Reklama
Strona 213 z 230 PierwszaPierwsza ... 113163203211212213214215223 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,181 do 3,195 z 3441

Temat: Rowery i wszystko co z nimi związane | Co wybrać? | Gdzie kupić? | Jak serwisować?

  1. #3181
    Avatar benek6666
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    210
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Też dzisiaj zrobiłem 22km na rowerze brata po zimie, bo w swoim raz wyszedłem na śnieg i jeździło się mega (minus 2 stopnie, świeży śnieg, godzina 18 = warunki idealne), ale nie zadbałem po powrocie o łańcuch i zardzewiał. Nie będę już go psikał niczym tylko właśnie zamawiam nowy bo już i tak jest rozciągnięty (kupiłem przymiar i wchodzi cały), nie był wymieniany nigdy, a rower mam już 7-8 lat (zrobione jakieś 4-5k km, nie wiem dokładnie bo w połowie bateria w liczniku siadła i nie zapisał danych ..). Ponadto mocno się zastanawiam nad wymianą rowera na większy. Mam 196 cm wzrostu, a jeżdżę na authorze z ramą 21 cali i kołach 26. Przy kupowaniu kiedyś o takich rzeczach nie myślałem, teraz widzę różnicę bo brat ma 29era. Celowałbym w ramę 23 i koła 27,5 to by chyba było idealnie. Koła 29 są spoko ale trochę za wielkie.
    Ostatnio zmieniony przez benek6666 : 11-03-2018, 22:24

  2. #3182
    Avatar Szyman
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Opole/Wrocław
    Posty
    1,521
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Po weekendzie juz chyba na dobre przychodzi wiosna takze jesli chcecie miec ogarniete rowery w miare szybko to polecam sie zebrac, bo bedzie mlyn :D
    Chcesz kupić rower poza sezonem w promocyjnej cenie? Polecam: http://www.rowery-24h.pl/

    WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2017 KELLYS, SCOTT,MERIDA I INNE

  3. Reklama
  4. #3183

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ile kosztuje jakiś w miarę dobry rower taki do wszystkiego? Mam 182cm wzrostu. Chciałbym nowy. Głównie miasto/czasem ew jakiś szuter, polne drogi ale raczej rzadko. Do 3,5k bym coś w miarę dobrego kupił?

  5. #3184
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ile kosztuje jakiś w miarę dobry rower taki do wszystkiego? Mam 182cm wzrostu. Chciałbym nowy. Głównie miasto/czasem ew jakiś szuter, polne drogi ale raczej rzadko. Do 3,5k bym coś w miarę dobrego kupił?
    Mysle, ze tak. Ja w zeszlym roku kupilem Meride Crossway 500 rocznik 2k17 w tej cenie i jestem mega zadowolony. Mozesz patrzec tez na Crossway 600, troche drozszy na lepszej korbie, jest szansa ze wytargujesz do 3,5k. Zaluje troche, ze tego modelu nie kupilem, glownie dla lepszego koloru z tamtego rocznika ale w kwietniu/maju juz nigdzie nie bylo.

  6. #3185
    Avatar Szyman
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Opole/Wrocław
    Posty
    1,521
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tak jak kolega wyzej odniosl sie do crossa tak przy tym typie roweru z opisu bym zostal, ew go doposazyl co tam potrzebujesz, bo w takim pulapie cenowym juz mozna kupic fajny rower, a crossy wychodza wg. mnie duzo lepiej od trekkingow jesli chodzi o stosunek cena-osprzet. Zreszta mlody chlop pewnie jestes nie ma co Januszowac na trekkingu :D

    Kellys Phanatic 50 17' - cena wyprzedazowa krotko mowiac po bandzie
    http://rowery24h.pl/rower-kellys-kel...17-p-3573.html

    Scott Sub Cross 20 2018
    http://rowery24h.pl/rower-scott-sub-...18-p-4016.html

    Meridy 2018 tez mozna przejrzec na stronce
    Chcesz kupić rower poza sezonem w promocyjnej cenie? Polecam: http://www.rowery-24h.pl/

    WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2017 KELLYS, SCOTT,MERIDA I INNE

  7. #3186
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Szyman napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po weekendzie juz chyba na dobre przychodzi wiosna takze jesli chcecie miec ogarniete rowery w miare szybko to polecam sie zebrac, bo bedzie mlyn :D
    Mój w trakcie składania. Jeszcze tylko kilka części skompletować ;p

  8. #3187

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mój w modernizacji, ale cały czas na chodzie :D
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  9. #3188

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Szyman napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Crossway 600
    Te rowery to są hardtail tak? Ogólnie hardtail jest spoko na taki rower do wszystkiego? Nie wiem też jaką szerokość opony wybrać. Wąska brzydko wygląda, ale są mniejsze opory toczenia więc za szeroka odpada raczej

  10. #3189
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tak, crossowe to mozna powiedziec, ze hardtail. Ale skoro jezdzisz po plaskim to po co amortyzowana rama. Masz amortyzowany widelec i tyle starczy do jakis kraweznikow. Opona ktora byla fabrycznie w mojej meridce jest ok, jest to maxxis overdrive II kevlar. Nie wiem co masz do wygladu. Do takiego dosc smuklego roweru jakies grube nie pasuja nawet. Zawsze mozna cos szerszego i z bieznikiem zalozyc pod teren. Tez na poczatku myslalem, ze bedzie to konieczne ale po sezonie uwazam ze to zbedne. Ta oponka daje rade wszedzie, no moze na piasku troche plywa ale piasek to ja spotykam raz na miesiac gdzies na sciezce kolo jeziora. Po asfalcie za to baaardzo leciutko sie prowadzi.

  11. #3190

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dzięki. A te Meridy są spoko? Bo myślałem nad np "Cube" (fajny wygląd) w sumie dlatego mi się spodobał albo o Scott

    Dużo się różni rower crossowy od hardtail'a?
    Ostatnio zmieniony przez Bigi : 24-03-2018, 12:50

  12. #3191
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Dla mnie spoko Merida. Na Cube tez patrzylem ale gorzej wygladalo cenowo w stosunku do osprzetu. Na pewno bedziesz zadowolony z tych trzech marek ktore wymieniles, warto jedynie przeanalizowac co dostajesz w konkretnej cenie. Mozesz jeszcze popatrzec na jakiegos Speca.

    Hardtail to konstrukcja ktora ma amortyzowany widelec i nie ma zadnego drugiego amortyzatora w ramie. Wiec rowery crossowe sie pod to lapia. Pojecie to bardziej odnosi sie do typowo gorskich rowerow. Crossy to jednak bardziej rowery turystyczne. Dla mnie to rodzaj dosc uniwersalny, sprawdzi sie swietnie w miescie i terenie. Po asfalcie szybko polecisz, a i po korzeniach sobie zjedziesz w lesie.

    Pamietaj jeszcze, ze do roweru musisz troche osprzetu dokupic typu stopka, koszyk/i na bidon/y, jakas torba/saszetka, oswietlenie, sprzet naprawczy typu multitool, latki, smary, pompka, itp. Zalezy co masz i czego bedziesz potrzebowal.
    Ostatnio zmieniony przez Vadim : 24-03-2018, 13:54

  13. #3192

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzięki. A te Meridy są spoko? Bo myślałem nad np "Cube" (fajny wygląd) w sumie dlatego mi się spodobał albo o Scott

    Dużo się różni rower crossowy od hardtail'a?
    Który Scott Cię interesuje? 4 sezon śmigam na bajku od nich, polecam.
    Crossowy w porównaniu z takim pełnoprawnym HT będzie miał mniejsze opory toczenia na asfalcie, w terenie jednak taki Hardtail na dobrych oponach powinien sobie lepiej radzić, ale z tym też można walczyć montując bardziej pod teren oponki do crossa. Cross w teorii jest wygodniejszy przy dłuższych wycieczkach z założenia.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  14. #3193
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja dorwałem ostatnio taką ramkę za 400zł. W rzeczywistości się tak błyszczy, że prawie oślepia. Jeszcze muszę koła skompletować, tak to wszystko jest :D Wiem, że trochę inna bajka niż to o czym rozmawiacie tutaj ale naszło mnie żeby pokazać.


  15. #3194

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Każdy kupuje rower do swoich zastosowań, jak Ci się na X-Kingach lata? Nigdy nie obcowałem z tymi oponami, parę lat temu był szał na Race Kingi/ X Kingi w XC.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  16. #3195
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Trochę offtop, ale może ktoś byłby zainteresowany Ridleyem x-bow 10? Ramka bodajże 45cm. 80% czasu spędził na trenażerze (też na sell xd), 2 łańcuchy, 3 komplety opon. Od prawie roku wisi na ścianie, bo nie ma czasu na jazdę :c

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Premium Account i wszystko z nim związane!
    Przez Masaker w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 915
    Ostatni post: 04-11-2015, 20:48
  2. [TibiaBot NG] - Wszystko co z nim związane
    Przez Deathless w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 03-12-2011, 15:24
  3. Jakundaf Desert i wszystko co z nim związane!
    Przez Kukurydza Konserwowa w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 17-02-2010, 15:08
  4. Wszystko związane z Ruthless Seven
    Przez Kanapka z Szynka w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 03-07-2007, 23:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •