Reklama
Strona 552 z 572 PierwszaPierwsza ... 52452502542550551552553554562 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,266 do 8,280 z 8580

Temat: Harmonia Thread

  1. #8266

    Notoryczny Miotacz Postów x-st jest teraz offline
    Avatar x-st
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Polska
    Wiek
    33
    Posty
    1,334
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Pora odświeżyć temat;p.
    Nic nadzwyczajnego się nie dzieje teraz na servie. Trwa event i w sumie to tyle. Cena desek strasznie spadła więc profitu już się nie kręci. Za to trafiła się okazja na kupno 2 par sofcików. W połowie już wyczerpanych. Jako, że cena była równa 690k cebulionów. To kupiłem 2 pary :D



    Jedna parka już poszła: 690k + 10k regeneracja (bardziej się opłacało sprzedać) i poszły na markecie za 740k więc 40k profitu :)



    Drugiej pary ni wrzucę bo została mi jeszcze ponad godzina do końca ;p ale na niej też będzie profit prawie 40k.

    Niby nic ale w sumie za siedzenie w depo mam 80k profitu;p

    Pzdr

  2. #8267

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie
    Mistrzu dragon jest teraz offline
    Avatar Mistrzu dragon
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    20 cm od klawiatury
    Posty
    1,857
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jakoś mnie nie jara robienie outfitów ale ten jeden chciałem mieć od zawszę więc :



    Zrobiłem też quest na mounta, głównie po to żeby szybciej biegać.
    Nie polecam. Długi i nuda w chuj, łaziłem chyba z 3h po drefi.
    Wszedł za pierwszym razem.





    + mały bonus
    Ide na hive a tam w chuj deadów i wszystko jeden gość. Pierwsza myśl shakowali go czy jaki ch , więc z ciekawości zapytałem czemu zaśmieca swoimi zwłokami mój exp place.
    Łamanym angielskim odpowiedział że to koniec tibii w jego życiu. Czemu tego konta nie sprzedał albo komuś nie oddał to nie wiem.

    proof : http://www.tibia.com/community/?subt...rs&name=Wizikx

    Powyższy post może być sarkastyczny oraz zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.

  3. Reklama
  4. #8268
    Avatar kapicon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Wiek
    33
    Posty
    1,332
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @up
    Gz outa i mounta!:D
    @top
    Ja w końcu facc, to odpocznę, a grając będę polował na Sam old backpack ;d



  5. #8269
    Avatar kapicon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Wiek
    33
    Posty
    1,332
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Walczę z plagą botów. Ta jędza miała szczęście dwa razy. Raz pewnie alarm ją zawiadomił (jak można bocić będąc przed kompem >.>), kiedy na klacie biły ją 4 warlordy, leadery, zerki i shamany. Później ogarniała XD Tak czy inaczej postanowiłem ją ubić. Minuty temu dosłownie szło jak z płatka. Miała tylko jedną możliwość - paść. Ale kurwa drugi bot (155 kina - Pawel-knigt) nagle się uaktywnił i ubił mi shamany -.-


    Przez te kilka dni, kilka botów popadało, ale to takie słabiaki z facc tomba, rotow na polnoc od Thais czy na z Foldy xd

  6. #8270
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jak trapujesz szamanami to nie tutaj tylko na samym końcu tej kładki ponad tobą. Odgradzasz ich korytami i żaden bot ci ich nie ubije.

    Jeśli można to daj na priv wskazówki jak ubijać typów na facc tombie

  7. #8271
    Avatar kapicon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Wiek
    33
    Posty
    1,332
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @up
    Niby tak, z tymże, jest tam mniej miejsca przez co mniej shamanów się mieści :P
    Wczoraj trapowałem tak samo tego bota i przez jakieś 2 minuty stał normalnie, nagle jakby nigdy nic odsunął viala i korytko (;o), poczym pognał dalej bocić i tak kilka razy. Więc odpuściłem sobie.
    Chyba przestane polować na te boty, bo to zajmuje trochę czasu,a najgorsze jest to, jak Ty się namęczysz, a tu się okaże, że koleś siedzi przed kompem i Ci plan zniweczy, albo co gorsze, bot jest na tyle inteligentny, że ominie z łatwością zasadzke.
    Co do sposoby na facc tomba, to nie jest żaden sekret, tylko zwkły sposób xD
    Raz ubiłem ~50 knighta poprzez nalurowanie na niego mumii, shamblerów, ghouli, beho itd. Pierw ogarnąłem jak chodzi i wiedziałem w jakie dziury wskakuje, więc zanim zdążył obejść kółeczko, moby się zrespiły i nalurowałem all pod rope place i czekałem aż w nią skoczy XD Wszedł w nią i już nie wyszedł :)
    Innego jak upolowałem to aż szkoda mówić, koleś miał chyba najgorszego bota jakiego można mieć, zablokowałem go venorean kitami, odgrodziłem wallami, i go beho zniszczył XD
    Jednemu zablokowałem drogę do miasta ciągnąć korytka z Thais, nalurowałem cycklopów, postawiłem walle i czekałem aż użyje ostatnie potiony, bo po reffil nie pójdzie :P
    Gorzej jak biegają tam low levele, to przeszkadzają, bijąc się o każdy, nawet najmniejszy exp. A jak jest kilka botów, to ciężko nalurować coś konkretnego pod rope place, bo resp nie wyrabia.
    Teraz mam w dupie te bieganie. Pozarabiam sobie na ofie i może za 2 tyg kupie pacc, a przez ten czas przydałby się sam old bp :D

  8. #8272

    Notoryczny Miotacz Postów x-st jest teraz offline
    Avatar x-st
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Polska
    Wiek
    33
    Posty
    1,334
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No to pora odświeżyć temat ;p. Za bardzo nie mam się czym chwalić no ale cóż ... Naszło mnie dzisiaj na odwiedzenie dragon lair w veno. 5'ty Dl i taka niespodzianka (niestety ss nie zapisał się ze świeżym dlkiem :/)


    No i zaraz po dsm'ie wpadł mały bonus. Niby 800 gp a cieszy ;p



    No, może niedługo będzie pacc. Dzisiaj już pacc scrolle trochę poszły w dół więc poluję na okazję :D

    Pzdr
    Ostatnio zmieniony przez x-st : 31-01-2015, 21:09

  9. #8273

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Kraków
    Posty
    557
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj kapicon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @odświeżamy! @x-st ;
    Wszedłeś na grę, już pisałem, że lecimy na Anhi i nagle off. A nie mogliśmy dłużej czekać bo nagle się ekipa znalazła to poszliśmy.
    Tutaj porcja screenów:



    Myślałem, że trudniejszy ten quest będzie, a poszło tylko 60 uhp i spadla demonka xd
    Screeny robione co 20 sekund, w final roomie wyłączyłem auto robienie zdjęć, więc można wywnioskować, że długo z nimi nie walczyliśmy xd
    Co czytam jak ktoś robi anihi, to każdemu demonka wypada. Mi też spadła demonka jak robiłem :D

  10. #8274

    Notoryczny Miotacz Postów x-st jest teraz offline
    Avatar x-st
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Polska
    Wiek
    33
    Posty
    1,334
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Pora odświeżyć temat!

    Dzisiaj aktywowałem pacc scrolla i na dzień dobry :



    A przed ss'em wygrałem domek za skromne 10k, zawsze 2 łóżka na propsie :D



    Pzdr

  11. #8275
    Avatar kapicon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Wiek
    33
    Posty
    1,332
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Gz!:)
    Ja nie mam czasu na granie ani za dużo chęci :P Ale jak najdzie mnie moc i będę miał więcej czasu to pacc scroll czeka na aktywacje :D

  12. #8276

    Notoryczny Miotacz Postów x-st jest teraz offline
    Avatar x-st
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Polska
    Wiek
    33
    Posty
    1,334
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dzięki :D

    Wiem wiem, Feaar mówił, że wszystko czeka na Ciebie :D. Teraz przez tydzień jest jakiś bonus exp i regeneracji many/hp szybsza ;p

  13. #8277
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj kapicon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    Niby tak, z tymże, jest tam mniej miejsca przez co mniej shamanów się mieści :P
    Wczoraj trapowałem tak samo tego bota i przez jakieś 2 minuty stał normalnie, nagle jakby nigdy nic odsunął viala i korytko (;o), poczym pognał dalej bocić i tak kilka razy. Więc odpuściłem sobie.
    Chyba przestane polować na te boty, bo to zajmuje trochę czasu,a najgorsze jest to, jak Ty się namęczysz, a tu się okaże, że koleś siedzi przed kompem i Ci plan zniweczy, albo co gorsze, bot jest na tyle inteligentny, że ominie z łatwością zasadzke.
    Co do sposoby na facc tomba, to nie jest żaden sekret, tylko zwkły sposób xD
    Raz ubiłem ~50 knighta poprzez nalurowanie na niego mumii, shamblerów, ghouli, beho itd. Pierw ogarnąłem jak chodzi i wiedziałem w jakie dziury wskakuje, więc zanim zdążył obejść kółeczko, moby się zrespiły i nalurowałem all pod rope place i czekałem aż w nią skoczy XD Wszedł w nią i już nie wyszedł :)
    Innego jak upolowałem to aż szkoda mówić, koleś miał chyba najgorszego bota jakiego można mieć, zablokowałem go venorean kitami, odgrodziłem wallami, i go beho zniszczył XD
    Jednemu zablokowałem drogę do miasta ciągnąć korytka z Thais, nalurowałem cycklopów, postawiłem walle i czekałem aż użyje ostatnie potiony, bo po reffil nie pójdzie :P
    Gorzej jak biegają tam low levele, to przeszkadzają, bijąc się o każdy, nawet najmniejszy exp. A jak jest kilka botów, to ciężko nalurować coś konkretnego pod rope place, bo resp nie wyrabia.
    Teraz mam w dupie te bieganie. Pozarabiam sobie na ofie i może za 2 tyg kupie pacc, a przez ten czas przydałby się sam old bp :D
    jak chcesz plecak sama, to poluj na boty na ofie, ja 2 plecaki z botow wyciągnąłem

  14. #8278

    Notoryczny Miotacz Postów x-st jest teraz offline
    Avatar x-st
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Polska
    Wiek
    33
    Posty
    1,334
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Bubcoz, mógłbyś zdradzić jak zabijasz boty na ofie?;p

    Małe uaktualnienie :
    Task na werewolfy b. przyjemny i szybko się bije. Niestety, na całe 300 mobów spadło 1 epee i 3 p amulety. Wyszedł waste jednak exp utrzymywał się w okolicach 270k/h więc źle nie było, mógłby być tylko resp szybszy;p.
    A więc wszedł lvl



    i mlvl (:DD)



    Oddany task i boss. Myślałem, że lepiej sypnie :/



    Zacząłem bić task na nightmary. Jakoś leci ale też bez rewelacji ;p. Żeby nadrobić trochę waste, postanowiłem przejść się na dl'e w dara. Exp ładny bo 330k/h i z kasą też profit.



    Pzdr
    Ostatnio zmieniony przez x-st : 25-02-2015, 15:22

  15. #8279

    Notoryczny Miotacz Postów x-st jest teraz offline
    Avatar x-st
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Polska
    Wiek
    33
    Posty
    1,334
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Sory za double ale chcę podbić temat w dziale;p. Coś nudy tutaj są!

    W między czasie bicia task'a na nightmarach poszedłem na dl'e dara. Mimo, że siedział tam bot, na 350mfów hunt wyszedł na proficie :D



    Tutaj jedyny w sumie fart na całe 400 nightmarów :/.



    Task zrobiony! Teraz tylko oddanie:



    I boss, loot w sumie nie dopisał



    Z przedziału do 129lvla został mi task na helle ale będę go robić jakoś przy okazji ;p. Jakieś fajne propozycje na exp z profitem? Prócz sea serpentów;p.

  16. #8280
    Avatar kapicon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Wiek
    33
    Posty
    1,332
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ładnie lecisz ^^
    Ale żeby mieć profit z dl'i to trzeba mieć cholerne szczęście xD
    Też bym coś pograł, jak oglądam screeny, ale jakoś nie mam siły do tego xd
    Ja to całe życie na dlach expie, a jak brakuje siana to tłuke bugi. Masz piąta misję childrena? Jak nie, to poczekaj na mnie bo też bym chętnie zrobił, a zebrać wiarę ciężko xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. • Black Family on Harmonia •
    Przez Kasper w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post: 24-09-2009, 12:04
  2. Fail Morgaroth On Harmonia
    Przez V1RooZ w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 31-05-2009, 22:56
  3. Konnie - Harmonia
    Przez Mangos w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post: 28-04-2009, 22:23
  4. Harmonia - Ghazbaran - Nowy Loot.
    Przez Arogancky w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 12-04-2009, 21:46
  5. Harmonia - The Stomper
    Przez Arogancky w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 12-04-2009, 00:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •