dniu shackował, Jego i Mnie.

    W porządku koleś był, po prostu zależy od szczęścia na kogo trafisz.

    Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez filipp(pl) : 21-07-2008, 10:22

  13. #12
    konto usunięte

    Domyślny

    Masz, rację nikomu nie ufać...
    Ja to ufam tylko kolegom z osiedla ;P z nimi mogę mieć domek itp.

  14. #13
    Brando BAN!

    Domyślny

    Cytuj Daumen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pamietajcie, przyjaciele nie wolno ufac nikomu, bo wlasny przyjaciel z real nawet moze Cie oszukac.
    To zalezy jak sobie dobierasz przyjaciol... Ja na przyklad wiem ze moj kumpel z RL mnie W ZYCIU nie oszuka...

    Kumplom z tibii (tym prawdziwym) tez ufam. Pozyczaja mi softy i eq itp...
    Daja mi passy jak zamawiam im pacce na 30 dni i nikt nikogo nie oszuka. Bo wszyscy wiemy ze przyjazn jest wiecej warta niz itemki.

    Pozatym wszyscy juz dorosli jestesmy... A taki dzieciak mysli zapewne inaczej. Zwlaszcza gdy wychowal sie na noob-pvp.

  15. #14
    Avatar Aragorn123
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Zamość
    Wiek
    30
    Posty
    94
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja tez mialem takiego ''przyjaciela z tibii'' ktory po roku znajomosci chcial wymusic ode mnie passy grozac huntami, a mial naprawde duze znajomosci, po jakims czasie napisal mi ze zartowal, ale ja wiem ze to nie byl zart

    @topic Dobrze opisana, bledow jakotakich nie zauwazylem

    Tylko szkoda ze ten pseudo przyjaciel Cie okradl z takiego eq

    Moral: nie ufaj tibijskim przyjaciolom nigdy

  16. #15
    Karolek890

    Domyślny

    Fajnie Cię wrobił... ^^ Ziomek mogłeś się cieszyć przyjaźnią ale żeby dać się wrobić kogoś co nie znasz na rl pokazując Softy, Mpa itd...? Byłeś za ufny : P A napisałeś coś żeby nie ufać kumplom z rl... Ja się nie boje że mnie okradną : P Po 1 Lubią mnie a po 2 Znam ich adresy ^^ Pozdro.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Angielski do matury podstawa i rozszerzenie
    Przez Szymon Waleczy Samiec w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 06-05-2014, 20:04
  2. Zakres materiału podstawa 2013!
    Przez CzasoMaczo w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 20-03-2013, 17:14
  3. League of Legends Na co opłaca się stracić RP?
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-09-2012, 00:28
  4. Strasznie malo fpsow w grach i ogolnie zacinanie sie wszystkiego
    Przez SedaN* w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 26-05-2012, 23:05
  5. Wszystkiego najlepszego!
    Przez Tomix w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post: 01-01-2010, 00:55

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •