Reklama
Strona 195 z 230 PierwszaPierwsza ... 95145185193194195196197205 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,911 do 2,925 z 3441

Temat: Rowery i wszystko co z nimi związane | Co wybrać? | Gdzie kupić? | Jak serwisować?

  1. #2911
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Lipajlu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po prostu parsklem gdy wspomnial ze nie chce maszyn za 3k a rower do jezdzenia pare minut na rowerze dziennie i szuka roweru za 9 stow XD
    A za ile ma kupić? 1k to jest mimo wszystko bardzo niska kwota jak na rower

  2. #2912
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Lipajlu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ooo jest moj ulubieniec XD

    Po prostu parsklem gdy wspomnial ze nie chce maszyn za 3k a rower do jezdzenia pare minut na rowerze dziennie i szuka roweru za 9 stow XD




    Niech sobie ma ile chce, z tego tylko padlem.
    czyli rower gotowo zlozony ze 9 stow ze sklepu nadaje sie do robienia wiecej niz kilkunastu km dziennie ? pomijam kwestie komfortu jazdy XD

  3. Reklama
  4. #2913
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    1000zł to jest minimum jeśli chodzi o rower do zwykłej jazdy, nawet niezbyt częstej, ale i tak wejdzie ktoś kto się nie zna i wyśmieje, że jak można kupować rower za 1000zł do zwykłej jazdy XDD Są różne przedziały cenowe, wiadomo, że można kupić wigry za 100zł z olx żeby zrobić kilkanaście km dziennie, ale to tak jakby chcieć samochód, żeby gdzieś pojechać za swoimi sprawami w miasto i kupić malucha, no bo jak można wydać na takie auto +10000zł
    Ostatnio zmieniony przez Pelikan : 05-07-2015, 00:40

  5. #2914
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,112
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiadomo, że można kupić wigry za 100zł z olx żeby zrobić kilkanaście km dziennie, ale to tak jakby chcieć samochód, żeby gdzieś pojechać za swoimi sprawami w miasto i kupić malucha, no bo jak można wydać na takie auto +10000zł
    Dokładnie, ja jeszcze kilka dni temu byłem przekonania, że cena roweru = 3 stówy max XD Tak mnie rodzina nastawiła zawsze jakieś damki/składaki/używane rowery, ja miałem swój dla siebie chyba ostatnio w podstawówce xD

    Teraz przez pare dni siedziałem z ziomkiem i próbowaliśmy odrestaurować rower który mi po dziadku został z 2004' (fajnie się nim śmigało) wymieniliśmy dętki/opony/łańcuch (pierwszy raz w życiu, nawet nie wiedzieliśmy co to skuwacz i trochę zajęło nim go kupiłem i nauczyliśmy się tego używać).

    Odpuściłem po tym jak dzisiaj byłem pare kilosów zrobić i w drodze powrotnej łańcuch zaczął spadać co kilka metrów (zaorana zębatka, pocentrowane koła, chujwieco jeszcze tam skrzeczało).
    Więc pora na coś nowego a, że mogę sobie pozwolić na rower za nawet 1k - czemu nie, jak złapie faze na rowery to może coś lepszego kupię za rok-dwa.
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  6. #2915
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    na twoim miejscu szukalbym okazji na allegro, pora idealna

    sam rok temu dostalem rowerek po sporych modyfikacjach za 1.1 k zl; same dełory simanochy (;]), dart 3, hydrauliczne brejki nawet druga kiera w gratisie pod kolor. znajomy mi go wyhaczyl to mowil ze warty byl minimum 2x tyle a jakby nowke zlozyc na tym co tam bylo to ponad 3. gotowe skladane rowerki to padaka straszna

  7. #2916
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,112
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Gdybym się tylko na tym znał to bym szukał okazji, tak to przystane na tym Spartacusie
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  8. #2917
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dart 3
    dart 3 XDDD To, że ma naklejkę rock shox nie znaczy, że to jakiś kosmos :D rock shox też ma kilka amorków a' la suntour. A co do hamulców to są hydrauliki i "hydrauliki". Te pierwsze są sensowne i za dobre pieniądze, te drugie z hydraulicznymi mają tyle wspólnego, że na oleju działają. A kosztują w komplecie tyle co jeden normalny z niższej półki. Mój ojciec kupił rower za 2,5k ze sklepu i ma tam jakiegoś suntoura, tanie alivio i hamulce, które po sezonie już są zapowietrzone ;d

  9. #2918
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    MEGA POST, ZIELONY POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY!

    Witajcie, od paru tygodni chodziła mi po głowie chęć kupienia nowej/używanej kolarzówki/ostrego koła do weekendowej jazdy jednak dziś, gdy garaż był pusty zobaczyłem te cudo(LEL, ROWER BYŁ TAM OKOŁO ROKU XDD) Ojciec powiedział mi, że leżał tam odkąd opony padły a nigdzie nie mógł znaleźć nowych więc przesiadł się na inny rower. Zrobiłem zdjęcie numerów i znalazłem je na allegro, jednak potrzebuję więcej Waszych porad a konkretniej:

    Co należy w nim przejrzeć, żeby był zrobiony na błysk?

    Co w nim nasmarować po takiej przerwie?

    Czy po tych zdjęciach jesteście w stanie określić stan przerzutek, łańcucha? (bez beki, nie znam się kompletnie)

    Po jakim numerze określić rozmiar kół? Opony to Continental 23-622 (700x23c) Te będa dobre?

    Które dętki wybrać? Nie mogę znaleźć odpowiednich.

    Jakie wygodne, podkreślam wygodne siodełko polecicie?









    Załącznik 336537
    Ostatnio zmieniony przez Kolczasty : 10-07-2015, 16:21

  10. #2919
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Panowie, rower do jazdy zwykłej mam ale zainteresowałem się streetem/dirtem i planuję kupić drugi rower do obcierania kolan i łamania kręgosłupa. Na wydanie miałbym do 2,5k złotych tylko kompletnie nie znam się na takich rowerach. Chodzi o MTB Street/Dirt z ciut większym naciskiem na street więc pewnie koła z 26" wymienione by zostały na 24". Cała reszta to dla mnie czarna magia więc jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat to miło jakby się podzielił ze mną.

  11. #2920
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co należy w nim przejrzeć, żeby był zrobiony na błysk?
    wszystko

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co w nim nasmarować po takiej przerwie?
    wszystko

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy po tych zdjęciach jesteście w stanie określić stan przerzutek, łańcucha? (bez beki, nie znam się kompletnie)
    nie, do określenia stanu łańcucha jest bodajże miernik rozciągnięcia, jeżeli ogniwka są nierówno rozciągnięte to trzeba wymienić łańcuch

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po jakim numerze określić rozmiar kół? Opony to Continental 23-622 (700x23c) Te będa dobre?
    Po tym numerze nie określisz rozmiaru kół, opony lub obręcze powinny mieć napisane np 26x1.75 albo coś w tym stylu, jeżeli nie ma nic takiego to pozostaje tylko miarka i liczysz. Najprawdopodobniej masz 28 albo 29 cali.

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Które dętki wybrać? Nie mogę znaleźć odpowiednich.
    koło 28 to dętka 28, koło 29 to dętka 29, do cienkich opon pytaj o rozmiarówkę w rowerowych, żebyś nie kupił dętki na 2.35, jak będziesz znał rozmiar to wystarczy, że poprosisz o dętkę do kolarzówki o danym rozmiarze.


    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakie wygodne, podkreślam wygodne siodełko polecicie?
    Takie, na którym tobie będzie wygodnie. Idź do rowerowego i sprawdź, ewentualnie szukaj włoskich produkcji bo one są najwygodniejsze


    Cytuj Dio Paladin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, rower do jazdy zwykłej mam ale zainteresowałem się streetem/dirtem i planuję kupić drugi rower do obcierania kolan i łamania kręgosłupa. Na wydanie miałbym do 2,5k złotych tylko kompletnie nie znam się na takich rowerach. Chodzi o MTB Street/Dirt z ciut większym naciskiem na street więc pewnie koła z 26" wymienione by zostały na 24". Cała reszta to dla mnie czarna magia więc jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat to miło jakby się podzielił ze mną.
    Gratulacje, trafiłeś jak w totka. Sprzedaję rower do dirtu/streetu na części. Amortyzator już poszedł ale całą resztę mam, koła 26" ale to nie przeszkadza, kumpel na nim spokojnie 360 kręcił :) jak nie chcesz całego roweru to mogę sprzedać ci ramę/koła/cokolwiek, jak coś to pisz priv
    @Dio Paladin ;

  12. #2921
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ok, średnio mi pomogłeś, sam wiedziałem, że trzeba zabrać się za większość. Masz może jakieś poradniki dot. tego jak się za to zabrać, czym to przeczyszczać, jak nasmarować itd. ?
    Co do siodełek to myślałem, że są jakieś przodujące firmy, te najbardziej polecane. Malowaliście kiedyś sami swój rower? Jak wam wyszło? Chciałbym go maznąć od nowa na czarno a koła zrobić na szary mat.

  13. #2922
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co należy w nim przejrzeć, żeby był zrobiony na błysk?
    Co w nim nasmarować po takiej przerwie?
    Piasty, stery, suport, jak Ci się chce to pedały, okładziny hamulców

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy po tych zdjęciach jesteście w stanie określić stan przerzutek, łańcucha? (bez beki, nie znam się kompletnie)
    Wolnobieg w sumie wygląda dobrze, korba też może być, jeśli łańcuch nie przeskakuje to jeździć

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po jakim numerze określić rozmiar kół? Opony to Continental 23-622 (700x23c) Te będa dobre?
    wystarczające

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Które dętki wybrać? Nie mogę znaleźć odpowiednich.
    np. http://allegro.pl/continental-detka-...964967664.html

    Cytuj Kolczasty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakie wygodne, podkreślam wygodne siodełko polecicie?
    http://www.brooksengland.pl/index.ph...ka/szosa-i-mtb
    Ostatnio zmieniony przez Kozek : 10-07-2015, 20:34

  14. #2923
    Avatar Peteef
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    29
    Posty
    342
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Witam. Po 12 latach wiernej służby mój stary rower odchodzi na emeryturę i trzeba kupić coś nowego.
    Zapewne wielu z Was zna się na tym dużo lepiej ode mnie. Co polecacie kupić w granicach 1600/1700 zł?

    Nie chcę szosówki, ani zwykłego miejskiego. Myślę o trekkingowym albo MTB.
    Lubię jeździć zarówno po drodze, jak po terenie. Mam w planach wrócić do robienia jakiśtam tras.
    Liczą się dla mnie wytrzymałość, wygoda i w miarę przyjemna jazda.

    Póki co zastanawiam się nad tym rowerem.
    Chętnie wysłucham opinii i ewentualnych propozycji.

    Z góry zaznaczam, że nie jestem za bardzo w temacie, ale traktuję jazdę jako przyjemność.
    Uszanowanko.

  15. #2924
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Było tu sporo zapytań o siodełko. Mam akurat na sprzedaż używane siodło earthworks'a, tzw. kanapę, w kolorze białym. Jest bardzo miękkie i wygodne. Jakby ktoś chciał to 3 dyszki ;d

  16. #2925
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    starałem się nie przekroczyć budżetu

    http://allegro.pl/cross-disc-eries-e...274148310.html
    http://allegro.pl/rower-mtb-26-silve...538209553.html
    http://allegro.pl/kross-level-a3-a4-...550908334.html
    http://allegro.pl/mocny-mtb-kands-co...523008303.html imo najlepszy z tych jeśli chcesz mtb

    Co do siodełka to najlepiej zmierzyć rozstaw kości kulszowych i wtedy szukać czegoś konkretnego. Na tym siodle bardzo wygodnie mi się jeździło. Ew, tańszy accent, też było spoko. Każda dupa jest inna.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Premium Account i wszystko z nim związane!
    Przez Masaker w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 915
    Ostatni post: 04-11-2015, 20:48
  2. [TibiaBot NG] - Wszystko co z nim związane
    Przez Deathless w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 03-12-2011, 15:24
  3. Jakundaf Desert i wszystko co z nim związane!
    Przez Kukurydza Konserwowa w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 17-02-2010, 15:08
  4. Wszystko związane z Ruthless Seven
    Przez Kanapka z Szynka w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 03-07-2007, 23:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •