+ Nowy post
Strona 3 z 99 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 5 13 53 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 21 do 30 z 983

Temat: Ubuntu Linux - Darmowy system dla każdego!

Data rejestracji
    May 2008
    Siła reputacji
    11
    Kvadzio wyłączył reputację

Domyślny

Cytuj Pushek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wersja którą podałem, jest przeznaczona specjalnie na stare komputery Apple, więc myszka problemów nie powoduje. Tak samo z resztą jak klawiatura- podczas instalacji pięknie ją wykrywa :)
    kto to wymyslil, zeby macosa zmieniac na linuxa?

[email protected]
    w sumie to masz racje, ale po przyzwyczajeniu sie do macosa, nie chcialoby mi sie przyzwyczajac do linuksa
    Ostatnio zmieniony przez Kvadzio : 18-05-2008, 13:13

Data rejestracji
    Jun 2006
    Siła reputacji
    12
    Pushek klęka tylko przed Bogiem Pushek klęka tylko przed Bogiem Pushek klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Wiesz, Mac OS w wersji 9.2.2 nie jest już wspierany, a na OSX'a komputer za słaby. Pozostaje tylko Linuks.

#Spiff
    Pozostaje jeden przycisk, lecz jest on zupełnie wystarczający do obsługi systemu ; d
    Ostatnio zmieniony przez Pushek : 18-05-2008, 13:34

Data rejestracji
    Apr 2008
    Położenie
    Powiat białobrzeski
    Siła reputacji
    0
    Spiff odnalazł swoje miejsce na świecie Spiff odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Cytuj Pushek napisał Pokaż post
    Wersja którą podałem, jest przeznaczona specjalnie na stare komputery Apple, więc myszka problemów nie powoduje. Tak samo z resztą jak klawiatura- podczas instalacji pięknie ją wykrywa :)
    aha ;d
    to znaczy ze myszka ma obydwa przyciski?? (ej on bo mnie nie chodzilo o wtyczke, mi tylko caly czas biega o 1 przycisk i KULKE)
    a klawiatura? przeciez oni nie maja amerykanskich jak my, oni maja jakies speclajne z pedalskimi znaczkami

Cytuj Kvadzio napisał Pokaż post
    kto to wymyslil, zeby macosa zmieniac na linuxa?

down#
    w sumie to masz racje, ale po przyzwyczajeniu sie do macosa, nie chcialoby mi sie przyzwyczajac do linuksa
    to ty OD ZAWSZE miales MAC OS X? ja myslalem ze od zawsze byl windows, od zawsze na zawsze ;o

Data rejestracji
    May 2008
    Siła reputacji
    11
    Kvadzio wyłączył reputację

Domyślny

Cytuj Spiff napisał Pokaż post
    aha ;d
    to znaczy ze myszka ma obydwa przyciski?? (ej on bo mnie nie chodzilo o wtyczke, mi tylko caly czas biega o 1 przycisk i KULKE)
    a klawiatura? przeciez oni nie maja amerykanskich jak my, oni maja jakies speclajne z pedalskimi znaczkami

to ty OD ZAWSZE miales MAC OS X? ja myslalem ze od zawsze byl windows, od zawsze na zawsze ;o
    aktualnie siedze na windowsie, ale mam w domu maca, poza tym nie rozumiem Twojego pytania...

[email protected]
    no wiesz, biorac pod uwage, ze w starszych macach za chuja nie masz mozliwosci zainstalowania windowsa, to nie, NIE od zawsze byl windows

[email protected]
    nie wiem co moze byc latwiejszego od naciskania co chwile "dalej" albo "akceptuj" i sporadycznie klawiszy na klawiaturze
    Ostatnio zmieniony przez Kvadzio : 18-05-2008, 13:44

(╯°□°)╯ก็็็็็็็็ ObiWanek jest teraz offline
    Data rejestracji
    Nov 2006
    Położenie
    (╯°□°)╯ก็็็็็็็็
    Siła reputacji
    13
    ObiWanek tworzy klimat torga ObiWanek tworzy klimat torga ObiWanek tworzy klimat torga ObiWanek tworzy klimat torga ObiWanek tworzy klimat torga

Domyślny

Witam, w tym temacie chciałbym przedstawić wam najlepszą dystrybucje domową Linuksa a mianowicie Ubuntu!
    widac jakie masz pojecie o tym co piszesz

ubuntu to gowno jakich malo, sprawdz swoje info zanim napiszesz, jest duzo lepszych systemow (mandriva, debian i inne) a ubuntu to poprostu skrojenie debiana do wersji minimalnej

a co do tego ze debian nie jest dla poczatkujacych - gowno prawda
    debian to byl moj pierwszy system (po windowsie ofc) i 0 problemow, instalacja latwiejsza niz instalacja windowsa, a na necie poradnikow jest od ... ;)
    Ostatnio zmieniony przez ObiWanek : 18-05-2008, 13:42

Data rejestracji
    Mar 2008
    Położenie
    Rzeszów
    Siła reputacji
    11
    zizou klęka tylko przed Bogiem zizou klęka tylko przed Bogiem zizou klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

a ja mam pytanie da sie jakos zainstalowac ubuntu na dostawke od xp'eka ?? Aby byly na tej samej partycji bez formatowania

Data rejestracji
    Apr 2008
    Położenie
    Powiat białobrzeski
    Siła reputacji
    0
    Spiff odnalazł swoje miejsce na świecie Spiff odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Cytuj zizou napisał Pokaż post
    a ja mam pytanie da sie jakos zainstalowac ubuntu na dostawke od xp'eka ?? Aby byly na tej samej partycji bez formatowania
    wez Partition Menager albo Gparted (taki bootowany)
    i zmniejsz NTFS i wez zrob 2 partycje jakis Swamp i costam na rozruch (w tamtym temacie ktos dal porandiki to poszukaj)
    i wedy odpalasz i instalujesz

Data rejestracji
    Dec 2007
    Położenie
    Blackpool
    Siła reputacji
    12
    Inny_15 tworzy klimat torga Inny_15 tworzy klimat torga Inny_15 tworzy klimat torga Inny_15 tworzy klimat torga Inny_15 tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj ObiWanek napisał Pokaż post
    widac jakie masz pojecie o tym co piszesz
    Ubuntu jest na 1 miejscu w rankingu na distrowatch.com
    Uwierz mi, że mam pojęcie o tym o czym pisze ;] Ubuntu to jedyny Linux na którym mogę pracować... Na wszystkich innych coś nie działa. Czekam jeszcze na openSUSE.

tak... jest to napisane w temacie na dole ;]

Drugi sposób to ściągasz Wubi, włączasz ustawiasz opcje, ściąga się Ubuntu, instaluje i już. A tutaj jest opisane, że najpierw ściągasz Ubuntu a później poprzez Wubi.
    Ostatnio zmieniony przez Inny_15 : 18-05-2008, 14:32

(╯°□°)╯ก็็็็็็็็ ObiWanek jest teraz offline
    Data rejestracji
    Nov 2006
    Położenie
    (╯°□°)╯ก็็็็็็็็
    Siła reputacji
    13
    ObiWanek tworzy klimat torga ObiWanek tworzy klimat torga ObiWanek tworzy klimat torga ObiWanek tworzy klimat torga ObiWanek tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj Inny_15 napisał Pokaż post
    Ubuntu jest na 1 miejscu w rankingu na distrowatch.com
    Uwierz mi, że mam pojęcie o tym o czym pisze ;]
    oo to masz faktycznie powazny argument
    Ubuntu to jedyny Linux na którym mogę pracować... Na wszystkich innych coś nie działa. Czekam jeszcze na openSUSE.
    cos nie dziala ? a dupy ruszyc zeby cos skonfigurowac to sie nie chce huh ? debian to nie ubuntu ze po instalacji masz 200 niepotrzebnych programow i wszystko na domyslnej konfiguracji, trzeba samemu, wlasnie widac jakie masz mega pojecie :) pogratulowac

pracowac - masz na mysli grac w tibie ?

@down

chodzi mi o to, ze polecasz ludziom gowno a nie system operacyjny, zastanow sie co piszesz
    Ostatnio zmieniony przez ObiWanek : 18-05-2008, 14:51

Data rejestracji
    Dec 2007
    Położenie
    Blackpool
    Siła reputacji
    12
    Inny_15 tworzy klimat torga Inny_15 tworzy klimat torga Inny_15 tworzy klimat torga Inny_15 tworzy klimat torga Inny_15 tworzy klimat torga

Domyślny

Co się tak uczepiłeś tego Ubuntu? Będę używał tego czego będę chciał nie mam czasu aby godzinami konfigurować inne dystrybucje a jak ty go masz to bardzo dobrze, ciesze się.

A jak chcesz to napisz coś o Mandrivie czy Debianie :)
    Ostatnio zmieniony przez Inny_15 : 18-05-2008, 14:44

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Zakładki

Zasady postowania